PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z kontem szlacheckim.


PtaQ2
07-04-12, 20:16
Witam. 30 marca kolo godziny 14 wysłałem sms z numeru tel. 518414433, który miał zasilic moje konto szlacheckie o 7 dni. Podalem prawidlowy numer, lecz niestety pomyliłem się w treści. Za chwilę wysłałem sms ponownie, już z prawidłową treścią. W efekcie z telefonu zostalo pobrane okolo 15 zł, a konto szlacheckie nie zostalo zasilone. Dawniej kupowalem pacc'a i nie mialem jeszcze podobnego problemu. Proszę o pomoc!
Wyslalem juz email na adres platnosci@altaron.pl, ale nie doczekalem się jeszcze odpowiedzi.
( GG : 36148501 )

dedereq
30-04-12, 11:37
i sie nie doczekasz bo administracja ma tu refleks szachisty

Nie Sap
30-04-12, 11:59
Witam. 30 marca kolo godziny 14 wysłałem sms z numeru tel. 518414433, który miał zasilic moje konto szlacheckie o 7 dni. Podalem prawidlowy numer, lecz niestety pomyliłem się w treści. Za chwilę wysłałem sms ponownie, już z prawidłową treścią. W efekcie z telefonu zostalo pobrane okolo 15 zł, a konto szlacheckie nie zostalo zasilone. Dawniej kupowalem pacc'a i nie mialem jeszcze podobnego problemu. Proszę o pomoc!
Wyslalem juz email na adres platnosci@altaron.pl, ale nie doczekalem się jeszcze odpowiedzi.
( GG : 36148501 )


Zapomniałeś podać rozmiaru buta, to przyśpieszy załatwienie sprawy :)


AVE

negrula
30-04-12, 16:32
Sądzę, że w ciągu kilku najbliższych dni wszystko zostanie sprawiedliwie wyjaśnione. Póki co, nie masz sie czym denerwować. W razie gdybyś jednak nie otrzymał odpowiedzi proponuje o napisanie PW do administracji.