PDA

Zobacz pełną wersję : Moja opinia


Psimgoth
05-08-12, 18:33
Witam serdecznie wszystkich graczy, przepraszam za jakiekolwiek błędy ale piszę z telefonu komórkowego. Zaczne od tego że wiem, że altaron już nie pociągnie. Dobra przyjdzie update i jak to wy mówicie wrócą stare mordy no ale większość się z grą pożegnała. Pierwszego dnia bedzie 50 online + a po paru miesiącach znowu będzie 10+ . Gra już nie zarabia, szkoda bo lubie altaron lecz loguje się tylko na forum by zobaczyć co się dzieje. Tibia wyszła z mody, wiem że altaron to nie tibia ale piwiedzmy sobie to szczerze classic style. Gdyby altaron powstal 5 lat temu to kto wie. Teraz są nowe komputety za 3k to u kolegi tibia nie dziala ze wzgledu na szarosc i starosc grafiki.

uwazam ze altaron to"brzytsza siostra tibii"

maja1414
05-08-12, 18:38
Dziękujemy ci (cała społeczność Altaronu) za wyrażenie swojej opinii na temat Altarona. Nie wiem co ona wniosła ogółem, ale dziękujemy.

Jak już się każdemu zebrało na szczerości to nie lubię galaretki o smaku agrestowym.

Obles
05-08-12, 18:48
Co ten temat ma na celu?
To, że Altaron "nie pociągnie", mówiono cztery, trzy, dwa i rok temu.
Ba, kiedyś, kiedyś sam zwątpiłem.
Jakoś dalej istniejemy.
Co więcej twierdze, że projekt jak na "swoje standardy" rozwija się w tym momencie bardzo szybko. O wielu sprawach dowiecie się jednak dopiero za jakiś czas.

Co do grafiki, czy jak to nazwać... Drogi kolego, w grach jedni szukają świetnej grafiki, inni różowych smoków z uszami królika a jeszcze inni muzyki, która przypomina im młodzieńcze lata.
Weźmy chociaż takie gry jak Minecraft, CS 1.6 czy Heros III. Powalają one grafiką?

Tematów takich było multum, a ja dalej nie pojmuje co one mają wnieść. Jakie jest ich przesłanie.

Mervakis
05-08-12, 18:58
Toż to nieprawda, Altaron upadnie dopiero w grudniu, gdyż tak rzecze o wielki Nostradamus i Majowie!. A jak kolejny z rzędu koniec świata (w 2000 roku jednak przeżyliśmy) znowu okaże się wielkim rozczarowaniem (hmm trochę niefortunne sformułowanie) to pociągnie on dłużej niż te kilka miesięcy, o których wspomniałeś.

voagar
05-08-12, 19:01
Chyba, ze Mervakis wezmie Karthusa- to nexus do jutra nie wytrzyma :(

beta2468
05-08-12, 19:22
Niech w ogóle usuną tą grę skoro za chwile upadnie a co :)

Serio
05-08-12, 19:33
Po ostatnio przeprowadzanych ankietach wnioskuje ze graczy, tych głosujących jest na ten moment troszke ponad 40, moze nawet ponad 50, a nie 10. Faktycznie temat nie wniósł nic.
Na marginesie, to wydaje mi sie ze po upie bedzie minimum 100+ graczy.

Kuzyn
05-08-12, 19:46
Toż to nieprawda, Altaron upadnie dopiero w grudniu, gdyż tak rzecze o wielki Nostradamus i Majowie!. A jak kolejny z rzędu koniec świata (w 2000 roku jednak przeżyliśmy) znowu okaże się wielkim rozczarowaniem (hmm trochę niefortunne sformułowanie) to pociągnie on dłużej niż te kilka miesięcy, o których wspomniałeś.

Majowie nie przepowiedzieli końca świata, tylko pewnego okresu w rozwoju ich cywilizacji. Czy musicie powtarzać bzdurne ploty z wp czy z kina? JeszczePsimgoth uwierzy.

Serio
05-08-12, 19:54
Majowie nie przepowiedzieli końca świata, tylko pewnego okresu w rozwoju ich cywilizacji. Czy musicie powtarzać bzdurne ploty z wp czy z kina? JeszczePsimgoth uwierzy.

Stary... Wlasnie zepsules mi cala zabawe :\
Chcialem sie grzecznie napic wodki i czekac na koniec swiata a tu taka wiadomosc:(


@EDIT
A z resztą.... I tak sie napije

anat123
05-08-12, 20:05
Po ostatnio przeprowadzanych ankietach wnioskuje ze graczy, tych głosujących jest na ten moment troszke ponad 40, moze nawet ponad 50, a nie 10. Faktycznie temat nie wniósł nic.
Na marginesie, to wydaje mi sie ze po upie bedzie minimum 100+ graczy.

ciekawe ile z tych 40 osob glosujacych aktywnie gra

Serio
05-08-12, 20:29
ciekawe ile z tych 40 osob glosujacych aktywnie gra

Mysle, ze 40 z 50 gra

piotrek123
05-08-12, 21:26
Na marginesie, to wydaje mi sie ze po upie bedzie minimum 100+ graczy.

Chyba przez pierwsze trzy dni... :confused:

Serio
05-08-12, 23:27
Chyba przez pierwsze trzy dni... :confused:

Zobaczymy, jak wejdzie ponad 200 to 150 zostanie, nie boj sie

Kuzyn
06-08-12, 04:00
Zobaczymy, jak wejdzie ponad 200 to 150 zostanie, nie boj sie

Haha :)
<znaki>

crunchips
06-08-12, 05:28
To wy nie wiedzcie że Nostradamus pomylił się o 10 lat i tak na prawde ten sławny koniec świata miał być w 2002 roku a nie w 2012

Moim zdaniem nie wszyscy muszą być zalogowani żeby grać w Altaron przecież mamy wakacje niektórzy powyjeżdżali a inni pracują a reszta siedzi i czyta forum i czeka na upa tak jak gildia Red Rose

jasiek50
06-08-12, 07:44
Co do kalendarza majów, to proponuje poczytać nowości na ten temat, jeszcze długo się nie skończy.

adamo199412
06-08-12, 09:22
Nie wiem dlaczego ale Altaron ma w sobie coś dziwnego. Już około trzech razy kończyłem z tą grą ale wracam po raz kolejny. Mam już zwiadowce, czarodzieja a teraz gram wojem. W miedzy czasie była kolejny raz rl Tibia ale zero wciągnięcia się. Jeszcze gdy wprowadzili skillowanie offline to już całkowicie odpycha. No i gram kolejny raz. Może w końcu zdobędę jakiś outfit. To mnie motywuje.

Psimgoth
07-08-12, 11:57
tak propo kpniec swiata przelozono na 2112 tak, przelozono o 100 lat. milione jest wersji.

piotrek123
10-08-12, 16:47
Zobaczymy, jak wejdzie ponad 200 to 150 zostanie, nie boj sie

Po ostatnim upie grało czasami pewnie z 250 osób a zobacz ilu zostało :D

cinkiwonsz
10-08-12, 21:11
Po ostatnim upie wchodziło na dobrą sprawę do setki na raz. Wiem, sprawdzałem, śledziłem. Wiem, marnie, ale ta liczba dość długo nie spadała, dopiero teraz jest trochę mniej graczy. Wierzę, że po tej aktualizacji nas/Was przybędzie.

Haurix666
10-08-12, 22:12
Raczej nie, nie na długo, to co oferuje up nie wystarczy - ale to tylko moja opinia.