PDA

Zobacz pełną wersję : [rekrutacja] HertagoN


WsT
22-09-12, 02:21
http://i.imgur.com/If4Fa33.png
Wstęp Fabularny

Nikt nie wie kim są. Nikt nie wie skąd przybyli. Legenda głosi jednak, że na altarońskie ziemie sprowadził Ich sam Stwórca. W czasach miecza i topora Altaron ulegał swojemu barbarzyńskiemu najeźdźcy. Abitańczycy wyrzynali całe wioski, zabijali żołnierzy, najemników, a także cywili. Starzy czy młodzi, zaprawieni w boju czy nie, nie miało to znaczenia...ginęli mężczyźni, kobiety a nawet dzieci...

Przerażeni ludzie bezskutecznie chowali się w swoich domostwach i ze strachem oczekiwali na przyjście nocy. A kiedy zapadał zmrok nasłuchiwali. Gdy złowrogo pobrzmiewające potęgujące się murmurando przyprawione o bębny narastało...wtedy następował koniec. Nie ważne czy mała osada, czy wielkie chronione murami miasto...wraz z nastaniem świtu wszystko równane było z ziemią. Słońce witała masakryczna rzeź i dzikie okrzyki Alk'taron detho!

Neolith stał się ostatnim bastionem mieszkańców Altaronu, jednakże i on chylił się ku upadkowi. Przeludnione, przetrzebione głodem i przeróżnymi chorobami miasto ginęło powoli, a abitańscy najeźdźcy mieli być tymi, którzy zadadzą ostatni, brutalny cios.

Nastała noc, a wraz z nią zbliżała się ostateczna klęska. Wtedy pojawili się Oni. Rycerze, łucznicy, magowie...i rozpoczęli bój. Grad strzał sypał się z nieba, powietrze drgało od magicznych wyładowań, a ziemia trzęsła się od potężnych uderzeń mieczy rąbiących kończyny abitańskich dzikusów jak drewno.

Wraz z nastaniem świtu słońce znów przywitała krwawa łaźnia...ale tym razem nie było już krzyków...lecz cisza i spokój. Wybawcy w milczeniu patrzyli na wschodzące słońce...a gdy ktoś z ocalonych z niedowierzaniem zapytał: Bohatyrowie, kimże jesteście? Wszyscy jednogłośnie odpowiedzieli. Usłyszał ich cały Neolith...

Wydarzenie to nazwano "Nocą bohaterów zesłanych przez Stwórcę", a świt otwierający nowy dzień przywitany został jego słowem : HERTAGON !

"Od tamtej pamiętnej nocy, żyją wśród nas, bronią nas, pomagają. Są częścią naszego świata jako kupcy, lekarze, dowódcy, rzemieślnicy. Zawsze przy ludziach, zawsze gotowi stawić czoła wrogom. Abitańczycy wycofali się, lecz nadal posiadają w Altaronie kilka umocnionych pozycji. Mówi się, że tak długo jak ich barbarzyństwa plugawią altarońską ziemię, tak długo bohaterowie zesłani przez Stwórcę będą czuwać..."

Uwaga! Rekrutacja na serwerze Community PVP zostaje otwarta!

Proces rekrutacji


Wstąpiła w Ciebie legendarna istota przysłana prosto od Bogów? Oto jak dostać się w nasze szeregi!


1. Sprawdź, czy nasze zasady Ci odpowiadają.


Reprezentujemy wysoką kulturę, nie wdajemy się w wulgarne pyskówki.
Przestrzegamy regulaminu Altaronu tak w grze, jak i na forum. Łamanie go jest ujmą dla całej gildii.
Staramy się wspomagać nowych graczy ekwipunkiem, radą, wsparciem w odzyskiwaniu ekwipunku. Hertagon ma chronić lud Altaronu, a komu bardziej potrzebna ochrona, niż tym najsłabszym.
Gramy RPG i dla przyjemności, lecz nie zapominamy, że prawdziwy świat jest za oknem. Jeżeli znikamy z gry na dłużej niż kilka dni, to informujemy o nieobecności któregoś z Argaryenów.


"Okazuj szacunek innym, a oni okażą go Tobie."

2. Złóż podanie!

Podania prosimy składać wg następującego wzoru:
-Wiek:
-Profesja oraz subprofesje:
-Imię Twojej postaci
-Poziom postaci:
-Doświadczenie w grze:
-Czy posiadasz mikrofon:
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć:
-Krótka biografia własnej postaci w formie opowiadania RPG (akapit) - nie jest obowiązkowe:


Ewentualna biografia postaci zostanie potem przepisana w odpowiednie miejsce. Rejestr ten, wraz z pierwszymi biografiami, znajdziecie pod tym linkiem:
https://forum.altaron.pl/showpost.php?p=140912&postcount=3

Niech Wasze miecze pozostaną ostre!

Podpisano:
Argaryen Stary
Unholy Savior

mikeleplacido
05-02-15, 18:36
http://i.imgur.com/If4Fa33.png


Podania prosimy składać na naszym oficjalnym serwerze discord HertagoN Society. Znacznie ułatwi nam to rozpatrzenie takowych i skróci czas rekrutacji. Link z zaproszeniem do serwera poniżej:
> klik < (https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ).
Składając podanie prosimy o ustawienie postaci, która chce dołączyć do klanu postacią główną. Umożliwi to szybszą weryfikację gracza i potwierdzi, że dana postać rzeczywiście znajduje się na jego koncie.

Wszystkich zachęcamy również do wstawiania ssów, swoich osiągnięć czy awansów w naszym temacie z galerią pod > tym < (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4964) linkiem.


Wszelkie wnioski, propozycje, skargi, sugestie czy zażalenia, podania i prośby można zgłaszać do Argaryenów poprzez wiadomość w grze lub poprzez wiadomość prywatną na forum.Każdy Hertagończyk może także skorzystać z nowej, oferowanej przez gildię opcji - zbrojowni.

Potrzebujesz broni do skillowania? Może masz jakieś zbędne wyposażenie, którym chcesz się podzielić? Nie masz pieniędzy na wymarzoną zbroję, chociaż chciałbyś ją posiadać? Zbrojownia jest miejscem, które rozwiąże twoje problemy.

Poza częściami ekwipunku, w zbrojowni znajdują się także przedmioty potrzebne do misji,
składniki alchemiczne, zwoje, pierścienie, runy, ryby, a także wiele innych przydatnych rzeczy.
Do zbrojowni ma dostęp każdy członek klanu.Kolory Gildii:
https://forum.altaron.pl/attachment.php?attachmentid=3724&stc=1&d=1423160969Podpisano:
Argaryen Mike

Catthon
01-11-15, 16:07
TEMAT ZOSTANIE ZAKTUALIZOWANY WKRÓTCE

W tym poście umieszczamy charakterystyki starych jak i nowych członków gildii. Zachęcam wszystkich hertagończyków do wpisywania charakterystyk w odpowiedzi do tematu.[/CENTER]

Argaryen Catthon (http://altaron.pl/p/catthon) aka Mrokuł (http://altaron.pl/p/mroku%C5%82)
Wśród ludzi pojawił się kilka lat temu, przybył znikąd. Bystry i opanowany, nad wszelką wartość miłował pokój. Zręcznie lawirował w gmatwaninie politycznych konfliktów, a gdy przyciśnięty do ściany musiał wybrać jedną z dwóch stron... wybrał trzecie rozwiązanie. Hertagon. Dołączył do zakonu, którego ideały były zarazem jego ideałami. Sprawiedliwość, odwaga, braterstwo, pomoc bliźniemu... I nie zawsze było lekko, nie zawsze tylko potworów krew musiał przelewać. Były wojny, konflikty, pościgi, nie raz i nie dwa neoliccy szpitalnicy z trudem ratowali mu życie. Cokolwiek robił, zawsze jednak dążył do tego, by świat w którym żyje stał się lepszym miejscem.

W pewnym momencie, choć osiągnął już sławę, tytuły, bogactwa, odszedł. Nie wiadomo czy dlatego, że zmęczył go natłok ciągłych konfliktów, czy po to, by szukać innych wyzwań. A może by inny świat uczynić lepszym?
Ważne, że odszedł. Sprzedał dom, nie zostawił listów. Zniknął.

Tego dnia jednak w innym wielkim mieście pojawił się nowy wędrowiec. Nazywa się Mrokuł i i karty jego historii nie zostały jeszcze zapisane.

Kairos (http://altaron.pl/p/kairos) Fateweaver, Oracle of Tzeentch

Ze wszystkich zagadek Wszechświata, Tzeentch - Tkacz Przeznaczenia, Architekt Losu, Wielki Spiskowiec - nigdy nie potrafił rozwikłać jednej z nich - tajemnicy Studni Wieczności. Leżąca pośrodku Fortecy Niemożliwości, Studnia była miejscem gdzie kosmos i czas zaczynały się i kończyły. Aby poznać tą największą z tajemnic, a jednocześnie nie ryzykować swoim życiem, Tzeentch złapał i wrzucił do Studni swojego najbardziej zaufanego sługę - Kairosa Tkacza Losu.

Ku rozkoszy Tzeentcha - Kairos przeżył to doświadczenie. Jednakże niewiarygodna moc Studni zmieniła jego ciało i umysł na zawsze. Jego nieśmiertelne ciało zrobiło się stare i powykrzywiałe, a jego szyja rozdwoiła się na dwie z której każda podtrzymywała po jednej głowie. Od teraz jego oczy widziały więcej, dużo więcej niż nawet Tzeentch mógł dostrzec. Prawa głowa mogła zobaczyć wszystkie możliwe wizje przyszłości, natomiast lewa posiadła wiedzę na temat całej przeszłości. Niestety tak wielki dar miał swoją cenę... Kairos był panem przeszłości i przyszłości, ale był całkowicie ślepy na to co się dzieje teraz. To czyniło Tkacza Losu podatnego na wszelkie ataki fizyczne, ponieważ nigdy nie mógł dostrzec na tyle szybko nadchodzących ciosów, aby się obronić.

Większość swojego życia po "odwiedzeniu" Studni Kairos spędził jako prawa ręka Tzeentcha. Jednakże nadszedł czas, kiedy Tzeentch postanowił wysłać swojego oddanego sługę do świata, którym miał zawładnąć. Altaron - królestwo ludzi, którzy nigdy nie poznali prawdziwego strachu... Smoki, nieumarli, demony, a nawet gargantuany są niczym wobec potęgi jaką ze sobą niesie Kairos Tkacz Losu. Ze wszystkich ras tego świata przybrał postać ludzi, którzy wydają się najbardziej rozumną rasą. Pierwotnie zmienił się w ludzkiego maga, który sieje spustoszenie... Jednakże niespokojna natura demona Tzeentcha zmieniła go w nieustraszonego łucznika. Po zejściu na ziemię wstąpił do gildii HertagoN, ponieważ swoim nieprzeniknionym wzrokiem widział wielką moc płynącą z przeszłości gildii, a jednocześnie dostrzegał wielką przyszłość Hertagonu w Altaronie.

