PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie do administracji


Vervel
30-05-12, 13:01
Niespodzianka!Nie będę się domagał info o updacie!

Mam tylko pytanie do administracji:napisaliście że w przyszłych aktualnościach napiszecie co czeka nas niebawem. Nie zapytam się kiedy będą owe aktualności, tylko :termin ,,niebawem'' oznacza według was jaką ilość czasu ?

Tron
30-05-12, 13:17
W tym tygodniu powinny się już pojawić nowe zdjęcia.

Vervel
30-05-12, 14:17
hmm najpierw mówicie że będą za niedługo zdjęcia,teraz że w tym tygodniu cos czuje że coś zmienia się na lepsze.to ,,coś'' to komunikacja z graczami.

a za info - DZIĘKUJĘ

Legolas
31-05-12, 05:07
No Tron naprawdę dzięki no widać że jest już bardziej miło. No i dzięki za te fajne odpowiedzi . Czipsu

Sarinas
31-05-12, 13:55
Skoro potraficie określić w jakim czasie dodacie zdjęcia z nadchodzącego upa , to postarajcie się również określić czas w jakim zostanie on wprowadzony.

Vervel
31-05-12, 14:20
ech... MG i SG tylko wrzeszczą że ciągle mają nowe pomysły,które dodają i zapewne sami nie znają daty upa,którego i tak nie będzie

Reyane
31-05-12, 14:27
Nie będzie i nie będzie... Tak samo pisali, że serwer nie wystartuje. To ich projekt i oni uważają co będzie słuszne i wprowadzą upa kiedy będą uważać, że wprowadzili wszystkie rzeczy, które były zaplanowane na upa. Więc nie narzekajcie już bo co wam to da...

Vervel
31-05-12, 14:42
owszem ich projekt.a upa wprowadzą jak tu bedzie grać max 15 osób bo dopiero wtedy przejrzą na oczy

zresztą każdy ma własne zdanie na ten temat,uszanuję to.tak samo ktoś może mówić że euro 2012 będzie kompromitacją a ktoś że będzie udane

i cóż.. pierwszy raz zetknąłem się z tą grą coś koło sierpnia 2011,wiec startu nie widziałem

jestem polakiem,muszę narzekać

Serio
31-05-12, 15:01
Vervel daj juz spokój. Mogli by nie powiedziec Wam w ogóle o tym upie, który ma wejsc i nie było by pisku. Wolisz zeby wprowadzili tego upa juz, w tym momencie i zeby wszystko bylo spieprzone czy wolisz poczekac jeszcze te pare dni/tygodni i miec wszystko zapięte na ostatni guzik? To jest ich server, ich sprawa, jak odejdziesz nikt nie będzie płakał. Server padnie? To także nie jest twoja sprawa, to wlasnie oni biorą z tego pieniądze a nie ty więc sie nie wtrącaj. To nie Twoj server upadnie. Mozesz cierpliwe poczekać na upa albo dalej plakac ze go nie będzie, zastanów sie. To sie zaczyna robić irytujące. Mimo ze sam czekam na cos nowego, aby zobaczyć jak to będzie to nie płacze na forum ze aktualizacji nie będzie i administracja jest zuuua bo nas okuuamuje. Napisz jeszcze 10 postów ze up nie wejdzie, dopoki server nie upadnie. To na pewno pomoze.

