PDA

Zobacz pełną wersję : [inne] Dark Ethernals


Attax
10-03-12, 11:22
temat w budowie

maja1414
10-03-12, 12:26
Powiem szczerze, że genialny był ten pomysł z gildią neutralną.
Intrygujący pomysł z tym 100k :D No i fajna prezentacja klanu :)

xyro
10-03-12, 12:29
Genialne! Genialne! Jak to wypali to to będzie najlepszy zarobek na altaronie dla lidera. Świetny pomysł.

Attax
10-03-12, 12:36
Zmieniam nazwe klanu na NeveR EndinG do klanu dolacza gildia Red Rose. Oficjalny temat pojawi sie wkrótce pozdrawiamy

Ser
10-03-12, 13:29
Nazwa mi się ogólnie nie podoba przez te duże litery. Co z klanem Dark Ethernals? Nowy klan można rozumieć, że jest to RR + kilku nowych graczy.

Chojnas007
10-03-12, 13:43
Do wszystkich osób powyżej gildia Dark Ethernals pozostaje, to co Attax robi, robi na własną odpowiedzialność, po rozmowie z Wawro gildia Dark Ethernals jest jedyną oficjalną neutralną gildią i tylko pod nią ja czyli Chojnas podpisuje się własnym imieniem. Attax nie masz prawa podszywać się pod neutralność Dark Ethernals, gildia którą tworzysz nie jest związana z Dark Ethernals. Nie mam nic do was, ale wykorzystywanie naszej nazwy dla własnego dobra, moim zdaniem jest naruszeniem godności i własnego honoru.

Pozdrawiam Chojnas

voagar
10-03-12, 14:21
Mowisz o honorze, a plaszczysz sie przed Wawrem, haha! Od kiedy to Wawro ustala, ktora gildia jest neutralna?

Chojnas007
10-03-12, 14:25
Przed nikim się nie płaszcze, rozmawiam z liderami obydwu stron, w celu stworzenia neutralnej gildi, która zawsze taka będzie, a nie jak większość po paru śmierciach dołącza do jednej ze stron. U was panie Klimczaku taką władzę posiada Selbo.

Attax
10-03-12, 15:47
dobrze wiec te moje zasady jakie opisalem wyzej beda obowiazywac w moim neutralnym klanie. pozdrawiam i liczę na współprace. Mielismy stworzyc jeden duzy neutralny klan, ludziom z rr nie podobala sie nazwa a to jest zlepek 2-3 gildii wiec postanowilem zrobic nowa myslalem ze nie bedzie z tym problemu ze dojdziecie w te pare osob no ale skoro takowy jest to nic innego jak zyczyc wam powodzenia prosze aby ten temat zostal usuniety po 24h. Gildia Dark Ethernals stworzy swoj wlasny napewno.

maja1414
10-03-12, 20:52
A ja sądzę, że tu chodzi o władzę. Jeden chce być liderem i drugi. Nie dojdziecie w ten sposób do porozumienia.
Klimczak a ty zawsze musisz z gówna problem robić. Zrobili gildie neutralną 1 czy 2. Widać, że są tam sami neutrale. Ja nikogo nie podejrzewam, że jest z wami. Uszanujmy ich decyzję, a nie jak zwykle to nie pasuje czy tamto. Obaj gracze są ze Sleepwalkers i to my mamy podstawy do podejrzeń a nie wy...

eremce
10-03-12, 21:05
Potrzeba - matką wynalazków. Genialny pomysł na gildię. Powodzenia.

Dark Vasto
10-03-12, 21:41
Pomysł z wpłatą jako poręczeniem swojej neutralności - dobry i sprawdzony.
Zazwyczaj jednak bywało zróżnicowanie kwoty względem poziomu;
100 tys. dla gracza np. 40 lvl to nie to samo co dla gracza 80 lvl...
Warte przeanalizowania

Thorgerder
10-03-12, 21:59
Tak to już jest u nas Polaków, że często nie potrafimy stworzyć czegoś konstruktywnego z powodu kłótni o byle co. Każdy jest specjalistą i wie wszystko najlepiej.