PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Abitański Generał


Zly On
28-08-12, 10:55
Witam.
Wpadłem na pomysł dodania Abitańskiego Generała (oczywiście to przykładowa nazwa). Polega to na tym, że boss respił by sie co jakiś czas np. (tydzień, miesiąc) w jednym z obozów abitańskich nie wiemy jakim(było by to losowe) na głownym lub na środku ekranu pojawiałby sie jakis komunikat przykładowo "Wojska abitańskich nabrały sił, pojawił się ich dowódca Abitański Generał . Szykuje on masowy atak na Neolith, miasto jest zagrożone, czy znajdą się smiałkowie którzy są gotowi go pokonać?"

Wiadomo aby pokonać bossa musiałaby zebrać się zgrana ekipa. Mógłby on zostawiać jakiś rzadki item lub chociaż rzadko spotykaną dekoracje do domku itp.

Moim zdaniem dobry pomysł ponieważ odciągnął by nas trochę od szarej rzeczywistości, nudnego expa i nowych questów które każdy zrobił w 2 dni po aktualizacji.

Total
28-08-12, 11:00
Popieram to w 100%, pasuje do fabuły gry, nie byłoby trudności z wprowadzeniem tego.
Signed raz jeszcze.

KarolOs
28-08-12, 11:02
Signeeeeeeeed

Tron
28-08-12, 11:06
Jak najbardziej za jeśli chodzi o bossy, ale z tym komunikatem bym się wstrzymał.

Zly On
28-08-12, 11:07
Jak najbardziej za jeśli chodzi o bossy, ale z tym komunikatem bym się wstrzymał.

Skąd byśmy wtedy wiedzieli o bossie?

Tron
28-08-12, 11:08
A kto powiedział, że musicie o nim wiedzieć?

Zly On
28-08-12, 11:09
A kto powiedział, że musicie o nim wiedzieć?

taka jest propozycja więc czytaj ze zrozumieniem
Chyba noobek nie pójdzie sobie expić a tu boss i pada na strzała? Bez sensu.

Tron
28-08-12, 11:10
Przeczytałem i wyraziłem swoją opinię, że komunikat jest zbędny w przypadku bossów, którzy pojawiają się losowo.

beta2468
28-08-12, 11:11
Dobry pomysł, bo byłby jakiś silny boss, na którego można iść dużą ilość razy a nie tak jak na Rokitę, Ignawiusa czy Bękarta - tylko raz. No i napewno byłaby to jakaś odskocznia od monotonnego exp.

maja1414
28-08-12, 12:23
Jestem za pomysłem Złego

Jak najbardziej za jeśli chodzi o bossy, ale z tym komunikatem bym się wstrzymał.

Komunikat by się przydał. Wtedy każdy miałby szanse go zabić. (Już widzę jak SG Merv pisze "Zrespił się")

siwyus
28-08-12, 12:26
Boss by się przydał. Za.

MrMavado
28-08-12, 13:17
Jeden ten sam boss? Trochę monotonne. Może ciekawsze byłoby wprowadzenie jakichś kilku abitańskich bossów? Każdy miałby własną nazwę, kryjówkę gdzie by się respił, sposób ataku, wytrzymałość, czary.

broda
28-08-12, 13:22
Jestem za . ale resep raz na miecha to troszkę mało i żeby locik zawsze był jakiś wyczesany np pogromca ;D lub bitewne eq

jasiek50
28-08-12, 13:24
Może zamiast komunikatu jakieś wydarzenia zwiastujące bosa, na przykład abitańcy na szlakach handlowych lub po prostu posłaniec smoczych jeźdców ogłaszał by to pod dp

Kuzyn
28-08-12, 13:30
Może zamiast komunikatu jakieś wydarzenia zwiastujące bosa, na przykład abitańcy na szlakach handlowych lub po prostu posłaniec smoczych jeźdców ogłaszał by to pod dp

To jest już bardziej ciekawe. Sam komunikat jest trochę sztuczny, ale wzmożona aktywność tych abitańców czy też niepokojące głosy od NPC to dobry pomysł.

broda
28-08-12, 13:39
Może zamiast komunikatu jakieś wydarzenia zwiastujące bosa, na przykład abitańcy na szlakach handlowych lub po prostu posłaniec smoczych jeźdców ogłaszał by to pod dp

z tymi abi to słaby pomysl bo sporo małych lvl idzie np na krasnale i co wyskoczy mi abi to moją deske ;p ale npc by ogłaszały

coś typy ,, Nadchodzi !!' ,,uciekać itp ;)

