PDA

Zobacz pełną wersję : Ekipa na pvp xD


sidexxx
17-08-12, 15:56
Jako że tabuny osób przenoszą się na non-pvp, nawet mój kolega z rl tam idzie:( (Kto zostaje na pvp ?:confused:

adamo199412
17-08-12, 16:26
Ja!. Noobn PvP to syf.

Sepethro
17-08-12, 20:43
Ja zostaje na pvp, może po otwarciu npvp serwer pvp też troche odżyje i przybędzie nowa fala graczy :p

Uhh
17-08-12, 20:50
Ja zostaje na pvp :B

karamba3344
18-08-12, 11:49
Gra na no-pvp wg mnie niema sensu bo po co grac tylko dla lvl i robienia questów liczy sie zabawa

Kamil_Arasimski
18-08-12, 12:41
Gra na no-pvp wg mnie niema sensu bo po co grac tylko dla lvl i robienia questów liczy sie zabawa

Widać że nie wiesz o czym piszesz. Dla mnie jedyną różnicą będzie to że nikt nie będzie mnie mógł zabijać np pod dp "bo tak". Jeśli będzie miał jaja to wyzwie mnie do walki w wyznaczonym do tego miejscu (coś typu areny).
Kilka razy zdażyło się że poszedłem do banku po kase na jakiś item i "nie dałem rady" wrucić bo ktoś mnie ubił i kase zabrał i nie chodzi mi tu o kilka srebrników...
To był jeden z wielu powodów przerwania gry i nie ukrywam mojej radości, że wprowadzają nPVP gdzie na pewno bede grał ;)

Legolas
18-08-12, 12:52
Shacco , Ciebie do RR zapraszam na Non-pvp .
Czipsu

sidexxx
18-08-12, 13:18
Kilka razy zdażyło się że poszedłem do banku po kase na jakiś item i "nie dałem rady" wrucić bo ktoś mnie ubił i kase zabrał i nie chodzi mi tu o kilka srebrników...


też mi sie zdarzyło kilka razy ;) o to wlasnie chodzi, wiedząc że w każdej chwili mozesz to stracić bardziej to szanujesz i bardziej sie z tego cieszysz ze skili lvl kasy itp. Albo jak uckiekniesz jakiemuś pekerowi :D też masz frajde i troszke emocji :D

Kamil_Arasimski
18-08-12, 13:35
Sorki ale przed magiem na lvl-u 80+ raczej nie uciekniesz, zwłaszcza że nie przejawia żadnej agresji bo składa na 1 hita...
Idziesz sobie spokojnie a tu deski i cały dzien a nawet 2 w dup...
Dla takiego dziecka co ma 12-15 lat to niewiele ale dla ludzi którzy pracują i mają niewiele czasu wolnego na grę to bardzo duzo i odechciewa sie grać po kilku takich akcjach :/

crunchips
18-08-12, 14:14
Granie na n pvp jest dla tych którzy nie lubią stawić czoło problemom i nie więdzą jak to jest wbicie 140 lvl gdy cały czas Cię ktoś zabija, padania setki razy przez większe lvl dotego dochodzi padanie na potworach ale jak już wbiłem 120 lvl powiedziałem "Tak udało się, dałem rade stawiłem czoła wyzwaniu i wszystkim okolicznością i osobą które za wszelaką cene starały mi się to uniemożliwić. gdy byście mogli zobaczyć całą moją grę na altaronie zobaczyli byście jak uciekałem 80 rycerzem (Gladiator) przed 118 zwiadowcą (Ogryzem) i 50 magiem (Szewczykiem) uciekłem wtedy na bakaleu na mostki na schody i ganiałem po tych schodach i padłem a teraz gdy 130 lvl + uciekam przed około 8-10 osób z Exorit gdy moje umiejętności pozwalają na zabawe w ganianego z której mam polew to się nazywa osiągnąć sukces.
Wy myślicie że ktoś ma większy lvl i jest debilem jak was zabija, ale powiem że w pewnym sensie jemu można bo on potrafił sobie powiedzieć co tam dam rade pokaże samemu sobie że się nie poddaje, nie oddaję swojego losu w ręce innych mnie też zabijali ale dałem rade
tylko wyrywam swój los z rąk innych ludzi którzy chcą mną kierować tak abym mógł kierować nim ja sam, żebym mógł ja kierować innymi ludzimi którzy nie są tak wytrwali i silni psychicznie jak ja więc mi sie to należy.
Więc Ci słabsi ludzie idą na server non pvp żeby nie mieć problemów z którymi zmagamy się przez całe życie wolą sięgnąć po niebieską tabletke i nie wiedzieć co otacza ich na tym niezwykle chciwym i brutalnym świecie.
W grze macie taką możliwość żeby wybrać sobie łatwiejszą drogę do celu ale w życiu niestety nie zawsze. Nie chce się chwalić moim życiem ale ja spokojnie mogę powiedzieć żę ja steruje moim życiem a nie ktoś inny JA JE TRZYMAM W RĘKACH > i wiem że będę musiał jeszcze być uległy innym i z pokorą znosić przewagę nad mną < ale wiem że w przyszłości to ja będę mieć tą przewagę

ZAO

sidexxx
18-08-12, 16:07
Zacna mowa ;o

maja1414
18-08-12, 16:14
...gdy moje umiejętności pozwalają na zabawe w ganianego z której mam polew to się nazywa osiągnąć sukces.
Dash rulez :D

