PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Oferta


Okocim
25-04-11, 19:10
Myślałem o tym, aby wprowadzić możliwość dopytywania się u handlarzy o konkretne towary. Dla przykładu rozmowa ze sprzedawcą mogła by wyglądać tak:
20:13 Okocim: Witaj
20:13 Macko: Witam cię oraz pozdrawiam, cóż to za potrzeba cię do mnie przygnała?
20:13 Okocim: Co możesz mi zaoferować?
20:13 Macko: U mnie możesz zakupić różnorodne pancerze, tarcze, nogawice, hełmy, buty. Możesz również zamówić u mnie elementy smoczego ekwipunku na życzenie. Powiedz co z tego cię interesuje aż tak bardzo. A może wszystko?
20:14 Okocim: Interesują mnie tarcze
20:14 Macko: No więc u mnie zakupisz takie rzeczy: drewniane tarcze, tarcze zwiadowcy, płytowe puklerze, stalowe tarcze, mosiężne tarcze, smocze tarcze, jeśli zaś chcesz coś sprzedać, powiedz, może akurat potrzebuję.
20:14 Okocim: Powiedz więcej na temat stalowej tarczy
20:14 Macko: Stalowa Tarcza Została wykonana z najlepszej stali jest bardzo wytrzymała dlatego Wojownicy naszej gildii mogą na niej polegać i na pewno sprawi się lepiej niż Tarcza Drewniana lub Tarcza Zawiadowcy.
20:14 Macko: Czy na pewno chcesz zakupić 1 stalowa tarcza za 26 srebrników ?
Natomiast odnośnie Mieczy ważna była by również informacja czy miecz jest Jedno lub Oburęczny.

drazbeczka
25-04-11, 19:37
hmm z tarczą i zbroją nie jestem pewien ale jeżeli chodzi o miecz to rewelacja bo np dal początkującego gracza wywalić załóżmy 20 srebrników w miecz który miał być 1 ręczny a dostaliśmy 2 ręczny to przesada to byłby dobry + ;)
Szacu za pomysł

Sago
26-04-11, 02:09
Jak jeszcze nie było trade na rl tibi to ludzie zaglądali na tibiawiki
a tutaj nie ma szans dowiedzieć się czegoś o takiej broni
myśłę że pomysł dobry ale czy administracji chciało by się ingerować aż tak i modernizować rozmowy wszystkich npc ?

drazbeczka
26-04-11, 08:56
Powinna by spróbować przynajmniej.