Co będzie dalej pozostaje tylko w głowie Kairosa Tkacza Losu...

Mikelord ' (http://altaron.pl/p/Mikelord%20')
~~~~.~~~~
Legenda głosi, że powstał z czystego zła i nienawiści, czerpiąc siłę z lęku i strachu wszystkich stworzeń. Wyłaniając się z mroku, ukazał światu swą przerażającą postać: kruczoczarną szatę powiewająca bezszelestnie przy każdym kroku, okrytą kapturem trupiobladą twarz i puste oczodoły. Nie rzucał cienia, sam był bowiem cieniem. Na jego ramieniu siedział kruk o złotym dziobie. W ręce trzymał laskę, z pomocą której mógł sprawić, aby na świecie zapanowała ciemność i chaos, doprowadzić do jego końca.

Postanowił jednak inaczej spożytkować swą siłę, gdy snując się po różnych krainach napotkał na ludzi, którzy potrafili rozmawiać, którzy nie myśleli jedynie o sobie i bezinteresownie pomagali innym, często słabszym osobom. Ta jedna rzecz sprawiła, że zdecydował się dołączyć do owych śmiałków i razem z nimi, korzystając ze swej mocy, pomagać słabszym, chorym i ubogim. Jego chwalebne czyny bardzo szybko sprawiły, że zyskał rozgłos w miastach, które nawiedzał.

Choć mogłoby się wydawać, że stał się dobry, nie było w nim nawet krzty dobroci, dusza jego bowiem była niezmiennie zła. Co więc było tym, co kierowało nim w jego poczynaniach? Wielu twierdzi, że był to kruk o złotym dziobie...
~~~~.~~~~


Azafaris (http://altaron.pl/p/Azafaris)
Za młodu gnębiony w neolithckiej szkole przez nauczycieli i zmuszany do pisania bezsensownych opowiadań , teraz walczy o równouprawnienie twórczo-poetyckich analfabetów w świecie Altaronu orężem magii oraz korupcji jeśli trzeba. Planuje zdobyć posadę głównego medyka naczelnika i dzięki psychodelicznym wywarom wraz z siłą sugestii wpływać na jego decyzje.... zwłaszcza w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Jego marzeniem jest Altaron wolny od poezji, opowiada i kotów - z kotami już się udało teraz pora na resztę.

Podpisano:
Argaryen Mrokuł

Catthon
03-11-15, 23:54
Tak wyglądała nasza zbrojownia na serwerze non-pvp. U schyłku naszej gry oprócz sprzętu dla początkujących graczy było tam także wyposażenie dla wyższych poziomów - niezliczone rodzaje broni, sprzęt treningowy, złote i kościste wyposażenie, wszelkiej maści runy, mikstury, pierścienie i amulety. Udzieliliśmy pomocy dziesiątkom nowych postaci, spłacając swój dług wobec gościnnych gospodarzy serwera.

W 2017 roku na Community PVP uda nam się to zrobić jeszcze lepiej!

http://i.imgur.com/Oc5248n.jpg?1

Pozdrawiam,
Argaryen Catthon

Synak
18-12-16, 22:11
Witam serdecznie może i moich przyszłych kolegów/koleżanek jeśli przyjmiecie pod swoje gildijne skrzydła.
Moje informacje:
-Wiek 29 lat na imię Tomek mam :P
-Profesja: Rycerz (w przyszłości duchowny - elementalista )
-Imię głównej postaci : Said
-Poziom postaci: 14 lvl no i rośnie
-Doświadczenie w grze Altaron 1,5 roku z przerwami z powodu wyjazdów na delegacje zawsze informowałem swoją gildie. Jestem lojalnym graczem.
-Chciałbym dołączyć do was dlatego,że podoba mi się wasze nastawienie do słabszych graczy (Pomoc,ochrona), wspólne wypady na przeróżne misje ,questy , zadania.
-A jeśli chodzi o charakterystyke postaci no cóż nie będe zmyślać jak kolega "Kennis" moja postać też była zbyt młoda no i oczywiście dużo też nie osiągnełem.

P.S. Mam dużą nadzieje , że zaakceptujecie moją prośbę o przyjęcie do Gildii.

ripek33
19-12-16, 11:15
-Wiek: 24 lata
-Profesja oraz subprofesje: Łucznik
-Imię Twojej postaci: Ripo
-Poziom postaci: 10
-Doświadczenie w grze: Tibia = 5-6 lat
-Czy posiadasz mikrofon: Oczywiście
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Skoro jest to gra MMO to szkoda by grać w nią samemu :) Podobają mi się wasze zasady, a w szczególności ostatni punkt. Nie podobają mi się klany, które nakazują wbijanie jak największego poziomu nie czerpiąc z gry przyjemności - z tego co widzę, wasz nastawiony jest na RPG co bardzo mi odpowiada.

Pozdrawiam, Marcin.

Godfryd Czarny
19-12-16, 13:49
-Wiek: 19 lat
-Profesja oraz subprofesje: Wojownik, alchemik
-Imię Twojej postaci: Godfryd Czarny
-Poziom postaci: 19 (w momencie pisania)
-Doświadczenie w grze: Grałem w Altaron kilka miesięcy, znam część mapy i kilka ciekawych respów(pod inną nazwą, ale nie jestem na bieżąco z polityką sojuszy, i wolę poszukać znajomości od nowa).
-Czy posiadasz mikrofon: Posiadam
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Szukam osób, z którymi mógłbym wspólnie wykonywać questy, rozmawiać, jednym słowem współpracować.
-Krótka biografia własnej postaci w formie opowiadania RPG (akapit) - nie jest obowiązkowe: Legenda Godfryda Czarnego (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=19455)

Catthon
20-12-16, 00:43
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

REKRUTACJA

Gracz Said (http://altaron.pl/p/said) zostaje przyjęty na okres próbny.
Dziękujemy serdecznie za żywe zgłaszanie uwag i pozytywne opinie. Liczymy na Was także przy pozostałych rekrutacjach!

Rozstrzygnięcie rekrutacji Godfryda Czarnego i Ripo już na dniach.

Niech Wasze miecze pozostaną ostre,
Argaryen Dworkin

combo30
20-12-16, 11:02
-Wiek:16
-Profesja oraz subprofesje:ryc 1h duch-ele (takie planuje)
-Imię Twojej postaci:KingKleb
-Poziom postaci:10
-Doświadczenie w grze:jestem w grze od 2011
-Czy posiadasz mikrofon:nie
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć:Szukam teamu na wspólne wypady

Banas
22-12-16, 10:06
Witam ;)
-Wiek: 26
-Profesja oraz subprofesje: Zwiadowca Duch - Ele (bedzie)
-Imię Twojej postaci : Respirator
-Poziom postaci: 26 +
-Doświadczenie w grze: Pare lat już gram... na non-pvp nick Robin Hood ;)
-Czy posiadasz mikrofon: Tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Gra samemu jest nudna jak flaki z olejem. Wspolny exp a tym bardziej łucznika to priorytet ;) (piaskowe hydry ^_^ )
-Krótka biografia własnej postaci w formie opowiadania RPG (akapit) - nie jest obowiązkowe: (nie chce mi się)

Catthon
23-12-16, 22:58
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

REKRUTACJA

Uwaga uwaga!
Uchwałą zgromadzenia Argaryenów, w porozumieniu z dzielnym zastępem Hertagonu, zdecydowaliśmy się przyjąć w nasze szeregi Godfryda Czarnego (http://altaron.pl/p/Godfryd%20Czarny) oraz Respiratora (http://altaron.pl/p/Respirator).
Godfryd zasłużył się swoim klimatycznym podejściem do rozgrywki, które wielce szanujemy. Respirator zaś, jeszcze jako Robin Hood, zawsze sprzyjał Hertagonowi na innych serwerach i cieszymy się na myśl o przyjęciu go w nasze szeregi.

Zostają oni przyjęci na okres próbny podczas którego tradycyjnie to Wy, dzielna społeczności Altaronu, będziecie mieli czas na zgłaszanie swoich uwag :oczko:

Kandydatura Ripo (http://altaron.pl/p/Ripo) wciąż pozostaje bez rozstrzygnięcia. Na ten moment znamy tego łucznika zbyt mało, by podejmować jakiekolwiek decyzje. Rozstrzygnięcie nastąpi, gdy wieści o jego dokonaniach dotrą do członków Hertagonu. Jak to osiągnąć? Cóż! Pomagać? Handlować? Terroryzować? Rozmawiać? Na podstawie tego, co usłyszymy, wspólnie podejmiemy decyzję.

Kandydatura osoby imieniem King Kleb's (http://altaron.pl/p/King%20Kleb's) zostaje odrzucona ze względu na brak aktywności oraz brak pozytywnej rozpoznawalności osoby wśród członków.

OGŁOSZENIA Z ŻYCIA GILDII

Gildia Hertagon, już tradycyjnie, zakupiła rezydencję "Ustronie (http://altaron.pl/house/169)". Położona na obrzeżach Neolith, zaraz koło głównego traktu, służyć nam będzie 16 łóżkami, skarbcem, pokojem zgromadzeń, laboratorium, wieżą widokową, kawiarnią i zbrojownią. Bliskość smoczego jeźdźcy jest jej dodatkowym atutem.
http://i.imgur.com/5FweFHL.png
Aranżacja wnętrz już wkrótce!

Braci Altarońska,
Niech Wasze miecze pozostaną ostre!
Argaryen Dworkin

Taco
23-12-16, 23:48
Serdecznie witamy nowych członków klanu!

Rahilux
25-12-16, 19:19
-Wiek:17

-Profesja oraz subprofesje:Mag Ele Duch / Duch Ele różnie bywa

-Imię Twojej postaci: Rahilux z Amardan

-Poziom postaci: Aktualnie 18 ale jestem kozak i wbije większy

-Doświadczenie w grze: 5 lat

-Czy posiadasz mikrofon: Tak

-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Ponieważ lubię grać w grupie, jestem RPG na 100% (Licor rządzi), pomagam graczom, służę radą, czego więcej chcieć?

(Westu pamiętasz Smoczy Tasak XD?)

Na przekupienie dodam że oferuje darmowe starter packi na licor jakbym dołączył do HTG wszystkim jego członkom XD

-Krótka biografia własnej postaci w formie opowiadania RPG (akapit) - nie jest obowiązkowe:
nie chciało mi się :v

Polcio
26-12-16, 10:11
-Wiek:25
-Profesja oraz subprofesje: zwiadek najprawdopodobniej będzie duch/ele
-Imię Twojej postaci: Lucek
-Poziom postaci: 12
-Doświadczenie w grze: hmm, chyba już 4 lata, na non-pvp miałem nicki Polcio/Hall/Hobe
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: samotne granie w ciszy jest nudne, liczę na miła atmosferę i wspólne expy

jutest
26-12-16, 11:18
Wiek: 19
Profesja oraz subprofesje: Wojownik duch/ele 1h
Imię Twojej postaci: Mips
Poziom postaci: 10
Doświadczenie w grze: 4 lata na non
Czy posiadasz mikrofon: tak
Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: liczę na wspólną, przyjemną grę, za jakiś czas może i uda się zabić jakiegoś bosa? :)

Taco
27-12-16, 01:19
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Ci, którzy mają wiedzieć, wiedzą ;)
no ładnie się przedstawiłeś

ja na przykład nie wiem, a jako członek Hertagon chyba należy mi się informacja o tym, z kim będę obcował podczas samotnych wieczórów!

dawidek22
27-12-16, 14:29
Wiek: 17
Profesja oraz subprofesje: Zwiadowca nekro/ele
Imię Twojej postaci: Jimmy Zawodowiec
Poziom postaci: 10
Doświadczenie w grze: 4 lata na pvp jak i na n-pvp
Czy posiadasz mikrofon: tak
Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Od zawsze lubiłem grę w teamie, liczę na wspólna i przyjemną grę, wiele wspólnych huntów, pomoc, i chęć dalszego rozwijania postaci razem w teamie.