A tak ogółem to zajebiście to ująłeś. Cała idea pvp w pigułce.
"Więc Ci słabsi ludzie idą na server non pvp żeby nie mieć problemów z którymi zmagamy się przez całe życie wolą sięgnąć po niebieską tabletke i nie wiedzieć co otacza ich na tym niezwykle chciwym i brutalnym świecie. "
Ten fragment mi się najbardziej podoba :D

Kamil_Arasimski
18-08-12, 16:18
Mam tylko jedno pytanie, ile tak na prawdę macie lat że tyle niby wiecie i tyle przeszliście? Może 17-18 i dopiero zaczynacie wkraczać w trudny świat. Naprawdę wątpię że któryś z Was dostał więcej "kopniaków w du.." niż ja...

crunchips
18-08-12, 16:38
Mam tylko jedno pytanie, ile tak na prawdę macie lat że tyle niby wiecie i tyle przeszliście? Może 17-18 i dopiero zaczynacie wkraczać w trudny świat. Naprawdę wątpię że któryś z Was dostał więcej "kopniaków w du.." niż ja...


Wiesz że to co teraz powiedziałeś to mówi każdy. Spytaj się jakiegokolwiek człowieka który jest "pokrzywdzony przez życie" każdy pesymista czyli większość polaków odpowie Ci "ja to mam najgorzej" psycholodzy słyszą to prawie zawsze jak człowiek przychodzi z problemami, ale ludzie z prawdziwymi problemami nie chwalą się tym po to żeby nie pogarszać swojej sytuacji psychicznej wolą o tym nie pamiętać ale ty się tym chwalisz więc nie wyszło Ci to na złe, nabrałeś doświadczenia i pewnie nie ma tak że nie chciał byś tego przeżyć więc uważam że te twoje kopniaki to są puknięcia w głowę abyś był mądrzejszy w przyszłości.

Człowiek uczy się z każdą minutą czegoś nowego

Zao

blanko2222
18-08-12, 16:44
Ciekawa historia zao ;p
dodam coś od siebie ,gra na serverze pvp przynosi spora frajde ,ja na tym serverze jestem zwyklym szarakiem ,ale troche przygod przezylem. Zaczalem grac magiem ,dosyc szybko wbilem 30 lvl ,no ale zle securum:P zaczelo rzadzic i pozabijali mnie tak ,ze spadlem do 22 lvla ,ale się nie poddałem zacząlem tworzyc nowa postac juste championa. Na samym początku świetnie mi szło z lvlem leciałem ostro ,no ale niestety gippo wykrył kim jestem i znowu postać musiała stać w depo. Wiec w miedzyczasie 3 postać znowu mag tym razem duchowny ,udało mi się wbić 49 lvl i znowu hunted(za eksterminatora gildie ;p)
Kolejna postać mag nekromanta , do 50 lvla nikt mnie nie zabil ,niewiem jakim cudem (panowala anarchia wtedy) juz miałem 3% do 30 mlvla chciałem wbić pny ,ale niestety padłem na nutki(niby moj zabojca zle wcisnal hota ,lecz ja nie wierzylem) Zapomnialem napisać ,ze w miedzyczasie jak nalozyl ktos hunted na postac juste champion to wrocilem na pierwsza postac i z 22 lvla odrobilem do 31 i biegnac sobie z chrysaora do neolith spotkalem al'eremce i jego fire elementale i znowu gleba. Ogolnie padalem z 30 razy postaciami ,a dzis mam 123 er 75 mn 38 md 58 lucznik(zdaje sobie sprawe ,że niektórzy padali o wiele wiecej razy) ,ale do sedna(:D) Caly czas myślałem ,że server npvp jest lepszym rozwiązaniem ,ale wiem ,że sie bardzo myliłem. Uświadomiłem sobie to kiedy przestałem grać ,bo własnie przestałem grac dlatego ,że nie brałem udziału w pvp ,co prawda chcialem dolaczyc do jednej lub drugiej gildii ,ale spotkalem sie z odmowa z dwoch stron ,wiem ,że exorit podejrzewało ,że byłbym spy ,a collegium to niewiem////(chciałem postrzelać z sd,mw kopsnąć kpiro)////. Wiecej gildii pvp na tym serverze niema ,więc przestałem grać bo naprawdę expienie jest nudne ,nic się nie dzieje zwłaszcza jak ma się już wszystko obcykane. Na expowisku nie poczułem nigdy ,ani troche zdrowej adrenaliny ,kiedy to serce zaczyna bić jak oszalałe a myśli przyspieszają. Adrenaline czułem zawsze jak mnie ktoś gonił ,jak przypadkiem wbiłem skulla ,jak mnie trapowano i zabijano. Ostatnim razem kiedy expilem w nocy rycerzem na koscistych wpadło po mnie 5-6 magów ,jak tylko zobaczylem ,że aleg rzuca mi mwalla i na mnie biegna 4 kosciste ,poczulem niesamowity przyplyw energii czy tez silnej emocji(no niewiem jak to nazwac) Niewiem czy tylko ja tak mam ,czy jest po prostu kwestia przyzwyczajenia ,że im wiecej bierzesz udzial w walkach tym mniejsza dawke adrenaliny czujesz. Mam nadzieje ,że server pvp się odbuduje ,że pooglądam sobie jeszcze jakies fragmovie z udziałem kilku klanów. ja człowiek marnej egzystencji

