PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp] Co z tą wojną?


konradowalkero
12-09-12, 15:45
I co Collegium po wojnie już? Tyle akcji wygraliście, ostatnią przegraliście 50 do 30 i koniec?

zal12345
12-09-12, 15:48
nie wiesz ze zorbili sobie przerwe od wojny tak jak ostatnio8)

Mervakis
12-09-12, 15:53
Collegium jest online codziennie i expi, nie ma Exorit, więc czemu pytanie skierowane jest do gildii, która jest obecna na serwerze, a nie do tej drugiej? Collegium zawsze gotowe.

Pro Archer
2012-09-10 21:20:15 Gracz poległ na poziomie 118 , pokonany przez Dzefrej Kox, Colens,

konradowalkero
12-09-12, 15:56
He a Ty Morgian nic nie podexpiłeś od ostatniej akcji. Ładnie to tak nawet bonusowej staminy nie zjechać codziennie?

mario
12-09-12, 16:12
czasami trzeba zrobić przerwę żeby zebrać sił na kolejną akcję, może zanikła motywacja do walki dla przeciwnika... kilka dni odpoczynku i znów zobaczysz potyczki na ulicach Altaronu ; )

Siwor
12-09-12, 18:10
I co Collegium po wojnie już? Tyle akcji wygraliście, ostatnią przegraliście 50 do 30 i koniec?

50 do 30 bo podstawialiśmy się wam a wy jak głuptaski wastowaliście fragi ;( My walczymy normalnie, nie widzę przeszkód... ;)

maja1414
12-09-12, 18:49
Walczyliście faktycznie dzielnie i normalnie. Powiedziałbym nawet standardowo:
13 osób, 50 noobcharów w około. Wastowaliśmy fragi powiadacie? Nikt z nas nie wbił 3 fragów w tym dniu. Jesteście tak genialni, że sami yellowki włączaliście :D Jedyne co nam się pokończyło to palkom bełty a magom sdki na akcji.

konradowalkero
12-09-12, 19:01
@Dzefrej
hehe urodzony strateg


@Keavira
A Ty Keavira dlaczego wogóle nie uczestniczysz w wojnie? Na forum widze aktywny jesteś ale nic poza tym. Wiem, powiesz "nie mam czasu na gre" ale przecież od czasu do czasu mógłbyś wyskoczyć na akcje. Postać masz wyexpioną. Chyba że postać jest pamiątką i nie chcesz tracić lv :p

@Mervakis
Z tego co pamiętam ostatnio to Thundaron/Colens był autorem trzeciego postu w tym temacie a teraz widniejesz Ty heh co wyście tu znowu namieszali i poco :>

eremce
12-09-12, 20:27
Skończyły się pomysły na akcje.

@Blood
Odpisz na gg, musimy porozmawiać.

sebastianix
12-09-12, 20:35
temat do zamknięcia

Uwolniona Mysl
12-09-12, 20:36
Blood póki co trochę lipa u nas :D nie wiem skąd zaczerpnąłeś pomysł na ten temat no ale ok :D

konradowalkero
12-09-12, 20:41
@Eremce
Jestem w robocie do piątku i aktualnie pisze z telefonu.

Napisz do mnie prywatną wiadomość na forum to rozkminimy co tam Ci trzeba.

@Eldoka
Wychodzi na to że dostałem dziś błędne informacje.

@Sis roy
Masz coś nie tak z głową?

sebastianix
12-09-12, 21:16
To ty masz coś z głową. Twój temat jest bezsensowny.

eremce
12-09-12, 21:16
Chciał się dowiedzieć co jest z wojna, bo od 2-3 dni nie bijecie się.

konradowalkero
12-09-12, 21:26
@Eremce
Oto mi właśnie chodziło. Normalnie się robi 2-3 akcje na dzień a tu od niedzieli nic się nie wydarzyło. Dlatego spytałem co jest nie tak.

Niestety Sis roy jest jak widać negatywnie nastawiony czyt. hejtuje :>

9106796
12-09-12, 22:18
nabijesz nie potrzebnie glupie posty. zaloguj sie na altaron wbij pz i na pewno bedziesz mial akcje skoro tak placzesz,ze ich nie ma. Probujecie uskutecznic cos na forum i to bezsensownie.
Mowisz teverix,ze nikt nie wbil 3 fragow? a co z tymi co maja bany za fragi?:>
Roznica miedzy nami a wami jest taka,ze my padniemy i wyjdziemy bedziemy walczyc do konca od was te nowe osoby (morgian itp.) padna raz i sie wylogowuja a jezeli chodzi o ten 50 noobcharow co napisales Teverix to od nas bylo 2 czyli reszta te 48 byla wasza :)


A i na potwierdzenie Twojego tematu
23:13 Awansowałeś z 102 na 103 poziom.

konradowalkero
12-09-12, 22:40
nabijesz nie potrzebnie glupie posty. zaloguj sie na altaron wbij pz i na pewno bedziesz mial akcje skoro tak placzesz,ze ich nie ma. Probujecie uskutecznic cos na forum i to bezsensownie.
Mowisz teverix,ze nikt nie wbil 3 fragow? a co z tymi co maja bany za fragi?:>
Roznica miedzy nami a wami jest taka,ze my padniemy i wyjdziemy bedziemy walczyc do konca od was te nowe osoby (morgian itp.) padna raz i sie wylogowuja a jezeli chodzi o ten 50 noobcharow co napisales Teverix to od nas bylo 2 czyli reszta te 48 byla wasza :)

Ale poco ta nienawiść? Wy naprawdę nie potraficie do tej gry podejść z dystansem. Strasznie się emocjonujecie.

Tak jak pisałem we wcześniejszych postach, niema mnie teraz w domu, nie wbijam na vt żeby być na bieżąco. Od niedzieli nie było akcji więc spytałem co z wami a tu odrazu wrzuta "zamknąć temat", "nabijasz posty".

No ta my nie wychodzimy jak padniemy, tylko ile ostatnich akcji ma w plecy Exorit i jakoś dalej ludzie walczą.

A co do niedzielnej rzeźni jak tam ktoś dobrze wyliczył było nas 18 na akcji na mainach bo i tyle nas było na vt więc skoro te wszystkie noob chary też nie od was to to pewnie neutrale były :>

jasiek50
12-09-12, 22:55
Sporo nowych graczy liczących na łatwy łup xD

crunchips
12-09-12, 23:06
He a Ty Morgian nic nie podexpiłeś od ostatniej akcji. Ładnie to tak nawet bonusowej staminy nie zjechać codziennie?

hahaaha jak by jeszcze mógł to by pewnie expił a nie dp grzał



No ta my nie wychodzimy jak padniemy, tylko ile ostatnich akcji ma w plecy Exorit i jakoś dalej ludzie walczą.


i znów masz złą informacje Exorit już nie walczą ;D


A tak wgl nie wiem po co ten temat czy dla tego neutrala tak ważna jest wojna, nie znam typa pewnie jakiś noob a tematy zakłada ;D;D śmieszni Ci ludzie w dzisiejszych czasach

mario
13-09-12, 06:06
@Blood
Wychodzę na akcje. Zaczęła się szkoła nie mam dostępu do normalnego internetu na którym mógłbym bez obaw wybiec i powalczyć. I nie boję się o lvl jak niektórzy co raz padną i boją się wyjść znów :( jutro wracam więc jak coś będzie to mnie zobaczysz.

zal12345
13-09-12, 12:57
nabijesz nie potrzebnie glupie posty. zaloguj sie na altaron wbij pz i na pewno bedziesz mial akcje skoro tak placzesz,ze ich nie ma. Probujecie uskutecznic cos na forum i to bezsensownie.
Mowisz teverix,ze nikt nie wbil 3 fragow? a co z tymi co maja bany za fragi?:>
Roznica miedzy nami a wami jest taka,ze my padniemy i wyjdziemy bedziemy walczyc do konca od was te nowe osoby (morgian itp.) padna raz i sie wylogowuja a jezeli chodzi o ten 50 noobcharow co napisales Teverix to od nas bylo 2 czyli reszta te 48 byla wasza :)


A i na potwierdzenie Twojego tematu
23:13 Awansowałeś z 102 na 103 poziom.

Jak miło ze jestem znany moze i tak jest ale przy jednej mojej glebie fraguje kilku waszych :p

Uwolniona Mysl
13-09-12, 15:57
Dlaczego nasze posty notorycznie są kasowane? Nie obrażamy się,wypowiedzi są na poziomie,chcemy sobie wyjaśnić pewne sprawy,jak się komuś nie podoba to nie będzie czytać...

Śliski
13-09-12, 16:17
Przecież mamy "demokrację" i "wolność słowa" w tym pięknym kraju. Despotyczna administracja pokazuje swoje prawdziwe oblicze!

mario
13-09-12, 16:47
miałem z eldoką małe nieporozumienie ale nikt się nie obrażał nie wiem dlaczego usunął ktoś to....

maja1414
13-09-12, 16:48
"Merv weź usuń posta x osoby bo ja mu już nie zripostuje a nie chce z siebie robić pośmiewiska"- może dlatego?

@down

To już uprzedzenie :D

Slythia
13-09-12, 16:55
Drodzy panowie,

prosiłabym o zachowanie w tym temacie chociaż cienia, odrobiny kultury. Bez wzajemnego obrzucania się zgniłym mięsem. W przeciwnym wypadku wszyscy zostaniecie przeze mnie nagrodzeni, zaś temat zakończy swój żywot w śmietniku.

Teverix, grzecznie Cię ostrzegam - skończ wreszcie z tymi idiotycznymi, nietrafionymi aluzjami. Jeśli masz zastrzeżenia co do pracy jakiegokolwiek SG poparte stosownymi argumentami to czekam na pw. Nie? To nie życzę sobie tego typu uwag na forum. Aha, pudło - to nie Mervakis usunął powyższą kłótnię.

lobuz87
13-09-12, 17:08
Grałem tutaj dawno dawno temu wcześniej i nigdy mądrością słowa gildia colegium nie świeciła wróciłem po update i co widzę większy chaos w colegium niż dawniejszym czasie co przez to idzie że nigdy nie byliście tak naprawdę prawdzie oczom stawić czoła by dać radę na zgrana ekipę która was zbijak jak kręgle pod czasu turnieju i nie wmawiajcie sobie tylko i wyłącznie tego że kto jest online kto poziom bije lecz tym co sobą reprezentuje walce bo sztuka jest potrafić pokazać coś od siebie i potyczce dawać rade. 2012-09-09 22:05:20 Gracz poległ na poziomie 166 , pokonany przez Lobuz, Pro Archer, i co mam tu mówić np dla typu i się naśmiewać z tego fraga swoim lvl jakim mam który bez wniku ogarniał więcej niż z was jeden i kto tu z siebie robi pośmiewisko no proszę z was nie ma ludzi niezniszczalnych każdego da się obalić na różne to sposoby wszelkie. Uczmy doceniać wroga i nigdy go nie lekceważmy go bo nigdy nie wiadomo czym nas znowu zaskoczy. Wyciągajmy wnioski z pola bitew a będzie wam dane i uczmy się korzystać z tego by zawsze było lepiej nam. Sztuka nie jest marnowanie fragow lecz sztuka w tym że siła jest większa nie do obalenia jednak grupy która coś sobie jednak pokazuje więcej nie bojąca się jeden za drugim stoi nikt się nie boi walczy do ostaniej krwi bo to bracia stoją w pocie czoła za mną walczą jak równi z równym za swoja godność honoru a wy z colegium już godność swą utraciliście błyszcząca duma poszła do diabła i zemsta jest słodka i okrutna z naszej strony będzie manto panowie szykujcie się na więcej ojznamia szanowa osoba Lobuz pozdrawiam

mario
13-09-12, 17:18
Collegium ma godność i wychodzi na akcje jeśli coś nie wyjdzie to wychodzi kolejny raz widać to po ostatniej akcji. nie było mnie więc nie mogę się wymądrzać co tam się wtedy działo ale z tego co słyszałem wychodzili dzielnie po każdym dedzie. Zaś strona przeciwna po ostatniej potyczce schowała się i już nie chciała wyjść gdyż w bardzo dotkliwy sposób została rozbita. Więc Lobuz nie masz racji w tym co napisałeś wyżej

eremce
13-09-12, 17:21
Grałem tutaj dawno dawno temu wcześniej i nigdy mądrością słowa gildia colegium nie świeciła wróciłem po update i co widzę większy chaos w colegium niż dawniejszym czasie co przez to idzie że nigdy nie byliście tak naprawdę prawdzie oczom stawić czoła by dać radę na zgrana ekipę która was zbijak jak kręgle pod czasu turnieju i nie wmawiajcie sobie tylko i wyłącznie tego że kto jest online kto poziom bije lecz tym co sobą reprezentuje walce bo sztuka jest potrafić pokazać coś od siebie i potyczce dawać rade. 2012-09-09 22:05:20 Gracz poległ na poziomie 166 , pokonany przez Lobuz, Pro Archer, i co mam tu mówić np dla typu i się naśmiewać z tego fraga swoim lvl jakim mam który bez wniku ogarniał więcej niż z was jeden i kto tu z siebie robi pośmiewisko no proszę z was nie ma ludzi niezniszczalnych każdego da się obalić na różne to sposoby wszelkie. Uczmy doceniać wroga i nigdy go nie lekceważmy go bo nigdy nie wiadomo czym nas znowu zaskoczy. Wyciągajmy wnioski z pola bitew a będzie wam dane i uczmy się korzystać z tego by zawsze było lepiej nam. Sztuka nie jest marnowanie fragow lecz sztuka w tym że siła jest większa nie do obalenia jednak grupy która coś sobie jednak pokazuje więcej nie bojąca się jeden za drugim stoi nikt się nie boi walczy do ostaniej krwi bo to bracia stoją w pocie czoła za mną walczą jak równi z równym za swoja godność honoru a wy z colegium już godność swą utraciliście błyszcząca duma poszła do diabła i zemsta jest słodka i okrutna z naszej strony będzie manto panowie szykujcie się na więcej ojznamia szanowa osoba Lobuz pozdrawiam

Jezus maria, używaj częściej kropki czy przecinka. xD

skyromk71
13-09-12, 18:16
Collegium ma godność ?!?! nie wiem jak to rozumieć biorą każdego gracza ktory im pomorze w wojnie 8 miesiacy temu colleguim nie przyjmowalo nikogo!!! do gildi chyba ze mial dobry kontakt z jego członkow wiec zrobia wszystko zeby wygrac nawet do oszustwa sie posuneli jak mervakis im podowiedzial ze merv:Lecą lub ze chca wbić grzaczam z exorit duzo fragow żeby były bany wiec moje zdanie to ze colleguim nie ma godności w wojnie ale moze ma godnośc do siebie ze bardzo się szanują przepraszam za błedy nie komentuje ich ;D

Uwolniona Mysl
13-09-12, 18:18
Collegium ma godność i wychodzi na akcje jeśli coś nie wyjdzie to wychodzi kolejny raz widać to po ostatniej akcji. nie było mnie więc nie mogę się wymądrzać co tam się wtedy działo ale z tego co słyszałem wychodzili dzielnie po każdym dedzie. Zaś strona przeciwna po ostatniej potyczce schowała się i już nie chciała wyjść gdyż w bardzo dotkliwy sposób została rozbita. Więc Lobuz nie masz racji w tym co napisałeś wyżej

