PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie


PiekaR880
15-06-12, 10:47
Witam,

Czy mógłby ktoś zobrazować mi temat zwojów ulepszających przedmioty?
Z czym to się je i jak to się je? - kompletnie nie jestem w temacie.
Także żaden zwój mi jeszcze nie wypadł... :(

Serio
15-06-12, 11:21
Zwoje dzielą się na :
a)Błogosławione Broni :
- wieksze prawdopodobieństwo wbicia broni na +
- broń nie spala się, ewentualnie moze zeskoczyć np z +2 na 0
b) Zwykłe Broni:
-broń może nam się spalić, tzn zniknąć

c)Zwoje opancerzenia błogosławione
-ta sama zasda co w broniach
-dzielą się na zwykłe, klasy średnie, dobrej i bardzo dobrej

d) Zwoje opancerzenia zwykłe
-tak samo jak wyzej

PiekaR880
15-06-12, 11:32
A jaka częstotliwość dropa?

Serio
15-06-12, 11:38
Na cyklopach dość często zwykłe lecą. Błogosławione to raczej z mocniejszych potworów takich jak Smoki, Bagienne Smoki itp. Na Twój lvl to cyklopy

PiekaR880
15-06-12, 11:57
Na mój lvl i skill dysta to dwarfy ha ha ha :)

mario
15-06-12, 12:31
Jeszcze sa dystanu. Oraz niebieski zielone i czerwone. W takiej kolejności jak wymieniłem.

Serio
15-06-12, 12:53
Więc napisalem, że dzielą się na klasy :) O dystansu zapomnialem, mój błąd ale broń to broń, czyż nie?

mario
15-06-12, 14:05
Broń jednoreczna i dwu. Np błogo jednoreczny zielonego koloru. I taki zwój używamy na lepszy mieczyk. Niebieski to na słabszego rodzaju rzeczy a czerwony to na najlepsze rzeczy takie od 90+

siwyus
15-06-12, 14:07
a)Błogosławione Broni :
- wieksze prawdopodobieństwo wbicia broni na +

Błogosławiony zwój ma większą szanse na powodzenie ?

Betonowy Lukasz
15-06-12, 14:07
Mario do broni są tylko zwykłe i błogosławione, które dzielę się na 1h i 2h. Nie ma czegoś takiego jak błogosławiony zielony zwój 1h.

Serio
15-06-12, 14:13
Błogosławiony zwój ma większą szanse na powodzenie ?

Tak mi się zawsze zdawało, jeżeli nie to przepraszam, mój błąd.

siwyus
15-06-12, 14:20
@up
Sam nie jestem pewien, więc zapytałem :p

Serio
15-06-12, 14:27
Może ktoś nam odpowie na to pytanie ;D

Legolas
15-06-12, 14:31
No też już się zastanawiałem a z doświadczenia wiem że chyba tak . Zwój błogo to lepsza szansa na udane ulepszenie . Bo ulepszając lepsze itemy zwojami niebieskimi na +2 z początku używając zwykłych straciłem wiele zwoji i itemów. A gdy próbowałem używać błogo to bardzo szybko ulepszyłem na +2.

Serio
15-06-12, 14:52
No też już się zastanawiałem a z doświadczenia wiem że chyba tak . Zwój błogo to lepsza szansa na udane ulepszenie . Bo ulepszając lepsze itemy zwojami niebieskimi na +2 z początku używając zwykłych straciłem wiele zwoji i itemów. A gdy próbowałem używać błogo to bardzo szybko ulepszyłem na +2.


Miałem podobne odczucie

cinkiwonsz
15-06-12, 16:37
A ja widziałem, jak graczowi ZWYKŁYMI zwojami wchodzi kusza od razu na +3 i kolejna na +2. Czyli 5 zwojów z rzędu bez spalenia przedmiotu. Szansa powodzenia jest moi mili taka sama. Różnica polega jedynie na tym, że błogosławiony zwój nie niszczy przedmiotu, tylko usuwa całą premię.
Ręki sobie za to oczywiście uciąć nie dam, bo jakbym wyglądał bez ręki, ale mały palec spokojnie, gdyż takie informacje otrzymałem kiedyś z góry.

Siwor
15-06-12, 16:59
To prawda, błogosławione zwoje dają taki + że broń się nie niszczy tylko usuwa całą premię.

Dajmy na to mamy 3 plecaki kusz możemy bawić się zwykłymi zwojami bo to mało warte... ale mając jedną bitewną tarczę bądź tizonę szkoda by było ją stracić dlatego używamy do nich błogosławionych zwoi.

Pozdrawiam, Siwor.