PDA

Zobacz pełną wersję : [non-pvp] Konkursy na świecie NON-PVP - ogólne dyskusje


Molan
21-08-12, 22:57
Gratulacje dla Warrpsimek (znanego na co dzień z servera PVP jako doświadczony Wyspiarz Psimik (http://altaron.pl/p/psimik/)) za ekspresowe pokonanie Archipelagu i zdobycie pierwszego medalu w konkursach NON-PVP (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4034). Jak widać doświadczenie zebrane podczas eksploarcji najdalszych zakątków Wysp nie poszło w las, tak trzymać.
:)

http://img685.imageshack.us/img685/6186/awansv.jpg




Edycja:
Warrpsimek przesyła pierwsze zdjęcie prosto z Kontynentu, wykonane tuż przed odebraniem od Strażników Gry swojej nagrody. (A zdjęcie z samej ceremonii wręczenia znajduje się tutaj (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4034))

http://img819.imageshack.us/img819/6842/gmerzy.png

Kto zdobędzie następny medal? :)

Tron
22-08-12, 13:02
Dobrze, zamieniam ten temat w temat zbiorczy w którym możecie komentować i dyskutować o konkursach :)

Kuzyn
22-08-12, 13:06
Skoro można komentować to skomentuję. Gdyby był to pvp to gracz pewnie byłby hunted za rzucone w nas obelgi (osoby, które były na czacie).

Za to gratulacje Bardowi :)

negrula
22-08-12, 15:13
Gratuluję! Fakt faktem na początku był wyścig szczurów, więc tym większe brawa.

Molan
22-08-12, 17:08
Skoro można komentować to skomentuję. Gdyby był to pvp to gracz pewnie byłby hunted za rzucone w nas obelgi (osoby, które były na czacie).

Za to gratulacje Bardowi :)

Aj tam już nie przesadzaj. Śledziłem czat i jakoś nic takiego strasznego nie zauważyłem. Raz tylko małe spięcie jak się spotkaliście gdzieś w kopalni i pokłóciliście o robaka. :rolleyes:

Kuzyn
22-08-12, 18:59
Aj tam już nie przesadzaj. Śledziłem czat i jakoś nic takiego strasznego nie zauważyłem. Raz tylko małe spięcie jak się spotkaliście gdzieś w kopalni i pokłóciliście o robaka. :rolleyes:

Pomijam to, że mnie wyzwał 3 razy bez powodu (raz jak mnie pierwszy raz spotkał, później jak sobie spokojnie expiłem a on wszedł na expa, a później random na czacie bez powodu) ale wyzwał innych.

Ale dobrze, że tylko on jest taki, tak klimat na serwie jest spoko.

makmej
22-08-12, 20:00
Czemu na PVP nie było takich konkursów?!;(

sidexxx
22-08-12, 20:38
Czemu na PVP nie było takich konkursów?!;(

Właśnie ! to ze PvP to gorsi jesteśmy? :( tez chcemy nagrode za pierwsze zabicie abitańskiego monstrum :( albo za pierścień rekrutera :( CZUJE SIE SKRZYWDZONY PRZEZ ADMINISTRACJE :( a tak an serio to proponuje zrobic takie cus dla obu serwów .

Vorian
22-08-12, 20:39
Po dzisiejszej grze na non pvp stwierdzam, ze sie szybciej wyludni niz pvp. Gracze to tragedia, chamstwo, zlodziejstwo, wyklinanie od najgorszych itd. poprostu totalne polactwo, za takei cyrki i od******* na pvp dostaje sie hunta bezlitosci sie gnoi.

sidexxx
22-08-12, 20:41
Po dzisiejszej grze na non pvp stwierdzam, ze sie szybciej wyludni niz pvp. Gracze to tragedia, chamstwo, zlodziejstwo, wyklinanie od najgorszych itd. poprostu totalne polactwo, za takei cyrki i od******* na pvp dostaje sie hunta bezlitosci sie gnoi.

