PDA

Zobacz pełn± wersję : woj 2h


genofag
21-08-12, 23:32
Witam, opisze moje odczucia zwiazane gra wojem 2h moim zdaniem nic sie nie zmienilo nadal jest do dupy, wczesniej wyciagalem w godzine 110k expa teraz w godzine robie 110-115 w porywach takze bez szalu, co jeszcze zostaly oslabione staty z itemow krolewski daje 5% zycia a z tarcza juz 15% takze juz wiadomo co jest bardziej oplacalne mam nadzieje ze wojownik 2h jeszcze zmieni sie na poteznego wojownika jakim powinien byc... Spodziewalem sie czegos bardziej atrakcyjnego lecz zostalem rozczarowany. Prosze o wypowiedzi i odczuciach innych uzytkownikow grajacych bronia 2h

Siwor
21-08-12, 23:45
Też mam kusze 2h... i nic sie nie poprawiło. Cholera ale zducpny ten up-date ;(

sub
22-08-12, 00:11
gram wojownikiem 2h i wyci±gam bez pier¶cienie około 20k/h więcej niż przed upem z pier¶cieniami (4 skilla). ponadto mam mniejsze waste na smokach/dl. musisz po prostu pokombinować trochę, pewien czar został baardzo ulepszony ;d

Dresiarz
22-08-12, 05:48
Heh chciałem z pocz±tku robić na serwerze n-pvp woja 2h.. lecz po przeczytaniu tego rezygnuje :X

genofag
24-08-12, 16:01
temat do zamkniecia dzisiejsza zmiana w szybkosci ataku wszystko wyjasnila gra 2h nabiera sensu, dziekuje.