PDA

Zobacz pełną wersję : Skillowanie na wstecznym


jakub00s
05-05-12, 08:17
Witam. Tuż po powrocie do gry dostałem mały prezencik od systemu. Otóż wprowadziłem do gry mojego miotacza strzał w celu sprawdzenia zdolności walki dystansowej. Moim oczom ukazała się liczba 70. Natomiast dzień później (dzisiaj) owa liczba spadła o 3 numery. Od razu wykluczam możliwość zdjęcia setu, postać ma 24 poziom, więc setu dodającego dista nie ma (chyba, że się coś pozmieniało). Obecny przy wczorajszym "odkurzeniu" postaci był mój sąsiad, który chyba nie wymaga przedstawiania. Sam nie mógł nadziwić się sytuacji, gdy dziś powiedziałem mu o spadku moich umiejętności. Swoich oczu jesteśmy pewni, wykluczamy możliwość, że ktoś źle spojrzał, bo "co dwie głowy, to nie jedna". Poza tym to powinno dać się sprawdzić, nieprawdaż droga administracjo? :)

Odrobienie skilla to kwestia 2 godzin, ale jednak ciekawość mnie zżera i chciałbym znać powód tego błędu. Osoby, które mają zamiar odpowiedzieć w stylu "chcesz sobie dodać dista żal", czy "kolejny który niesłusznie obwinia adminów", proszę o utrzymaniu języka, a w zasadzie palców na wodzy.

Pozdrawiam, Lectre / Veth.

CIRCA
05-05-12, 10:43
Cześć, ja również miałem tak na swoim łuczniku, z 71 spadło do 68 po zdjęciu łuskowego armoru, gdy go założyłem umiejętności nie wzrosły. Nie grałem ok pół roku.

negrula
06-05-12, 12:46
No to w takim razie błąd. Proponuje napisać PW do administracji.