Zalezy od gracza na ;p może miales pecha poprostu ja mam tam 10 lvl i nic przykrego mnie nie spotkalo jeszcze, a pozatym to nie jest temat do takich dyskusji jak chcesz sie wyzalić załóż własny temat chociaz i tego nie polecam :)

Tron
22-08-12, 20:49
Po dzisiejszej grze na non pvp stwierdzam, ze sie szybciej wyludni niz pvp. Gracze to tragedia, chamstwo, zlodziejstwo, wyklinanie od najgorszych itd. poprostu totalne polactwo, za takei cyrki i od******* na pvp dostaje sie hunta bezlitosci sie gnoi.

Od rana siedzę na serwerze i ani jedna osoba nie została ostrzeżona/zbanowana za powyższe oskarżenia. Sam jestem wręcz zaskoczony zachowaniem graczy, którzy uwaga, pomagają sobie bardziej niż myślałem. Wystarczy poobserwować kanały - wszystkie.

Jedno jestem pewny, atmosfera jest lepsza, niż na początku serwera PvP.

Kuzyn
22-08-12, 22:19
Właśnie ! to ze PvP to gorsi jesteśmy? :( tez chcemy nagrode za pierwsze zabicie abitańskiego monstrum :( albo za pierścień rekrutera :( CZUJE SIE SKRZYWDZONY PRZEZ ADMINISTRACJE :( a tak an serio to proponuje zrobic takie cus dla obu serwów .

No chyba by nie wypaliło bo serwer wystartował ponad rok temu :D


ps. 00:12 Widzisz martwego człowieka (Pojemność:10). To Warrpsimek. Przeciwnikiem, który go pokonał jest Czerw.
Podzielił mój los z dzisiaj ;p

crunchips
22-08-12, 23:35
Ha to zobaczycie jak będzie później jak 40 lvl wejdzie na expowisko 100 lvl <dla czepialskich to jest przykład> i zacznie go wyzywać od najgorszych i co dalej?

Odp : NIC

cado
23-08-12, 03:35
A na pvp 100 lvl wejdzie na expowisko 40 lvl i go zabije bo taki będzie miał kaprys i co zrobi ten 40 lvl? Odp: NIC

Każdy gra tam gdzie chce, oba serwery mają plusy i minusy.

maja1414
23-08-12, 07:07
Ha to zobaczycie jak będzie później jak 40 lvl wejdzie na expowisko 100 lvl <dla czepialskich to jest przykład> i zacznie go wyzywać od najgorszych i co dalej?

Zao, jak tam oprócz Red Rose (którzy trzymają jakoś poziom kultury) są nooby w przedziale 10-15lat. Wyzwiska będą na poziomie dziennym i taka szara myszka z prawdziwego serwa altarona stanie się kozakiem na serwie non-pvp.
Co się nimi przejmujesz... Pograją miesiąc, dwa i będzie tak jak na pvp, bo questy się skończą, expić się już tak jak kiedyś nie da.

Najlepsze jest to, że żeby się nie natrudzić to administracja zamiast zrobić nowe lokacje z np. warlockami, hydrami, kościanymi, nowe miasta, to ulepszyli potwory, i zepsuli postacie.

Jak to było napisane "część" mocy "nutek" zostanie zabrana. Część to nie prawie cała...
Zwiadowca to dopiero kabaret. Jakoś z każdej gry łucznik kojarzył mi się z postacią która popyla na respie i tyra na odległość. Chodzi mi tu o to kpiro. Genialnie się to sprawdziło na ob, bo palkowie jeśli nie stali w miejscu to nie strzelali nic. Można przeboleć to kpiro, chociaż trzeba było zrobić jakiś czar od 100 dla zwiadowcy a nie zatrzymywać się na 24lvl'u.

Mistrzostwo to leczenie. Jakby to Eldoka powiedział "weźcie rozpęd i jebnijcie w ścianę" (cytat). Przed upem łudziłem się, że jednak będzie ten balans jakiś alei jednak się myliłem. Postawić pierwszego lepszego gracza, który nie zna osób w altaronie i zrobić test. Wziąć do porównania 200 palka i 70 palka i niech każdy z nich używa tapen tawis. Różnica jest tak mała, że na pewno zawahałby się zanim by odpowiedział. To ja się pytam gdzie ten balans?
Jeszcze ten cooldown... tego to już mi się komentować nie chce...

