PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Było dobrze


gonzoraz
25-08-12, 14:04
Witam już od samego początku pomysłu byłem całkowicie temu przeciwny chodzi o łup z potwora trzeba mieć włączony kanał Główny. Jest to niesamowicie denerwujące gdyż podczas polowania nie można z nikim rozmawiać nie wiem dlaczego komuś przeszkadzał łup na środku przecież swoje życie mozna nadzorować w prawym górnym rogu.Moim zdaniem całkowicie zbędne.

RubSon
25-08-12, 16:52
Popieram w 100%. Strasznie mnie irytuje to, że trzeba mieć otworzony czat główny aby zobaczyć loota. Dużo lepiej byłoby powrócić do starego podglądu. Lub... całkowicie wyeliminować to. Dlaczego? Jest to gra opierająca się na Role Playu, a w takim bądź razie skąd możemy wiedzieć co wyleciało z potwora jeżeli go prędzej nie przeszukamy? :)
gonzoraz wybacz, że napiszę tu swoją propozycję, ale nie chcę zakładać nowego tematu.
Albowiem chodzi mi o wyeliminowanie całkowicie tego "podglądu". Wyżej wyjaśniłem dlaczego.

Pozdrawiam, RubSon

Tron
25-08-12, 16:54
Popieram w 100%. Strasznie mnie irytuje to, że trzeba mieć otworzony czat główny aby zobaczyć loota. Dużo lepiej byłoby powrócić do starego podglądu. Lub... całkowicie wyeliminować to. Dlaczego? Jest to gra opierająca się na Role Playu, a w takim bądź razie skąd możemy wiedzieć co wyleciało z potwora jeżeli go prędzej nie przeszukamy? :)
gonzoraz wybacz, że napiszę tu swoją propozycję, ale nie chcę zakładać nowego tematu.
Albowiem chodzi mi o wyeliminowanie całkowicie tego "podglądu". Wyżej wyjaśniłem dlaczego.

Pozdrawiam, RubSon

Komunikat o łupie został raz wyłączony zupełnie. Gracze wszczęli "bunt" i został on przywrócony. Tym razem daliśmy Wam możliwość wybrania sposobu w jaki komunikat o łupie by się pokazywał - wybraliście ten co jest teraz. Wygrała większość. I już chcecie zmieniać?

RubSon
25-08-12, 16:58
Nie rozumiem o co był ten bunt... tak właściwie ten komunikat jest całkowicie zbędny a brak tego pomagał by zbudować, że tak powiem klimat. :)
A co do głosowania i tego wcześniejszego wyłączenia to niestety nic o tym nie wiedziałem ponieważ jestem nowy i stąd taka moja propozycja.

Tron
25-08-12, 17:15
Zgaduję, że brak tego jakże wygodnego komunikatu było dla graczy czymś co utrudnia im grę. Bo otworzenie ciałą potworka, które i tak trzeba otworzyć, żeby zebrać miedziaki jest kłopotliwe. Osobiście byłem i będę za wyłączeniem tego komunikatu, ale robimy tą grę dla graczy i skoro chcieli ten komunikat z powrotem to go dostali.

RubSon
25-08-12, 17:19
Zbyt leniwe społeczeństwo... I jest dokładnie tak jak mówisz w tym sensie, że i tak ciało potworka otworzą. No ale nic, dłużej się o to spierać nie będę skoro większości to nie pasuje.

Pozdrawiam, RubSon

blanko2222
25-08-12, 19:03
Ten komunikat jest potrzebny z racji tego ,że drużyna w party ma możliwość zobaczenia co wyleciało z potworka ,a nie ,że musi liczyć na to ,że bloker bedzie uczciwy. Dobrze ,że już nie wyświetla się na środku ekranu ,tak jak teraz jest to jest bardzo dobrze i nic nie zmieniajcie.' aaaa i takie cos wplywa na klimat gry? no nie bardzo się zgodzę z tym

Tron
25-08-12, 20:17
Ten komunikat jest potrzebny z racji tego ,że drużyna w party ma możliwość zobaczenia co wyleciało z potworka ,a nie ,że musi liczyć na to ,że bloker bedzie uczciwy.

Z tego co wiem, da się ustawić tak, że komunikat ten będzie się pojawiał tylko dla osób w drużynie.

gum
25-08-12, 20:28
Wg mnie optymalnym sposobem bya by mozliwosc recznego wybrania . W konsoli bylo by kilka warjatow


Mr budx

sidexxx
25-08-12, 20:44
Tak to najlepszy sposób ale pewnie nie dało się tego zrobić. Naprawde jesteście tacy leniwi że nie możecie otworzyć deda i zobaczyc co jest w środku? ;p a ten komunikat niektorym zaslanial ekran jeśli masowo ubijasz np abitańce to ciągle świeci ci się ten oczojebny zielony ;p a pozatym kto ma czas pisać i bić potwory naraz ? na 20 lvl pewnie tak ale na 50 gdy goni cie kościany albo masz na klacie abitanskiego mistrza wojny raczej nie.

Kuzyn
25-08-12, 20:51
Lepiej jakby loot był w jednym oknie z obrażeniami. Wtedy wyswietlał by się nie na środku ekranu a na dole, a pisać dalej możesz.

Tron
25-08-12, 21:04
Wg mnie optymalnym sposobem bya by mozliwosc recznego wybrania . W konsoli bylo by kilka warjatow


Mr budx

Gdyby tak się dało to by tak było.

kuzara123
25-08-12, 21:58
Gdyby tak się dało to by tak było.
Da się, więc nie widzę problemu?