ps . kiedys spadlo ze mnie 1kk egzekutor +9 i mnostwo supli ,a bylo to wszystko co mialem ,w depo zostal mi jedynie egzekutor ,ale zrobilem z niego uzytek i dzis mam jakies 2kk w itemach i kasie ;)

adamo199412
18-08-12, 17:40
Ciekawa historia zao ;p
dodam coś od siebie ,gra na serverze pvp przynosi spora frajde ,ja na tym serverze jestem zwyklym szarakiem ,ale troche przygod przezylem. Zaczalem grac magiem ,dosyc szybko wbilem 30 lvl ,no ale zle securum:P zaczelo rzadzic i pozabijali mnie tak ,ze spadlem do 22 lvla ,ale się nie poddałem zacząlem tworzyc nowa postac juste championa. Na samym początku świetnie mi szło z lvlem leciałem ostro ,no ale niestety gippo wykrył kim jestem i znowu postać musiała stać w depo. Wiec w miedzyczasie 3 postać znowu mag tym razem duchowny ,udało mi się wbić 49 lvl i znowu hunted(za eksterminatora gildie ;p)
Kolejna postać mag nekromanta , do 50 lvla nikt mnie nie zabil ,niewiem jakim cudem (panowala anarchia wtedy) juz miałem 3% do 30 mlvla chciałem wbić pny ,ale niestety padłem na nutki(niby moj zabojca zle wcisnal hota ,lecz ja nie wierzylem) Zapomnialem napisać ,ze w miedzyczasie jak nalozyl ktos hunted na postac juste champion to wrocilem na pierwsza postac i z 22 lvla odrobilem do 31 i biegnac sobie z chrysaora do neolith spotkalem al'eremce i jego fire elementale i znowu gleba. Ogolnie padalem z 30 razy postaciami ,a dzis mam 123 er 75 mn 38 md 58 lucznik(zdaje sobie sprawe ,że niektórzy padali o wiele wiecej razy) ,ale do sedna(:D) Caly czas myślałem ,że server npvp jest lepszym rozwiązaniem ,ale wiem ,że sie bardzo myliłem. Uświadomiłem sobie to kiedy przestałem grać ,bo własnie przestałem grac dlatego ,że nie brałem udziału w pvp ,co prawda chcialem dolaczyc do jednej lub drugiej gildii ,ale spotkalem sie z odmowa z dwoch stron ,wiem ,że exorit podejrzewało ,że byłbym spy ,a collegium to niewiem////(chciałem postrzelać z sd,mw kopsnąć kpiro)////. Wiecej gildii pvp na tym serverze niema ,więc przestałem grać bo naprawdę expienie jest nudne ,nic się nie dzieje zwłaszcza jak ma się już wszystko obcykane. Na expowisku nie poczułem nigdy ,ani troche zdrowej adrenaliny ,kiedy to serce zaczyna bić jak oszalałe a myśli przyspieszają. Adrenaline czułem zawsze jak mnie ktoś gonił ,jak przypadkiem wbiłem skulla ,jak mnie trapowano i zabijano. Ostatnim razem kiedy expilem w nocy rycerzem na koscistych wpadło po mnie 5-6 magów ,jak tylko zobaczylem ,że aleg rzuca mi mwalla i na mnie biegna 4 kosciste ,poczulem niesamowity przyplyw energii czy tez silnej emocji(no niewiem jak to nazwac) Niewiem czy tylko ja tak mam ,czy jest po prostu kwestia przyzwyczajenia ,że im wiecej bierzesz udzial w walkach tym mniejsza dawke adrenaliny czujesz. Mam nadzieje ,że server pvp się odbuduje ,że pooglądam sobie jeszcze jakies fragmovie z udziałem kilku klanów. ja człowiek marnej egzystencji

ps . kiedys spadlo ze mnie 1kk egzekutor +9 i mnostwo supli ,a bylo to wszystko co mialem ,w depo zostal mi jedynie egzekutor ,ale zrobilem z niego uzytek i dzis mam jakies 2kk w itemach i kasie ;)
Dokładnie :D A na non pvp to się chyba gildie będą masowo trapować na expowiskach.

Kamil_Arasimski
18-08-12, 17:45
@Urlyk Czy naprawdę tak ciężko ci przeczytać? Czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Pisze, że będzie coś typu areny czyli specjalne miejsce w którym będą możliwe walki.

KarolOs
18-08-12, 17:48
ps . kiedys spadlo ze mnie 1kk egzekutor +9 i mnostwo supli ,a bylo to wszystko co mialem ,w depo zostal mi jedynie egzekutor ,ale zrobilem z niego uzytek i dzis mam jakies 2kk w itemach i kasie ;)


juz nie oszukuj :P spadł z ciebie egzekutor +9, królewski set +2 i mnóstwo supli, zadne 1kk, wbilismy ci rsa noob charami bo biles exori nie patrząc na fragi :D

blanko2222
18-08-12, 17:52
;p no tak mialem na mysli 1kk czyli egzekutor +9 + supple + krolewski +2 wolalbym abys skomentowal to czy nadal odczuwasz adrenaline :D

A i wtedy bilem exori bo wiedzialem ,ze mam lipe i bez repito nie uciekne z tym ,ze nie patrzylem ,ze tam 12 lvle biegaly ;d

kanapa
18-08-12, 21:33
Chcesz go kupić?

gonzoraz
19-08-12, 10:02
Ja uważam że jednak rpg to wojna i nie zawsze sie wygrywa więc non pvp to "dla mnie"
non sens

Kuzyn
19-08-12, 12:09
Ja uważam że jednak rpg to wojna i nie zawsze sie wygrywa więc non pvp to "dla mnie"
non sens

Ktoś będzie chciał się pojedynkować to zrobi to na tej arenie czy czymkolwiek strefa pvp będzie.