Podsumowując moją wypowiedź jestem przekonany, że czasy "świetności" Altaronu minęły wraz z tym updatem. To jest moja opinia. Jedynymi zadowolonymi są nooby z pod dp, którzy grać nie mogli, bo ich east, horsu, syczy i deder bili. Jedyne co wam się udało to grafiki (myslałem, że "magiczny komin' będzie jakiś lipny, ale animacja wyszła super i możecie pogratulować temu kto ją zrobił. Dodanie nowego questa też było strzałem w dziesiątkę, bo zauważyłem, że jakieś zainteresowanie było nagrodą.

W systemie wewnętrznym jedyne co jest fajne to czas oczekiwania, aż zniknie mw. Teraz timer'a każdy może sobie usunąć, bo jest bezużyteczny. Nie wiadomo przecież, kto żuci mw.
Nutki, tapen tawis, odes kpiro, sd, jest teraz tak zryte, że jak ci nawet z non pvp wbiją te 80-90 (a będzie to pewnie tylko 1% społeczeństwa pewnie) to zrozumieją o co mi chodzi.

I nie zasłaniajcie się ile to wam ludzi teraz doszło, bo tak samo było na początku serwa. Było dużo zostało kilku i nie zawsze dlatego, że ktoś robił PA, tylko dlatego, że ta gra w perspektywie dłuższego grania jest po prostu nudna. Nie powiem dokładnie ile czasu spędziłem na kościanych smokach i czarnoksiężnikach żeby wbić ten 200 lvl. Jak ktoś wbije na non-pvp, albo nawet na pvp 200lvl to może to być tylko Zao (bo jakoś zawsze w nocy szybko expił) i Master'Bolter (parafrazując: Pozdrawiamy Master'Boltera, który expi jak dzika świnia). Teraz wbicie 100 lvl zajmie tyle czas to wbicie pewnie dawniej 150.

To wiadomość dla nowych graczy. Jak wybieracie pomiędzy palkiem a ryckiem to bierzcie rycerza.
Zastanawiam się tylko czy ci co expili ostro przed upem też będą tak expić jak wcześniej. No i czy mnie właśnie ci gracze skrytykują. Niestety prawda jest taka, że co update to jest coraz gorzej, pod względem balansu.
Grafików można pochwalić, bo mieli własne pomysły na stworzenie potworów (nie sugerowali się tibią, co mogło powodować dezaprobatę np patrząc na wiwernę)

Nie chce mi się poprawiać błędów. Mam nadzieję, że tekst jest czytelny.

Serio
23-08-12, 07:52
Jak to było napisane "część" mocy "nutek" zostanie zabrana. Część to nie prawie cała...




Było napisane, że nutki zostaną MOCNO osłabione, więc mocno osłabili. Ten czar był zdecydowanie zbyt mocny

negrula
23-08-12, 08:38
A na pvp 100 lvl wejdzie na expowisko 40 lvl i go zabije bo taki będzie miał kaprys i co zrobi ten 40 lvl? Odp: NIC

Każdy gra tam gdzie chce, oba serwery mają plusy i minusy.

Haha, piwo dla tego pana. :)



Ale ma rację. Każdy serwer ma swoje plusy i minusy - każdy gra tam, gdzie mu wygodnie.

Ja i jak całe Red Rose nie boimy się tego, co mówi Teverix: że znudzi nam się po wyexpieniu i zrobieniu zadań. Nie. Zanim się to zrobimy minie dużo czasu i zapewne wejdzie kolejny update, a nawet jeśli nie, to nikt od nas płakać nie będzie. Na pvp też porobiliśmy wszystkie zadania, mieliśmy duże lvl i potrafiliśmy zorganizować sobie czas.


Co do kultury na npvp - nie wiem czy my jako Wild Rose ją jakoś trzymamy, bo ciągle spotykam miłych, nowych ludzi. Dla przykładu - wczoraj trenowałam praktycznie pół dnia w miejscu gdzie dużo low lvl expi. Żaden gracz ani razu nie uderzył, nie zabił mojego potwora etc. etc.

