PDA

Zobacz pełną wersję : Czas odejść...


PiekaR880
26-06-12, 09:50
Witam wszystkich serdecznie, tych co w jakimś stopniu poznałem lepiej czy gorzej oraz tych co nie miałem okazji poznać.

Jak w temacie chciałbym podziękować i pożegnać się z tymi, z którymi udało mi się nawiązać pozytywne relacje.

Miałem wielkie wizje co do gry w Altaron jednak obserwowane prze zemnie wydarzenia bardzo mnie stopowały... Gdy już przełamałem się do wbijania poziomów natrafiłem na barierę nie do przejścia - tak mi się wydaje/ tak wnioskuję. Około 2 dni temu dostałem informacje od koleżanki, że nasza Gildia Never Ending dostała hunta od Exori - jak to określił Nox "kara zbiorowa" za występek innego gracza.

Nie chciałem zbytnio zagłębiać się w szczegóły lecz powód był taki. Gracz X z NE zapewniał gracza Y z Exori, że gracz Z z NE jest czysty. Niestety jak się okazało gracz Z należał do Colegium czy tam innej Gildii po stronie konfliktu. Przedstawiłem to w takiej bezosobowej formie, żeby zobrazować prostotę całej sytuacji. Jak można się domyśleć za 2 osoby winę mają ponieść wszystkie osoby z NE...

Chcąc wyjaśnić całą sytuację osobiście po krótkiej rozmowie z Noxem zostałem zaproszony na komunikator głosowy. Rozmowa przebiegała dosyć sprawnie w ujęciu samej rozmowy - dali mi dojść do głosu. Jednak wygórowane wymagania co do mojej osoby nie pozwoliły nam dojść do porozumienia jak rozwiązać powstały konflikt. Chciałem uzyskać wolność, a nie służebność dla Exori za temat, który w ogóle nie powinien mnie objąć. Tak też popadając ze skrajności w skrajność sytuacji jaka mnie spotkała w Altaronie postanowiłem zmienić grę.

Nie mam urazu do chłopaków z Exorii (dlatego też podjąłem próbę rozmów). Widać, że się dobrze czują w swoim towarzystwie, są zgrani, posiadają jakąś tam strukturę w szeregach i powiem, że z miłą chęcią przystałbym na ich klimat i towarzystwo - ale z 10 lat temu ^^,

Przestroga dla ludzi, którzy chcą grać w Altaron, a niestety mają mało czasu na grę. W tej grze możecie wiele stracić i to w 100 % nie z waszej winy. Decyzja należy do was samych ^^, Ja wybrałem grę > przekonałem się > odchodzę na grę 3D - tam lepiej ulokować realne pieniążki.


Pozdrawiam Wszystkich - życzę wysokich poziomów no i jak to przystało na sam koniec 3mcie się!!!

makmej
26-06-12, 09:55
Powodzenia w innej grze;)

voagar
26-06-12, 10:19
Bylo do przewidzenia, nuda czyni cuda ;D

Venominus
26-06-12, 15:47
Tylko nie masz zbytnio do jakiej gry 3d odejść, bo pozostaje jedynie wow lub jego klony, a te gry są obrzydliwie łatwe, nudne i rozgrywka sprowadza się do jak najszybszego natrzaskania questów typu zabij 10 wilków, żeby potem na end-gamie stać w mieście i czekać na raidy gildiowe - chyba, że to cię kręci. To jest wyjątkowe w tibii i altaronie, to są gry dość trudne, dzięki temu dają satysfakcję, do tego są ciekawe, z otwartym światem.

Vorian
26-06-12, 16:38
Taaa, lepiej grać w klona Tibi który miał mieć klimat jak dawniej a wyszlo niestety tak, że zaczeły grać dzieci i tak sie skoczył Altaronik... tak jak skonczyla "ta lepsza" Tibia.