PDA

Zobacz pełną wersję : [dyskusja] Sleepwalkers vs Exorit


Haurix666
08-03-12, 20:13
17:40 Wawro [76]: przekaz dla Master'Boltera ze juz sobie nie poexpi, niech podziekuje dla Sidetha
17:40 Jerzy Tierrlatina [44]: okej
17:40 Jerzy Tierrlatina [44]: a co się stało?
17:41 Wawro [76]: sleepwalkers ma hunta bo jeden z czlonkow uczestniczy w wojnie
17:41 Jerzy Tierrlatina [44]: ale
17:41 Jerzy Tierrlatina [44]: jak odrazu z huntem wylatujesz dla gildii
17:42 Jerzy Tierrlatina [44]: zamiast pogadać o co chodzi i wyjaśnić
17:42 Wawro [76]: wyjebane mam na to
17:42 Wawro [76]: hunted i tyle
17:42 Wawro [76]: pozdro



Do wojny może przystąpić każdy i w każdym momencie, do tej pory w takiej sytuacji taki członek sam wypisywał się z gildii ( i tak też było w tej sytuacji).
Niemniej jednak jeżeli takie jest oficjalne stanowisko i podejście Exorit informuję iż jakikolwiek atak na członków naszej gildii będzie skutkował przystąpieniem do wojny.

Uwolniona Mysl
08-03-12, 20:27
A choćby było nas 20 a was 100...
Wawro dobrze gada

Idąc waszym tokiem rozumowania,lejemy sidetha w pizde teraz i całe sleepworkers czy jak wam tam przystępuje do wojny. A jak on wyskakuje na akcję z pasiakami to jest dobrze,tak?

siwyus
08-03-12, 20:27
Pasiaki ? ;d

pawello13
08-03-12, 20:29
W takim razie wnioskuje o natychmiastowe zwiększenie liczby osób w VIP bo więcej będę musiał dodać.

negrula
08-03-12, 20:32
xD Ja proponuje
Exorit vs. reszta świata.

To już się robi żałosne.

cinkiwonsz
08-03-12, 20:32
lol
Przeczytaj Eldo jeszcze raz. ;) Macie wyje**ne, hunt jest hunt, a Siteth z klanu odszedł. Także Twoja argumentacja nie za bardzo się klei.
Podpisuję się pod ojcowym postem. Jeśli nie możemy załatwiać spraw ani po bożemu ani po ludzku, to zostaje po Wawrowemu, więc ja mam wyje**ne na tego hunta.

@up: Już słyszałem właśnie, że niedługo będzie "Exorit vs. serwer"

Uwolniona Mysl
08-03-12, 20:34
Pasiaki ? ;d

Jeśli nazwałbym was żydami,ktoś mógłby się poczuć urażony.

Niemniej jednak jeżeli takie jest oficjalne stanowisko i podejście Exorit informuję iż jakikolwiek atak na członków naszej gildii będzie skutkował przystąpieniem do wojny.

To brzmi jak groźba,jakim prawem człowiek który wyskładał się od bandy noobharów śmie nam grozić?

Bez pozdrowień.Aktualizacji vip nadszedł czas !8)

9891404
08-03-12, 20:34
Zgadzam się z Ypkis'em pozdro Dla Sideth czy jakos tak ^^ i to nie nasze podejście tylko Graczy którzy dochodzą do Gildi neutrali a zachowują się nie fer bo pewnie myślą ze nikt tego nie zobaczy i nikt nie zareaguje .. i bd mógł taki ktoś spokojnie expić ......

cinkiwonsz
08-03-12, 20:36
A potem odchodzą. Ale to już nieistotne.
Swoją drogą o czym tu jeszcze dyskutujemy? Aktualizujecie vip, bo niby Wam śmiemy grozić? Nie, mamy od Was hunta, dokonało się. Jak dla mnie temat się wyczerpał już w pierwszym poście. Nie mam pytań.

Uwolniona Mysl
08-03-12, 20:38
lol
Przeczytaj Eldo jeszcze raz. ;) Macie wyje**ne, hunt jest hunt, a Siteth z klanu odszedł.

Więc mamy czekać aż tam się wszyscy wyexpią,tak? To samo było z sunblade,
Dajmy przykład taki pampeluna jak wrócił do gry miał 66 lvl chyba,a jak doszedł do wojny miał chyba 100 bo się wyexpił. Więc lepiej lać w pizde i nie dać się wyexpić,ale to tylko moja skromna logika.
Fardon ma problem do boltera , ja mam problem do wojtsona, sideth dołącza do wojny.Chyba dobrze się stanie,tylko lista vip mogłaby być większa bo się już ludzie nie mieszczą ;/

Zapomniałbym,collegium mówiło,NKWD wytwórnia żydów,czy jakoś tak.
Tuz pik,to był nasz człowiek. Ypkisa lali więc doszedł.
Tutaj zaczynają dochodzić ludzie,więc pytam się kim wy kurwa jesteście?

cinkiwonsz
08-03-12, 20:42
Lej więc cały serwer, jak wyżej. Przecież wszyscy mogą dołączyć do wojny. Myślisz, że jesteśmy akademią Collegium? Że jak ktoś chce się wyexpić, żeby potem walczyć przeciwko Wam, to zaraz dołącza do nas? Ok, niech Ci będzie. ;)
Ale nie wszyscy dołączają do Sleep. