PDA

Zobacz pełną wersję : [non-pvp] Czarna lista klanu Wild Rose


Wicked
29-08-12, 14:59
Temat jest zakładany głównie dla nas, WR, aby sobie zapisywać wszystkie osoby, które w jakiś sposób pogarszają jakość rozgrywki, zachowują się nieuprzejmie, chamsko. Przy okazji każdy gracz może też zajrzeć, jeżeli ma wątpliwości co do osoby z którą ma gdzieś iść lub handlować. Lista jest zbiorowa, każdy może dorzucać swoje, a ja będę edytować główną.

- Kuramaa (Kradzież loota, zachowanie dość nieuprzejme) - tego pana nie obsługujemy.
- Piegus (Pro elo koks bloker i 6k fragów na Non-pvp) - tego pana nie obsługujemy, nie rozmawiamy, zlewamy i w ogóle traktujemy tak, jak sobie zasłużył.
22:05 Piegus [23]: bylem najwiekszym traperem w tibi
22:05 Piegus [23]: ;D
22:05 Piegus [23]: ponad 3k fragow na non pvp :D
- Suchy Ed (wbijanie na expa, mr kodżak jakich mało, bo "przecież to npvp, to co mi zrobisz?".) - nie obsługujemy, nie sprzedajemy, nie pomagamy.

Wicked
03-09-12, 21:04
Nowy pan na liście.

konradowalkero
03-09-12, 22:09
Dlaczego usuwacie wypowiedzi innych graczy? To jest forum, każdy może wyrazić swoją opinie tak? Usuwając czyjeś wypowiedzi okazujecie brak szacunku do drugiej osoby która poświęciła czas i energie poprzez wyrażenia swojej opinii. Owszem nie każdy musi się zgadzać z opinią drugiej osoby ale właśnie poto jest forum aby każdy mógł się wypowiedzieć.

Więc teraz ponownie wyraże swoją opinie odośnie tego tematu którą ktoś beszczelnie i bezpodstawnie usunął.

Uważam że temat "Czarna lista klanu wild rose" jest żałosny i śmieszny. Stwożony został prawdopodobnie z nudów. Dlaczego uważam że ów temat jest żałosny i śmieszny? A dlatego że gracze rozpoczynający gre na serwerze non pvp byli świadomi tego iż nie będą wstanie zabić złodzieja gdy ten ukradnie im przykładowo loot baga.

Wszelaki płacz, lamęt odośnie jakże prostych i oczywistych mechanizmów rozgrywki (np brak możliwości ukarania złodzieja) według mnie (i w tym miejscu ponownie wyraże swoją opinie więc nie bierzcie tego do siebie) świadczy o niskim wieku gracza, niskim ilorazie inteligencji lub oba czynniki występujące w tym samym momencie u poszczególnych graczy.

Pozdrawiam serdecznie.

Uiop
03-09-12, 22:28
Temat jest po coś. Jak chcesz dyskutować na temat sensu tematu to załóż sobie własny. Twoja wypowiedź jest wg mnie "nie na temat"

Wicked
03-09-12, 22:34
Dlaczego usuwacie wypowiedzi innych graczy? To jest forum, każdy może wyrazić swoją opinie tak? Usuwając czyjeś wypowiedzi okazujecie brak szacunku do drugiej osoby która poświęciła czas i energie poprzez wyrażenia swojej opinii. Owszem nie każdy musi się zgadzać z opinią drugiej osoby ale właśnie po to jest forum aby każdy mógł się wypowiedzieć.

Więc teraz ponownie wyraże swoją opinie odnośnie tego tematu którą ktoś bezczelnie i bezpodstawnie usunął.

Uważam. że temat "Czarna lista klanu wild rose" jest żałosny i śmieszny. Stworzony został prawdopodobnie z nudów. Dlaczego uważam że owy temat jest żałosny i śmieszny? A dlatego, że gracze rozpoczynający gre na serwerze non pvp byli świadomi tego, iż nie będą wstanie zabić złodzieja gdy ten ukradnie im przykładowo loot baga.

