PDA

Zobacz pełną wersję : Warto wrócić do gry?


Miks
15-06-12, 14:22
Siemka! :rolleyes: Grałem w Altarona na początku jego istnienia, ale nie przypadł mi do gustu (dużo bugów itp. :\), jednak teraz chciałbym zacząć grać znowu. Przedtem mam jednak kilka pytań, a mianowicie:
- klimat w grze (był ok, jak teraz?)
- boty (dużo ich jest?)- na tej odpowiedzi mi najbardziej zależy
- PvP, da się przejść przez miasto, dłużej poexpić?
- Wyspa początkujących (szybko wbija się ten 10lvl, gdzie i na jakim lvl expić?)
Oprócz tych pytań, możecie pisać dodatkowe info. :D

siwyus
15-06-12, 14:26
- klimat w grze (był ok, jak teraz)
Myślę, że dalej jest ok.

- boty (dużo ich jest?)- na tej odpowiedzi mi najbardziej zależy
SG doskonale sobie z nimi radzą.

- PvP, da się przejść przez miasto, dłużej poexpić?
Zapytaj Exorit :D

- Wyspa początkujących (szybko wbija się ten 10lvl, gdzie i na jakim lvl expić)
Wyspa początkujących wygląda tak samo. Jak szybko wbijesz 10 lvl zależy tylko od Twojego stylu gry. Polecam expienie na robaczkach :p

Serio
15-06-12, 14:29
Tak. Do gry wrócić warto, bugów już nie ma. Jeżeli umiesz nie wdawać się w konflikty to oczywiście, na pewno sobie poradzisz, nie padając. Level mozesz wbic dosc szybko, zbierając sery na szczurach, sprzedając je mozesz kupic ekwipunek, który jest wystarczający by przejść Licor. Pozdrawiam
Hades

Miks
15-06-12, 15:29
Dzięki za odpowiedzi. Chyba wrócę, ale to już raczej na nowym kompie. Jeszcze mam prośbę- nie pamiętam gdzie expić. Jest gdzieś jakaś mapka z expowiskami? Zwłaszcza na Licorze, bo potem pewne zacznie mi się coś kojarzyć. :D
Z chęcią dam się też oprowadzić po Neaolicie. :P

mario
15-06-12, 15:47
Nie ma żadnych map. Musisz ludzi popytać moze ktoś ci pokaże lub powie

Miks
15-06-12, 18:31
Aha, no to już wszystko co chciałem wiedzieć. Dzięki za info i pomoc. :D

cinkiwonsz
15-06-12, 22:14
Więc po kolei:
Klimat w grze: Jeśli nie nastawiasz się na szybki exp i tylko exp, powinien przypaść Ci do gustu. Jest tu sporo zadań, które z przyjemnością wykonuje się wspólnie, sporo, które można wykonać indywidualnie i przez ten czas da się nawiązać znajomości. W takich okolicznościach nikt raczej nie będzie Cię niepokoił. Wiadomo, mamy w grze sporą i długotrwałą wojnę (widziałeś zapewne na forum) i gracze, których nikt nie zna i którzy "za szybko" expią, są w oczywiasty sposób podejrzani o kontakty z którąkolwiek ze stron. Myślę, że ludzie, którzy grają w "umiarkowany" sposób i nawiązają kontakty z ludźmi, nie powinni mieć kłopotów.
Boty. Mamy na tyle odpowiedni stosunek strażników gry do graczy, że botów się raczej w grze nie zauważa. (Albo niewielu się zauważa. Porównując oczywiście do innych produkcji, ale na tyle szybko znikają, że korzystanie z bota się po prostu nie opłaca.)
PvP Patrz punkt pierwszy. Zdarzają się dni, kiedy ktoś tłucze świeżych graczy aż dostanie bana, co widziałem i zachęcałem wtedy do cierpliwości, bo ma to miejsce naprawdę bardzo rzadko. Poza tym zawsze byli i zawsze będą gracze, którzy chętnie pomagają "świeżym". ("rookies"? brakuje mi słowa)
Starczy prośba na czacie gry / w depo. A później? Jeśli jesteś z dala od podejrzeń o kontakty z walczącymi stronami, to nie powinno być problemów. Owszem, niektórzy gracze atakują przypadkowych przechodniów, ale nie mieszajmy wszystkiego w jednym worku.
Licor Spotkasz. tam całkiem sporą, zorganizowaną grupę graczy. Więcej, niż kiedyś. Ba, tworzą się tam nawet klany. Myślę, że każdy chętnie pomoże, podzieli się sprzętem, pożyczy trochę miedziaków i pokaże ciekawe miejsca. Jeśli nikogo nie spotkasz, trop "Edmund Blackadder" bądź Kemoc / Kathea.
BTW, wiesz, że rekordziści na Licor przekroczyli 50/60 lvl?

Miks
16-06-12, 11:33
To ładnie. Ściągnę dzisiaj i zacznę, bo nowy komp za dwa tygodnie prawdopodobnie.
Anan czy Lewana? :p
Co do expa, to aby na początku planuję wbić kilka lvl, a potem już normalnie- od czasu do czasu.

_______________________________________
Zapomniałem hasła do gry i maila, na którym mam założone to konto. Zmieniłem już e-mail, ale muszę czekać 30dni, żebym mógł dostać hasło na tego maila. Nie da się tego jakoś przyspieszyć?

sadysta
16-06-12, 12:47
- klimat w grze (był ok, jak teraz?)
Teraz to już nie to samo co na początku, za dużo noobów proszących o "itemy".Większość ludzi ma w dupie klimat, liczy się lvl :rolleyes:

- boty (dużo ich jest?)- na tej odpowiedzi mi najbardziej zależy
Nie ma już cavebotów i autohealów, ale za to są (spotykane u graczy z wyższym lvl) antyparale i słynny dash (pozdrawiam gracza Zao).
Jeżeli jednak chcesz wiedzieć co się dzieje na serwerze ze strony administracyjnej, polecam zajrzeć do tematu Collegium i Stronniczość SG w dziale dyskuje ogólne na drugiej stronie.
- PvP, da się przejść przez miasto, dłużej poexpić?
To zależy od tego czy ktoś pekuje ;) ale ja na przykład od razu likwiduje takich delikwentów :B
- Wyspa początkujących (szybko wbija się ten 10lvl, gdzie i na jakim lvl expić?)
na Anan wydaje mi się , że jest szybciej zdobyć 10 lvl :)


Co do rad, polecam wybranie Ci zwiadowcę - duchownego.
Jest teraz jedyną z najlepszych profesji pod względem pvp i zdobywania doświadczenia.Napisałem również poradnik na temat tej profesji w odpowiednim dziale , także zapraszam do skorzystania z niego :)