Mroczny Janusz
27-12-16, 16:02
Witajcie przyjaciele !

Nazywam się Daniel.
Mam 24 lata i mieszkam w mieście królów Polski.

Moja postać zwie się Midnight
Obecnie posiadam 49 lvl Czarodziej Duchowny, w niedalekiej przyszłości alchemik.

Moje doświadczenie w grze na Altaronie jest średnie, grałem na każdej edycji osiągając 80-90 lvle lecz nigdy nie znalazłem grupy ludzi z którą mógłbym kontynuować swoją przygodę. Gra samemu niestety szybko się nudzi.:smutny:

Oczywiście posiadam mikrofon :uśmiech:

Chciałbym poznać grupę aktywnych graczy z którymi mógłbym spędzać długie godziny na wspólnych rozmowach i polowaniach. Poczuć cudowny klimat RPG Altaronu.

Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie.

Pozdrawiam,

Midnight.

Catthon
28-12-16, 00:09
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

REKRUTACJA

Uwaga uwaga!
Uchwałą zgromadzenia Argaryenów, w porozumieniu z dzielnym zastępem Hertagonu, zdecydowaliśmy się przyjąć w nasze szeregi Rahiluxa z Amardan (http://altaron.pl/p/rahilux%20z%20amardan), za niezmiennie RPGowe podejście do rozgrywki, zaangażowanie i upór w staraniach, Lucka (http://altaron.pl/p/lucek) i Mipsa (http://altaron.pl/p/mips) za pozytywne wrażenie, jakie wywarli na członkach Hertagonu jeszcze podczas gry na serwerze non-pvp. Będziemy dumni mogąc Was gościć w naszych szeregach!

Społeczności Altaronu! Gracze Ci zostają przy na okres próbny, podczas którego tradycyjnie będziecie mieli czas na zgłaszanie swoich uwag :oczko:

Kandydatura Ripo (http://altaron.pl/p/Ripo) zostaje odrzucona ze względu na zbyt małą rozpoznawalność i brak starań o zmianę tego stanu rzeczy.

Kandydatury pozostałych ochotników zostaną rozpatrzone na dniach. Chcieliśmy zaznaczyć, że w rozpatrzeniu podań bardzo pomaga nam Wasza aktywność, pozytywna rozpoznawalność i kontakt z Waszej strony. Nie przyjmujemy do gildii osób, o których niewiele jesteśmy w stanie się dowiedzieć :oczko:

OGŁOSZENIA Z ŻYCIA GILDII

Ostatnio informowałem Was o zakupieniu przez nas tradycyjnego miejsca spotkań gildii Hertagon - Rezydencji Ustronie.

Dalej trwa jego urządzanie, jednak jedno z ważniejszych pomieszczeń - zbrojownia - zostało już ukończone. :oczko:
https://i.imgur.com/TTqZepp.jpg

Jeżeli chcecie pomóc nowym graczom, teraźniejszym lub przyszłym, przesyłajcie niepotrzebny Wam już ekwipunek/materiały/przedmioty do misji na adres Dworkin/Neolith.

Zebrane w ten sposób zasoby członkowie Hertagonu będą rozdysponowywać pośród zgłaszających się na czacie gry początkujących i potrzebujących. Schemat ten świetnie sprawdzał się na serwerze non-pvp. Mamy nadzieję, że sprawdzi się i tutaj!

Niech Wasze miecze pozostaną ostre!
Argaryen Dworkin

Catthon
28-12-16, 09:42
W związku z brakiem kontaktu ze strony Respiratora zaproszenie zostaje tymczasowo anulowane. Zapraszamy do kontaktu na forum bądź w grze.

Podpisano,
Argaryen Dworkin

KarolQ22354
28-12-16, 13:00
Witam mam na imię Karol mieszkam w Jawczycach, małej wsi. Mam 18 lat. Moje doświadczenie w grze Altaron jest wielkie. Grałem wszystkie edycje, ale z dużymi przerwami. Jestem Rycerzem duchownym 1h (przyszłość alchemik). Bardzo chciałbym zostać przyjęty do tego klanu. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam. Karolq

lordps
28-12-16, 18:51
-Wiek: 19 lat za kilka dni 20
-Profesja oraz subprofesje: Zwiadowca duchowny
-Imię Twojej postaci Mojej postaci na imię Mahatma Ganji
-Poziom postaci: Aktualnie mam 26 poziom.
-Doświadczenie w grze: Grałem na non pvp najwyższy poziom jaki osiągnąłem to 145
Teraz mam 143 ale to krótka historia, której nie chce pamiętać. Nick: Sabamanoria
Grę w altaron zacząłem 2 lata temu w wakacje.
-Czy posiadasz mikrofon: Tak posiadam mikrofon profesjonalny (pojemnościowy): Samson C01u
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Bitwy aż tak mnie nie rajcują, zdecydowanie wole rpg, a wasza gildia z tego co wiem gromadzi takie osoby.

Senior Turas Wielski
29-12-16, 15:25
Wiek: 23 lat

Profesja oraz subprofesje: Rycerz Duchowny ( Ele )

Imię Postaci : Najwyższy Cud

Poziom postaci: 21 LvL

Doświadczenie w grze: Bardzo Dobre, gram od pierwszej edycji Altaronu. Następnie miałem przerwę i wróciłem na Serwer No-PvP, osiągnąłem tam 120 + Zwiadowce Necro/Ele oraz 120+ Maga Ele/Ducha.

Czy posiadasz mikrofon: Tak

Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Odpowiedź jest prosta. Miło spędzać czas z ludźmi oraz razem z nimi zdobywać nowe doświadczenia z Gry. :)

400889
29-12-16, 15:34
Wiek: 23 lat

Profesja oraz subprofesje: Rycerz Duchowny ( Ele )

Imię Postaci : Najwyższy Cud

Poziom postaci: 21 LvL

Doświadczenie w grze: Bardzo Dobre, gram od pierwszej edycji Altaronu. Następnie miałem przerwę i wróciłem na Serwer No-PvP, osiągnąłem tam 120 + Zwiadowce Necro/Ele oraz 120+ Maga Ele/Ducha.

Czy posiadasz mikrofon: Tak

Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Odpowiedź jest prosta. Miło spędzać czas z ludźmi oraz razem z nimi zdobywać nowe doświadczenia z Gry. :)

http://altaron.pl/p/Brawurowy%20Alor
Zabił mnie jak zbierałem miodki na pszzzzzczółkach oraz dzisiaj gdy sobie szedlem do mojego dobrego ziomka Erazmeusa zapalić askarska fajke pokoju nazwał mnie "żydem" gdy nie udzieliłem mu pomocy w misji na Ankardi.
Nie polecam.

Catthon
29-12-16, 15:54
W związku z noworoczną misją dyplomatyczną jednego z Argaryenów do krajów ościennych, rekrutacja będzie w najbliższych dniach ograniczona. Z pełną mocą wróci 2 stycznia!

Podpisano,
Argaryen Dworkin

Catthon
02-01-17, 16:00
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

REKRUTACJA

Uwaga uwaga!
Uchwałą zgromadzenia Argaryenów, w porozumieniu z dzielnym zastępem Hertagonu, zdecydowaliśmy się przyjąć w nasze szeregi Mahatma Ganji (http://altaron.pl/p/mahatma%20ganji), który jeszcze przed przystąpieniem do gildii został z serdecznością zaakceptowany przez hertagońską społeczność. Witamy w naszych szeregach!

Jak zwykle gracz ten zostaje przyjęty na okres próbny. :oczko:

Kandydatury graczy Onomatopeja (http://altaron.pl/p/onomatopeja), Karolq (http://altaron.pl/p/karolq) i Najwyższy Cud (http://altaron.pl/p/najwy%C5%BCszy%20cud) zostają odrzucone ze względu na liczne krytyczne uwagi, jakie otrzymaliśmy od społeczności Altaronu, oraz własne spostrzeżenia członków naszej gildii. Karolq ponadto jest obecnie członkiem gildii Naabsterr (http://altaron.pl/g/Naabsterr), co potwierdza część przypuszczeń. Podanie Jimmiego Zawodowca (http://altaron.pl/p/jimmy%20zawodowiec) zostaje odrzucone ze względu na zbyt małą aktywność i rozpoznawalność wśród naszej społeczności.

Aplikacja czarodzieja imieniem Midnight (http://altaron.pl/p/midnight) zostaje na ten moment zawieszona i będzie podlegać rozpatrzeniu dopiero wtedy, gdy uda nam się zgromadzić więcej informacji na temat tej osoby. Wszystkich, którzy mają coś konstruktywnego do powiedzenia na jej temat zapraszam do kontaktu.

W rozpatrzeniu podań jak zwykle pomogła nam opinia wszystkich graczy, zarówno tych neutralnych, jak i zaangażowanych w główne konflikty. Cieszymy się, że niezmiennie wspieracie nas na tym polu. :oczko:

OGŁOSZENIA Z ŻYCIA GILDII

Z przyjemnością informujemy, że gildia Hertagon (http://altaron.pl/g/HertagoN) niezmiennie się rozrasta :oczko:. Osiemnastu z nas znajduje się obecnie w top 100 serwera, a kolejnym dziewięciu niewiele brakuje, by tam się dostać. Z pewnością w nowym roku dogonimy uciekający peleton.

Tymczasem życzymy wszystkim Altarończykom udanych polowań, brawurowych misji, owocnych wypraw i przede wszystkim satysfakcji z życia, zarówno tego ukrytego w pikselach, jak i tego poza ekranem. Bawcie się dobrze i oby zainteresowanie Altaronem twało!

Podpisano,
Argaryen Dworkin

armidass
09-01-17, 15:51
-Wiek:17 lat
-Profesja oraz subprofesje: Wojownik, pierwszą subprofesją bedzię na 100% duchowny,lecz nad drugą się jeszcze zastanawiam, czy wybrać elementalistę czy alchemika.
-Imię Twojej postaci: El Edward
-Poziom postaci:10,ale gdy tylko "wyskilluje" moją postać przymierzam się do expienia.
-Doświadczenie w grze: Średnie, w skali od 1/10,oceniam się na mocne 6/10 ;), gdyż pograłem trochę wcześniej przed restartem,i moim osiągnięciem był 60-70lvl.
-Czy posiadasz mikrofon:Oczywiście.
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Chce dołączyć do waszego grona,gdyż chce osiągnąć coś więcej niż 70 level,poznać nowe znajomości,przygarnąć troszkę więcej wiedzy na temat świata Altaronu,oraz każdy wie że samodzielnie gra nie sprawia tyle przyjemności co w gronie innych graczy.

