PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] małe propozycje.


jakow12
25-04-11, 21:17
Moje Propozycje :

1 - zmienić szybkość potworów, bo roty, wolfy są takie szybkie ze na 18 lvl problem jest uciec.
2 - ulepszyc def magu, bo te hity to nawet od 2 ratow na kicku sie padnie. a silniejszego czegos nie skomentuje.
3 - moze by zrobic soul pointy? bo jak znam zycie ludzie na bocie beda nocki runki walic a rano miec po 20 bp, a gm nie zawsze zlapie choc często.
4 - zrobic noob monster typu, snake wolfy wokol miasta. kazdy potrzebuje food a kasy nie ma a dla nowych moze sie przydac jakis newbie exp takze.
5 - oslabic potwory, misie, wolfy itp .. sami wiecie jak to jest.

Narazie to wszystko. czekam na opinie.

Tummi
25-04-11, 21:19
Jak dla mnie wszystko na otsie jest w porządku. Trochę hard, no ale o to w RPG chodzi =)

jakow12
25-04-11, 21:44
1 osoba powiedziala slowo RPG i juz uzywa kazdy a nie znacie znaczenia tego slowa.

Tummi
25-04-11, 21:53
Proszę, nie róbmy z tego kolejnego, nudnego, zwyczajnego otsa... :)

Gra fabularna (inaczej RPG, z ang. role-playing game, nieraz zwana grą wyobraźni, potocznie erpegiem lub rolplejem) – gra, w której gracze (od jednego do kilku) wcielają się w role fikcyjnych postaci.

Źródło wikipedia.

Bialy
25-04-11, 21:56
i ja mam propozycje ale odnośnie lota . Dostaje za potworka np. 12 exp a drugi gracz 2 a i tak to on go otwiera. O co tu chodzi ? kto ostatni uderzy ?