PDA

Zobacz pełną wersję : Collegium


broda
27-08-12, 20:43
taki mały mit że kolegium nie pk ;)

2012-08-27 18:18:39 Gracz poległ na poziomie 48 , pokonany przez Wojtson, Lord'Pall,

eheh stary chwyt,, chodz ci selne coś ale mam kase w domku ;),,

nie wiem który z was zmarnował fraga ;p
ale collegium też pk i to zniża sie XD 2 palków 75lvl i 60lvl+ szło na woja 47 lvl XD wtf

po prostu żall mi was XD

Obles
27-08-12, 20:47
Wojtson (http://altaron.pl/p/Wojtson/) jest w klanie Sleepwalkers.
Lord'Pall (http://altaron.pl/p/Lord'Pall/) nie ma klanu.
To, że tworzymy pewną ciekawą koalicję, nie oznacza, iż będę odpowiadał za każdego z jej członków.
Może mieli swoje powody a Ty siejesz propagandę? Nie wiem. Postaram się to wyjaśnić, niemniej podkreślam, że ani jeden ani drugi z Collegium nie jest "XD".

#dół:
Czyli przypadkowy gracz, który również jest "za nami" (a takich jest dość sporo!), również podlega pod mój "nadzór" i też odpowiadam za jego czyny?

broda
27-08-12, 20:51
ale jest za collegium ;) a to coś podobnego ;D




@up nie nie odpowiadasz ale zawsze było że exorit to pk a collegium nie bije neutralnych XD
ja jestem neutral a oni są za collegium ^^

makmej
27-08-12, 21:07
Selbo , przyjmnij to na klatę. Siedzisz z nimi na vc , gadasz , żartujesz. Tak są pod kontrolą lidera z Collegium. I nie mów że nie bo w takim razie pół Exorit które robi złe PK to nie Exorit tylko ludzie z LL na przykład. Więc tak nie gadaj bo takie gadanie tylko mnie denerwuje :P

cinkiwonsz
27-08-12, 21:22
Heh, to ja też podlegam pod Selba? Jestem jednym z założycieli Sleepwalkers, dawałem datki na poczet Collegium, wychodziłem noobcharami poprzeszkadzać i rozumiem, że jeśli wyjdę chamsko w świat, to mogę paść, ale jak kogoś ubiję, to będzie na Collegium? Raczej nie zwalałbym na nich odpowiedzialności za każde zachowanie członków "koalicji".

Tyrond
27-08-12, 21:28
Może i nie są z Collegium, ale są na pewno koło Collegium.

@Selbo
Jestem pewien, że nie mieli powodu. Nie tak dawno Lord'Pall sam chciał mnie ubić, lecz mu nie pykło. Z kolei ostatniej nocy jak byłem w depo Wojtson usilnie próbował mnie z niego wyciągnąć(oferując darmowy "itemek") by mnie ubić.
Może macie z nimi tylko koalicje, ale łatka random pekerów przylgnie także do Collegium.

krzychy121814
27-08-12, 21:51
ja bym na waszym miejscu nie zadzierał z lord pallem i wojtsonem
uznajcie to jako dobrą rade

broda
27-08-12, 22:32
ja już lord'pala spotkałem pare razy i mnie dziwi ze jak byłem na bagiennych i on przyszedł i mnie nie zabił xd a teraz mnie zabił a wojtson gra nowym charem nicku nie wymienie XD

malinowy
28-08-12, 08:21
Nie wiem dlaczego wszyscy uwzieli się na Collegium. Co prawda jest troche w tym prawdy, bo Merv (Mervakis) chodzi na wojny i zbiera loot z dedów Coll. Poza tym co oni takiego zrobili? Selbo jako SG nie ma za dużo do roboty w grze tylko w ulepszaniu silnika.
Pieprzycie na Collegium bo są tj. bezzaczepkowi?

Slythia
28-08-12, 11:19
Nie wiem dlaczego wszyscy uwzieli się na Collegium. Co prawda jest troche w tym prawdy, bo Merv (Mervakis) chodzi na wojny i zbiera loot z dedów Coll. (...)

Masz jakiś dowód na potwierdzenie swoich słów? My, MG możemy sprawdzać w każdej chwili SG i nigdy nie zostali oni złapani na 'zbieraniu lootów z dedów'.

malinowy
28-08-12, 13:17
Sam Broda chwalił mi się, że podobnież ktoś ma filmik nagrany jak Merv lata i zbiera loot z dedów.

broda
28-08-12, 13:18
Sam Broda chwalił mi się, że podobnież ktoś ma filmik nagrany jak Merv lata i zbiera loot z dedów.

jest na forum ;) i nie ja go nagrałem ale ci link dałem ;)



@down

zaraz ci wyśle xD

Artur II.
28-08-12, 13:19
to dajcie ten link... nie każdemu się chce szukać

Mervakis
28-08-12, 13:28
Mi też wyślij, chętnie obejrzę.

malinowy
28-08-12, 13:36
http://www.youtube.com/watch?v=fe1PaSqbDzU

Oglądajcie między 4:10 a 4:20
Wyraźnie widać podpowiedź SG Merv co znaczy też że SG pomaga na wojnie Collegium

Mervakis
28-08-12, 13:44
Przekazywanie informacji od - do poprzez łącznika nie jest pomocą w wojnie, tyle ode mnie ;) . I szczerze mówiąc nie interesuje mnie to jak to wyglądało. Lootów nie podnoszę i nie podnosiłem, na SG zawsze miałem 2-3 bp mikstur maga, a w depo 0 itemów. Zdarzało się zanieść linę na kamiennosercego z powodu błędu gry, więc i z naszej winy. W chwili napisania "lecą" nie widziałem na ekranie gildii Exorit. Wy i tak wiecie swoje, więc ja się więcej na ten temat nie wypowiadam, zobaczycie za jakiś czas jaka jest prawda.

Tyrond
28-08-12, 13:48
To i Ja poproszę o filmik;)

Ryszardbialek
28-08-12, 13:53
Przekazywanie informacji od - do poprzez łącznika nie jest pomocą w wojnie, tyle ode mnie ;) . I szczerze mówiąc nie interesuje mnie to jak to wyglądało. Lootów nie podnoszę i nie podnosiłem, na SG zawsze miałem 2-3 bp mikstur maga, a w depo 0 itemów. Zdarzało się zanieść linę na kamiennosercego z powodu błędu gry, więc i z naszej winy. W chwili napisania "lecą" nie widziałem na ekranie gildii Exorit. Wy i tak wiecie swoje, więc ja się więcej na ten temat nie wypowiadam, zobaczycie za jakiś czas jaka jest prawda.


Co miałeś na myśli, że potworki lecą czy m walle... ;/


@topic

prosze tez o ten filmik z podnoszeniem bpkow

Kuzyn
28-08-12, 13:58
Co miałeś na myśli, że potworki lecą czy m walle... ;/


@topic

prosze tez o ten filmik z podnoszeniem bpkow

Czytać nie umiesz? Pisał o ludziach, z tym, że według jego relacji przekazał tę wiadomość dalej.

Jeśli na serwerze jest log z rozmów (chyba kiedyś coś takiego było?) to można sprawdzić czy rzeczywiście Mervakis dostał wiadomość od kogoś, a następnie ją przekazał.

Ryszardbialek
28-08-12, 14:05
@up

Ale logi chybą są tylko tutorów, senior tutorów i gejmasterów a nie graczy ale niejestem pewien.

Slythia
28-08-12, 14:34
Odniosłam się do całej sytuacji w tym temacie - https://forum.altaron.pl/showpost.php?p=40471&postcount=75