Olekss
10-01-17, 21:07
-Wiek: 23
-Profesja oraz subprofesje: Zwiadowca duchowny
-Imię Twojej postaci: Szef
-Poziom postaci: 42
-Doświadczenie w grze: Szczerze powiedziawszy to dopiero zaczynam swoją przygodę z Altaronem chociaż jak na czas który gram na nim uważam że nie jest tak żle aczkolwiek jeśli chodzi o tibie no to od 7.4 za małolata.
Zwiedziłem takie otsy jak Kasteria,Classicus,Nostarius,Medivia, Wiele innych chociażby Dragon ball,Naruto.
-Czy posiadasz mikrofon: Owszem.
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć:
Na wstępie dodam że interesuje mnie i RPG jak i PVP a z tego co mi wiadomo prowadzicie czasem jedno i drugie chociaż głównie RPG. Generalnie granie samemu w taki typ gry jest po prostu całkowicie nudny, poznałem kilka osób od was które są wporządku i na aktualny czas uważam ze po prostu gra u was wspólnie miałaby jakiś sens no i wam zawsze jeden łuk więcej się przyda. Co tu więcej tak naprawdę pisać po prostu drużyny szuka się do wspólnej gry/rozmów/huntów/questów :)

analogs25
14-01-17, 12:10
-Wiek:28 lat
-Profesja oraz subprofesje:Rycerz Nekromanta
-Imię Twojej postaci Stone Heart
-Poziom postaci:25
-Doświadczenie w grze:3 lata w Altaronie i kilka lat Tibii
-Czy posiadasz mikrofon:Nie
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Samotna gra nie ma większego sensu, ponadto lubię wymieniać się doświadczeniem z innymi graczami i staram się pozostać neutralny.

Catthon
18-01-17, 22:17
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

REKRUTACJA

Najwyższy czas poruszyć temat najnowszych podań! Uchwałą zgromadzenia Argaryenów, w porozumieniu z dzielnym zastępem Hertagonu i na podstawie przeprowadzonych konsultacji społecznych, zdecydowaliśmy się odrzucić podanie Szefa (http://altaron.pl/p/szef). Ostsatecznie odrzucamy także kandydaturę gracza Midnight (http://altaron.pl/p/midnight). Dziękujemy wszystkim tym, którzy dostarczyli nam swoich cennych uwag.

Kandydatury graczy El Edward (http://altaron.pl/p/El%20Edward) i Stone Heart ("http://altaron.pl/p/stone%20heart) zostają na tę chwilę zawieszone. Rozpatrzymy je gdy tylko lepiej Was poznamy i zdobędziemy więcej informacji.

OGŁOSZENIA Z ŻYCIA GILDII

Hertagon się powiększa!
Choć forum na ten temat milczało, nasze szeregi poszerzyły się o kilku doborowych wojowników, którzy sprawdzili się już w hertagońskich szeregach przed laty lub trafili do nas w ramach zagranicznej wymiany, migrując z non-pvp. :oczko:. Nasza wesoła gromada liczy już 56 postaci należących do co najmniej 35 graczy :oczko:.

Hertagon robi rzeczy!
Jakby nie było - w grupie raźniej. Poniżej kilka zdjęć z życia gildii, które mogliście obejrzeć w ostatnim czasie w naszej galerii.
http://i.imgur.com/awzqjV8.png

http://i.imgur.com/CgLTSYo.jpg

http://i.imgur.com/EPdRau1.png

I na koniec - Hertagon trzyma poziom.
Jeżeli faktycznie pojawiają się problemy z naszymi graczami, proszę o wiadomość prywatną w grze lub na forum. Jeżeli osoba, która zgłasza problem jest wątpliwej reputacji (choć na szczęście takich osób jest jak na lekarstwo), proszę o przedstawienie rzetelnych dowodów w postaci zdjęć.

Podpisano,
Argaryen Dworkin

Catthon
20-01-17, 16:30
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

REKRUTACJA
Kandydatury graczy El Edward (http://altaron.pl/p/El%20Edward) i Stone Heart ("http://altaron.pl/p/stone%20heart) zostają po dłuższym wywiadzie zostają rozpatrzone pozytywnie. Zostają przyjęci do Hertagonu na okres próbny.

Podpisano,
Argaryen Dworkin

kirin3322
20-01-17, 17:28
Witam całą gildie Hertagońską :) Chciałbym spróbować dołączyć do waszych kompanów i razem zwiedzać podziemia Altaronu ^^

1. Wiek - 19 lat

2. Profesja oraz subprofesje - Zwiadowca Nekromanta (Jako druga subprofesja: Alchemik)

3. Imię Twojej postaci - Sando

4. Poziom postaci - 22

5. Doświadczenie w grze - Ogólnie moje doświadczenie z Altaronem to będzie razem około rok czasu. Kiedyś grałem tutaj jak jeszcze były mieszane sety. Moje nicki z poprzednich postaci to Alivers, Booble, Almidre, SoloSir, reszty nie pamiętam... Należałem również do gildii Sleepwalkers i grałem wtedy mag duchowny (głównie siocher) :)

6. Czy posiadasz mikrofon - aktualnie nie

7. Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć - Chce dołączyć do HertagoN, ponieważ wolę poznawać nowych kompanów do wspólnej gry oraz nie raz pomagać co mi To bardzo odpowiada. Z zasadami Hertagońskimi zgadzam się w 100%. Rozumiem też że wielu graczy mnie nie zna a rekrutacja może długo potrwać lub nie przyjmiecie mnie.

8. Krótka biografia własnej postaci w formie przedstawić moją postać... Może kiedyś w przyszłości uda mi się, a tak to na razie jestem nieznanym poszukiwaczem przygód.

combo30
21-01-17, 08:50
-Wiek:16

-Profesja oraz subprofesje:ryc 1h duch-ele

-Imię Twojej postaci:KingKleb

-Poziom postaci:17

-Doświadczenie w grze:jestem w grze od 2011

-Czy posiadasz mikrofon:nie

-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć:Byłem dawno temu członkiem Hertagon i planuje ten stan odnowić.

demian1988
21-01-17, 19:41
Wiek:29
-Profesja oraz subprofesje: Zwiad Necro next alchemik
-Imię Twojej postaci: Jedi
-Poziom postaci: 10 XD i rośnie
-Doświadczenie w grze: 2 lata
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Sentyment do HTG

Reedian
22-01-17, 20:48
-Wiek: 23
-Profesja oraz subprofesje: Łucznik Duchowny Elementalista
-Imię Twojej postaci: Reedian
-Poziom postaci: 56
-Doświadczenie w grze: Z Altaronem pierwszy raz mam styczność natomiast jeśli chodzi o Tibię to ok. 10 lat
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Gram tutaj w wolnym czasie dla przyjemności, zauważyłem, że serwer jest głównie ukierunkowany pod grę drużynową dlatego chciałbym w zgranej ekipie odkrywać sekrety Altaronu

Salmo
24-01-17, 21:11
Witam wszystkich,

- Wiek: 30 lat
- Profesja oraz subprofesje: Czarodziej docelowo nekromanta i elementalista
- Imie Twojej postaci: Hanu Man
- Poziom postaci: 20
- Doświadczenie w grze: ładnych parę lat w Altaronie, 2 postacie na Non Pvp pod nickiem Hanuman (znane także jako Ogonek :) 190 i obecnie 142 lvl, gildia Sleepwalkers
- Czy posiadasz mikrofon: gdzieś jest, a nawet jeśli nie, to nie problem
- Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: kolega mnie namawia :) a poza tym w kupie siła haha
- Krótka biografia własnej postaci w formie opowiadania RPG: biografia w tym pojedynek z lisami wtedy jak mnie przyjmiecie :)

Catthon
25-01-17, 00:04
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

REKRUTACJA
Wiele czasu nie minęło, ale wysyp podań skłonił nas do przyspieszenia procedury ich rozpatrywania.

Z miejsca niestety zaznaczam, że podania graczy Reedian (http://altaron.pl/p/Reedian),Jedi (http://altaron.pl/p/Jedi) i Sando (http://altaron.pl/p/Sando) są jeszcze rozpatrywane. Jesteśmy na etapie zbierania gruntowego wywiadu o wskazanych graczach :oczko:. Zapraszamy do komentowania kandydatur i zgłaszania Waszych uwag.

Podanie gracza King Kleb's (http://altaron.pl/p/king%20kleb's) zostaje odrzucone m.in. ze względu na brak mikrofonu i młody wiek. Po więcej informacji i szersze uzasadnienie zapraszam zainteresowanego do gry.

Przyjemnie jest mi natomiast powitać Hanu Mana (http://altaron.pl/p/hanu%20man), uciekiniera z zapomnianego świata, który pogrążył się w ciemności. Witamy w naszych szeregach!

OGŁOSZENIA Z ŻYCIA GILDII

Od ostatniej wiadomości wiele się wydarzyło. Pokonaliśmy kilka pomniejszych bossów, wykonaliśmy wspólnie kilka misji, przekroczyliśmy liczbę 21 postaci w rankingu, oczyściliśmy gildię z osób chronicznie nieaktywnych (a mimo to, stan osobowy się prawie nie zmienił!).

Większość relacji znajdziecie w naszym temacie ze zdjęciami, dlatego tutaj wrzucę jedynie zajawkę ostatnich wrzutów.
http://i.imgur.com/lQC2yRU.jpg

Z tym strachem to przesadził, bo Strachana (http://altaron.pl/p/Strachan%20The%20Electric) akurat z nami nie było.
Patrząc na rosnące w gildii poziomy, już wkrótce trzeba będzie zrobić powtórkę! :oczko:
Może tym razem zorganizujemy publiczny wypad?

Podpisano,
Argaryen Dworkin

Catthon
01-02-17, 18:20
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

REKRUTACJA
Się działo ostatnimi czasy!

Na wstępie szybko rozprawimy się z podaniami.
Warunkowo przyjmujemy dzielnych zwiadowców Sando (http://altaron.pl/p/sando) i Jedi (http://altaron.pl/p/jedi). Podanie gracza Reedian (http://altaron.pl/p/reedian), ze względu na brak identyfikacji i zainteresowania samego aplikanta, zostaje odrzucone.

Żegnamy za to rycerza Last Lost (http://altaron.pl/p/last%20lost), który dodatkowo co najmniej na 30 dni żegna się również ze swoim kontem. Nie każdy radzi sobie z presją bycia zwiadowcą.

