PDA

Zobacz pełną wersję : Czyn społeczny... ale czy wypali


Sago
24-04-11, 17:32
Drodzy obywatele i obywatelki świata Altaronu
Towarzysze i Towarzyszki

Mam takie pytanie co myślicie nad takim czymś żeby stworzyć razem Wiki Altaronu takie coś jak Tibia Wiki. Opis broni, czarów, potworów wszystkiego po prostu !!


Tak więc proszę o pozostawienie konstruktywnych i rozwiniętych komentarzy :)
O byłbym zapomniał ! Czy administracja nie miała by nic przeciwko ??
Wiem że chodzi wam o zachowanie fabuły, więc jeśli to zły pomysł proszę napisać

Bebi
24-04-11, 17:42
Moim zdaniem dobry pomysł, gra jest jeszcze "świeżutka", wielu graczy za wiele nie wie o niej, a taka strona na pewno zachęciła by kolejnych graczy do gry..
bo moim zdaniem warto, polski projekt, którego przyszłość stoi na dobre i szerokiej drodze.

Przy powstaniu takiej wiki-encyklopedi na pewno musieli by pomóc na początku autorzy gry...

Jestem za :)

Sago
24-04-11, 17:43
Nie chodzi mi tu o zdradzanie wszystkich spoilerów gry ale o doinformowanie nowych graczy :)

Bebi
24-04-11, 17:47
właśnie "doinformowanie" często przez to, że nowi gracze kompletnie nic nie wiedzą rezygnują ..

może inni wypowiedzą się na ten temat.

amronux
25-04-11, 02:33
Właśnie dlatego, że jak to określiłeś "gra jest świeżutka" i niewiele wiadomo, stanowi ona wyzwanie i przez to w nią gram;]

Okocim
25-04-11, 07:28
Pomysł fajny, ale jeżeli chodziło by o coś innego.
Jestem na nie ilość informacji które można by umieścić na Wiki bez zdradzania fabuły jest naprawdę znikoma, a w grze i tak wszystko jest ładnie wyjaśnione.
Wystarczy czytać co NPC napisze do ciebie. Wyjaśni Ci jak dojść do konkretnego miejsca albo co robić dalej.
Jestem na NIE, ale ostateczny głos należy oczywiście do administracji.

Pozdrawiam ;]

Miło, że można spotkać w świecie Altaronu ludzi ambitnych a nie same "Trolle".

Xaynus
25-04-11, 08:28
Jak najbardziej na nie dla stron typu ,,wiki" i inne tego typu. Zawsze można spytać na czacie co ile ma.


Pozdrawiam; Xayn~

Yberias
28-04-11, 06:06
ja jestem za zrobieniem takiej stronki nie musza tam byc zaraz opisy questow ale broni ile i gdzie kosztuja akzdy moglby swoj cennik zrobic co by chcial kiedy i gdzie kupic a moze zdobyc z jakiegos potworka :D

Sezamek
28-04-11, 06:25
A ja proponuje jak już zrobić wiki to w ksiązkach altaronu wtedy klimat się nawet powiększy.

Howking
28-04-11, 06:26
Zdecydowanie na nie. Jeżeli nic nie wiedzą, niech zajrzą na forum, są tu poradniki. Pozatym jest ponad 300 graczy i ciągle rośnie. Nie jestem pewien, czy gracze się tak zniechęcają...

Slythia
28-04-11, 09:29
Jest już taki temat:
https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=325