PDA

Zobacz pełną wersję : Stroje i ich wygląd.


Macqus
26-08-12, 21:41
Witam.
Czy istnieje możliwość obejrzenia wszystkich dostępnych dla graczy strojów poza grą? Na Altaron Wiki nie ma żadnej wzmianki o strojach, ich wyglądzie oraz o tym jak je zdobyć. Przeszukiwałem również to forum jednakże bezskutecznie. Bardzo ciekawi mnie jak wyglądają poszczególne stroje dla każdej profesji, subprofesji oraz dla osób z stanem szlacheckim ponieważ jestem nowym graczem i nie miałem jeszcze okazji obejrzenia ich w grze.
Pozdrawiam, Macq.

adamo199412
26-08-12, 21:55
Tu nie lubą spoilowania więc pewnie Ci nie powiedzą :p

Macqus
26-08-12, 22:53
Rozumiem.
Cóż, w Tibii (przypuszczam, że większość graczy Altaronu to "weterani" tibii - ja nie jestem wyjątkiem) wygląd postaci był dość ważną częścią gry która przynosiła uznanie innych graczy i satysfakcje samego gracza. Wiem, że Altaron to gra skupiająca się na elementach RPG i bardzo mi się to podoba oraz cenie to (brakowało mi tego w Tibii) jednakże brak informacji o strojach utrudnia mi (oraz być może innym graczą) wybór profesji/subprofesji (biorąc również pod uwagę możliwość kupna statusu szlacheckiego ponieważ on, jeśli się nie mylę, również udostępnia nowe stroje).

Tyrond
27-08-12, 01:21
Wygląd strojów to chyba złe kryterium w doborze profesji oraz subprofesji. Grasz tym co Ci pasuje pod Twój styl gry. Po za tym masz cel grze, odkrycie strojów;)

Wicked
27-08-12, 06:10
@up
Ja tylko na podstawie outfitów wybieram subprofesje... ;o

Enzo
27-08-12, 08:04
zdaje mi sie ze nie :P

sidexxx
27-08-12, 09:33
Radze przejść się po dp popytać ludzi skąd mają te stroje albo zapytac sie kogos z statusem szlacheckim czy może pokazać ci stroje na premium :)

sebastianix
27-08-12, 17:01
Szczerze wszystkie outy mozna zobaczyc w grze u ludzi, nie kojarzę tylko jak wygląda kobieta alhemik zwiadowca, elementalista zwiadowca, alhemik mag?? Jest pare profesji których nikt nie robił szczególnie kobiet :P

demento
22-10-12, 00:20
w sumie gdyby nie patrzeć, jeśli ktoś zakupuje SS to chyba ma prawo wiedzieć co DOKŁADNIE mu to da, czyli np. wygląd outfitów, nikt nie lubi brać w ciemnoo.

mikus
23-10-12, 08:08
Popieram, na wiki powinna byc zakladka outffity. Obok napisane np. Szlachta, Standardowy, z Misjii, od Drugiej promocjii.

Legolas
23-10-12, 11:49
Jak nie gracze to NPC maja unikatowe stroje.
I chyba nawet wszystkie. NPC odwiedź różnych.