Postanowiliśmy również wprowadzić bramkę lvlową - od tej pory do składania podań zapraszamy graczy o poziomie 40 i wyższym. Pozwoli nam to przeprowadzić lepszy, dokładniejszy wywiad, a gracz składając podanie będzie miał już pewną historię. Oczywiście robimy rozsądne wyjątki :oczko:

OGŁOSZENIA Z ŻYCIA GILDII


W naszym życiu jak zwykle wiele się działo.

Na wstępie - z dumą chwalimy się osiągnięciem pierwszego rycerza Hertagonu - Godfryda Czarnego (http://altaron.pl/p/Godfryd%20Czarny)

http://i.imgur.com/Qz705d2.jpg


Następnie zapraszamy do obejrzenia filmowych z naszych wypraw, przygotowanych przez dzielnego Hexenussa.

Pokonaliśmy potężnego bossa. (https://www.youtube.com/watch?v=2b0PwEQdANY&feature=youtu.be)

Podbiliśmy nowe legowiska (https://www.youtube.com/watch?v=-5D9IGOHJS8&feature=youtu.be)

Ponadto, w dniu dzisiejszym otworzyliśmy ponownie znaną z pierwszej edycji Hertagońską Gildię Kupców (https://forum.altaron.pl/showthread.php?p=154658#post154658). W sklepie możecie śledzić produkty, które skupujemy lub mamy do zaoferowania.

Trzymajcie się i do następnego. Niech Wasze miecze pozostaną ostrze, a jeżeli się stępią - naostrzymy je za rozsądną opłatą :oczko:

Podpisano,
Argaryen Dworkin

Dejmonix
08-02-17, 16:37
Witam, chciałbym zgłosić swą kandydaturę do Gildii.
-Wiek: Damian lat 24
-Profesja: Mag Duchowny - [wkrótce] Alchemik
-Nick postaci: Dejmonomon
-Poziom postaci: 45
-Doświadczenie: Grałem za czasów pierwszej edycji teraz wróciłem
-Czy posiadam mikrofon: Oczywista sprawa :)
Dlaczego chciałbym dołączyć do gildii. Powodów jest parę między innymi ciekawe towarzystwo, które kojarzę z poprzedniego serwera, wspólne hunty, pomoc w zrozumieniu niektórych zmian i najważniejsze to żeby mieć jeszcze większą radochę z gry a jak wiadomo "w kupie raźniej" ^^.

Zapytany o przeszłość odpowiada:
-Jestem tylko skromnym duchownym, któremu wystarczy kawałek chleba, cosik do zwilżenia ust, żar modlitwy na mych ustach i wykonywanie woli Pana .

Mawiają jednak iż jest to wszak człek głębokiej wiary cechujący się skromnością, lecz gdy zwęszy zło, herezję, czy inną plagę nękająca nasz ludzki padół zamienia się w Miecz Pański srogo karzący innowierców oraz czarnoksiężników, którzy zboczyli ze ścieżki zgłębiając mroczną sztukę a istotom nieumarłym niesie zniszczenie wraz z nadzieją na odkupienie duszy.
Choć sam nasz bohater mawia, iż opowieści te są wyolbrzymiane przez bajkopisarzy przesiadujących w knajpach, którym hektolitry wyżłopanego piwa podziałały zbytnio na wyobraźnię.

stursky
09-02-17, 18:32
Witam, chciałbym zgłosić swą kandydaturę do Gildii.
-Wiek: 25
-Profesja oraz subprofesje: Rycerz Duchowny / Elementalista
-Imię Twojej postaci : Norman Price
-Poziom postaci: 42
-Doświadczenie w grze: Epizod podczas 1 sezonu.
-Czy posiadasz mikrofon: Tak.
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Chęć poznania gry, ciągły exp bez party nudzi się bardzo szybko. W grupie zawsze raźniej.

Catthon
09-02-17, 19:38
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

REKRUTACJA
A dzisiaj będzie krótko!

Z radością ponownie witamy w naszych szeregach Funerona (http://altaron.pl/p/funeron), który niedawno powrócił z dyplomatycznej misji do południowych rubieży.

Ponadto, witamy w naszych szeregach uduchowionego Dejmonomona (http://altaron.pl/p/dejmonemon) oraz rycerza Normana Price'a (http://altaron.pl/p/norman%20price). Graczy ze starych czasów, za których ręczą nasi druhowie.

OGŁOSZENIA Z ŻYCIA GILDII


Tajemnicza nieobecność Argaryena Westa
Pewnie zastanawiacie się gdzie podziewa się Argaryen West. Właśnie dostałem dyspensę od samego namiestnika, by uchylić rąbka tajemnicy.

Niedawno dotarła do nas wieść, że daleko na południowym-zachodzie istnieje nowe, dotychczas nieznane mieszkańcom Neolith miasto, które aż opływa w nowe handlowe i dyplomatyczne możliwości. Namiestnik Altaronu poprosił więc dowódcę Altaronu, by ten zabrał ze sobą kilku dzielnych ludzi i wybrał się w pokojową misję do tego nieznanego kraju. Ich cel?

Nawiązać stosunki handlowe i dyplomatyczne, zasięgnąć języka w sprawie nowych technologii, wyrysować mapy nowych lądów, może nawet poprosić o pomoc w walce z wrogimi abitańczykami. Kiedy wrócą z misji? I czy wrócą w komplecie? Te pytania póki co, pozostają bez odpowiedzi.

W zastępstwie Argaryena ja będę tymczasowo pełnił jego obowiązki :oczko:

A co poza tym?
Wiele nowych poziomów, masowe skupowanie diamentów, kolejne wspólne zadania, kolejne osoby, które przekroczyły magiczny 100 poziom doświadczenia...

Tylko czasu nie ma, by to wszystko opisać :oczko:

Do zobaczenia na szlaku!

Podpisano,
Argaryen Dworkin

pisior123
09-02-17, 19:43
Witam, chciałbym zgłosić swą kandydaturę do Gildii.
-Wiek: 25
-Profesja oraz subprofesje: Rycerz Duchowny / Elementalista
-Imię Twojej postaci : Dexterr
-Poziom postaci: 51
-Doświadczenie w grze: Gralem na nonpvp
-Czy posiadasz mikrofon: Tak.
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Dużo znajomych ludzi z którymi chciałbym miło spędzać czas grając w altarona. A 2 powód to naprawić kilka błędów które kiedyś popełniłem.

Catthon
12-02-17, 16:30
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

REKRUTACJA

Dziś tylko krótki komunikat.
Do gildii dołącza Dexterr (http://altaron.pl/p/dexterr), witamy w szeregach! :oczko:

Podpisano,
Argaryen Dworkin

jaca8822
12-02-17, 19:05
Witam, chciałbym zgłosić swą kandydaturę do Gildii.
-Wiek: 28
-Profesja oraz subprofesje: Mag Duchowny / Elementalista
-Imię Twojej postaci : Bajamor II
-Poziom postaci:41
-Doświadczenie w grze: Gralem na nonpvp
-Czy posiadasz mikrofon: Tak.
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Dużo znajomych ludzi z którymi chciałbym miło spędzać czas grając w altarona.

Petra
15-02-17, 10:09
Witam, oto moje podanie o przyjęcie do Gildii
-Wiek:24
-Profesja oraz subprofesje: Wojownik 2h duchowny elementalista
-Imię Twojej postaci: Petra
-Poziom postaci: 67
-Doświadczenie w grze: W Tibijskich gram to około 11 lat, na Altaronie to niecały miesiąc
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Nie jestem typem gracza solo, potrzebuje gry w teamie, rozmów na tsie itp, piszę się na wszelakie team hunty które mnie oderwą od monotonnego expienia solo :P

Wolf
18-02-17, 12:48
Witam, chciałbym zgłosić swą kandydaturę do Gildii.
-Wiek: 27
-Profesja oraz subprofesje: Mag, prawdopodobnie duchowny elementalista (jak zwykle)
-Imię Twojej postaci : Spart'
-Poziom postaci: 10
-Doświadczenie w grze: Gra od początku istnienia Altaronu (z mniejszymi i większymi przerwami)
-Czy posiadasz mikrofon: Tak.
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Szukam klanu w którym panuje miła atmosfera i ludzi z którymi można spokojnie porozmawiać, wybrać się na wspólne wyprawy i miło spędzać czas w grze przy okazji zdobywając doświadczenie....

s0lvay
18-02-17, 16:54
Witam, chciałbym zgłosić swą kandydaturę do Gildii.
-Wiek: 25
-Profesja oraz subprofesje: Rycerz Duchowny /w przyszłości elementalista bądź alchemik
-Imię Twojej postaci : Solvay'
-Poziom postaci: 44
-Doświadczenie w grze: Gralem na pvp
-Czy posiadasz mikrofon: nie
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Dużo znajomych fajna atmosfera bedzie z kim popisać na expa skoczyć

wojtek12345
20-02-17, 19:48
Witam, chciałbym zgłosić swą kandydaturę do Gildii.
-Wiek: 18
-Profesja oraz subprofesje: Rycerz Duchowny Elementalista.
-Imię Twojej postaci : Eltherino
-Poziom postaci: 55
-Doświadczenie w grze: 3 letni staż
-Czy posiadasz mikrofon: tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Najlepsza gildia ^.^ Przede wszystkim atmosfera którą tworzycie jest zajebista... Takie wspomnienia altaronu są najlepsze :)

8d9dc47c
22-02-17, 08:55
Wiek:21 lat
Profesja oraz subprofesje : Wojownik,Duchowny Elementalista 1h
Poziom postaci :75lv
Imię twojej postaci : Way Too Far
Doświadczenie w grze : Około 3-4 lata za czasów Collegium Sleepwalkers
Czy posiadasz mikrofon : aktualnie jest pożyczony/w następnym tygodniu będę mieć :)
Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć : Szukam osób do wspólnej gry pomocy w misjach i nie tylko ponieważ gra samemu staje się nudna.Podoba mi się wasza gra/szacunek dla graczy oraz pomoc której również staram się udzielać.

Catthon
23-02-17, 09:29
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

REKRUTACJA

Narobiło się tych aplikacji ostatnimi czasy, więc szybko nadrobię zaległości.
Wśród dla nas i dla nich szczęśliwie przyjętych, znaleźli się między innymi niegdysiejszy Hertagończyk Solvay' (http://altaron.pl/p/solvay') Spart' (http://altaron.pl/p/spart').

Przyjęliśmy także w swoje szeregi Niezwyciężonego Kertela (http://altaron.pl/p/Niezwyci%C4%99%C5%BCony%20Kertel). Krew z krwi naszej, nowy w świecie Altaronu, który w naszych szeregach stawia pierwsze kroki. Nie jest jeszcze pełnoprawnym Hertagończykiem, ale w ten sposób możemy łatwiej służyć mu pomocą.

Teraz ta mniej przyjemna część.
Podania graczy Bajamor ii (http://altaron.pl/p/bajamor%20ii) oraz Petra (http://altaron.pl/p/petra) zostają zawieszone. Bajamora - do czasu aż wróci do aktywnej gry. Petra - do czasu zgromadzenia jakichkolwiek informacji o człowieku, który złożył do nas podanie.

