PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Cena Statusu Szlacheckiego


Xaynus
24-04-11, 19:51
Witam bardzo serdecznie :)
W tym temacie chciałbym poruszyć kwestię cen statusu szlacheckiego. Generalnie ceny są w miarę przyzwoite, ale są pewne niedociągnięcia. Otóż w ogóle nie opłaca się kupować St. Szl. (umówmy się, że tak bd. nazywać status szlachecki) na 30 dni. A dlaczego? Otóż taniej nam wyjdzie kupić 3x po 12 dni (wyjdzie to 15zł + 6 dodatkowych dni, natomiast cena 30dni kosztuje 19zł).
Przy 60 dniach nie zyskujemy w sumie nic, cena będzie taka sama.

W skrócie wygląda to tak :

*)60 dni płatnością 6.15 x 5 = 30.75zł \ podstawowo 30.75zł \ nie zyskujemy nic
*)60 dni płatnością 23.37 x 2 = 46.74zł \ podstawowo 30,75zł \ tracimy 15.99zł
*)30 dni płatnością 6.15 x 3 = 18.45zł \ podstawowo 23.37zł \ zyskujemy 4.92zł + 6 dni St. Szl

6.15zł - 5zł z podatkiem VAT
23.37zł - 19zł z podatkiem VAT
30.75zł - 25zł z podatkiem VAT

Wychodzi na to, że opcja 12 dni jest opłacalna, zwłaszcza przy 30dniach

Rozumiem, że chcecie zarobić, ale uważam, że warto się nad tym zastanowić.
Jeżeli jest to tak specjalnie zrobione, to przepraszam za utrudnienia i proszę o usunięcie tematu :)

Pozdrawiam; Xayn~

Sezamek
24-04-11, 22:28
Też to zauwazyłem jest to nie opłacalne i proszę o zmniejszenie kosztów 30 dniowego albo podwyższenie tego na 12 dni lub dodanie do 30 dni parę innych dni

mefistomen
25-04-11, 06:38
Szczerze mówiąc...co wywoła bulwers zapewne, to ja jestem za ogólnym zwiększeniem cen...dlaczego?? zaraz nooby zabiorą rodzicowi telefon i będą słać..
A tak to większość dzieci (noobów) nie będzie jak miało się dostać na tereny szlacheckie.

Xaynus
25-04-11, 08:14
Szczerze mówiąc...co wywoła bulwers zapewne, to ja jestem za ogólnym zwiększeniem cen...dlaczego?? zaraz nooby zabiorą rodzicowi telefon i będą słać..
A tak to większość dzieci (noobów) nie będzie jak miało się dostać na tereny szlacheckie.

Szczerze mówiąc pomyślałeś tylko o sobie, uwierz mi, że dla niektórych 6.15zł na jakiś tam dodatek na 12 dni to dużo. A tak poza tym, to co Ci do tego, że nooby zabiorą rodzicom telefon? Twoje/Twojej rodziny pieniądze? Nie. Podwyższą ceny - tym bardziej zabiorą telefon, a i jeszcze potencjalnych, ,,normalnych" kupców stracą. Skoro to ,,noob" to chyba nie kieruje się zdrowym rozsądkiem, tylko rządzą grania? Podejrzewam, że i za 10zł by kupowali.

Pozdrawiam; Xayn~

mefistomen
25-04-11, 08:58
Ehh ale jak to już gdzieś napisałem to właśnie będzie spam ludzi z premium... chcesz potem, żeby każdy miał premium i bdą Ci ksuli na expie?
Jak wzrośnie cena to mniej osób kupi ale że cena będzie większa to server nie straci '\

Sezamek
25-04-11, 09:05
Na razie niech serwer zarabia potem się zwiększy ceny to proste ;-) taka promocja tera jest można powiedzieć.

Xaynus
25-04-11, 17:18
Ehh ale jak to już gdzieś napisałem to właśnie będzie spam ludzi z premium... chcesz potem, żeby każdy miał premium i bdą Ci ksuli na expie?
Jak wzrośnie cena to mniej osób kupi ale że cena będzie większa to server nie straci '\

Tak, niech zrobią to co Cipsoft z Tibią i zamiast starej, dobrej gry mamy maszynkę do trzepania pieniędzy, która tylko na tym straciła. A i tak noobów jak było tak są i pewnie będą, z czego z 60% zostanie na wyspie nowych, bo ,,za trudna". A jeżeli Ci będą przeszkadzać na respie, to wpadasz z kolegami i załatwiasz to w inny sposób....

Btw. z tego co widzę to jest sporo osób z darmowym kontem.

drazbeczka
25-04-11, 17:50
i będzie tk enfore pvp ale będzie jazda ;p

ale fragi i tak trzeba poprawić

mefistomen
25-04-11, 19:21
Niektórzy to się zapominają... gra jest spolszczona żeby była po polsku, więc nie mówcie fragi tylko zabójstwa a z czasem gra nabierze swój własny niepodważalny klimat.(nie chodzi mi tylko o to jedno słowo ale o wszystkie.)

psotek
02-05-11, 09:58
Ehh ale jak to już gdzieś napisałem to właśnie będzie spam ludzi z premium... chcesz potem, żeby każdy miał premium i bdą Ci ksuli na expie?
'\
Wielu samo się prosi o ksucie nie bij mojego k***a ,aż samo się prosi aby polatać za gościem pozabijać mu stworki.Ludzie kultury.A pyzatym jak będą chcieli to i tak zdobędą szlachcica.

Tak, niech zrobią to co Cipsoft z Tibią i zamiast starej, dobrej gry mamy maszynkę do trzepania pieniędzy, która tylko na tym straciła. A i tak noobów jak było tak są i pewnie będą, z czego z 60% zostanie na wyspie nowych, bo ,,za trudna". A jeżeli Ci będą przeszkadzać na respie, to wpadasz z kolegami i załatwiasz to w inny sposób....


W 100% się zgadzam.


Ceny są ok i takie powinny zostać(i tak na początku się nie opłaca min 20 poziom+)