PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Licora


Synthian
26-04-11, 13:30
Moim zdaniem powinna być możliwość pływania pomiędzy Ananem i Lewanem.
Aby przepłynąć z takiego Ananu na Lewan (bądź na odwrót) trzeba by było zrobić szereg questów, aby odblokować taką możliwość, a sama podróż by kosztowała 1 srebrnika!
Taka możliwość pomogłaby nam wyrównać liczbę mieszkającą na owych wyspach. Więcej osób wybiera Anan (może dlatego, że jest piękniejszy?^_^), zaś na Lewanie jest mniej osób. Expowiska byłyby zbalansowane i ludzie nie narzekali by tak ciągle.

Pozdrawiam,
Synth ;)

Erizen
26-04-11, 14:55
Podoba mi się ten pomysł, fajnie by było jakby jakiś MG się wypowiedział :)

drazbeczka
26-04-11, 16:33
no nie wiem co o tym sądzić na realu jest tylko rook tu masz do wyboru ale takie urozmaicenie może by się przydało jeżeli ktoś robi rookmena tak to chyba bezsensownie trochę na te kilka lvl

Howking
26-04-11, 16:51
Pomysł bardzo mi się podoba, dobrze byłoby to wprowadzić. Oczywiście dość długi łańcuszek zadań i niewielka opłata przy przepływie.

Co do kolegi wyżej - mam wątpliwości, czy w ogóle znasz jakieś podstawy interpunkcji i ortografii. Jeżeli tak, to z pewnością nie chcesz tego okazać lub po prostu nie wiesz jak.

Erizen
26-04-11, 17:20
" bezsensownie trochę na te kilka lvl" Moim zdaniem nie;)
Na Ananie w godzinach szczytu (szczególnie w wolne dni, jak przekonaliśmy się ostatnio) expić się nie da, możliwe, że na Lewanie są akurat mniej zapchne expowiska i lecisz tam expić. A pozatym Questy umożliwiające przepłynięcie to dodatkowy +. Chyba każdy lubi robić questy, aby coś odblokować ;)

Yberias
26-04-11, 19:05
dla mnie jest to bardzo dobrym pomysłem wbicie takiego 8 lvl ktory mam w tej chwili zajelo mi pare ladnych godzin gdyz na "anan" wsyzstkie expowiska sa zajete z checia bym sie wybral na "lewane" poexpic lub wykonac kilka questow