Po dłuższych obradach gildiowej starszyzny doszliśmy do wspólnego wniosku. Podanie Eltherino (http://altaron.pl/p/Eltherino) zostaje odrzucone. Powodem jest dość gruntowny, zebrany przez nas wywiad.

Way too far (http://altaron.pl/p/way%20too%20far), niestety nie zdążyliśmy jeszcze rozpatrzeć Twojego podania :oczko:. Oczekuj tego w najbliższym czasie!

Z ŻYCIA GILDII

A co u nas?

10 Hertagończyków osiągnęło 100 poziom doświadczenia.
Godfryd Czarny (http://altaron.pl/p/Godfryd%20Czarny)
Yogi (http://altaron.pl/p/Yogi)
Truee (http://altaron.pl/p/Truee)
Hexenuss (http://altaron.pl/p/Hexenuss)
Strachan the Electric (http://altaron.pl/p/Strachan%20The%20Electric)
Fenrir Crimsonback (http://altaron.pl/p/Fenrir%20Crimsonback)
Lucek (http://altaron.pl/p/Lucek)
Pepco 'aka Cukier (http://altaron.pl/p/Pepco%20'aka%20Cukier)
El Edward (http://altaron.pl/p/El%20Edward)
Dexterr (http://altaron.pl/p/Dexterr)

Złośliwy zauważyłby, że nie ma wśród nich ani jednego maga :uśmiech6:

Dodatkowo, zmodyfikowaliśmy ostatnio niektóre rangi.
Powstały rangi:
Leathr
Ranga dla Rdzennych Wyspiarzy.

Nie ukrywam, dla nas, graczy z kontynentu to raczej taki hertagoński fanklub na rubieży, ale niech im będzie. W końcu wszyscy wywodzimy się od mieszkańców Licor.

Ikaslea
Ranga dla tych, którym ufamy i znamy skądinąd, ale są jeszcze zbyt mało doświadczeni, by zostać pełnoprawnymi Hertagończykami (tu wiedzie droga tylko przez podanie na forum).

Wspieramy ich pierwszych kroków w Altaronie udzielając pomocy w misjach, dając dostęp do kanału gildiowego, TSa, GH, zbrojowni i tak dalej.

Patrzcie na nich łaskawym okiem - często jest to ich pierwsza styczność z pikselami :oczko:.

W czasie próby
Jak wiecie każdy członek Hertagonu przechodzi najpierw okres próbny, kiedy dokładnie mu się przypatrujemy i z zainteresowaniem przyjmujemy wszelkie informacje "ze świata".

Żeby łatwiej było ich odróżnić - także tym postronnym, od teraz ich status będzie podkreślony rangą.

Wyjście z okresu próbnego możliwe jest za zgodą forum gildii, dzięki zaangażowaniu w życie gildii i Altaronu, aktywności, dobrej postawie i opinii w świecie.

I na koniec - nasza hertagońska społeczność (według danych szacunkowych) liczy już ponad 45 osób :oczko:.

Oby tak dalej!
http://altaron.pl/g/HertagoN

Podpisano,
Argaryen Dworkin

PS: Macie może screena z ciastkiem, którego mógłbym inkorporować? :uśmiech6:

Ememems
24-02-17, 01:17
Wiek:22 lata
Profesja oraz subprofesje : Rycerz Duchowny 1h
Poziom postaci :41 lvl i rośnie (ostatni raz edytuję :D)
Imię twojej postaci : Elvira
Doświadczenie w grze : Gram prawie od początku non pvp, wbiłam kiedyś 60 lvl na magu ele duch
Czy posiadasz mikrofon : tak, mam wbudowany w lapku
Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć : Lubię pomagać graczom i lubię wspólne wypady (nie zawsze mogę, bo strach mnie zjada, gdy mam iść na coś mocniejszego), a przede wszystkim lubię długie i intensywne rozmowy. Co to za frajda grać samemu? Nie ukrywam też, że przydałaby mi się ochrona przed randomami.

Arkadiasz
24-02-17, 08:27
-Wiek:23
-Profesja oraz subprofesje: Ryc 1h duch/ele (później potestuję duala)
-Imię Twojej postaci: Vailo Neolithańczyk
-Poziom postaci:37 (i rośnie ;) )

-Doświadczenie w grze:
W Altaronie pierwszy raz pojawiłem się gdy był tylko serwer pvp. Miałem tam rycka 2h. Za długo też nie pograłem. Na dłużej pojawiłem się gdy powstał serwer non, tam wbiłem ~70 poziom rycerzem duch/ele 1h, po resecie miałem 20 rycka.

Od zawsze Non, w pvp raczej małe doświadczenie.
Th: w teorii wiem wiele, lecz brakuje praktyki, co nie znaczy że unikam wspólnych polowań.

-Czy posiadasz mikrofon: Posiadam, lecz nie wiem czy działa. Nie używam go za wiele.

-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Gra samemu nie sprawia takiej frajdy, jak w jakiejś społeczności. Tym bardziej, że podzielam poglądy dotyczące pomocy dla słabszych i nowych graczy. ;)

Kierka120316
26-02-17, 00:04
-Wiek: 18
-Profesja oraz subprofesje: Eliterny Rycerz Duchowny Elementalista / 2h.
-Imię Twojej postaci: Kieron
-Poziom postaci: 109
-Doświadczenie w grze: Od początku altaronu
-Czy posiadasz mikrofon: Tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Szukam ekipy, która lubi team hunty, a widziałem filmiki, że jednak takim teamem jesteście. Nie lubię expić solo, wolę bardziej ciekawe expy ;)

Evul
28-02-17, 09:50
Witam.
Mam na imię Michał lat 28 :)
nick postaci to "Miskov" profesja Zwiadowca subprofesja puki co jedna Nekromanta.
Level narazie mały(24) choć codziennie się zmienia.
Jeśli chodzi o doświadczenie to za duże to ono nie jest jeśli chodzi o Altaron grałem 2 lata temu na serwerze non pvp ale przestałem z powodu braku czasu no i rzecz jasna małej aktywności ludzi na serwerze.
Mikrofon jest :) wiadomo musi być bo co to za gra bez porozumiewania się z sobą.
Dlaczego chciałbym do was dołączyć? Ano dlatego że tez lubię klimat Rpg i nie tylko ale to wyjdzie podczas dalszego poznawania się :)

Ps.mogę zaczekać z dołączeniem jeżeli level jeszcze jest nie odpowiedni nie ma problemu.

Pozdrawiam Miskov

trup5831
03-03-17, 10:24
HEllo
-nick postaci to "Movady" profesja Czarodziej Nekromanta (jasno ściemniający).
-Level 35 obecnie sporo zgonów przez lagi ale ide do przodu
-Doświadczenia w miarę duże grałem nim wyłączyli server nicki wątpię żeby ktoś kojarzył (Drambory,kerran,kerenza,Rabisa) jak przenieśli postacie na nonpvp przestałem grać nie było wiadomo czy będzie i jak długo stał server Altaronu.
-nie mam mikrofonu ale iż aż ażalisz w telefonie mam tsa.
-lubie rpg pierwszy jaki grałem był gothic 1 pózniej diabełek, wow
-ps. przez 1,5 tygodnia zabardzo nie mam czasu zeby wbijac lvl

TheSkay2k
10-03-17, 22:35
Wiek: 20
Zwiadowca Nekromanta
Elite Skay
37 poziom ale systematycznie spada
-Doświadczenie: Dosyć spore biorąc pod uwagę, że grałem wcześniej na nonpvp.
-Czy posiadasz mikrofon: Oczywiście
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Chciałbym dołączyć do HertagoNu ponieważ właśnie dowiedziałem się, że 2 najlepszych znajomych ze starych czasów grania na nonpvp gra obecnie tutaj i chciałbym kontynuować z nimi swoją przygodę. Byliśmy razem w WKL na nickach Elite Skay, Lilith oraz Inferno. Grał tam również Daiverix i kilka innych osób. Moje podanie może być odebrane jako żart biorąc pod uwagę, że miałem lekkie spięcia z niektórymi członkami tej gildii (głównie spowodowane krótkim konfliktem z graczem Elvira oraz Miskov) ale jest jak najbardziej poważne.
Z większością członków nie mam żadnego konfliktu jak np Rahilux czy Sando i wierzę, że wszystkie pozostałe da się szybko rozstrzygnąć.
Zdaję sobie sprawę z błędów popełnionych dawno podczas gry w starym składzie i chętnie zasilę szeregi nowego by udowodnić, że jestem odmienioną i lepszą wersją siebie. Na zakończenie chciałbym pozdrowić każdego kto przeczyta ten post i zapraszam do dyskusji pod moją aplikacją, chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania.

paaaprikos96
10-03-17, 23:56
Elite Skay
37 poziom ale systematycznie spada

No to ja nie wiem, czy to dobrze, że systematycznie spada poziom ;DD

krepellll
11-03-17, 22:15
Wiek:30
-rycek duch elementalista
-Stanpol
-Poziom postaci:jeszcze 106
-Doświadczenie w grze: jestem stary jak altaron od samego poczatku potem 2 lata przerwy
-Czy posiadasz mikrofon: posiadam ale ze wzgledu na dzieci ktore moga biegac wokol nie zawsze aktywny
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć:szukam neutralnego klanu lubie dobra zabawe a w grupie na leprze ciekawe hunty mozna isc

Catthon
13-03-17, 22:59
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

REKRUTACJA

Ostatnio byłem cokolwiek nieobecny, wspierałem Westa w otwieraniu placówek handlowych na dalekim południu.

W tym tygodniu dokładniej przyjrzę się naszej rekrutacji. Na ten moment jednak, oczyścimy troszkę kolejki.

Vailo Neolithańczyk (http://altaron.pl/p/vailo%20neolitha%C5%84czyk), Stanpol (http://altaron.pl/p/stanpol), Movady (http://altaron.pl/p/movady) - ostatnio byłem poza miastem i nie miałem czasu przeprowadzić solidnego wywiadu. Przed rozpatrzeniem podania chcielibyśmy Was lepiej poznać. Postaram się Was złapać i przegadać sprawy. Zachęcam również pozostałych graczy do wypowiedzi na ich temat.

Tymczasem zwycięzcą dzisiejszego odcinka zostaje Miskov (http://altaron.pl/p/Miskov'), który dał się poznać naszej ekipie z jak najlepszej strony.

Elvira (http://altaron.pl/p/elvira') - nad Twoją kandydaturą musieliśmy się solidnie pokłonić i zastanowić. Ostatecznie w walnym i w sumie nawet dość demokratycznym głosowaniu zdecydowaliśmy się je odrzucić.

Łatwiej było natomiast odrzucić podanie Kierona (http://altaron.pl/p/kieron), który jest chociażby teraz członkiem Dignitate. A przecież nie chcielibyśmy podkradać im tak dzielnych wojowników!

Odrzucone zostaje także podanie Elite Skay
(http://altaron.pl/p/elite%20skay) ze względu na ostatnie wypowiedzi na forum.

Na dzisiaj to tyle!
Niech Wasze miecze pozostaną ostre!