Nie piszcie też, że jak ktoś nie robi problemów to nie pada ot tak, bo właśnie tak jest, że ludzie padają bo h lvlom się nudzi.

PowerGamer
19-08-12, 14:37
@juste
Hmm...wbiłeś się wtedy w full trapa wiec nie pisz o żadnym repito ;) Mam jeszcze z tego gdzieś pewnie filmik, supli tam było kilka bp raptem. W ogóle to padłeś bo się leczyłeś na red hp dopiero.


Przeraża mnie fakt, ze porównujecie życie do gry. To jest gra. Jak już zaczynacie się wyżalać na forum albo znajomym z gry to czas zrobić sobie przerwę ;)

Ja jestem zadowolony że powstanie non-pvp chociaż nie trawie takich serwów. Mam jedynie nadzieje, że będzie tam war mode. Granie na pvp gdzie jest 20 osób online, z tego jakieś 18 osób to exorit/collegium a 2 osoby to normalni gracze, którzy stoją w dp bo jak wyjdą to padną jest dla mnie bez sensu.

sidexxx
19-08-12, 17:45
Granie na pvp gdzie jest 20 osób online, z tego jakieś 18 osób to exorit/collegium a 2 osoby to normalni gracze, którzy stoją w dp bo jak wyjdą to padną jest dla mnie bez sensu.

Bitch please, ja znam 5 osob ktore nie sa w collegium/exorit i graja aktywnie :D xD i do tego 4 wychodzą z dp !

pawello13
19-08-12, 19:34
na moje to po prostu na non pvp idą dzieci i tyle ;) normalny czlowiek lubi dym :D a na non pvp od mobów bym nie padał pewnie wcale prawie, tutaj na pvp to od ludzi się padało od 65 lvl jakos :D ale walczyłem ostro jak zao, tez to milo wspominam

Uwolniona Mysl
19-08-12, 20:09
na moje to po prostu na non pvp idą dzieci i tyle ;) normalny czlowiek lubi dym :D a na non pvp od mobów bym nie padał pewnie wcale prawie, tutaj na pvp to od ludzi się padało od 65 lvl jakos :D ale walczyłem ostro jak zao, tez to milo wspominam

Majster,gadasz takie smuty jak byś miał 60 lat siedział przy ciepłym kominku i czekał aż cię wnuki odwiedzą,wojna zaczyna się od nowa,a ty jesteś w niej mile widziany,namiary na nas masz jak będziesz chciał powalczyć to wiesz gdzie nas znaleźć :) Rozjebiemy ich!

Slythia
19-08-12, 20:12
Ta wojna ma jeszcze jakiś sens czy już dawno go zgubiła i bijecie się tylko dla zabawy?

Uwolniona Mysl
19-08-12, 20:26
Ta wojna ma jeszcze jakiś sens czy już dawno go zgubiła i bijecie się tylko dla zabawy?

Hmm a czy to ważne? Lepsze to niż monotonne expienie,nie sądzisz?

@Up co śmieją się z szewczyka
To nie wina chłopaka że ma 14 lat,pvp ogarnia na tyle dobrze,że gdyby wpadła po niego cała banda tych co się wybierają na to non pvp to szewczyk by wbił na was najzwyczajniej w świecie bana.

Slythia
19-08-12, 20:32
Hmm a czy to ważne? Lepsze to niż monotonne expienie,nie sądzisz?

@Up co śmieją się z szewczyka
To nie wina chłopaka że ma 14 lat,pvp ogarnia na tyle dobrze,że gdyby wpadła po niego cała banda tych co się wybierają na to non pvp to szewczyk by wbił na was najzwyczajniej w świecie bana.

Osobiście nigdy za wojnami nie przepadałam. Chcecie to się bijcie, śmiesznie tylko wygląda, jak każda strona dokłada do tego ideologię 'by ratować serwer przed klanem x' ;].

Uwolniona Mysl
19-08-12, 20:38
Osobiście nigdy za wojnami nie przepadałam. Chcecie to się bijcie, śmiesznie tylko wygląda, jak każda strona dokłada do tego ideologię 'by ratować serwer przed klanem x' ;].

Myślę że 2/3 klanu Collegium i 2/3 klanu Exorit zaczyna expić tylko i wyłącznie do wojny,żeby szybciej biegać i lekko zwiększyć swą przeżywalność.
Myślę,że nie ma w tym żadnej ideologii ukształtowały się teamy,w których non stop są jakieś roszady i bijemy się bo się bijemy o coś tam kiedyś komuś poszło i zawsze to jakaś rozrywka,kościany nie walnie mi combo 2.5k ani nie rzuci mi ściany walli więc zawsze to jakieś urozmaicenie.
Gdybyś jadła codziennie ryż to po jakimś czasie nie mogłabyś na niego patrzeć,tu jest tak samo,jak widziałem te kościane to szlag mnie trafiał.