Nie twierdzę, że to się w przyszłości nie zdarzy, ale WR woli żyć w spokoju niż użerać się kolejny, kolejny i kolejny raz z osobami z pvp i słuchać pustych obietnic, że żaden z nas nie zginie mimo neutralności.

makmej
23-08-12, 09:36
Cóż Zao , teraz na auto uhach nieźle dajecie rade więc nie piernicz;) , wg mnie tak powinno być od początku. Dziś Altaron mogę nazwać inną grą. Prawdziwa gra RPG , która jest (w końcu) trudna , polega na team play , bez sojuszników niczego nie osiągnie się na Altaronie. Troche lipa z tym leczeniem , ale jakoś daje radem 85 magiem na dlach ;)

Tron
23-08-12, 10:59
Tutaj dyskutujemy o konkursach, nie o zmianach w aktualizacji. Proszę się tego trzymać.

makmej
23-08-12, 11:13
No to czemu na serwerze PVP nie ma konkursów?!

Mervakis
23-08-12, 11:14
Ponieważ są gracze z poziomami 10, oraz gracze z poziomami 150+, tak więc szanse są nierówne. Na non-pvp każdy ma równe szanse.

gonzoraz
23-08-12, 11:28
żal sciska wyrozniacie ten non pvp najlepiej ten pvp usunac wgl tak?

Mervakis
23-08-12, 11:31
Pomyśl logicznie, nagroda jest dla 1. osoby, która wykona all misje w danej gildii, 1. opuści Licor, pierwsza to pierwsza tamto. Na pvp gdybyśmy zrobili konkursy to jakie szanse mieliby gracze z poziomami 20 w starciu z graczami o poziomach 100+?

makmej
23-08-12, 11:37
To trzeba pomyśleć nad konkursem w którym każdy będzie mieć równe szanse! ;)

Kuzyn
23-08-12, 14:31
To trzeba pomyśleć nad konkursem w którym każdy będzie mieć równe szanse! ;)

Być może i będą więc nie płaczcie tak :D

Co do kultury na npvp - nie wiem czy my jako Wild Rose ją jakoś trzymamy, bo ciągle spotykam miłych, nowych ludzi. Dla przykładu - wczoraj trenowałam praktycznie pół dnia w miejscu gdzie dużo low lvl expi. Żaden gracz ani razu nie uderzył, nie zabił mojego potwora etc. etc.

Ja jak padłem, to nawet nie zostałem okradziony, poza jednym przypadkiem nie widziałem aby ktokolwiek sie wyzywał, jest szpoko a te nupki z pvp, u których jest tak źle niech narzekają u siebie a nie wyrokują nam co tu będzie.

Legolas
23-08-12, 16:17
Ja nie popieram konkursów tego typu co powstał .
Bo taki konkurs jakoś wyklucza RPG , jeżeli ktoś ma grać i poznawać tajemnice gry + je rozwiązywać . A wy dajecie konkurs kto pierwszy "to czy tamto" to zaraz zaczyna się wyścig.
Konkursy lubię ,ale niech powstają dla wszystkich ,czyli jakieś literackie , czy konkurs na najładniejszą stworzoną grafikę lub najciekawszą przygodę z Altaronu.
Inne typu kto zabije smoka czy kto najszybciej coś tam zostawcie graczą.
Akurat my RR jesteśmy zespołem że sami będziemy tworzyć konkursy czy zadania dla graczy .
Jeden konkurs był kto pierwszy przejdzie Licor , Gratuluje zwycięzcy.
Ale więcej takich konkursów nie chce.
Juju

Kuzyn
23-08-12, 23:21
No rzeczywiście konkurs literacki czy na grafike to konkurs dla wszystkich eh...

Tron
24-08-12, 10:21
Gratulacje dla Barda, pierwszego gracza ze strojem grabarza! ;)

Majkul
24-08-12, 15:29
Byłoby dobrze żeby gracz Bard wytłumaczył się skąd wziął wiadomo co skoro najwyraźniej nie ma jeszcze warunków spełniających możliwość zdobycia tego czegoś na tym serwerze.

Trav
24-08-12, 15:44
W istocie. Sam jestem bardzo ciekaw. No i czuję się odpowiedzialny, w końcu przyznałem tę nagrodę.

Dresiarz
24-08-12, 16:33
To czekamy na rozwinięcie sprawy :X

Trav
24-08-12, 19:01
Cóż, rzeczywiście nie doszło do "poprawnego" osiągnięcia wymagań konkursu, dlatego dyskwalifikuję Barda. Za karę nie tylko przy tym, ale i przy innych indywidualnych osiągnięciach nie będzie brany pod uwagę, nawet jeśli pierwszy je zdobędzie. Zdobycie munduru grabarza znowu jest wolne.

