PDA

Zobacz pełną wersję : NoN pvp


broda
10-08-12, 21:20
witam czy żeby grac na serwie non pvp trzeba wbić 10lvl na rooku?

i czy jakbym wbił teraz to czy będę mógł wybrać serwer non pvp lub pvp ?

czy będzie oddzielny rook ?

czy startujemy z 1 lvl na serwie ?
pozdrawiam czekam na odpowiedź

Mervakis
10-08-12, 21:23
Będzie to zupełnie nowy serwer z taką samą mapą jaką posiada ten obecny. Postacie będzie można tworzyć dopiero po wystartowaniu nowego serwera. Trzeba będzie tam również przebrnąć przez Archipelag Licor.

broda
12-08-12, 16:29
czyli przy robieniu nowego chara wybieramy od razu serw ?

czekam na odpowiedź -_-

Reyane
12-08-12, 16:34
No raczej...

Uwolniona Mysl
12-08-12, 16:51
czyli przy robieniu nowego chara wybieramy od razu serw ?

czekam na odpowiedź -_-

Nie,losowo dostaniesz serw i losowo profesje i losowo pnami skilla wbijasz,zmaścili to troche mi też się to nie podoba,ale co poradzisz?

rifleman
13-08-12, 12:42
kiedy ten serwer non pvp bo doczekać się nie mogę bo grać chce a na pvp nie będę grał bo mnie jak zawsze zabiją

Bogo
13-08-12, 12:44
Czytając te tematy powoli zaczynam się bać gry na n-pvp : C

pawello13
13-08-12, 14:47
Wy ludzi nie mogliscie na pvp sciagnac a na dwa serwery chcecie ?

maja1414
13-08-12, 15:03
Zrozumieją to dopiero jak wejdzie update i jak będzie trzeba za dwa serwery zapłacić a nie jeden. :D Teraz po prostu zamiast 10 ludzi na serwie będzie po 5 na każdym. Chociaż patrząc na reakcje wszystkich poniżej 30lvl'i wróci wielu noobów na nonpvp :D

P.S Ypkis wracaj do gry. Robota czeka :D

broda
14-08-12, 21:41
pvp jest lepszy ;D taka moja opinia

negrula
15-08-12, 09:12
Chociaż patrząc na reakcje wszystkich poniżej 30lvl'i wróci wielu noobów na nonpvp :D



Hmm.. Ja jestem za. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią się bić (choć inni tego nie rozumieją i do nich to nie dochodzi ;] ).

Siwor
15-08-12, 09:49
Prawda jest taka... Robiąc nowe postacie zostałem zabity przez randoma może 2-3 razy. Wy się dziwicie że padacie bo stoicie pół dnia przed dp, i jakiś mag was na flama zdejmuje. Zamiast stać i gadać ciągle przed dp wbijcie ten 50 lvl zobaczycie że mało kto was zabije... A najbardziej płaczą o ten server 15-40 lvle. Szkoda słów.

sidexxx
15-08-12, 10:17
Prawda jest taka... Robiąc nowe postacie zostałem zabity przez randoma może 2-3 razy. Wy się dziwicie że padacie bo stoicie pół dnia przed dp, i jakiś mag was na flama zdejmuje. Zamiast stać i gadać ciągle przed dp wbijcie ten 50 lvl zobaczycie że mało kto was zabije... A najbardziej płaczą o ten server 15-40 lvle. Szkoda słów.

true story;)

Serio
15-08-12, 10:25
Siwor ma faktycznie racje, 50 lvl to jest chwila roboty, jak sie ma skille.

Vorian
15-08-12, 12:24
Hehe powiem tak z wielką chęcią grałbym dalej na PvP ale... sytuacje w ktorych zaklepuje sie expa, zostawiam kultualnie labela albo koperte, prosze o dopisanie ew. kontakt a co tam exori i collegium kultura nie obowiazuje i wpada 3, combo i mnie nie ma.
Drodzy admini, bedziecie dokladac do tego interesu tylko z powodu tych nie do wartosciowanych dzieci.
Po za tym nie widze na zadnych portalach zadnej reklamy, juz chyba rok planujecie cokolwiek zrobic a takze statystyke ilu graczy jest obecnie online to jest absolutna podstawa nikt z nowych potencjalnych graczy nie bedzie chcial zaryzkowac straty czasu na wymarlym serwerze no i jeszcze jak zajrzy na forum i poczyta to juz wogole...

