PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd dotyczący banów


sadysta
30-04-12, 12:01
Witam.
Z racji , że przez ponad godzine czekałem na odpowiedź w odwołaniach od kar,i mimo odwiedzin nikt nie odpisał to zakładam tu temacik. Może ktoś w końcu się pofatyguje to naprawić.

Skoro ban (7dni) na moje konto Nox Reincarnation został nałożony około południa to dlaczego zdejmowany jest dopiero wieczorem?


http://img201.imageshack.us/img201/9743/bannnn.jpg


Proszę o odbanowanie mojej postaci zgodnie z upływem równo 7 dni.
Z każdą minutą tracę status szlachecki, za który musiałem zapłacić.




@edit
po upływie tych 3 minut :
http://img692.imageshack.us/img692/7844/ban2qs.jpg

? ? ? :p

sadysta
30-04-12, 13:02
I z tego co zauważyłem, system po upływie czasu dodaje jedną godzinę.
Według mnie jest to błąd.
Dlaczego moja postać jest wciąż zbanowana?
Mogę liczyć na jakąś rekompensatę w ramach straconego czasu spowodowanego błędem? :P

voagar
30-04-12, 13:22
Marek specjalnie wam bany przedluza ^^
Widze, ze frustracja siega zenitu.

sadysta
30-04-12, 13:37
Marek specjalnie wam bany przedluza ^^
Widze, ze frustracja siega zenitu.

dlaczego po raz kolejny pokazujesz jakim zerem jesteś i jak bardzo twoje wypowiedzi mają się do tematu?

Temat jest założony w dziale Błędy i problemy więc zgłaszam tylko, że najprawdopodobniej wystąpił błąd systemu i chciałbym żeby go najszybciej naprawiono. To chyba zrozumiałe.
Nikogo o nic tutaj nie posądzam..

voagar
30-04-12, 13:50
Gdzie napisalem, ze kogos o cos posadzasz :O
Masz 4 godziny dluzej bana, moglbys sie przewietrzyc.

sadysta
30-04-12, 14:08
Gdzie napisalem, ze kogos o cos posadzasz :O
Masz 4 godziny dluzej bana, moglbys sie przewietrzyc.
Twoje wcześniejsze zdanie tak odebrałem.
Ban znika za ponad 4 godziny,ale w sumie ponoszę stratę prawie 7 godzin(o ile mnie nie odbanują wcześniej) statusu szlacheckiego za który zapłaciłem. Time is money.

Dlaczego nikt z administracji się tutaj nie potrafi wypowiedzieć i tego wyjaśnić?

Nie Sap
30-04-12, 14:09
@Klimczaku Ziemniaku

Ty to wszędzie musisz się wpierdolić, jeszcze tylko gdybyś miał coś ciekawego do "powiedzenia" to byłoby zajebiście.


AVE
Polska dla Polaków, Ziemia dla Ziemniaków!

voagar
30-04-12, 14:53
@Klimczaku Ziemniaku

Ty to wszędzie musisz się wpierdolić, jeszcze tylko gdybyś miał coś ciekawego do "powiedzenia" to byłoby zajebiście.


AVE
Polska dla Polaków, Ziemia dla Ziemniaków!
Nie Sap nie sap. Widze, ze przejales paleczke.

@Sadysta
To byl zart, tez bym sie wkurwil jakbym mial miec 7 godzin dluzej bana, gdzie ludzie i od nas i od was mieli bany skracane.

p.s. Pogoda i tak jest zajebista

dedereq
30-04-12, 15:10
ps. Dobry z ciebie forumowy fajter klimczak :D

Tisaya
30-04-12, 15:55
To może ja coś wyjaśnię.:)

Nie ma szans, Sadysto, żebyś unbana dostał około południa, ponieważ zbanowałam Cię wieczorem i wieczorem też dostaniesz unbana.:)

Bez pozdrowień:)

sadysta
30-04-12, 15:57
To może ja coś wyjaśnię.:)

Nie ma szans, Sadysto, żebyś unbana dostał około południa, ponieważ zbanowałam Cię wieczorem i wieczorem też dostaniesz unbana.:)

Bez pozdrowień:)

byłem pewien, że ban został nałożony w godzinach 12-13, przecież tak wynikało z listy wykroczeń która jest zamieszczona na screenie w pierwszym poście. Czyli jednak coś jest nie tak jak powinno byc ;]

btw .
"zbanowalas"
n/c doradco ;]

Tisaya
30-04-12, 16:03
Z tego, co kojarzę, to w poniedziałki kończę szkołę o 15:30, a w domu jestem około 17 dopiero. Dodatkowo mam angielski o 18, a przed 18 rzadko kiedy wbijam na komputer. Dlatego jestem pewna, że ban został nałożony albo przed 18 kawałek, albo po 19..

Na stronie mogą być błędy, natomiast ja nie przypominam sobie, żebym w poniedziałek opuściła szkołę:P

sadysta
30-04-12, 16:09
to fajnie, że nam opisujesz jak twój poniedziałek wygląda, jednak drugi akapit by zupełnie wystarczył :)
Nie pamiętałem godziny zbanowania mojej postaci, więc możliwe, że masz racje.
Kierowałem się raczej listą wykroczeń umieszczoną na stronie.
Co nie zmienia faktu, że wypadało by ten błąd naprawić żeby w przyszłości takie pomyłki wykluczyć ;)

Obles
30-04-12, 16:11
Tak jak napisał Ci Kael - strona nie do końca współgra z... grą.
Ban na 90% jest na odpowiednią ilość czasu a jedynie komunikaty wprowadzają w błąd.
Niemniej jednak dzięki za zgłoszenie, sprawdzą to jeszcze odpowiednie osoby.
Co do rekompensaty - takowej nie będzie.

voagar, Nie Sap:

2. Zabronione są przejawy głupoty lub braku kultury w postach, nazwach tematów oraz prywatnych wiadomościach.

Panowie, dajcie spokój, "trolujecie" i spamujecie forum. Ostrzegam.

Temat zamykam, jeśli ktoś z administracji dowie się coś więcej napisze poniżej.