Vervel
31-05-12, 15:11
czy ja jęczę,że odejdę,domagam się pożegnania z płaczem?chyba nie

gdyby nie powiedzieli o tym upie,jakiś gracz na pewno by napisał żeby coś zrobili,i też doszłoby do obecnej sytuacji,z tym wyjątkiem że nie byłoby jęków ze admini obiecali

nie moja sprawa?a może chciałbym tu wspólnie poexpić ze znajomymi ?

ja napisałem że administracja jest zua jak abitańczycy ?że okłamała graczy?pewnie nastąpił poślizg a admini nie chcieli powiedzieć, ale są to tylko moje przypuszczenia

@edit

zabili mnie.przyczyna standardowa:nuda
po co istnieje opcja pvp ?altaron ma walczyć z abitańczykami,nie miedzy sobą

Siwor
31-05-12, 20:06
czy ja jęczę,że odejdę,domagam się pożegnania z płaczem?chyba nie

gdyby nie powiedzieli o tym upie,jakiś gracz na pewno by napisał żeby coś zrobili,i też doszłoby do obecnej sytuacji,z tym wyjątkiem że nie byłoby jęków ze admini obiecali

nie moja sprawa?a może chciałbym tu wspólnie poexpić ze znajomymi ?

ja napisałem że administracja jest zua jak abitańczycy ?że okłamała graczy?pewnie nastąpił poślizg a admini nie chcieli powiedzieć, ale są to tylko moje przypuszczenia

@edit

zabili mnie.przyczyna standardowa:nuda
po co istnieje opcja pvp ?altaron ma walczyć z abitańczykami,nie miedzy sobą

opcja pvp jest po to żeby wykończyć takich płaczków jak ty. Gdyby nie pvp grałoby tu max 10 osób i jak jest ta wojna to coś się czasem dzieje i jesteśmy. A jak padłeś to leć odrabiać a nie pisać te nic nie wnoszące posty

thx.

Vervel
31-05-12, 20:44
standardowa histeria po śmierci od pk,padłem bo im sie nudzi,nudzi im sie bo nie mają co robić

i chyba już aktywnie gra tu 10 osób,pozostali logają żeby poszpanować w dp levelam

i co, collegium przegrywa/już przegrało wojnę to nie lubisz opcji pvp ?

i dziękuję,twój post wiele wniósł do tego tematu

mario
31-05-12, 21:15
standardowa histeria po śmierci od pk,padłem bo im sie nudzi,nudzi im sie bo nie mają co robić

i chyba już aktywnie gra tu 10 osób,pozostali logają żeby poszpanować w dp levelam

i co, collegium przegrywa/już przegrało wojnę to nie lubisz opcji pvp ?

i dziękuję,twój post wiele wniósł do tego tematu

Nie rozumiem ciebie, siwor nie płacze z powodu pvp ze przegrywają wojnę... Niektórzy nie loguja sie tylko po to zeby szpanowac Ale tez dlatego zeby Pogadac z ludźmi lub zobaczyc kto gra...

skyromk71
31-05-12, 22:07
Turion Sarinas, Vervel jak macie jakiś problem , nie możecie się doczekać upa weźcie wyjdźcie na podwórko pograjcie w piłkę a nie hejtujecie SG i MG za to ze nie dodawaj upa, oni też mają życie prywatne i nie spędzają tyle czasu przed kompem co wy.. nie pasuje to wy***
Jak czytam takie coś to mi się ciśnienie podnosi

voagar
01-06-12, 02:24
standardowa histeria po śmierci od pk,padłem bo im sie nudzi,nudzi im sie bo nie mają co robić

i chyba już aktywnie gra tu 10 osób,pozostali logają żeby poszpanować w dp levelam

i co, collegium przegrywa/już przegrało wojnę to nie lubisz opcji pvp ?

i dziękuję,twój post wiele wniósł do tego tematu

Raus do szkoly! Moze naucza Cie czytac ze zrozumieniem.

Vervel
01-06-12, 14:25
przykro mi ponad pół szkoły wyjechało na zieloną szkołę gdzie wszyscy dostali zatrucia pokarmowego,i nie mogą nam zrobić normalnej lekcji bo oni nie moga się tego uczyć

co do czytania ze zrozumieniem...z polskiego wychodzi mi 4/5 więc raczej mi idzie

Tron
01-06-12, 15:07
Odpowiedź na pytanie została udzielona. Dziękuję.