2012-09-09 22:12:50 Gracz poległ na poziomie 102 , pokonany przez Andreas, Colens,
2012-09-09 20:42:50 Gracz poległ na poziomie 103 , pokonany przez Furya, Zedicus Zur'zorander,

Popatrz,dwie deski półtorej godziny różnicy,w tym licz czas oczekiwania na przeciwnika i jeszcze wcześniejszy czas w którym biegałem to wychodzi ponad dwie godziny ciągłej walki i ciągłego bicia,może poprostu odczuliśmy takie potrzeby jak :"coś zjeść" "iść do kibelka" czy setki innych powodów.
Dwie godziny ciągłej walki,mało? Mieliśmy wychodzić do skutku aż największym asem naszym bądź wroga będzie postawienie fire elementali?
Druga sprawa że trochę ludzi musiało spadać i myślę,że 2h walki jest wystarczające,pobiliśmy się starczyło. We fragach wygraliśmy znacząco więc nie ma się co napinać,że po deskach nie wracamy bo ludzie od nas padali po dwa trzy razy.

Druga sprawa,jeśli znajdą się tutaj jacyś ogarnięci ludzie.
Problem jest następujący,kręciłem filmik Hyper Camem i po jakimś czasie wyskoczył mi debug z powodu braku miejsca,pliczek podzelił mi się na dwie części,ktoś wie czy da się to jakoś odratować? Bo nie da rady tego odtworzyć.

Slythia
13-09-12, 18:24
(...)nawet do oszustwa sie posuneli jak mervakis im podowiedzial ze merv:Lecą

Jeśli uważasz, że ową historię wyjaśniłam w sposób niewystarczający i nadal są w niej niejasności to proszę o napisanie tego. Tam. Albo pw do mnie. Wyciąganie dawno zakończonych oraz jasnych spraw świadczy jedynie o Waszym braku argumentów.

konradowalkero
13-09-12, 19:01
Drodzy panowie,

prosiłabym o zachowanie w tym temacie chociaż cienia, odrobiny kultury. Bez wzajemnego obrzucania się zgniłym mięsem. W przeciwnym wypadku wszyscy zostaniecie przeze mnie nagrodzeni, zaś temat zakończy swój żywot w śmietniku(...)

Slythio chciałbym się dowiedzieć z jakiej racji i według jakiej logiki założony przez kogokolwiek temat powinien być zamknięty z powodu wpisów innych użytkowników które według administracji są niestosowne a na które sam autor owego tematu niema wpływu.

Co jeżeli autor tematu lub inny użytkownik forum który według wymaganych przez administracje kryteriów odnośnie merytorycznego wypowiadania się, nawiązał interesującą i mającą dla ów osoby pewną wartość rozmowę z innym użytkownikiem gdy nagle zauważa że temat w którym brał udział został skasowany tylko dlatego że ktoś jeszcze inny zaczął wyzywać? Czy takie usuwanie tematów/postów nie jest oznaką braku szacunku do drugiej osoby? Czy takie usuwanie postów/tematu nie jest rówoznaczne z "mam admina/moderatora więc zamknij mordę"? I czy tak naprawdę powinno się usuwać posty osób które wyzywają? Bo o kim daje świadectwo osoba wyzywająca jak nie o samym sobie? Czy uważasz że ja brałbym pod uwagę/odpisywałbym takiemu delikwentowi co mi raz napisze "twój stary to..." Oczywiście żebym z nim już więcej nigdy nie rozmawiał, koleś ma swój poziom i nie ma sensu tracić na niego czas.

Ale najbardziej interesuje mnie kwestia dlaczego jakikolwiek autor tematu ma brać odpowiedzialność za wypowiedzi co nie których graczy? Ma ich pilnować? Prosić każdego użytkownika forum z kolejna "ej nie wyzywajcie się bo mi usuną temat pliss"? Sama widzisz jak to absurdalnie wygląda. Niewiem może widzisz to inaczej. Czekam na wyjaśnienia.