Mervakis
19-08-12, 20:40
Slythia przecież Ty jesteś commanderem Collegium ;) . I Ty jesteś przeciwniczką wojen?

Jest to temat o tym kto zostaje na serwerze, a nie o wojnie, tak więc ograniczcie offtop.

Uwolniona Mysl
19-08-12, 20:48
Oj tam oj tam,jaki offtop zostajemy na serwerze? Zostajemy jest wojna? jest
Tematu się trzymamy! ;)

Baginski
19-08-12, 21:42
Co macie za gre jak pujdziecie na N-pvp ? w pvp to jeszcze sie pozabijales i czas mijal a na n-pvp ? co chcecie robic ?

Kuzyn
19-08-12, 21:54
Co macie za gre jak pujdziecie na N-pvp ? w pvp to jeszcze sie pozabijales i czas mijal a na n-pvp ? co chcecie robic ?

Expić i wspólnie robić questy bez upierdliwych pkerów :>

crunchips
19-08-12, 21:54
Ta wojna ma jeszcze jakiś sens czy już dawno go zgubiła i bijecie się tylko dla zabawy?

Jasne że dla zabawy nie ma chyba innego powodu

Serio
19-08-12, 22:25
Hmm a czy to ważne? Lepsze to niż monotonne expienie,nie sądzisz?

@Up co śmieją się z szewczyka
To nie wina chłopaka że ma 14 lat,pvp ogarnia na tyle dobrze,że gdyby wpadła po niego cała banda tych co się wybierają na to non pvp to szewczyk by wbił na was najzwyczajniej w świecie bana.

Tos mnie rozbawil hahahha dobre... Pewnie, pojde na non pvp, co nie oznacza ze porzuce pvp. Ale jesli zdecyduje sie wbic sobie hunta to pokaze ci jak szewczyk ogarnia pvp, wystarczy jeden mag z jego lvlem, ewentualnie zwiad i knight i tyle widzielismy szewczyka ;) Prawda jest taka ze pvp toscie sie wszyscy nauczyli na altaronie, a tu nie ma prawdziwego pvp, wbijcie na war otsy cala swoja gildia, narvia czy cos w tym stylu i znajdzccie sie w pierwszej 5 w rankingu gildi, zwróce honor i zaplace Ci, Eldoko 100k

A jesli porwiecie sie na ob z wantedami i wygracie war moda to place Ci 200k i wszyscy na forum swiadkami

A wiem jak szewczyk ogarnia pvp bo raz mnie próbowal bic, bo go Czipsu poskladal ^^

Kuzyn
19-08-12, 22:28
Tos mnie rozbawil hahahha dobre... Pewnie, pojde na non pvp, co nie oznacza ze porzuce pvp. Ale jesli zdecyduje sie wbic sobie hunta to pokaze ci jak szewczyk ogarnia pvp, wystarczy jeden mag z jego lvlem, ewentualnie zwiad i knight i tyle widzielismy szewczyka ;) Prawda jest taka ze pvp toscie sie wszyscy nauczyli na altaronie, a tu nie ma prawdziwego pvp, wbijcie na war otsy cala swoja gildia, narvia czy cos w tym stylu i znajdzccie sie w pierwszej 5 w rankingu gildi, zwróce honor i zaplace Ci, Eldoko 100k

A jesli porwiecie sie na ob z wantedami i wygracie war moda to place Ci 200k i wszyscy na forum swiadkami

No i zgóry skazałeś to wyzwanie na porażke bo jak chcesz żeby oni poszli na narvie jak tam grają same boty??

Serio
19-08-12, 22:40
No i zgóry skazałeś to wyzwanie na porażke bo jak chcesz żeby oni poszli na narvie jak tam grają same boty??

Nikt im nie zabrania grac na otsie z botem, niech pokażą co potrafią, nawet i z botem. Narvia to byl przyklad, niech pójdą na inny server gdzie graja wszystkie najlepsze teamy i pokażą co potrafią, bo to, że mają h lvle, stałą gildię i cośtam troszke co trzeci wie o pvp i potrafi walczyć nie czyni z gildi Exorit jak i Collegium jakiegos pro pvp teamu bo gdyby dali sie wyexpic ludziom z real tibi, tym którzy biorą udział w wojnach i potrafią grać na prawdę (o ile tacy ludzie chcieli by grać) nie podołali by wyzwaniu i za to utnę ręke. Gadalem z wieloma liderami najlepszych teamow otsowych, wszyscy mowia "Nie, to nie dla nas, nie jestesmy od expienia tylko od openek, nie chce nam sie na x1". A to ze Exorit powstalo wlasnie na altaronie i składa się z ludzi którzy wolą altaron od otsow , czyni ich lepszymi od teamow otsowych. Ale mierzyc sie w pvp nie mają nawet co próbować z tymi lepszymi teamami (nie mowie tu o Inmatesach czy innych noobach)

Mervakis
19-08-12, 22:44
Lepiej iść na x10000 z full botem na uhanie, combo liderem itp, full ogar. Większość teamów, o których piszesz to nieogary, które bez bota by nie potrafiły nawet rzucić parala, o m wallu nie wspomnę.

