PDA

Zobacz pełną wersję : Lista Blokerów


Shako
26-04-11, 00:01
Witam chciałbym założyć listę "Blokerów" ludzi blokujących innych aby osoba blokowana zginęła.
1.Sardo
2.Swiezak
3.Xellos
4.Piluch
5.Crouch
6.Snevill
7.Worrion
8.Godface
9.Ancient Weed







Proszę o podawanie nicków z gry Blokerów, a ja będę ich tu dodawał aby przestrzec innych graczy przed tymi osobami,które chcą śmierci innych osób dla pozyskania korzyści materialnych.

Postaram się aktualizować codziennie temat.
Po przeczytaniu komentarzy stwierdzam iż pomysł z screenami jest dobry, więc od teraz oskarżenie trzeba poprzeć screenem.

voagar
26-04-11, 00:06
Rozumiem, że jesteś sfrustrowany przyjacielu, ale w sumie masz rację- powinniśmy piętnować morderców.

Także:
-Swiezak
-Xellos

A i pamietajcie, lepiej zginąć niż stracić honor, wiec nie plaćcie haraczy :D

adamo199412
26-04-11, 10:27
Kolego chyba cie posra*o !!! 8)
Jeśli nie potrafisz grać to masz problem.
Każdy może robić co mu się podoba.
Blokowanie to nie oszustwo. ;)
ŻAL MI CIĘ :D

bim
26-04-11, 10:32
Regulamin gry:
1d) Nieuzasadnione przeszkadzanie innym graczom jak np. blokowanie (w jakikolwiek sposób) lub ustawiczne zabijanie potworów walczących z danym graczem lub używanych do treningu (np. w celu zyskania przez owego gracza mniejszej ilości doświadczenia).

Shako
26-04-11, 10:52
Regulamin gry:
Dziękuje ;)

drazbeczka
26-04-11, 11:48
i powinno być karane choć większości gracze mnie znają i nie przeszkadzają mi
Za co wam dziękuje;)

hairox
26-04-11, 12:56
Shako, gdzie ja Ciebie niby bloknąłem? Xellos here.

Sezamek
26-04-11, 20:37
crouch - seryjny morderca
Snevill
Worrion


Ktoś się zajął ;p zrobię klan i będę zabijał osoby z tej listy ;p

ksitka
26-04-11, 21:23
hmm.DObry pomysł z tym klanem.
A wracając do tematu to nie wypali.
Za jakiś tydzień ta lista wydłuży się bardzo bardzo...
a nikomo nie będzie się chciało szukać czy dana osoba która ze mną expi jest na liście...
A w dodatku na tym serwerze gra wiele osób i gdy expimy wilele osób wchodzi na naszego expa i nawet nie zdążymy zobaczyć czy ktoś jest na liście.

Piktogram
26-04-11, 22:25
A może jakieś screeny z dowodami do każdego zgłoszenia? Takie wypisywanie nicków bez uzasadnienia to też nie jest fair:P

Van Taron
26-04-11, 23:24
Ja życzę powodzenia tym, którzy wyruszyli wraz ze mną po nagrodę przez hordę Czerwów. Byli przyjacielsko nastawieni do momentu kiedy zauważyli że obrywam zbyt mocno. Chciałem się cofnąć, niestety zostałem skazany na śmierć ponieważ zebrali się za mną parami tylko bym poniósł porażkę. Sprawa wyglądała by naturalnie gdyby nie to, że wyruszyliśmy razem jako grupa, i zablokowanie mnie było specjalnie urządzone pod wpływem chciwości. :)

Swiezak
27-04-11, 12:20
to nie moja wina :( kłamstwo i propaganda :confused:

8)8)8)8)8)8)

Apausfo
27-04-11, 14:10
A może jakieś screeny z dowodami do każdego zgłoszenia? Takie wypisywanie nicków bez uzasadnienia to też nie jest fair:P

Godface ;*
jestem za screenami :p

Klavi
27-04-11, 21:15
Hah :) Przed chwilą expilem z ekipą, spoko się expi itd i postanowiłem zbloczyć orka włócznika aby ułatwić życie innym. Lecz niejaki Ancient Weed popchał mnie na trapa pomagał mu Dhunky który zabrał razem z nim loota ze mnie... Na szczęście Dhunky nie był zbyt ogarnięty i uciekając z lootem z expa na minosach padł ofiarą orca :P Pozdrawiam 2 panów i do zobaczenia na mainie gdzie nie będzie można bloczyć lecz liczyć będzie się pvp ;)

Shako
27-04-11, 21:40
Wybacz ale masz screeny ? po naleganiu innych stwierdziłem iż wypadałoby mieć takowy albo chociaż potwierdzenia.

cado
27-04-11, 21:52
Ancient Weed - potwierdzam, przed chwilą zblokował kogoś na orku włóczniku przy wejściu do miasta minotaurów. Radzę na niego uważać.