Slythia
13-09-12, 19:17
Zbędne to wypracowanie.

Odpowiedź jest jasna i bardzo krótka - sam autor prowokuje do takiej, a nie innej dyskusji. Ponieważ zaś usuwanie łamiących regulamin postów wiąże się z ogromną krytyką z waszej strony, szybciej i prościej jest problematyczny temat zwyczajnie zamknąć. Bezpośrednio konsekwencji żadnych i tak nie poniesiesz, punktów przecież Ci nie damy.

konradowalkero
13-09-12, 19:30
Dobrze wszyscy wiemy że zazwyczaj to nie autor prowokuje kłutnie tylko inni użytkownicy.

Z tego co ty twierdzisz to autor poprzez samo założenie tematu prowokuje do kłutni? He Brak logiki :P No ale nie będe się z Tobą Slythia kłucił bo mi usuniesz temat :P

@edit
w zasadzie to nie odpisałaś mi na zadane pytania.
Proszę przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem mój poprzedni post i odpowiedz na pytania. Będe wdzieczny.

Slythia
13-09-12, 20:05
Lecz nie rozmawiamy o tym, co dzieje się zwykle, tylko o tym jednym, konkretnym przypadku kiedy to Ty prowokujesz ową kłótnię. Tak więc - albo ona się*zakończy, albo zakończymy rozmowę w tym temacie. Na tym kończę zbędną*dyskusję, debatujcie sobie dalej o wojnie. Pytania? Pw / gadu.

lobuz87
13-09-12, 20:09
Krytyka była i będzie tego się nie do ominąć to jak z polityka na wyższym szczeblu ja chce tego a on tego . To jeszcze wezcie do gildi sobie japoncow do gildi jako miese armatnie jak myslicie ze jestesmy tacy glupi jak dodajecie sobie to ze bany po wbijamy ahahaha smiech na sali po prostu klaskac i smiac sie pelna geba brawo glupszej logiki nie mieliscie patentu "?

konradowalkero
13-09-12, 20:44
Lecz nie rozmawiamy o tym, co dzieje się zwykle, tylko o tym jednym, konkretnym przypadku kiedy to Ty prowokujesz ową kłótnię. Tak więc - albo ona się*zakończy, albo zakończymy rozmowę w tym temacie. Na tym kończę zbędną*dyskusję, debatujcie sobie dalej o wojnie. Pytania? Pw / gadu.

Niestety jak to przeważnie bywa nie jesteś wstanie logicznie odpowiedzieć na moje pytania i zmieniasz temat/tor rozmowy.

Może inni użytkownicy mi odpowiedzą? Co sądzicie o tym jakby administracja usuneła wasz temat po tym jak ktoś zacznie się w owym temacie kłucić podczas gdy kłutni nie sprowokowaliście?

Slythia
13-09-12, 21:09
*kłócić

Prosiłam parokrotnie. Ponieważ sam autor zaczyna od tematu, postanowiłam go zamknąć.

Dodam tylko jedno - drogi Bloodzie, mnie naprawdę NIE interesuje hipotetyczna sytuacja, kiedy statystyczny gracz zakłada temat i coś się tam dzieje. Naprawdę nie zamierzam się z Tobą bawić w odbijanie piłeczki i gdybanie, od tego masz swoich kolegów, nie administrację Altaronu którą w tym momencie reprezentuję. Także to TY usiłujesz zmienić cel rozmowy i przywołujesz tu sytuacje, które nie miały miejsca. Każdorazowo podejmujemy decyzję w oparciu o to, co się w danej chwili dzieje, analizując zachowanie zarówno graczy, jak i samego autora. Sam kłótnię sprowokowałeś, sam kłótnię napędzasz, nie tylko ją aprobujesz. Z tego powodu czynię to, co parę postów wcześniej obiecałam, czyli - zamykam. Życzę miłej gry. Autor kolejnego tematu tego typu zostanie ukarany punktami karnymi, co w konsekwencji może dać nawet zbanowanie konta w grze.