PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Altaron mobile


broda
01-09-12, 21:21
witajcie mam taki pomysł zrobić altarona na i pody lub telefony z androidem :)

skilowanie zajmuje dużo czasu i np ja mam obowiązki domowe :D i mało czasu na grę ale w obrębie iluś tam metrów mam wi -fi i siedze na fb ;D a gra chodzi i skiluje :) ale często w ten sposób można padnąc bo jak mnie by nie było z 10 min i sie nie tawisne lub ktos podleci to deska :D więc można by było zrobić wersje mobile ;pzaczej by sie nie dało expić ale chociaż skilować lub pisać jak sie stoi w dp ;)

sterowanie : strzałkami góra ,duł ,lewo, prawo ;)
przełączanie w tryb pisania : #<kratka.>
, * tryb myszki ;D


sterowanie <qwerty>
literkami piszemy grzybkiem lub strzałkami chodzimy standart ;) jedyny minus to to ze by hotów nie było
wiem ze to spore wyzwanie ale mamy czas i trzeba sie doskonalić ;)

co o ty sądzicie



ps : troche emotek naużywam XD

Ryszardbialek
01-09-12, 21:29
nie nie i jeszcze raz nie, oni tego niedokonają nieumieja tak kodowac

Slythia
01-09-12, 21:31
Ale za to umieją poprawnie pisać.

broda
01-09-12, 21:31
nie nie i jeszcze raz nie, oni tego niedokonają nieumieja tak kodowac

skąd niby wiesz ;p moze są informatyKAMI LUB JAKIŚ DOBRY INFORMATYK CO SIE ZNA NA TAKIM CZYMŚ DOJDZIE DO SG ;)

sebcio12
01-09-12, 21:37
trzeba umieć pisac w java... według mnie przepisanie programu zajmie za duzo czasu ;p NIE

broda
01-09-12, 21:39
ojej :D mamy czas w rok se dadzą rade a jak nie to ja sie ty moge zająć ;D

sebcio12
01-09-12, 22:11
Jak się znasz. :P administracja pewnie się przymierza do zimowego update :) W zimie pewnie przybędzie nowa horda polarnych abitańczyków, a wojna posunie się naprzód:P

Kadic
01-09-12, 22:17
moj brat pisal o tym, ale chcail za to wziasc 200-300 zl i zajelo by mu to ok. miesiac, i wlaczasz na kompie altaron a na telefonie grasz :) moze byc odleglosc i kilometr od kompa 8)

broda
02-09-12, 12:39
200-300zł ;p no i tak kase sie trzepie za ss ^^ to 200 zł chyba sie znajdzie;D

Dreat
08-09-12, 19:53
Pozdrowienia dla tego pomysłu. Nie zapominajcie, że nie wszyscy siedzą na Androidzie. Trzebaby zrobić synchronizację dla WP, iOS i Androida, żeby wszystko się działo na jednym serwerze, zapewnić tą samą funkcjonalność i ogólnie pochlastać się można.

ale chcail za to wziasc 200-300 zl i zajelo by mu to ok. miesiac
Albo wciska kit, albo baardzo nisko się ceni. 200-300zł za miesiąc kodzenia? Jak za stronę, którą można zrobić w dzień, bez problemu wyciągnie się 500zł?

mikus
03-12-12, 20:09
Pozdrowienia dla tego pomysłu. Nie zapominajcie, że nie wszyscy siedzą na Androidzie. Trzebaby zrobić synchronizację dla WP, iOS i Androida, żeby wszystko się działo na jednym serwerze, zapewnić tą samą funkcjonalność i ogólnie pochlastać się można.


Albo wciska kit, albo baardzo nisko się ceni. 200-300zł za miesiąc kodzenia? Jak za stronę, którą można zrobić w dzień, bez problemu wyciągnie się 500zł?

Jest to podglad do komputera z mozliwiscia sterowania, jedli dobrze zrozumialem.

cinkiwonsz
03-12-12, 20:43
Skillować, czy robić runy z telefonu z androidem możesz. Postaw sobie Team Viewer w telefonie i na kompie.

Sosnus
03-12-12, 21:24
A co na to administracja? Pomysł możliwy do zrobienia? No i najważniejsze - pomysł, który chcecie wprowadzić? Bo mimo, że nie korzystałbym z tej usługi to uważam, że jest to fajne rozwiązanie i zawsze powiększenie możliwości gracza. :)

Dreat
12-01-13, 20:49
Jest to podglad do komputera z mozliwiscia sterowania, jedli dobrze zrozumialem.

Nie ważne.
I jeśli o sam wygląd i wysyłanie sygnału poszczególnych klawiszy, to spoko, ale nie każdy PC ma moduł wifi (tak byłaby najmniejsza latencja). Chyba, że chcielibyście grać siedząc w szkole. Pozdrawiam wtedy Wasze pakiety internetowe (ciągłe streamowanie video).

I chodziło mi, że nie uwierzę, że ktoś, kto będzie siedział miesiąc nad kodem chciałby tylko 200-300 zł. Nawet "po znajomości".