Wszelaki płacz, lament odośnie jakże prostych i oczywistych mechanizmów rozgrywki (np brak możliwości ukarania złodzieja) według mnie (i w tym miejscu ponownie wyraże swoją opinie więc nie bierzcie tego do siebie) świadczy o niskim wieku gracza, niskim ilorazie inteligencji lub oba czynniki występujące w tym samym momencie u poszczególnych graczy.

Pozdrawiam serdecznie.


2 z dwoma, maksymalnie. Ilość błędów tragiczna i Ty śmiesz mówić cokolwiek o ilorazie inteligencji czy niskim wieku gracza? Twój pseudo mądry bełkot co najwyżej rozbawia, a nie skłania do przemyśleń.
Temat nie służy do dyskusji, jest on informacyjny dla nas i osób, które by miały kiedykolwiek z tymi osobami robić interesy i szukały informacji o nich. Posty zostały usunięte na moją prośbę, gdyż do tematu nie wniosły nic. A teraz się obraź, zabierz swoje grabki i idź do innej piaskownicy.

Kuzyn
03-09-12, 23:24
To jest lista klanu, nikt nie karze ci konradowalkero aby traktować ją jako jakiś spis oficjalny osób z non pvp. Można się nim sugerować i tyle, a tym osobom co są na liście może zrobi się głupio i się ogarną.

konradowalkero
04-09-12, 07:28
Ale forum właśnie służy do dyskusji. Co to znaczy temat informacyjny? Według ciebie wystarczy oznajmić że temat jest "informacyjny" aby uodpornić się na krytyke innych osób? Czyli jeżeli ja będę zakładał jakiś idiotyczny temat łatwy do skrytykowania (nie mówie że twój jest idiotyczny hehe) to mam napisać że jest to temat informacyjny i wtedy ktoś z pozycji SG-MODERATOR-GRACZ-BÓG-SIEDZE NA VC Z COLL I MAM SG-LECĄ (pozdrowienia dla Sg he) będzie systematycznie usuwał wypowiedzi innych osób. Ale tak właściwie czym różni się twój temat "informacyjny" od tematu który został założony przez innego szarego gracza a który nie zamieścił informacji iż temat jest "informacyjny" xD? Czy regulamin Altaronu inaczej traktuje wypowiedzi graczy jeżeli autor tematu oznajmił że temat jest informacyjny? I wreszcie kto dał ci prawo do oceniania czy czyjaś wypowiedź jest nie na temat? Czy jeżeli ktoś cię krytykuję to automatycznie jego wypowiedź jest według ciebie nie na temat? Proszę wyjaśnij dla mnie te kwestie bo się w tym wszystkim pogubiłem. Nie wiem w których tematach mogę się wypowiadać. Widzisz bo ja trochę nie chce na darmo tracić czasu. Nie chciałbym się spotkać z sytuacją kiedy napiszę super merytoryczny post w jakimś temacie po czym zostanie usunięty tylko dlatego że nie zauważyłem jak autor tematu zamieścił przy pierwszym poście małą słabo widoczną gwiazdkę przy której drobniutką czcionką napisane zostało "temat informacyjny" xD

pozdro

Slythia
04-09-12, 07:59
Ale forum właśnie służy do dyskusji. Co to znaczy temat informacyjny? Według ciebie wystarczy oznajmić że temat jest "informacyjny" aby uodpornić się na krytyke innych osób? Czyli jeżeli ja będę zakładał jakiś idiotyczny temat łatwy do skrytykowania (nie mówie że twój jest idiotyczny hehe) to mam napisać że jest to temat informacyjny i wtedy ktoś z pozycji SG-MODERATOR-GRACZ-BÓG-SIEDZE NA VC Z COLL I MAM SG-LECĄ (pozdrowienia dla Sg he) będzie systematycznie usuwał wypowiedzi innych osób.
Ja usunęłam powyższe posty na prośbę założyciela tematu. Z collegium nie siedzę na vc, nawet nie posiadam tego programu.

