PDA

Zobacz pełną wersję : Zabity przez SG


speedfire1993
23-05-12, 06:17
Colens, zostal zabity w depozycie wydaje mi sie, ze 20 maja, przez SG, ktory leczyl go po np. 7372946482729 a nastepnie zabieral mu tyle zycia, ze zostawalo mu 1hp.Zapewne przez przypadek zabil go w depozycie. Rzeczy ktore z niego wypadly to: Królewski Pancerz +2, (wzialem go, a nastepnie oddalem)Krolewski Helm (zapewne na plusie) oraz plecak. Kiedy sprawdzamy na forum, jaki ma poziom, i przez kogo zostal zabity, pokazuje, ze zostal zabity przez nieznan.

Rhara
23-05-12, 06:21
Colens, zostal zabity w depozycie wydaje mi sie, ze 20 maja, przez SG, ktory leczyl go po np. 7372946482729 a nastepnie zabieral mu tyle zycia, ze zostawalo mu 1hp.Zapewne przez przypadek zabil go w depozycie. Rzeczy ktore z niego wypadly to: Królewski Pancerz +2, (wzialem go, a nastepnie oddalem)Krolewski Helm (zapewne na plusie) oraz plecak. Kiedy sprawdzamy na forum, jaki ma poziom, i przez kogo zostal zabity, pokazuje, ze zostal zabity przez nieznan.

Ostro, a ty to adwokat Colensa? On raczej sam potrafi załatwić podobne sprawy :D

Thudaron
23-05-12, 07:13
Sprawa została już wyjaśniona, dostałem moje przedmioty z powrotem. Nie mam co się gniewać ponieważ zostałem zabity przez pomyłkę a przy okazji wyeliminowano błąd.

9891404
23-05-12, 07:14
Aida nagrabiłeś sobie u mnie

Wicked
23-05-12, 08:28
Nie został zabity przez złośliwość czy pomyłkę, a przez błąd gry. Zamiast go wyleczyć, to komenda go zabiła. Nie było to celowe, złośliwe czy sprowokowane głupotą w stylu (zjadę Cię do 1hp, ale pomyliłem się o 1), bo zabijanie graczy pod każdą postacią mamy zablokowane. Nie rozumiem takiego adwokacenia, temat zamykam, bo sprawa została wyjaśniona, a i sam gracz skargi nie składał, chociaż mógł, więc nie rozumiem czemu by miał to ktoś zrobić w jego imieniu.
A jeżeli zgłaszasz błąd, to został on już naprawiony. Topic off.