Podpisano,
Argaryen Dworkin

Maritno
14-03-17, 22:51
Podania prosimy składać wg następującego wzoru:
-Wiek:21
-Profesja oraz subprofesje:Woj
-Imię Twojej postaci : Martin'emo
-Poziom postaci:10
-Doświadczenie w grze: 114 woj 2h 2 lata temu
-Czy posiadasz mikrofon:Tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Chcę pograć w klimacie RPG, a z tego co pamiętam HERTAGON zawsze to zapewniał, pomagać graczom i z tego co wiem to lepiej się gra z kimś a nie samemu pozdrówki
-Krótka biografia własnej postaci w formie opowiadania RPG (akapit) - nie jest obowiązkowe: BENG

Dalinar
15-03-17, 23:37
-Wiek: 22 lat
-Profesja oraz subprofesje: Mag elementalista (+ będzie duchowny)
-Imię Twojej postaci : Dalinar
-Poziom postaci: 47
-Doświadczenie w grze: ok. 80lvl Mag przed resetem na PVP. Pózniej grałem na N-pvp, gdzie miałem 115 poziom Magiem. Ogólnie grywałem głównie magiem i w tym się specjalizuje. Pare lat będzie, ze sporymi przerwami.
-Czy posiadasz mikrofon: Tak (ale głównie bywam wieczorami, więc nie zawsze wypada mi hałasować)
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Dołączyć chcę żeby mieć z kim pogadać, ewentualnie ubić jakiegoś złego potwora bo jak wiadomo samemu to nudno. Klimat RPG mi bardzo odpowiada, a nie zawsze samemu można roleplay'ować.
*Jak mi jakieś Polskie uciekły to przepraszam, ale system mmam nie Polski i musiałem mozolnie kopiować z Wikipedii - literka po literce ^^

Catthon
18-03-17, 17:36
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

REKRUTACJA

Przyszedł czas, by rozstrzygnąć większość podań.

W nasze szeregi mamy przyjemność zaprosić dzielnych wojów o imionach Way Too Far (http://altaron.pl/p/way%20too%20far) i
Stanpol (http://altaron.pl/p/stanpol) - oraz równie dzielnego maga imieniem Movady (http://altaron.pl/p/movady).

Dziękujemy za Waszą cierpliwość!

Z przykrością natomiast odrzucamy podanie Vailo Neolithańczyka (http://altaron.pl/p/vailo%20neolitha%C5%84czyk), który nie zostaje przyjęty jedynie dlatego, że zdecydował się pójść inną drogą.

Dalinar (http://altaron.pl/p/dalinar), Martin'emo (http://altaron.pl/p/martin'emo), z Waszymi podaniami zmierzymy się wkrótce. Najpierw jednak potrzebujemy czasu, by dowiedzieć się o Was więcej.

Na dzisiaj to tyle!
Niech Wasze miecze pozostaną ostre!

Podpisano,
Argaryen Dworkin

popek97
19-03-17, 21:36
-Wiek: 20
-Profesja czardziej duch
-Imie postaci: Alltaronowiec
-Poziom:24
-Doświadczenie w grze: w Altaron gram od początku gdy tylko powstał
-Czy posiadasz mikrofon: Posiadam
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: szukam przygody :D

shymansky
20-03-17, 00:05
-Wiek: 22
-Profesja oraz subprofesje: Mag elementalista, później nekromanta
-Imię postaci: Hrothgar Mag
-Poziom postaci: 31, jednakże będzie rósł dość szybko, postać założona w tym tygodniu ;)
-Doświadczenie w grze: Nie grałem na wcześniejszych edycjach (nie licząc jakiegoś ~30-poziomowego wojownika z 5 lat temu :P), ale w samą Tibię gram od wersji 7.92, więc już jakieś 10 lat jeśli dobrze liczę. Poza tym posiadam 76 poziom wojownikiem nekro/alch (Sir Shymansky (http://altaron.pl/p/sir%20shymansky)), na którym byłem dość często aktywny na czacie gry i umilałem ludziom dzień utarczkami słownymi z Elite Skay (http://altaron.pl/p/elite%20skay) :P
-Czy posiadam mikrofon: Oczywiście, Team-Speak, Discord, mogę wbijać gdzie tylko chcecie ;)
-Dlaczego chciałbym do Was dołączyć: Altaron jak każda gra MMO- cieszy bardziej, gdy grasz w nią współpracując z innymi, a po szybkim researchu stwierdzam, że Wasza gildia najbardziej mi odpowiada

W razie jakichkolwiek pytań- piszcie w grze, zwykle jestem aktywny w godzinach 17-23, śmiało mogę wbijać na TS'a i wszystko obgadaćNiech Wasze miecze pozostaną ostre!

A to nie można normalnie po elficku: "Sé onr sverdar sitja hvass!"? Słabiutko :D

Pozdrawiam :)

Gotsu
21-03-17, 18:35
-Wiek: 24
-Profesja rycerz nekro (alch)
-Imie postaci: Gotsu
-Poziom: 50~
-Doświadczenie w grze: jakieś 2 tygodnie
-Czy posiadasz mikrofon: Tak.
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Chce poznać gierke bez wczuty :)

Catthon
23-03-17, 21:42
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

REKRUTACJA

W nasze szeregi mamy przyjemność zaprosić duchownego maga Dalinara (http://altaron.pl/p/dalinar) i rycerza
Sir Shymansky (http://altaron.pl/p/sir%20shymansky).
Gracze ci zostają przyjęci na okres próbny. Czekamy na Wasze uwagi i opinie na ich temat.

Odrzucamy natomiast podanie Martin'emo (http://altaron.pl/p/martin'emo).

Podatnie Gotsu (http://altaron.pl/p/gotsu) zostaje na tę chwilę zawieszone.

Dziękujemy za Waszą cierpliwość!
Niech Wasze miecze pozostaną ostre!

Podpisano,
Argaryen Dworkin

kuki
28-03-17, 19:23
wiek-27 lat
profesja-zwiadowca (nekro-alch plano
imię postaci- Ariell thra
poziom-aktualnie 12 "ale nie na długo"
doświadczenie w grze-zaczynałem pare ładnych lat temu pod nickiem Kazuma Yagami lub Insania quon starsi gracze powinni kojażyć.
czy posiadasz mikrofon- posiadam
Chciałm dołączyć ponieważ mam ochotę znów się pobawić jak kiedyś dobrym towarzystwie.

Nazywał się Arriel thra był zwiadowcą zabójcą potworów.
Nikt nie wiedział skąd się wziął oraz czego szukał, wiadomo było tylko jedno był głodny krwi oraz przygód.

Leciu
01-04-17, 17:21
wiek 22 lata
profacja ; rycerz duch kiedy ele
poziom 35
doswiadczenie w grze ; nie gralem dlugo max 70 lvl
Chciałm dołączyć ponieważ mam ochote poczuc klimat Altaronu i poznać ciekawych ludzi

441491
06-04-17, 21:46
Wiek: 21 lat
-Profesja oraz subprofesje: Mag <w przyszłości Mag Nekromanta, może Duchowny jak znajdę Rycerza do współpracy :)
-Imię Twojej postaci: Marsylia
-Poziom postaci: 10 < w chwili obecnej, gram 2 dzień >
-Doświadczenie w grze: Grałem W Altaron, znam trochę mapy, grałem może z 6 miesięcy, ale Tibia całe życie!
-Czy posiadasz mikrofon: Tak, mam!
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Szukam osób, z którymi mógłbym wspólnie wykonywać questy, rozmawiać, jakieś team hunciki itp :D

Lexor
09-04-17, 23:02
-Wiek: 23
-Profesja oraz subprofesje: Mag Duchowny - Elementalista
-Imię Twojej postaci: Persona Non'grata
-Poziom postaci: 50
-Doświadczenie w grze: Jest to moja druga edycja gry, na poprzedniej 80~ lvl oraz dwie 40-sto lvl'e postacie.
-Czy posiadasz mikrofon: Tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Jestem otwarty na pomoc dla nowych, niedoświadczonych graczy, byłem w Hertagonie na poprzedniej edycji.

Pozdrawiam.

komanz8
07-10-17, 15:21
-Wiek: 18
-Profesja oraz subprofesje: Łucznik
-Imię Twojej postaci: Halwing
-Poziom postaci: 11
-Doświadczenie w grze: Grałem na poprzedniej edycji, ale nie za długo wbiłem ~40lvl.
-Czy posiadasz mikrofon:Tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Poszukuje ludzi do wspólnej gry, chętnie pouczestniczyłbym w team-huntach, na poprzedniej edycji grałem sam i szybko mi się znudziło. Dodatkowo bardzo zachęciła mnie RPG'owa otoczka waszego klanu.

Miłego dnia, liczę na szybką odpowiedź :D

WsT
08-10-17, 08:44
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

Wszelkie podania prosimy składać na naszym oficjalnym serwerze discord HertagoN Society
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ


Podpisano,
Argaryen WsT

Sato
14-10-17, 07:02
-wiek 27
-Daron
-Profesja/ subprofesja: wojownik duch/ele
-poziom postaci 43
-Doświadczenie x lat 280 wojownik duch ele / 260 zwiadowca duch ele/ i pare innych 100
+ lvli.
- mikrofon. Tak.
- Chciał bym do was dołączyć ponieważ graliśmy juz razem w poprzedniej edycji gra była ciekawa zawsze coś sie działo szkoda tylko ze tak krótko większość pewnie mnie zna wiec nie bede sie rozpisywał. Pozdrawiam Michał.

TheSkay2k
17-02-18, 21:11
Witajcie, na wstępie chciałbym wspomnieć, że już kiedyś pisałem podanie do HTG i zostało one nie przyjęte ze względu na konflikt między administracją serwera i mną, chodziło z tego co pamiętam o kwestię zakupu SSa przez SMS - domyślam się, że wina leżała po mojej stronie i w taki sposób chciałbym rozstrzygnąć ten temat, na serwer wróciłem miesiąc temu (grałem na nim już wiele razy - zaczynałem na npvp i razem grałem z Inferno oraz Lillith, tam też mieliśmy gildie ale nawet nie pamiętam co się z nią stało i dlaczego mnie w niej nie było, mniejsza. Rozwiązując sprawy przeszłości mojej osoby na altaronie piszę podanie do HTG głównie ze względu na ochotę gry pod jednym banerem z moim dobrym przyjacielem z serwera @Schwarz oraz dobrymi lub neutralnymi relacjami z resztą gildii, chociażby @Siema Chinol. Myślę, że do trzech razy sztuka jak to mówią i będąc uczciwy co do swoich poczynań z tym teamem mam nadzieję, że tym razem już w dojrzalszy i bardziej przyzwoity sposób uda mi się do niego dostać i zostać tu dopóki będzie okazja, teraz trochę o mnie:

- Wiek: 22 lata
- Profesja: Elitarny zwiadowca elementalista i duchowny
- Poziom postaci: 75
- Doświadczenie: Kilkukrotne nabicie 60~80 poziomu, znajomość lore/questów/miejsc.
- Mikrofon: Obowiązkowo, jestem członkiem waszego Discorda oraz mam TS3 i każdy komunikator jaki jesteśmy w stanie wymienić.