Tummi
28-04-11, 12:05
Bez screenów nawet nie zaśmiecajcie tego tematu... sam wczoraj zbloczony zostałem przez szlam bo ktoś lurował na mnie i padłem... jak się okazało screenshoot nie zadziałał. Moja strata.

Van Taron
28-04-11, 14:56
Bez screenów nawet nie zaśmiecajcie tego tematu... sam wczoraj zbloczony zostałem przez szlam bo ktoś lurował na mnie i padłem... jak się okazało screenshoot nie zadziałał. Moja strata.

Przypominam że to nie jest Sąd Altaronu, który miał by skazywać blokerów czy oskarżać niewinnych graczy :)

Ten temat jest po to by innych ostrzec że taka i taka sytuacja miała miejsce i trzeba być czujnym. Tylko od Ciebie zależy jak na to spojrzysz, czy uwierzysz, czy nie...

A poza tym w presji gdy akcja dzieję się szybko nie ma czasu na pstrykanie screenów tylko na szybkie działanie.

kordi888
30-04-11, 03:07
A nie można zrobić tak że, można przechodzić przez ludzi tak jak to jest w tibi rl

pogromek
30-04-11, 03:13
A nie można zrobić tak że, można przechodzić przez ludzi tak jak to jest w tibi rl

Miałoby to sens jedynie na rookgardzie, gdzie PvP jest niedozwolone ; p.

#Serwer
Zna ktoś powód tego, że serwer jest offline ?

Noxisko
30-04-11, 04:13
Pamiętaj to nie tibia rm tylko Altaron i mapka ma swoje zasady.

#Serwer
Zna ktoś powód tego, że serwer jest offline ?

Nie wiem czemu ale widziałem tylko 3 minuty do zapisu globalnego i kazali się wylogować i tak straciłem łączność z serwerem.:(

pogromek
30-04-11, 04:17
Pamiętaj to nie tibia rm tylko Altaron i mapka ma swoje zasady.


Nie wiem czemu ale widziałem tylko 3 minuty do zapisu globalnego i kazali się wylogować i tak straciłem łączność z serwerem.:(

To tak jak u mnie.. =< Może po prostu padł program 'resetujący' i serwer nie włączył się ponownie S=

Noxisko
30-04-11, 04:20
To tak jak u mnie.. =< Może po prostu padł program 'resetujący' i serwer nie włączył się ponownie S=

Mam nadzieje że szybko się z tym uporają. :confused:

pogromek
30-04-11, 04:27
Mam nadzieje że szybko się z tym uporają. :confused:

Już trochę czasu to trwa.. Co najmniej godzinę =( Tak, czy siak - bądźmy dobrej myśli (=

damian01
30-04-11, 06:28
Kolego chyba cie posra*o !!! 8)
Jeśli nie potrafisz grać to masz problem.
Każdy może robić co mu się podoba.
Blokowanie to nie oszustwo. ;)
ŻAL MI CIĘ :D

I co na dole sobie przeczytaj wypowiedz administratora a zal to mi ciebie i widząc po słownictwie max 13 lat

skun129
30-04-11, 06:31
HAHA lista blokerów co to wogle jest ?? Jeśli nie umiesz sobie poradzić to nie graj proste..8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)

pogromek
30-04-11, 06:36
HAHA lista blokerów co to wogle jest ?? Jeśli nie umiesz sobie poradzić to nie graj proste..8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)

Ma ona na celu ostrzec nas przed ludźmi którzy z chęci zysku próbują uprzykrzyć nam grę. Nie wiem, czy nadal podzielałbyś te zdanie gdyby spotkało to Ciebie.

#Temat

Jak na razie nie trafiłem na takich graczy - spotykam samych miłych ludzi.
Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje - może moja osoba to powoduje : P.
A na listę patrzę z pewną rezerwą, bo zwykłem nie oceniać ludzi, gdy mówią o nich inni.

Noxisko
30-04-11, 06:36
Jak by ciebie ktoś kilka albo wielokrotnie zbloczył to byś już w cale nie grał dlatego też trzeba dać innym szanse bo to nie typ ots war czy co tylko rpg