Ale tak właściwie czym różni się twój temat "informacyjny" od tematu który został założony przez innego szarego gracza a który nie zamieścił informacji iż temat jest "informacyjny" xD? Czy regulamin Altaronu inaczej traktuje wypowiedzi graczy jeżeli autor tematu oznajmił że temat jest informacyjny? I wreszcie kto dał ci prawo do oceniania czy czyjaś wypowiedź jest nie na temat? Czy jeżeli ktoś cię krytykuję to automatycznie jego wypowiedź jest według ciebie nie na temat? Proszę wyjaśnij dla mnie te kwestie bo się w tym wszystkim pogubiłem.
Polecam lekturę regulaminu, bardzo fajna i przydatna sprawa. Jednak ułatwię Ci pracę i przytoczę pewien punkt (dokładniej I.2):

Zabronione jest (...) pisanie postów nie na temat;

Celem tego tematu jest utworzenie 'czarnej' listy graczy przez jeden, określony klan. Wszelkie inne posty, w tym także dyskusja na temat owej listy, traktowane są jako odejście od tematu (czyli de facto - złamanie regulaminu forum) i mogą zostać*usunięte a nawet ich autorzy mogą otrzymać punkty karne skutkujące w skrajnych sytuacjach banem w grze. Jeśli Twoim zamiarem jest skomentowanie tejże listy, możesz założyć własny temat, zatytułowany 'komentarze do czarnej listy klanu Wild Rose'.

konradowalkero
04-09-12, 11:41
Dziękuje za szybką i wyjaśniającą sprawe odpowiedź. Proponuje aby posty które już są w tym temacie jednak zostały. Jest wiele graczy którzy jak zauważyłem mają pretensje że któraś z ich wypowiedzi została usunięta. Może ten temat (który początkowo miał tylko na celu tworzenie listy graczy przeszkadzających w rozgrywce na świecie non pvp) będzie przykładem dla innych graczy co to znaczy pisać na temat.
Spytajmy oto autora tematu. Drogi Wicked, czy nasza rozmowa w której rozwiązaliśmy kwestie wypowiadania się na temat może pozostać w twoim temacie?

Ps: Heh Slythia przecież ja nie twierdze że ty siedzisz na vc colegium.

Ps 2: Szkoda że nie podeszłaś z przymróźeniem oka do mojej ankiety i zamknełaś temat :p Ta ankieta mogłaby poprawić humor wielu osobą. A btw przecież nie wymieniłem tam żadnego z funkcjonujących aktualnie SG he Zapytałem graczy jakby postępowali gdyby zostali SG.

Ps 3: Widze Slythia że wyrobiłaś sobie już pewien schemat wypowiadania się na forum. Jest bardziej rzeczowy, teraz brzmisz jak prawdziwa pracownica CipSoftu :p Taki sposób wypowiadania się zaoszczędza tobie wiele niepotrzebnych kłopotów nieprawdaż? hehe

Wicked
04-09-12, 12:29
Jeżeli ktoś chce na ten temat dyskutować - przenieść wypowiedzi poza temat. Tu chcę mieć jedynie zgłoszenia/pierwszy post. Te osoby, co lądują na liście, doskonale wiedzą za co trafiają, mogą przyjść do mnie, nie ma z tym problemu najmniejszego. Czy nawet przeprosić/wytłumaczyć sytuację.

konradowalkero
04-09-12, 13:07
Wiesz wszystko spoko tylko jaki sens ma ta lista jak was tam na non pvp gra z 15 osób. Przecież wy już się na pamięć znacie. Co innego jakby to był serwer typu harmonia i gra 1000 osób. Wtedy taka lista miałaby sens bo przy dużej ilości graczy mielibyście duża ilość incydentów. Nie uważasz że produkujesz się na darmo? Nie lepiej expić? Wiem że lubisz expić. Chyba że w serwerze non pvp jest coś więcej? Wicked przekonaj mnie jakoś do serwerwera non pvp to zrobie postać to pójdziemy razem lurować noobkom potwory. Slythia powiedziała że można lurować to dawaj ze mną będzie zabawa. Co ty na to?

