PDA

Zobacz pełną wersję : Ważne! Wywiad dla tibia.net.pl


Sco
07-07-12, 20:45
Witajcie wędrowcy,
pisałem już do jednego z administratorów, jednak do tej pory nie dostałem odpowiedzi. Piszę recenzje na temat tego serwera dla tibia.net.pl i chciałbym przeprowadzić wywiad z osobą z kadry oraz z doświadczonym graczem altaronu. Najlepiej gdyby osoba z kadry była od początku z otsem, a gracz był doświadczony na tyle, by odpowiedzieć mi na wiele pytań, również takich, jak zmieniał się serwer na przestrzeni tygodni, miesięcy. Proszę o kontakt poprzez prywatną wiadomość lub w tym temacie.

Z poważaniem,
Sco.

Ps: Nie było regulaminu w tym dziale, więc temat umieściłem tu, nie bijcie.

Kuzyn
07-07-12, 22:06
od początku z otsem
Mówiłem ci, że się Slythia/Tron obrazi ale pewnie jakiś zaradny mod usunął posta na tnp

Przecież to grzech nazwać altaronem o te esem

Slythia
07-07-12, 22:13
Ja? Niby za co?

@topic
Szukam chętnych.

Sco
07-07-12, 22:58
Ohhhhh, znajdę chętnych? :c




Ps: Wywiad to nic strasznego.

maja1414
08-07-12, 06:34
Tylko jak już będziesz brał "doświadczonego" gracza to obstawiam, że to będą dawni członkowie najstarszych gildii (Collegium, Securum i Planu B). Teraz trwa pomiędzy tymi klanami wojna (Collegium+3 inne klany vs Exorit -czyli Plan B trochę Securum i jeszcze inni). Najlepiej jakbyś wziął po jednej osobie ze strony konfliktu i może jakiegoś gracza neutralnego.
Miałbyś wywiad z 3 perspektyw (w sumie to 4 bo i administracja).
Miałbyś klarowniejsze odpowiedzi na niektóre pytania. Sądzę, że dla ciebie byłoby łatwo zbić to w całość.
Ponadto najlepiej jakby się wypowiedziała osoba, która gra tu od startu serwera, lub trochę po.
Już się nie mogę doczekać tego wywiadu. Jak myślisz kiedy mógłby się ukazać?

Kuzyn
08-07-12, 12:10
"Już się nie mogę doczekać tego wywiadu. Jak myślisz kiedy mógłby się ukazać?"

To ma być recenzja na tnp więc pewnie jak będzie wywiad to i pojawi się recenzja lub kilka dni później.
http://tibia.net.pl/forums/605-Recenzje-OTS

Mervakis
08-07-12, 14:05
Najbardziej doświadczonym graczem Altaronu jest Colens, siedzi on tu od... 4? lat. Wie też wszystko o poszczególnych etapach rozwoju serwera, od fazy testów na Archipelagu Licor, aż do dnia dzisiejszego.

Tron
08-07-12, 18:01
Sco, jakbyś mógł to wyślij mi na PW dokładne informacje na temat tego wywiadu i o co chcesz dokładnie w nim pytać. Napisz mi także do którego administratora napisałeś w tej sprawie.

Pozdrawiam.