@Dół
Nie tak jak chciałem by zrobił. Zadbałem, by się nie powtórzyło.

maja1414
24-08-12, 19:10
A powiesz nam jak on to zrobił? :D

Serio
24-08-12, 21:18
Ja Ci powiem, zrobił to któryś z SG, mam swoje zdanie na ten temat i podejrzewam, który z nich. Jednakże tego domyśl się sam

Lila
25-08-12, 20:25
I tacy ludzie zostają doradcami ;x

Jeszcze jedno. Ok, Bard został poniekąd ukarany, chociaż duża grupa osób uważa że nie dostatecznie mocno. A co z tym który mu pomógł? Nie będziecie dochodzić kto to był? Kael za przekręt poleciał od ręki a tu cisza.

Serio
25-08-12, 20:57
I tacy ludzie zostają doradcami ;x

Jeszcze jedno. Ok, Bard został poniekąd ukarany, chociaż duża grupa osób uważa że nie dostatecznie mocno. A co z tym który mu pomógł? Nie będziecie dochodzić kto to był? Kael za przekręt poleciał od ręki a tu cisza.

Kael poleciał bo miał swoje zdanie, ja tak uwazam. Inni podporządkowują się władzy, więc nie są karani za drobne przekręty. Tyle w temacie.

Tron
25-08-12, 21:03
Kael za przekręt poleciał od ręki a tu cisza.

Są przekręty za które od razu się wylatuje, a są takie, które można wybaczyć i dać drugą szansę. I nie muszę, mówić kto jaki "przekręt" popełnił.

Serio
25-08-12, 21:07
Są przekręty za które od razu się wylatuje, a są takie, które można wybaczyć i dać drugą szansę. I nie muszę, mówić kto jaki "przekręt" popełnił.

Jednakże od Was (władzy) oczekuje sie sprawiedliwości, którą ostatnio dość rzadko widujemy na Altaronie. Nie wiem, ja mam nadzieje, ze coś z tym zrobicie.

Tron
26-08-12, 13:12
Gracz Mirai Nikki jako pierwszy zaliczył konkurs na mundur grabarza. Gratulacje!

siwykon
26-08-12, 16:41
Nie wiedziałem, że screen będzie. Bym pozdrowił kogoś.
No trudno, następnym razem.
Bardzo dziękuję.

Tron
27-08-12, 17:01
Gracz Rapide Chevalier jako pierwszy zdobywa strój duchownego. Gratulacje!

Mervakis
27-08-12, 20:16
Gratuluję, chociaż z góry było wiadome, że nagrodę odbierze osoba będąca wojownikiem. Czekam teraz na pierwszego Nekromantę, to będzie wyzwanie :D

Ryszardbialek
27-08-12, 21:37
Ładnie, czekam na następne osiągnięcia

blanko2222
27-08-12, 21:45
A mozliwe ,ze sie mylisz mervakis;p Czyż nie jest tak ,że mag duchowny posiada czar leczący wszystkich w obszarze 4x4 sqm? Tylko w sumie niewiem jak by tam % dodawało.

siwyus
27-08-12, 22:35
@up
Tyle, że wojownik ma duuuuuuuużo łatwiej niż reszta profesji. :D

Slythia
28-08-12, 11:24
Jednakże od Was (władzy) oczekuje sie sprawiedliwości, którą ostatnio dość rzadko widujemy na Altaronie. Nie wiem, ja mam nadzieje, ze coś z tym zrobicie.

Dlaczego dość rzadko? Co, wg Ciebie, powinniśmy robić?

Tron
29-08-12, 21:57
Gracz East'kox jako pierwszy zaliczył konkurs na pierścień Rekrutera Korony. Gratulacje!

Serio
05-09-12, 19:08
Dlaczego dość rzadko? Co, wg Ciebie, powinniśmy robić?

Mój błąd, chodzilo mi o tych ludzi z administracji, którzy pomagają swoim prywatnym postaciom, nie kierowałem tego do całej władzy Altaronu. Odpowiadając na Twoje pytanie, istotne nie jest to co powinniscie robic, a to czego nie powinniscie.
Co do tematu, to gratuluje Eastowi :)