PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Outfity 2h.


Wicked
28-08-12, 20:13
Jako wierny i namiętny gracz 2h domagam się, aby rycerz miał jakieś outfity 2h, a nie tylko miecz + tarcza. Jest to jawna dyskryminacja mniejszości rycerskiej i miło by było zobaczyć jakiś, który faktycznie oddaje tę postać. W końcu mamy grać RPG, a więc! Do roboty panowie i panie graficy! ;>

kasiek
28-08-12, 20:41
Sam gram 1h, ale popieram! :)

Ryszardbialek
28-08-12, 20:51
Gram zwiadowcą ale popieram, jak 2h ma biegać z tarczą? brak realizmu

Baginski
29-08-12, 21:53
tez popieram przydalo by to sie dla nas :)

Ryszardbialek
30-08-12, 16:48
moze jakis mistrz gry sie wypowie?

RubSon
30-08-12, 17:20
Również popieram w 100%. Trochę realizmu. :)

Reyane
30-08-12, 19:21
Signed !

Karthus
30-08-12, 19:27
Jestem za !! Trzeba rozwijać serwer !!

WarlordPL
30-08-12, 23:36
Po 1 nie zrobią takiego outfita bo nie potrafią...
A jak juz to troche potrwa z 5 miesięcy zanim cokolwiek zmieni się.

Slythia
31-08-12, 08:44
Po 1 nie zrobią takiego outfita bo nie potrafią...
A jak juz to troche potrwa z 5 miesięcy zanim cokolwiek zmieni się.

Czyli obecne outfity wzięliśmy z powietrza? Miło by było, jakbyś nie wypowiadał się o sprawach, o których nie masz zielonego pojęcia.

Cvl122
31-08-12, 09:55
@warlordpl
Skoncz marudzic i za miast tego rzuc tez jakims pomyslem.

@ontopic

Popieram. Dodatkowym rozwiązaniem mogłoby być to, że dostajemy outfity ze względu na poziom umiejętności walki 1h+obrotna tarczą a dla 2h sam skill walki.

jasiek50
31-08-12, 10:35
@warlordpl
Skoncz marudzic i za miast tego rzuc tez jakims pomyslem.

@ontopic

Popieram. Dodatkowym rozwiązaniem mogłoby być to, że dostajemy outfity ze względu na poziom umiejętności walki 1h+obrotna tarczą a dla 2h sam skill walki.

może zamiast otutfitu jakiś dodatek, na przykłda peleryna albo broń ktora oddawała by to czym się posługujemy, 1h + tarcza lub broń 2h

WarlordPL
31-08-12, 14:46
Czyli obecne outfity wzięliśmy z powietrza? Miło by było, jakbyś nie wypowiadał się o sprawach, o których nie masz zielonego pojęcia.

No ale taka jest prawda,może się myle co do zrobienia tego outfita ale zanim go wprowadzicie to potrwa napewno,to samo co do innych rzeczy.

Slythia
31-08-12, 14:58
No ale taka jest prawda,może się myle co do zrobienia tego outfita ale zanim go wprowadzicie to potrwa napewno,to samo co do innych rzeczy.

To zrób za nas, nie obrazimy się wcale a wcale.

Tyrond
31-08-12, 15:04
@WarlordPL
Drogie dziecko zrozum jedno, administracja ma także własne życie(tak wiem, też byłem w szoku jak tego się dowiedziałem). I tak poświecili Altaronowi i ciągle poświęcają sporo czasu. Jeśli ciągle przeszkadza Ci tempo wprowadzania nowinek to zrób nierobie to sam.

Xanvin
31-08-12, 18:47
Również podpisuję się pod pomysłem. Stroje rycerza dostępne po kupnie promocji nie są przystosowane do klimatu gry. Pierwszy outfit, to rycerz, z tarczą i mieczem jednoręcznym, natomiast drugi outfit rycerza ma ZNOWU miecz jednoręczny, lecz schowany w pochwie*. Jedyny strój godny noszenia dla rycerza dwuręcznego, to strój alchemika. Uważam, że po kupieniu pierwszej promocji powinien być jeden outfit dla 1h i drugi dla 2h.Liczę na to, że administracja pomyślnie rozważy nasze wypociny w tym temacie :)


*pochwa- w tym przypadku oznacza "sakwę", w której rycerz trzyma swój miecz (takie krótkie wyjaśnienie, żebyście nie łapali za słówka) :B

Wicked
31-08-12, 19:15
A ja tak jak mówiłem Travowi dzisiaj, uważam, że powinno być pytanie przy kupowaniu promocji/wyborze profesji, w jaką broń mamy zamiar się udać i dostać strój zależny od naszej decyzji/wyboru.
Żeby nie było, że rycerz ma więcej outfitów, bo jeszcze dla 2h wszystkie.

http://m2tw.warlore.org/img/unit_info/hre/zweihander_info.jpg
^
Przykład, jakby mógł wyglądać.
https://encrypted-tbn1.google.com/images?q=tbn:ANd9GcTEzLkDTEWMhbYAGKLJjNPEVMlOoKdwm 9MrO2RV9LU00dkysJ0M

(wyszukane na szybko)

broda
01-09-12, 21:07
jest 1 bez tarczy napewno rycerz <20>lvl z paccem ma kolesia z samym mieczem

ale pomysł good ;D

grubyjoint
02-09-12, 19:29
A ja mam takie pytanie, jak sie wychodzi z archipelagu, to w sklepie można dostać łuk, różdżkę i miecz 1h a żadnej broni 2h nie. Dlaczego ? :(

zoozol95
02-09-12, 21:04
Ja też się podpisuję.