Kuzyn
28-08-12, 13:55
z tymi abi to słaby pomysl bo sporo małych lvl idzie np na krasnale i co wyskoczy mi abi to moją deske ;p ale npc by ogłaszały

coś typy ,, Nadchodzi !!' ,,uciekać itp ;)

No jak się idzie na te dwarfy to tam jest taki jakby posterunek NPCków, oni mogli by krzyczeć, że coś się dzieje ;p

Tron
28-08-12, 13:56
Może zamiast komunikatu jakieś wydarzenia zwiastujące bosa, na przykład abitańcy na szlakach handlowych lub po prostu posłaniec smoczych jeźdców ogłaszał by to pod dp

Bardzo fajny pomysł ;)

beta2468
28-08-12, 13:58
Albo wartownicy przy obozach, tacy jak Daren czy Oksana mogliby by sobie mówić pod nosem coś w stylu "Odczuwam niepokój, czuje, że coś złego dzieje się w podziemiach bliskiego obozu. Żołnierze, przygotować broń i amunicję!!"

jasiek50
28-08-12, 16:20
Bardzo fajny pomysł ;)

można wszystko załatwić klimatycznie. Nawet komunikat jaki jest loot z moba można ulepszyć aby nie był pustym napisem nie wiadomo skąd.

Tyrond
28-08-12, 22:46
beta2468 ma ciekawy pomysł. Choć lepiej by było jakby Daren czy Oksana mówili iż "ich zwiadowcy donoszą o mobilizacji u abitańców". Jednocześnie przy bramach mogliby się pojawiać dodatkowi strażnicy jako symbol mobilizacji sił Neolithu.

Dreat
08-09-12, 20:02
Jeden ten sam boss? Trochę monotonne. Może ciekawsze byłoby wprowadzenie jakichś kilku abitańskich bossów? Każdy miałby własną nazwę, kryjówkę gdzie by się respił, sposób ataku, wytrzymałość, czary.

I tylko jeden pojawia się na raz ofc, mamy dzięki temu komunikat od NPC o pojawieniu się Generała, ale nikt nie wie czy to Mag, Rycerz czy Andrzej.

mexiunio
28-10-12, 14:51
taka jest propozycja więc czytaj ze zrozumieniem
Chyba noobek nie pójdzie sobie expić a tu boss i pada na strzała? Bez sensu.

no właśnie i co z nobkiem nagle mu wyskakuje a on ded? bez sensu jestem na nie:\

I tylko jeden pojawia się na raz ofc, mamy dzięki temu komunikat od NPC o pojawieniu się Generała, ale nikt nie wie czy to Mag, Rycerz czy Andrzej.
czemu andrzej :P ???

AdaSko_358
29-10-12, 18:35
Bo Karmelia

Dreat
29-10-12, 19:21
Bo Karmelia

Nie, nie dlatego.

Wracając z ot, może Generał dawałby jakieś buffy zwykłym żołnierzom? + jakiś unikalny loot, dla wiecznej chwały graczy.

Arkadiasz
30-10-12, 05:10
Nie, nie dlatego.

Wracając z ot, może Generał dawałby jakieś buffy zwykłym żołnierzom? + jakiś unikalny loot, dla wiecznej chwały graczy.

Generał mógłby zwiększać siłę ataku i szybkość, opcjonalnie leczyć swoich żołnierzy. A że to generał, to i armię powinien móc spawnować.

LastWhisperr
01-11-12, 17:00
wystarczyłoby ze boss byłby w jakims pomieszczeniu do którego bezposrednio nie byłoby dostępu np. na +1 lub cos w tym stylu i dodać mu specyficzną gadaną dzieki której ,,noobek" mógłby sie zorientować ze cos jest nie tak. cos w stylu ,,krak ork " od Tibijskiego berserkera.

Dreat
02-11-12, 14:13
Generał mógłby zwiększać siłę ataku i szybkość
Totalnie tak.
opcjonalnie leczyć swoich żołnierzy
Tak, ale ograniczoną ilość razy.
wystarczyłoby ze boss byłby w jakims pomieszczeniu do którego bezposrednio nie byłoby dostępu np. na +1
Albo w jakiejś jaskini. Pomysł dobry, odizolowanie, zapobiegnięcie lurowania etc.
dodać mu specyficzną gadaną dzieki której ,,noobek" mógłby sie zorientować ze cos jest nie tak. cos w stylu ,,krak ork " od Tibijskiego berserkera.
Sądzę, że zwykły kominukat o mobilizowaniu się armii by wystarczył.