Serio
19-08-12, 22:52
Uwierz ze gralem w paru teamach, oczywiscie wszyscy boty, ale boty to tylko i wyłącznie autoheale. Nikt nie uzywa skryptow na rzucanie mwalli czy parali i szczerze mowiac troche to by bylo zabawne, gdyby boty rzucaly mwalle i parale jeszcze, bo sens walki zerowy. Skoro te teamy to nieogary to zbierzcie sie i pokazcie co potarficie nawet z tymi autohealami. Popatrz jak wyglądają filmy z wojen na otsach a jak wyglądają z altaronu, ja to sie nieraz zapadam ze smiechu jak oglądam jedną wielką ganiankę, team sie rozbiega w kazdą stronę. Nie wiem kto tam komanderuje u Was jak i u Exoritow, ale czasami wygląda to tak jakby commander mowil "Dobra wbiegacie, mwall na pysk i bijecie targety ktore najblizej, aby zacząć od magów i będzie dobrze" Luki niesamowite. Te walle to miedzy wami mozna rzucac i rzucac az sie skonczą. Wyszismy poza temat. W kazdym razie wciąż jestem pewny swojego zdania i moge Ci podać setki argumentów, dlaczego ludzie z którymi gralem ogarniaja lepiej niz 90% obu teamow

voagar
19-08-12, 23:12
Uwierz ze gralem w paru teamach, oczywiscie wszyscy boty, ale boty to tylko i wyłącznie autoheale. Nikt nie uzywa skryptow na rzucanie mwalli czy parali i szczerze mowiac troche to by bylo zabawne, gdyby boty rzucaly mwalle i parale jeszcze, bo sens walki zerowy. Skoro te teamy to nieogary to zbierzcie sie i pokazcie co potarficie nawet z tymi autohealami. Popatrz jak wyglądają filmy z wojen na otsach a jak wyglądają z altaronu, ja to sie nieraz zapadam ze smiechu jak oglądam jedną wielką ganiankę, team sie rozbiega w kazdą stronę. Nie wiem kto tam komanderuje u Was jak i u Exoritow, ale czasami wygląda to tak jakby commander mowil "Dobra wbiegacie, mwall na pysk i bijecie targety ktore najblizej, aby zacząć od magów i będzie dobrze" Luki niesamowite. Te walle to miedzy wami mozna rzucac i rzucac az sie skonczą. Wyszismy poza temat. W kazdym razie wciąż jestem pewny swojego zdania i moge Ci podać setki argumentów, dlaczego ludzie z którymi gralem ogarniaja lepiej niz 90% obu teamow
Te twoje prosy maja wszystko na bocie, z combo liderem wlacznie, wiec skoncz pierdolic prosze.

ps. Dawaj te swoje pro teamy, my z exoritami sie zbierzemy na jakims war otsie, i zobaczymy jak ogarniaja (kazdy nagra filmik, zeby nie bylo ze z botami) i czy im tak pieknie wale tudziez inne combo siada bez elfa :*

Serio
19-08-12, 23:21
Te twoje prosy maja wszystko na bocie, z combo liderem wlacznie, wiec skoncz pierdolic prosze.

ps. Dawaj te swoje pro teamy, my z exoritami sie zbierzemy na jakims war otsie, i zobaczymy jak ogarniaja (kazdy nagra filmik, zeby nie bylo ze z botami) i czy im tak pieknie wale tudziez inne combo siada bez elfa :*

Ty widziales combo lidera... Nie wiem jak inne teamy ale w tych co grałem nie było nigdy combo lidera. Oczywiscie autoheal ale zadnych comboleaderow. Smialo zbierac sie i wbijac na warotsy. Czekam z niecierpliwoscia, tylko dajcie jakos znac jaki to ots :D Waszych filmikow to ja nie potrzebuje, uwierze na slowo. Nie bede Wam wiecej powtarzal i staral sie udowadniac ze ludzie graja z elfami ale elfy nie rzucaja za nich mwalli czy sdków bo to jest bez sensu, masz swoją filozofię, ja mam swoją. Czekam na info, na jakim otsie grasz ;)

maja1414
20-08-12, 06:06
Gościu ty widzisz co ty piszesz? Już samo napisanie że grałeś z botami co skutkowało pewnie, że sam miałeś bota robi z Ciebie nooba.

A to nuta specjalnie dla tych wszystkich, którzy idą na non-pvp (nie wgłębiając się bardziej w nutę) :D

http://www.youtube.com/watch?v=SbNSDCx22Us (http://www.youtube.com/watch?v=SbNSDCx22Us)

"jeśli nie wywalczymy, nie mamy nic, nie istniejemy."

kanapa
20-08-12, 06:43
Tos mnie rozbawil hahahha dobre... Pewnie, pojde na non pvp, co nie oznacza ze porzuce pvp. Ale jesli zdecyduje sie wbic sobie hunta to pokaze ci jak szewczyk ogarnia pvp, wystarczy jeden mag z jego lvlem, ewentualnie zwiad i knight i tyle widzielismy szewczyka ;) Prawda jest taka ze pvp toscie sie wszyscy nauczyli na altaronie, a tu nie ma prawdziwego pvp, wbijcie na war otsy cala swoja gildia, narvia czy cos w tym stylu i znajdzccie sie w pierwszej 5 w rankingu gildi, zwróce honor i zaplace Ci, Eldoko 100k

