PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Reset PN,Dodanie skili- Zwiadowca i inne


WarlordPL
26-08-12, 18:41
Witam mam taką propozycje i prośbę co do zwiadowcy na serwie NON PVP brakuje czaru atakujacego typu jak w real tibi "exori con" jedynie jest czar na 23 lvl z gildi nekromantow ale ten czar jest bardzo slaby i bije tylko potworki bedace przy mnie. Przeciez zwiadowca ucieka a nie stoi przy potworkach. 2 moją prośba i propozyją jest dodanie możliwosci zresetowania pkt PN ( 1 raz na całą gre )
Bo już sa tematy z tym związane i na Help Chat sie pisze o tym i każdy narzeka.
Po kazdym dedzie jak ktos doda skila przez pkt. PN to dednie i je traci tylko... Potworki troche za mocno bija typu taki dwarf guard bije po 160-200...
To nie jest troche przesada? Myślę,że to zmienicie trochę.
3 moją propozycją jest zrobienie żeby można było kumulować potiony a nie nosic caly bp i zawalac nimi miejsce i dodanie jakiegoś systemu Blessów za opłatą żeby
nie spadały skile i lvl. :rolleyes:
Mam nadzieje,że to dobre propozycje. Pozdrawiam i proszę o opinie Administratorów i graczy którzy grają na serwerze.

Proszę o odpowiedz takie na "tak" lub "nie"
1. Dodanie czaru typu "exori con"
2.Mozliwosc zresetowania 1x Skila PN
3. Zmiany DMG generała (dwarfa)
4. Zmiana żeby można było kumulować potiony zamiast cale zawalac miejsce
5. Dodanie systemu bless.
odpowiadajcie tak:
1. "tak" lub "nie" i tak do 5

blanko2222
26-08-12, 18:55
Nieeeeeeeeee . Ty chcesz po prostu z Altarona zrobić Tibie.

Jedyne co jest ciekawe to resetowanie pnów ,ale powinno to kosztować bardzo dużo wysiłku i pieniędzy.

@down ,ale twórcy wielokrotnie podkreślali ,że chcą się odciąć od tibii ,spoko może o tym nie wiedziałes ,ale teraz już wiesz

WarlordPL
26-08-12, 18:56
Nie w tibie Tylko daje przykład na podstawie tibi zeby zmienic coś..

Wicked
26-08-12, 19:05
Reset PNów jest nierealny. Bo co? Padłem 15x, zresetuje i odzyskam wszystkie pNY?

WarlordPL
26-08-12, 19:17
Tak,przynajmniej 1 raz w całej grze powinno się dac.

sidexxx
26-08-12, 19:31
czar atakujący to odes kpiro na 24 lvl zwiad to nie mag chociaz można by było dodać jakis dobry czar an wyższy lvl , a z tymi potkami to zastanawiające w sumie przyzyczaiłem sie juz do noszenia kilkudziesięciu bp z miksturami ale droga administracjo możecie mi wytłumaczyć dlaczego tak jest lepiej? Nie dziw sie że oficery mocną biją skoro mają siekiery (35 atk) przyuważ tez że mają zaledwie 220hp coś za coś dobry lot ale i tez dobre dmg, za resetem pn mogłbym być za ale jak powiedział wicked "Reset PNów jest nierealny. Bo co? Padłem 15x, zresetuje i odzyskam wszystkie pNY? " tez trzeba by było rozwiązac jakos ten problem, i ten reset mogłby być możliwy dopiero na 100+ i trzeba by było wykonac super-hiper-mega trudny quest i przybulić mnustwo kasy :D wtedy szło by sie do mistrza gildi z zdobytym np "kamieniem zapomnienia" on zamienialby go w rune a ta runa użyta na sobie resetowała by pn (tak ja to widze :). aa i blessy... skąd wiesz że ich nie ma? :O :D

EDIT: aaa o generała ci chodziło myślałem że o oficera, dmg generała nie jest takie duże chyba nawet mniejsze z oficerem (większe gdy defa przebijają ci te 2 szeregowe co przywołuje). Myśle że można by było dodac jakiś skill dla zwiada na 80lvl? jakis precyzyjny strzał? o albo deszcz strzał "zadaje duże dmg na obszarze 4X4 sqm :D i sorki że ładniej tego nie napisałem ale zapoźno zedytowałeś ;p

WarlordPL
26-08-12, 19:38
co do blessów to się dowiedziałem,że są ale gdzie jest napisane co? gdzie? i jak?
Gdzie takie cos zdobyć,u kogo i za ile. Nie ma nawet informacji o tym

sidexxx
26-08-12, 19:40
nie ma informacji bo to jest zdradzanie fabuły gry :D dam wskazówke pomyśl logicznie bless ang. błogosławieństwo, od kogo dostaje się błogosławieństwa? ?

WarlordPL
26-08-12, 19:42
Myśle,że od jakiegoś pewnie mnicha w świątyni :P

siwyus
26-08-12, 23:03
1. Jest "dotyk śmierci/światła (?). Poza tym zwiadowca ma "odes kpiro" i głównie z niego korzysta.
2. Kiepsko to widzę. Expię do 100 poziomu, wgl nie skilluje, rozdaję od razu PNy. Potem je resetuje i mam, i skille, i PNy.
3. Patrząc na loot z niego, to bije w sam raz :p
4. Teraz wygląda to trochę bardziej realnie. Postackowane poty są dziwne :D
5. Blessy są, wystarczy się rozejrzeć.

Ryszardbialek
27-08-12, 00:40
Ale jak reset PN jak np zuzyjes je, padniesz, spadną ci skile i dasz reset i dalej masz wszystkie??

Tyrond
27-08-12, 01:37
1. Nie, zwiadowca to nie mag.
2. Może. Dobre by było na wpadki dla początkujących. Może możliwość restartu PNów do 20lvl?
3. Nie, tutaj właśnie ma być trudno. Dzięki temu są promowane drużynowe hunty.
4. Nie! Item zajmuje dane miejsce i tyle. W rl do plecaka wsadzisz 20 fiolek to nagle chcesz wsadzić ich 2k? Tibie przerabiają w grę dla głąbów, oby tego z Altaronem nie zrobili.