PDA

Zobacz pełną wersję : TRAPER.. Powinien zasłóżyć na kare!!


kleki94
08-09-12, 16:36
TRAPER.. Powinien zasłóżyć na kare!!
Z tego względu ze przez 1 osobe gra juz nie ma sęsu i stoi stoi tak od ponad pół godziny.. zrubcie coś z tym..
http://zapodaj.net/images/a6de75cf76d08.jpg

Zróbcie coś z tym Prosze.

broda
08-09-12, 16:45
wyloguj sie XD

Wicked
08-09-12, 16:53
Najpierw człowieka okradasz, a potem płaczesz, że Ci krzywda się dzieje? Jujek z tego co wiem szedł expić, nie wiem za co tu niby miałby być ban.

Edit: naucz się pisać, Ciemnogrodzie, słownik sobie spraw, a nie na forum bezsensowne kretynizmy wypisujesz.

Slythia
08-09-12, 17:05
Blokowanie przejść na serwerze non - pvp jest zabronione. Gracz ten został ukarany notatką gdyż SG widział ową sytuację.

Jednakże, sam jesteś sobie winien. Była to kara za okradanie innych graczy.

gum
08-09-12, 20:17
Nie mogles zabic zywiolakow ??? Albo przepchnac,???

Mervakis
08-09-12, 20:19
Na non-pvp nie można atakować summonów 2 osoby.

kanapa
08-09-12, 20:41
zdjecie to nie dowod

gum
08-09-12, 20:54
Tez prawda . Tutaj kolega dostaje notke za fotke .
A "Leca" ?????

Mervakis
08-09-12, 21:01
A kto dostał notkę za screena? Jeżeli czegoś nie wiesz to nie komentuj. Co do "lecą" zostało to wyjaśnione w innym temacie.

jasiek50
09-09-12, 00:30
Widzisz merv, exorit biegło a nie leciało... To jest wielka różnica, teraz będą ci to wypominać xD

siwyus
09-09-12, 06:36
Gracz ten został ukarany notatką gdyż SG widział ową sytuację.

A Wy dalej, twardo spamujecie, że dostał notke za screena... Czasem myślę, że takie info powinno być w postaci dziesiątek reklam i wyskakujących okienek na stronie. Wtedy może będzie łatwiej je zauważyć ...

maja1414
09-09-12, 08:41
Tą całą sytuację można porównać do sytuacji z życia wziętej.

Złodziej okrada sklep. Nagrywa go monitoring, a właściciel umieszcza jego wizerunek na szybie sklepu. Właściciel ma przesrane, bo nie może umieszczać czyjegoś wizerunku.

Sytuacja podobna do tej. Gimbus okrada sobie normalnych ludzi na no-pvp. Jeden mu się odegrał i już lipa...

Morał? Prawo najczęściej stoi po stronie złodziejów.

Slythia
09-09-12, 08:48
Tą całą sytuację można porównać do sytuacji z życia wziętej.

Złodziej okrada sklep. Nagrywa go monitoring, a właściciel umieszcza jego wizerunek na szybie sklepu. Właściciel ma przesrane, bo nie może umieszczać czyjegoś wizerunku.

Sytuacja podobna do tej. Gimbus okrada sobie normalnych ludzi na no-pvp. Jeden mu się odegrał i już lipa...

Morał? Prawo najczęściej stoi po stronie złodziejów.

Bzdury gadasz. Altaron to nie życie, tutaj złodziejstwo NIE JEST w żaden sposób zabronione przez regulamin. Tego typu kwestie regulujecie sami, polityką na serwerze. Jednak wypada, by kary egzekwować zgodnie z regulaminem, zniżanie się do poziomu okradającego innych dzieciaka mądre nie jest.

Kuzyn
09-09-12, 12:11
zdjecie to nie dowod

hah, +1

@Slythia
A w jaki sposób ich niby okradł? Bo jak rzucali lootbagiem po ziemi to tym bardziej należy się notka za blokowanie respa.

Wracając do samego zdjęcia to tam kolejne dwie osoby powinny dostać notkę, czy tam ostrzeżenie za obrażanie (Arrakis) i za szukanie członków do gildii na kanale handlu (Cris Zdobywca).

Slythia
09-09-12, 12:34
Z tego, co wiem, to oszukiwał przy sprzedaży statusu szlacheckiego. Oczywiście, karalne przez nas to nie jest, jednak tego typu postępowanie prędzej czy później spotka się z zemstą wykorzystanych graczy.

Zdjęcie zaś nie jest żadną podstawą do bana, chyba, że zostało wrzucone przez jego autora. Wówczas traktujemy je jako przyznanie się do winy.

cado
09-09-12, 17:48
Oczywiście, karalne przez nas to nie jest, jednak tego typu postępowanie prędzej czy później spotka się z zemstą wykorzystanych graczy.
Mam oczywiście nadzieję, że decyzje SG dotyczące kar dla mszczących się nie są w żaden sposób zmodyfikowane przez powód zemsty bądź relacje z karanymi.