Slythia
04-09-12, 13:11
Na non pvp wieczorami gra tyle samo osób, co na pvp. Poza tym, daj każdemu grać na świecie, który sam wybierze. Jeden preferuje spokojną grę bez wzajemnego zabijania się, innego bawią wojny i pvp. Nie ma w tym nic dziwnego.

konradowalkero
04-09-12, 13:28
Niech grają, serwer non pvp to dobra sprawa. Przecież nie wspomniałem nic o tym żeby nie grali.

No, to dobrze mówie, wieczorami na non pvp gra podobna liczba osób co na pvp, czyli 15 :p

Podsumowując. Temat bez sensu bo z powodu małej liczby graczy a za czym z kolei idzie mała ilość incydentów, zaraz umrze śmiercią naturalną. Może lepiej założyć temat w którym zachęcicie do dyskusji wszystkie osoby związane z altaronem (zarówno graczy jak i administracje) na temat jakie są szybkie i efektywne sposoby aby zwiększyć liczbe graczy.

Lila
04-09-12, 13:33
Kolejny Pan do kolekcji to Suchy Ed, brak kultury, omijać z daleka.

Mervakis
04-09-12, 13:38
Jeżeli uważasz, że na którymś z serwerów Altaronu gra wieczorem tylko 15 osób, to chyba nie uważałeś w podstawówce na lekcjach matematyki gdy uczyli dodawania.

@Topic - lista przydatna, ale co wtedy, gdy po prostu jakiś gracz podpadnie komuś z klanu Wild Rose (bo np. nie chce mu wyjść z expa, a był 1) i dodasz go od tak sobie wierząc swojemu klanowemu koledze na słowo. Czyli sytuacja słowo vs słowo.

konradowalkero
04-09-12, 13:43
@Up
no właśnie, co jak dodasz kogoś co ci nie wyszedł z expa pomimo że był tam pierwszy.

A widzicie? Czyli jednak metoda listy Wickeda nie jest w 100% dobra. I jak widzicie wada wyszła podczas dyskusji bo to trzeba dyskutować. Dialog jest ważny. A nie byście tylko posty usuwali. Tu was mam hehe

Wicked
04-09-12, 14:21
Dobra, Blooda już ignorować będę, wedle zasady "Dont feed the troll".

@ Merv,
Raczej u nas nie ma takich osób, poza tym, jak mówiłem, gdy ktoś ma jakieś ale, może napisać tu/w grze, gdzie chce. Grizzly wyjaśnił sprawę i nie było problemu. Reszta się nie fatyguje, bo z reguły jest bluzganie na mnie, jechanie i inne takie, gdy wspominam, że WR ich nie będzie obsługiwać.

Legolas
05-09-12, 13:41
14:08 Widzisz Closet Monkey (Poziom 22). Ten też .
I wyczyść ktoś ten temat bo to ma być lista ,a nie dyskusja o tym czy z sensem czy bez sensu .
My wiemy co robimy.
I jeszcze Asmas.
Kael nie jestem autorem tematu więc chyba nie mogę prosić o wyczyszczenie tematu .
Ale ty napisz post i zrób tylko listę którą co jakiś czas byś edytował .
Dodaj też Pro Koxu.
I przypominam może ktoś wyczyścic pozostałe posty , jeżeli to lista to niech są tylko nasze z nickami oczustów ,złodziei itd.