A jesli porwiecie sie na ob z wantedami i wygracie war moda to place Ci 200k i wszyscy na forum swiadkami

A wiem jak szewczyk ogarnia pvp bo raz mnie próbowal bic, bo go Czipsu poskladal ^^

Podbiegłem raz do cb jak byleś na expie dostałeś ue, wrzuciłeś repito i tyle było z akcji co miałem tu ogarniać? Śmieszny jesteś, to nie jest karamy ze sam rzucę 10mw i koleś w trapie tutaj jest troche większy exhausted. Poza tym teraz na ots juz nie graja takie ekipy jak we ride , kmb, decauthy, teraz graja jakieś śmieszne masówy jak Wantedy, które jak nie dostana pkt na gildie to nawet się nie wyexpia. A na wojnie to już wogle porażka, biegaja z auto targetem bo sami nic nie znajda, mw na skrpytach bo ręka to sie telepie po całym biurku i z potem na elfie, żeby nic nie moc zrobić jak cię biją i takie ekipy nazywają sie teraz ogarami. A teraz możesz sie pochwalić swoją masówką i w jakim tam ranku byleś

leavemealone!
20-08-12, 10:11
@Hades.
Biorąc pod uwagę różnice w mechanice gry, nie powinieneś porównywać Altaronu do Tibii. Pvp w tych grach to zupełnie inna bajka.
Brak runy paraliżu na pojedynczy cel, nieproporcjonalnie zwiększona ilość życia w stosunku do obrażeń, dodatkowe czary - to wszystko sprawia, że pvp w Altaronie różni się od tego opartego w całości na Tibii.
Wielu graczy grających tutaj ma pewne braki w pvp. Nie zmienia to faktu, że większość z nich ogarnia lepiej niż członkowie teamów, o których wspomniałeś.

Serio
20-08-12, 10:16
Nie bój sie, Decauthy, KMB i (haha) We Ride grają

leavemealone!
20-08-12, 10:22
Wątpię żeby ich pvp można było porównać z pvp: Duskiness, Vision, Heat/Sorrow/Glora Victis, Demoralize, Eternal March, Chosen One, Glamour, Deviation.

Serio
20-08-12, 10:24
Podbiegłem raz do cb jak byleś na expie dostałeś ue, wrzuciłeś repito i tyle było z akcji co miałem tu ogarniać? Śmieszny jesteś, to nie jest karamy ze sam rzucę 10mw i koleś w trapie tutaj jest troche większy exhausted. Poza tym teraz na ots juz nie graja takie ekipy jak we ride , kmb, decauthy, teraz graja jakieś śmieszne masówy jak Wantedy, które jak nie dostana pkt na gildie to nawet się nie wyexpia. A na wojnie to już wogle porażka, biegaja z auto targetem bo sami nic nie znajda, mw na skrpytach bo ręka to sie telepie po całym biurku i z potem na elfie, żeby nic nie moc zrobić jak cię biją i takie ekipy nazywają sie teraz ogarami. A teraz możesz sie pochwalić swoją masówką i w jakim tam ranku byleś
Nikt Cie nie prosi o zrucanie 10 mw, ale mialem nadzieje ze jednego rzucisz chociaz. Dobra Szewczyk ja mam swoje zdanie o tobie ty masz swoje zdanie o mnie ale nei chce mi sie gadac na tym forum i jechac po Tobie. Nie lubie takich zabaw.

Wątpię żeby ich pvp można było porównać z pvp: Duskiness, Vision, Heat/Sorrow/Glora Victis, Demoralize, Eternal March, Chosen One, Glamour, Deviation.

Ormo ja wlasnie sie smialem z tych gildi co on wymienil
"Masówka jak Wanted" Wanted swojego czasu niszczyło wszystkie KMB i Kukiego razem wziętych

leavemealone!
20-08-12, 10:45
mówisz, że te gildie, które wymieniłem to masówka?:D

Serio
20-08-12, 10:51
mówisz, że te gildie, które wymieniłem to masówka?:D

Nieeee... Przeczytaj wczesniejsze posty moje i Szewczyka. Chodzi o to ze Szewczyk wymienil gildie takie jak Decauth i KMB a Wanted nazwał masówką. I staralem się mu wytlumaczyc ze Decauthy i KMB to nie sa jakies koksy

kanapa
20-08-12, 10:53
Nie porównuj ekip z rl do tych z ots

crunchips
20-08-12, 11:31
Tos mnie rozbawil hahahha dobre... Pewnie, pojde na non pvp, co nie oznacza ze porzuce pvp. Ale jesli zdecyduje sie wbic sobie hunta to pokaze ci jak szewczyk ogarnia pvp, wystarczy jeden mag z jego lvlem, ewentualnie zwiad i knight i tyle widzielismy szewczyka ;) Prawda jest taka ze pvp toscie sie wszyscy nauczyli na altaronie, a tu nie ma prawdziwego pvp, wbijcie na war otsy cala swoja gildia, narvia czy cos w tym stylu i znajdzccie sie w pierwszej 5 w rankingu gildi, zwróce honor i zaplace Ci, Eldoko 100k

A jesli porwiecie sie na ob z wantedami i wygracie war moda to place Ci 200k i wszyscy na forum swiadkami

A wiem jak szewczyk ogarnia pvp bo raz mnie próbowal bic, bo go Czipsu poskladal ^^

