PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd wywala do pulpitu.


rudi93
16-07-12, 14:49
Witam

Mój problem polega na tym że bardzo często dostaje jakiś błąd i wyrzuca mnie do pulpitu. Gram w Tibie często na rl, nie miałem nigdy takiego problemu tylko na Altaronie. Jeśli macie na to sposób to czekam.

Pozdrawiam

pazerny359
16-07-12, 16:49
bardzo znany błąd koleszko... masz zainstalowanego bota ;D to jest przyczyną. pzdr

Kuzyn
16-07-12, 16:59
Podaj treść błędu.

jasiek50
17-07-12, 06:42
bardzo znany błąd koleszko... masz zainstalowanego bota ;D to jest przyczyną. pzdr

bardzo interesująca teoria...
A do autora: zmień ustawienia graficzne z direct 9 na 5, mi to pomogło

rudi93
18-07-12, 00:04
Nie mam bota;) Zmieniłem na open GL od razu po napisaniu tematu i pomogło.

serlos
23-07-12, 08:54
Witam
Od wczoraj wieczorem wywala mi błąd, który nagle wyskoczył gdy doszedłem do, chyba wzgórza wyjściowego z Neolithu (te pierwsze miasto), kierując się na południe w stronę miasta krasnoludów. Nie pamiętam wielu nazw, bo dopiero od niedawna zacząłem grać... Jest tam coś co powoduje buga. Na inne postacie loguję się normalnie, tylko na tą jedną, która jest w tamtym miejscu... miałem nadzieję, że save servera coś pomorze, ale chyba jednak nie (zakładam, że save jest o 7-8 godzinie, może jest o 9? zaraz zobaczymy).

EDIT: Problem stanowił klient - grałem na poprzedniej wersji.

Ryszardbialek
25-08-12, 07:14
Ja też ma od czas do czasu tak, ze przchodze obok NPC i wyskakuje error bug;p

Dresiarz
25-08-12, 07:22
@up, ściągnij najnowszą wersję klienta ..., i usuń wszystkie pliki ze starą wersją

Ryszardbialek
25-08-12, 07:58
@up
no zrobilem tak, oby juzn ie crashowalo;p

Kadic
25-08-12, 13:36
Witam
Od wczoraj wieczorem wywala mi błąd, który nagle wyskoczył gdy doszedłem do, chyba wzgórza wyjściowego z Neolithu (te pierwsze miasto), kierując się na południe w stronę miasta krasnoludów. Nie pamiętam wielu nazw, bo dopiero od niedawna zacząłem grać... Jest tam coś co powoduje buga. Na inne postacie loguję się normalnie, tylko na tą jedną, która jest w tamtym miejscu... miałem nadzieję, że save servera coś pomorze, ale chyba jednak nie (zakładam, że save jest o 7-8 godzinie, może jest o 9? zaraz zobaczymy).

EDIT: Problem stanowił klient - grałem na poprzedniej wersji.

może pomoRZe. :)
server save jesli dobrze pamietam o 7 :D