Cvl122
15-08-12, 12:37
@up
A spłynełeś na combo od Collegium, że odrazu wrzucasz nas do tego samego worka co Exorit ? jak chcecie to odejdziemy i borykajcie sie dalej z wspaniałymi "panami" serwera.

seya
15-08-12, 13:34
Mam pytanie.
Nowy server będzie w 100% no-pvp ? Czy może będą jakieś miejsca w których to pvp będzie ??

Slythia
15-08-12, 14:26
Mam pytanie.
Nowy server będzie w 100% no-pvp ? Czy może będą jakieś miejsca w których to pvp będzie ??

Będą miejsca, gdzie będzie można powalczyć. Pisaliśmy to już nie raz.

Vorian
15-08-12, 14:33
Powalczyć za zgoda drugiego gracza ? Czy poprostu ktos przechodzi i mial pecha ? :D Wolalbym to drugie rozwiazanie :D

UP
Tak, od colegium tez sie zdazalo...

Siwor
15-08-12, 16:50
Powalczyć za zgoda drugiego gracza ? Czy poprostu ktos przechodzi i mial pecha ? :D Wolalbym to drugie rozwiazanie :D

UP
Tak, od colegium tez sie zdazalo...

Chyba nie chcesz mi powiedzieć że ktoś od collegium wchodzi Ci na respa (24 lvlowi) czy nawet 100 i odrazu bije... Bo my na takie pierdoły naprawde nie mamy fragów. Podaj mi kto gdzie i jak zabił Cie jak nie miałeś sculla, rób mi screeny i podsyłaj. Zobaczymy ile ich przyjdzie...

Uwolniona Mysl
15-08-12, 18:38
@up
wrzucasz nas do tego samego worka co Exorit ?

A co,my gorsi misiu kolorowy? ;s

Cvl122
15-08-12, 19:34
@up
Tego nie napisałem misiu kolorowy :*

jasiek50
15-08-12, 20:40
nie każdy zabójca to od razu z exorit, fakt chłopaki czasami ubiją kogoś na niskim lvl ale to nie jest jakaś wielka akcja, wiele razy jacyś gracze z niskim lvl pisali do mnie (jak miałem rs to lubili to robić) że ktoś pekuje, mówię na vc że wybiegam zabić kolesia który pekuje i jego nick, do tej pory nigdy mi się nie trafiło żeby zabić kogoś od nas, kilka razy nawet usłyszałem że mam hunta od exorit, raz od colegium (koleś podawał się chyba za selba).

tak więc reasumując: nie tylko gracze z gildi rządzących pekują, jest wielu graczy którzy od dawna nie grają a wchodzą od czasu do czasu zabić kogoś (na przykład good mag, został zjechany i widziałem jak kilka razy bana wbijał zabijając kogo popadnie)

po za tym niech niektórzy się nie dziwią że padną jak jest bitwa bo się plątają między walczącymi, zablokują komuś przejście, nawet nie chcący to ludzie się nie zastanawiają tylko go usuwają.

broda
16-08-12, 13:55
im dłużej stoisz w dp tym częściej padasz xD święta prawda a na expie zdarza się ale rzadko mi sie 2-3 razy zdarzyło a żyje ;D i gram dalej

@UP
prawda są tacy gracze co graja co 7 dni ;) od bana do bana ale najczęściej zabijają przed dp ;D
a ludzie z gildi wyższych że tak powiem nie zabijają za bardzo graczy -40lvl chyba że swoimi noob charami ..

negrula
17-08-12, 13:20
Panowie, temat jest o serwerze non pvp, a nie o Exorit, wojnie, etc.

Mroczny
17-08-12, 23:11
wiadomo kiedy maja powstac nonpvp?

negrula
21-08-12, 11:53
Wraz z updatem lub tuż po nim.