Jeśli chodzi o mnie to chciał byś widzieć co robie na war otsie karamy jak jest red team i blue team ja jestm sam o ich jest 6-8 trudno mnie zabic mimo ze tam gram druidem.
A jak chciał byś wiedzieć jak jest naprawde na ob to jest tak 40 osbo kazdy druid sio na wszystkich dostajesz leczenie po 7k minimum jest combo leader wiec to co zaznaczy comander dostaje po 2 sekundach bule za 10000 każdy stoi w mijscu bo nie ma tyle miejsca na ekranie żbey kto ktokolwiek biegał i się rozbiegał są jakieś pojedyncze przypadki 350 lvl więc na ob tylko latasz tam gdzie Ci powie comander wiec tak naprawde poruszasz się tylko strzałkami wiec na tibi musisz w pvp ogarniać tylko strzałki, parala i mw nic więce największy ogar z tibi jak by zagrał sobie bez bota to byś zobaczył największego nooba altaronu miedzy innymi dlatego ludzie z RL tibi i z war otsów nie grają tutaj bo nie ma botów

Kuzyn
20-08-12, 12:33
@Hades

Wszystie te gildy to i cieniasy. Dla mnie jeśli używasz jakiegokolwiek bota (nawet "TYLKO" autoheala) to jesteś słaby i tyle. Twoje teamy bez żadnego bota składały by się w prawdziwej walce.

Ale dobrej walki już nie zorganizujesz, na starych klientach będziecie używać macro a na nowych elfów i innych syfów. Także spadaj z tymi swoimi pro elo gildiami.

Uwolniona Mysl
20-08-12, 13:14
największy ogar z tibi jak by zagrał sobie bez bota to byś zobaczył największego nooba altaronu

Weź rozbieg i zajeb barana w ściane
I największego nooba już widzieliśmy nazywał się Bubnik Muci,masz jeszcze jakiegoś w zanadrzu?

Serio
20-08-12, 20:27
Jeśli chodzi o mnie to chciał byś widzieć co robie na war otsie karamy jak jest red team i blue team ja jestm sam o ich jest 6-8 trudno mnie zabic mimo ze tam gram druidem.
A jak chciał byś wiedzieć jak jest naprawde na ob to jest tak 40 osbo kazdy druid sio na wszystkich dostajesz leczenie po 7k minimum jest combo leader wiec to co zaznaczy comander dostaje po 2 sekundach bule za 10000 każdy stoi w mijscu bo nie ma tyle miejsca na ekranie żbey kto ktokolwiek biegał i się rozbiegał są jakieś pojedyncze przypadki 350 lvl więc na ob tylko latasz tam gdzie Ci powie comander wiec tak naprawde poruszasz się tylko strzałkami wiec na tibi musisz w pvp ogarniać tylko strzałki, parala i mw nic więce największy ogar z tibi jak by zagrał sobie bez bota to byś zobaczył największego nooba altaronu miedzy innymi dlatego ludzie z RL tibi i z war otsów nie grają tutaj bo nie ma botów

Nie ma botów, hehe, a deleta to mialem za niewinnosc, o czym Ty mi mowisz. Eldoka powiedział wszystko na temat ostatniego zdania. Mam nadzieje, ze piszesz z telefonu, albo jestes pijany, bo jak trzezwy i na komputerze to nawet nie mamy o czym rozmawiac. Poza tym grać na combo leaderze zaden wyczyn.
PS. Nastepnym razem staraj sie stawiać jakies przecinki.. Ciężko zrozumieć o co Ci chodzi

Vorian
20-08-12, 22:24
A co to kutwa za gra na bocie ? BTW w a;taronie jest masa botoerow;] czolowka Highscore z pewnoscia ;]

kanapa
20-08-12, 23:53
to, ze nie umiesz wbic 30lvla nie znaczy ze ludzie z topki graja na bocie.

Total
21-08-12, 05:08
A co to kutwa za gra na bocie ? BTW w a;taronie jest masa botoerow;] czolowka Highscore z pewnoscia ;]

Niestety mylisz się bardzo mocno! Administracja pilnuje by botów na serverze nie było a zwłaszcza wśród wysokopoziomowych graczy.

Niektórzy po prostu poświęcili masę czasu na swoja postać i dlatego mają takie poziomy a nie inne.

Nie oceniaj książki po okładce.

Pzdr Tuz.

Sepethro
21-08-12, 05:18
ekhm... kto chce sie walnąć na jakiś oldschool pvp bez hotkeyów i sie pobawić? :d

voagar
21-08-12, 08:12
Weź rozbieg i zajeb barana w ściane
I największego nooba już widzieliśmy nazywał się Bubnik Muci,masz jeszcze jakiegoś w zanadrzu?

W tej dyscyplinie to zloty medal ma największy postrach collegium.
Pozdrawiamy paszemka! :-*

KarolOs
21-08-12, 08:31
W tej dyscyplinie to zloty medal ma największy postrach collegium.
Pozdrawiamy paszemka! :-*

ohoho, odezwał sie wielki mastah pvp Klimczak, który padał na kazdej akcji po 3x i sie smieje z Pszemka :D

Serio
21-08-12, 11:08
to, ze nie umiesz wbic 30lvla nie znaczy ze ludzie z topki graja na bocie.

Az nie wierze, że sie z Toba zgadzam