PDA

Zobacz pełną wersję : [rekrutacja] Rekrutacja do klanu Red Rose


negrula
13-06-12, 15:44
Drodzy Altarończycy!

Klan Red Rose po dość burzliwych i długich obradach z dn. 15 czerwca zatwierdza rekrutację do naszego grona. Jednakże będzie to rekrutacja prywatna.
Prywatna oznacza to, że nie przyjmujemy zgłoszeń własnych innych graczy, tylko są one przyjmowane z polecenia Resończyka. Już tłumaczę na "chłopski rozum".
Jest sobie gracz np. Link i gracz Sting.
Gracz Link zgłasza się do nas sam, gracz Sting zostaje polecony i wybrany przez Lilę. Na zasadzie prywatnej rekrutacji do klanu trafia gracz Sting. Dlatego wszelkie zgłoszenia w grze i tu na forum będą ignorowane.


Teraz przedstawię krótkie zasady, jakie obowiązują Resończyków w wychwytywaniu osób do klanu. Jest to też informacja dla zainteresowanych by mogli sprawdzić czy spełniają oni nasze "wymogi" by zostać zauważonym.


ZASADY:

1. Zwiadowcy i magowie - lvl minimalny - 30. Rycerze - lvl minimalny 35.
2. Osoba zgłoszona przechodzi tzw. obserwację przez innych Resończyków. Trwa ona wiadomą tylko dla nas ilość czasu i odbywa się tylko w znanych nam terminach/godzinach etc.
3. Jeśli nie będzie żadnych przeciwwskazań, to gracz dołącza do klanu. Przez określony okres odpowiada za niego Resończyk polecający.
4. Na "dzień dobry" informujemy poleconych do klanu, jakie są u nas zasady i regulamin. Każdy, ale to KAŻDY przyjmowany nowy członek będzie osobiście sprawdzany przeze mnie, Lilę albo Spartakusa.
5. Przyjaciele i znajomi naszych Resończyków z RL są przyjmowani do klanu beż żadnych operacji rekrutujących.
6. W wyniku prywatnej rekrutacji, której poczynania będą opisywane na forum, możemy dostawać wiadomości od innych graczy na temat osoby poleconej. Żaden Resończyk nie będzie tych informacji ignorował, aczkolwiek nie będzie to czynnik warunkujący do przyjęcia/nie przyjęcia do klanu.
7. Decyzję pierwszą większościową o przyjęciu danej osoby do klanu, podejmuje całe RR, a decyzję drugą całkowitą podejmują: Samna, Lila, Spart, Carni, Juju i Mexyk. Od ich decyzji nie ma odwołania.
8. Jeśli wystąpi podejrzenie o "noobcharstwo" działania podjęte wobec danej osoby o przyjęcie do klanu zostaną zawieszone na czas nieokreślony.
9. Od osoby przyjętej oczekujemy kultury, tolerancji, dostosowywania się do zasad.
10*. Jest jeszcze parę wewnętrznych zasad, które obowiązują Resończyków w rekrutacji.




Kilka informacji dla osób zainteresowanych.


nie mów sobie, że na pewno nie zostaniesz zauważony - Resończycy od dnia 16 czerwca będą bacznie przyglądać się innym graczom
bądź sobą, nikogo nie udawaj, a przede wszystkim mów zawsze prawdę
nie próbuj być nagle przyjacielem całego Red Rose - może to i przejdzie u niektórych Resończyków ale na pewno nie u władz klanu
nie zasypujcie nas, proszę, pytaniami w grze czy na forum czy zostanę przyjęty, czy jestem zauważony, dlaczego mnie nie weźmiecie etc. - jesteśmy też tak jak Wy graczami i niekiedy chcemy naprawdę pograć w spokoju, a nie odpowiadać co chwilę 10 osobom na pytania
jeśli odezwał się do Ciebie jakiś Resończyk, to nie oznacza to tego, że już jesteś polecony czy przyjęty
jeśli jakieś zasady są niejasne zgłoś się do władz klanu
jeśli sam z siebie chcesz dowiedzieć się czegoś nieco więcej o klanie to zgłoś się do Resończyka






LISTA OSÓB ZGŁOSZONYCH:
- Rectus (zgłoszeniodawca Samna Lucaine)
- Torquenstein (zgłoszeniodawca Carnillon & Hades)
- Firenman (zgłoszeniodawca Hades)
- Nhaana (zgłoszeniodawca Samna Lucaine - rl)




LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH:
- Dartos




LISTA OSÓB ODRZUCONYCH/ZAWIESZONYCH:

Legolas
13-06-12, 16:27
Ja bym wolał to pominąć i zaprosić naszych starych znajomych . Było by około 10 osób, więc rekrutacja może nie potrzebna.Chociaż ciekawy jestem kto jest chętny aby się z nami zaprzyjaźnić . Więc zobaczymy :)
Czipsu

speedfire1993
14-06-12, 05:49
Ja chcialem meczylem samne przez 2 miesiace. Teraz mam swoja gildie :D

Legolas
14-06-12, 06:03
A ja nic o tym nie wiedziałem hmm nie wiem dlaczego ci odmówiła.
A to miłej gry dla waszego klanu.

Serio
14-06-12, 09:08
Hehe... My nie gryziemy :D

negrula
14-06-12, 11:23
A ja nic o tym nie wiedziałem hmm nie wiem dlaczego ci odmówiła.

Juju, proszę Cię.. ;]

speedfire1993
14-06-12, 20:39
Inva prosze, w trybie now! ;p

Serio
14-06-12, 20:54
Aida, zostawisz swoją gildie dla biednego RR? Słuchaj po pierwsze nie będziesz nam rozkazywać, inv now czy inv nie now. Po drugie Samna nie bardzo moze tak sama zdecydowac o przyjęciu do gildi gracza, który nie jest jej RL znajomym (osobiscie nie mial bym nic przeciwko do tego ale takie są zasady). Do podjęcia decyzji kto dostanie zaproszenie do gildi podejmujemy my, wszyscy razem, jako ze jestesmy "rodzinką" (hehehe). Podejrzewam ze po rekrutacji mało osób zostanie zaproszonych do gildi, bo raczej zaproszeni zostają gracze, którym ufamy. Pozdrawiam
Hades

P.S Bez urazy, nic do Ciebie nie mam :D

negrula
14-06-12, 21:53
no w końcu ktoś coś mądrego ;p
ale ogólnie Hades ma rację - to że jestem liderem nie oznacza, że powiem coś to od razu tak jest względem rekrutacji. każdy Resończyk tworzy RR w mniejszy lub większy sposób. :)

PiekaR880
15-06-12, 10:24
Zostawić znajomych, którzy stworzyli razem Gildię dla teoretycznie high lvli...
Jakież to urocze, bezcenne, honorowe i lojalne itp. :)

Nie mogłem się powstrzymać z faktu iż ta gra typowo opiera się na zaufaniu bo grając samemu prędzej czy później dopadnie Cię ręka sprawiedliwości ze strony Exroi hehe ^^, - To taki, żarcik z humorem jakby ktoś uznał to za łakomy kąsek do zabicia mnie w grze.

Aida proponuje przeprosić kolegów i stworzyć na nowo Gildię :)

negrula
16-06-12, 10:16
aktualizacja tematu - głównego wątku 1.

marcino
18-06-12, 13:59
aktualizacja tematu - głównego wątku 1.

kiedy ja dostane inva :D już pisałem z samną:)

Torquenstein
28-06-12, 22:00
Witam,

jakies kroki jesli chodzi o mnie podejmujecie :)?

negrula
21-08-12, 10:25
Rekrutacja do klanu Red Rose zostaje zawieszona.

Klan reaktywuje się już niedługo na serwerze non-pvp.

Serio
21-08-12, 11:06
Ja nie chce rekrutacji na non pvp ! :\:\

negrula
21-08-12, 11:25
Z tego, co zrozumiałam to większość chce.

Serio
21-08-12, 11:27
Z tego, co zrozumiałam to większość chce.

Masówke z RR ;(

negrula
21-08-12, 11:32
Hades, czy Ty sądzisz, że pozwolę na masówkę? :P

Legolas
21-08-12, 13:08
Właśnie może gdzieś zrobimy prostą listę kto z nami tam pogra ? Po to aby skontaktować się z tymi co nie dali odpowiedzi czy wracają do nas na npvp . A Ty Hades , chodź z nami ;p