PDA

Zobacz pełną wersję : A czy ty chcesz pomóc Altaronowi?


Prakt
24-04-11, 22:03
Wielu ludzi zadaje pytanie czy mogą nam pomóc w taki czy inny sposób. Chciałbym wyjaśnić jakiej pomocy szukamy, a jakiej nie.


1. Pomoc niepotrzebna

Doradcy, znani bardziej pod nazwą "tutorzy" są wybierani przez nas odgórnie. Wybieramy spośród ludzi, którzy najlepiej znają regulamin i grę. Na chwilę obecną nie szukamy ochotników na stanowiska doradców. Dlatego proszę nie pisać do kogokolwiek z administracji, zarówno na forum, jak i w grze, czy można zostać "tutorem". Kiedy zdecydujemy o naborze powszechnym - na pewno się dowiecie.

Nie potrzebujemy również nikogo do obsługi serwerów lub tworzenia mapy, takie głosy również padały. Wszystko czego potrzebujemy znajdziecie w punkcie niżej.

2. Graficy

Ogłaszam nabór na grafików do projektu Altaron. Od razu zaznaczamy, że szukamy osób o prawdziwym talencie w dziedzinie pixel-art. Wszystkie prace muszą być na najwyższym poziomie graficznym, muszą być niepowtarzalne, zrobione od podstaw i pasujące do klimatu gry. Nasz punkt docelowy to wymienić wszystkie grafiki tibijskie w kliencie na grafiki własne. W ten właśnie sposób możecie się sprawdzić!

Co nas interesuje?
1. Grafiki Waszego autorstwa. Chyba nie muszę udowadniać jak łatwo wyszukać cokolwiek w internecie i udowodnić plagiat?
2. Grafiki robione od podstaw samemu. Nie interesują nas żadne przeróbki przedmiotów tibijskich.
3. Grafiki które są przeznaczone tylko dla nas. Jeśli zamierzasz je jeszcze gdzieś poza Altaronem opublikować - zapomnij o współpracy.
4. Grafiki na podmianę. To jest główne kryterium przyjęcia grafiki. Nie interesują nas żadne bronie i zbroje. Interesują nas tylko wasze wersje grafik tibijskich - roślin, ścian, podłoża, przedmiotów różnorakich (czaszki, kości, kamienie, śmieci, narzędzia wszelakie). Każde zgłoszenie zawierające propozycje nowych przedmiotów zostanie odrzucone.
5. Grafiki wykonane perfekcyjnie. Porównajcie tibijskie moon flowers z altarońskimi księżycowymi kwiatami. Zmiana ma być widoczna, nie ma być wątpliwości czy grafika powstała od podstaw i co ona ma przypominać. Ma być wykonana z dbałością o szczegóły i cieniowaniem.

Jeśli uważasz, że spełniasz powyższe warunki, wyślij zgłoszenie z pracą popisową na adres mailowy trav@altaron.pl

Propozycje grafik pokazowych:
- dowolny średnio-skomplikowany potwór tibijski w Twoim wykonaniu (np. ork). Potwór ma zawierać przynajmniej grafiki stojącego w każdą stronę (4 grafiki) i trzech stadiów rozkładu ciała (świeże, zepsute, kości).
- zestaw grafik roślin lub kamieni z dopiskiem/linkiem który przedmiot miałoby to zastępować
- dowolny z outfitów tibijskich razem z addonami (osobno grafika stojącego człowieka z 4 stron bez addonów i grafiki tego samego z addonami)

Prosimy podać również w podaniu nick na forum i ewentualnie kontakt bezpośredni (najchętniej gadu-gadu).

komoko
24-04-11, 22:46
Rozumiem że to jest odpowiedź na moje pytanie

pvpfleczu
25-04-11, 12:35
- dowolny średnio-skomplikowany potwór tibijski w Twoim wykonaniu (np. ork). Potwór ma zawierać przynajmniej grafiki stojącego w każdą stronę (4 grafiki) i trzech stadiów rozkładu ciała (świeże, zepsute, kości).


a nie potrzebna grafika podczas ruchu ? jak np: Ork rusza nogami.

Trav
25-04-11, 12:48
a nie potrzebna grafika podczas ruchu ? jak np: Ork rusza nogami.

Potrzebna, a jakże. Ale potrzebna raczej wtedy, gdy grafika rzeczywiście miałaby być przyjęta. Choć można od razu zrobić.

Van Taron
26-04-11, 16:31
Z chęcią pomogę, jak tylko coś ogarnę, bo właśnie to jest chyba jedyną wadą że grafiki postaci jak i świata przypominają ten tibisjki, czas to zmienić i zabrać się do roboty. Wspierajcie Altaron.

Mssg
26-04-11, 22:08
Jeśli władze zechcą mojej pomocy, to jak najbardziej jestem otwarty a oferuję:

- Tlumaczenie Pol-Ang <> Ang-Pol
- Obsluga Klienta/Customer Service
- Reklama/Edycja Filmów Video/Gameplaye/Poradniki/Efekty
- Tworzenie Map (Jestem w stanie stworzyc ciekawe oraz interesujące mapy z własnym innym klimatem)


A wiec jeśli potrzebujecie albo w przyszłości będzie zapotrzebowanie na na kogoś takiego jak ja, piszcie PM na forum. Chętnie pomogę.

Pozdrawiam, Mssg~

Speed
01-05-11, 23:24
Można wiedzieć czy są z tego jakieś korzyści?

Prakt
02-05-11, 09:17
Wszystko uzgadniamy dopiero po wysłaniu maila z aplikacją zawierającą próbne grafiki, w tym również ewentualne korzyści.