Pozdrawiam gorąco każdego kto to przeczyta, zapraszam do dyskusji na mój temat i życzę miłego dnia! ;)


~Elite Skay/Moonrose/Denis~

Lunaar
18-02-18, 10:38
-Wiek: 17 lat
-Nick:Flauros
-Profesja: Elitarny czarodziej elementalista i duchowny
-Poziom Postaci:71
-Doświadczenie- 7 lat w grze
-Mikrofon:Tak
-Chciał bym do was dołączyć ponieważ:Chciałbym grać w teamie i poszukuje fajnej grupy ludzi z którymi można się dogadać

8d9dc47c
16-03-18, 17:17
Wiek:22 lat
Profesja oraz subprofesje : Wojownik,Duchowny 1h
Poziom postaci :48lv
Imię twojej postaci : Bojowy Klocek
Doświadczenie w grze : Od czasu Collegium Sleepwalkers
Czy posiadasz mikrofon : posiadam
Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć : Szukam osób do wspólnej gry pomocy w misjach i nie tylko ponieważ gra samemu staje się nudna.Podoba mi się wasza gra/szacunek dla graczy oraz pomoc której również staram się udzielać.

WsT
18-03-18, 01:47
Podania prosimy składać na naszym serwerze discord.

Catthon
21-08-18, 10:34
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

No to co piękne panie i przystojni panowie...
Zapraszamy do składania podań!
I to nie tylko przez Discord West, tu się PR liczy, a PR to jest na forum! :oczko:

Ale Discorda trzeba mieć, to nie ma zmiłuj. Tam wszystkie podania będą omawiane i dyskutowane, a na potencjalny narybek spadnie deszcz pytań (ink. rix kpiro?)

Gdy zbierzemy 10 aktywnych osób wjeżdża GH!
Chwilowo mamy 7, jestem pod wrażeniem, bo to 3. dzień od zalogowania :oczko:

I ten, niech Wasze miecze pozostaną ostre ;)

Podpisano,
Argaryen Catthon

WsT
21-08-18, 15:41
https://i.imgur.com/XXlKEPY.png

Catthon
23-08-18, 10:22
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

Gra w której chcesz do nas dołączyć: Altaron
-Wiek: 15
-Profesja: Zwiadowca Nekromanta -> Prawdopodobnie będzie to Alchemik
-Imię Twojej postaci: Netro
-Poziom postaci: 32
-Doświadczenie w grze: 3 Lata , grałem kiedyś.
-Czy posiadasz mikrofon:Niestety nie posiadam, Gram na komputerze nie mam wbudowanego .
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Szukam klanu do gry , jestem codziennie aktywny, każde nieobecności będa zgłaszane

Dobry początek!

Witamy na pokładzie pierwszego świeżaka - Netro (https://altaron.pl/p/netro) - tradycyjnie w randze Seeker, to jest na okres próbny. Młody, ale dzielny. Oby jego historia w Hertagonie była co najmniej tak długa, jak lista jego śmierci :uśmiech4: (żartowałem, każdy kiedyś zaczynał :oczko: a moja wygląda podobnie gdy zaczynam magiem).

GH już licytowane, gildia liczy 15 osób, które zamierzają trochę pograć :oczko: Widzę przed nami świetlaną przyszłość!

Catthon
30-08-18, 19:54
http://i.imgur.com/If4Fa33.png
Nie ma dnia bez nowego narybku!

-Gra w której chcesz do nas dołączyć: Altaron.
-Wiek: 26.
-Profesja: Elitarny zwiadowca duchowny i elementalista.
-Imię Twojej postaci: Arturk
-Poziom postaci: 69
-Doświadczenie w grze: W tej edycji miesięczne, wczesniej okolo dwa lata.
-Czy posiadasz mikrofon: Posiadam.
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Ponieważ w klanie lepiej sie gra. wspólne hunty, bossy itp itd .... A ludzie z Hertagonu sporo pomagaja.

-Gra w której chcesz do nas dołączyć:Altaron
-Wiek:22
-Profesja:Zwiadowca nekro-alch
-Imię Twojej postaci:Valdrin
-Poziom postaci:159
-Doświadczenie w grze:ok 6 miesięcy
-Czy posiadasz mikrofon:Tak ,jednak nie jest w najlepszym stanie..
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć:Szukam osób do wspólnych wypadów,questów pogadania .


Zarówno Arturka (https://altaron.pl/p/Arturk), jak i Valdrina (https://altaron.pl/p/valdrin)witamy na pokładzie!

Trzymajcie się i do zobaczenia na respach :uśmiech6:

Catthon
08-09-18, 13:41
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

Uch, powiem Wam, nie jest lekko w życiu gildii...
Najpierw jeden z ostatnio przyjętych zwiadowców okazał się zwykłym rzezimieszkiem. W dobrej wierze przyjęty w szeregi gildii, podstępnie okradł nasz nowy, gildiowy dom. W pierwszej chwili byliśmy w szoku, dochodzeniem objęliśmy 8 osób, które nie miały dobrego alibi na czas kradzieży! Na szczęście już wkrótce nasi szpiedzy zaczęli przesyłać pierwsze raporty.

https://i.imgur.com/DKNESEf.png

https://cdn.discordapp.com/attachments/483387183630385152/485917331151650817/unknown.png

https://i.imgur.com/UwwZQfu.png

No cóż, trzeba było interweniować. Najpierw ustaliliśmy fakty z liderami nowej gildii złoczyńcy. Chłopaki z Eclipse zachowali się bardzo przyzwoicie, a do tego ograniczyli draniowi dostęp do gildiowych zasobów, rozsądne posunięcie.

Później pozostała chyba najsłodsza część operacji, to jest...
https://i.imgur.com/fELgwR6.png
https://i.imgur.com/I6pPIXy.png

I wspierały nas w tym siły natury!
https://i.imgur.com/wGE6sLY.png
https://i.imgur.com/SHTVOOd.png

A nie, czy ja powiedziałem, że zemsta była najsłodszą częścią operacji?
Najsłodsza część to miody, które trafią do naszego skarbca wynagradzając wizerunkowe straty.
https://i.imgur.com/97IMaap.png
Nie ładnie jest kraść, ale cóż, ładnie jest wyjść potem na prostą. Gorąco życzę Netro i wszystkim jego postaciom :oczko:

O kurcze, byłbym zapomniał! Jakoś w dzień po kradzieży West wraz z Adaśkiem, Numerem, Rahiluxem, Fenrirem, Tadzikiem, Walantem i gromadą innych Hertagończyków gdzieś przepadli. Powiedzieli, że idą na zachód ścigać złoczyńcę i nie wrócili do dzisiaj (oprócz Rahiluxa, ale on mówił, że został z tyłu bo w poniedziałek ma umówioną wizytę u cyrulika). Mam nadzieję, że są cali i zdrowi. Gdybyście spotkali ich gdzieś po drodze, to przekażcie, że złodziej ujęty, problem rozwiązany, a ten bałagan który zostawili w domu sam się nie rozwiąże.:uśmiech6:

Niech Wasze i ich miecze pozostaną ostre!

Podpisano,
Argaryen Catthon

Ememems
08-09-18, 13:46
Hertagon niegdyś taka pokojowa gildia xD A teraz? Paymenty i zabijanie xD Gratulacje!

Rahilux
08-09-18, 13:55
A do tego podjudzają do spalenia Licoru!

Catthon
08-09-18, 14:32
Hertagon niegdyś taka pokojowa gildia xD A teraz? Paymenty i zabijanie xD Gratulacje!

A dzięki. Mówiłem, że przyjmiemy ten serwerek! :uśmiech6:

Catthon
04-10-18, 09:40
http://i.imgur.com/If4Fa33.png

Witajcie!

Ja tak tylko, by słowem napomknąć o nowym narybku. W ciągu ostatnich trzech tygodni w nasze szeregi wstapili:
Camol (https://altaron.pl/p/camol)aka Ralandile (https://altaron.pl/p/ralandile)
Kyogre (https://altaron.pl/p/Kyogre)
i Czarodziej Marek (https://altaron.pl/p/Czarodziej%20Marek)


Gra w której chcesz do nas dołączyć: Altaron cPVP
-Wiek: 24
-Profesja: Wojownik Duch Ele
-Imię Twojej postaci: Ralandile
-Poziom postaci: Aktualnie 47 ale będzie rósł.
-Doświadczenie w grze: W zasadzie od 2011 roku z wieloma przerwami, ost raz grałem za czasów kiedy Comum jeszcze skilował. Ja przestałem a on grał dalej, teraz wróciłem za jego namową.
-Czy posiadasz mikrofon: Tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Czasem warto z kimś popisać/pogadać czy wyskoczyć na wspólne polowanko.

Gra w której chcesz do nas dołączyć: Altaron cPVP
-Wiek: 16
-Czarodziej Ele - Duch
-Imię Twojej postaci: Kyogre
-Poziom postaci: Over 70
-Doświadczenie w grze: Over 6 years
-Czy posiadasz mikrofon: Jeszcze jak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Wspólne hunty czy coś

-Gra w której chcesz do nas dołączyć: Altaron c-PvP
-Wiek: 21
-Profesja: Mag elementalista {alchemik}
-Imię Twojej postaci: Czarodziej Marek (wcześniej Marko)
-Poziom postaci: 21 atm
-Doświadczenie w grze: doświadczenie może nie jakieś duże ale posiadam kilka postaci na 20+, jedną na 52poziomie, powoli ale do przodu ^^
-Czy posiadasz mikrofon: Zgadza się
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: znam kilka osób z gildii które bardzo mi pomogły na starcie, jakieś wskazówki etc., reprezentujecie kulturę i z tego co zaobserwowałem fajny klimacik RPG. chciałbym rozwijać się w Altaronie i może znaleźć tutaj jakichś kompanów do wspólnych wypraw w przyszłości ^^(edited)


Trzymamy kciuki za okres próbny! :oczko:

Niech Wasze miecze pozostaną ostre,
Argaryen Catthon

genofag
04-10-18, 12:26
Gra w której chcesz do nas dołączyć: Altaron cPVP
-Wiek: 25
-Profesja: Elitarny Zwiadowca Nekromanta Alchemik
-Imię Twojej postaci: Elaiden'
-Poziom postaci: 95
-Doświadczenie w grze: gram od 2011 z licznymi przerwami, największy lvl jaki udało mi się osiągnąć - 105... uczestniczyłem w paru war modach.
-Czy posiadasz mikrofon: Tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: gram od dłuższego czasu ale nigdy nie miałem jakiegoś większego lvla przez co nigdy nie poznałem całych uroków Altaronu, dlatego chciałbym dołączyć do teamu z którym wspólnie będzie można pogadać i pograć.

Pozdrawiam.

Catthon
04-10-18, 12:46
Elaiden, zapraszam na nasz kanał Discord, gdzie będziemy dyskutować nad Twoim podaniem.
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ


Pozdrawiam,
Catthon

genofag
04-10-18, 13:49
wpadnę po 20 bo aktualnie jestem w pracy :)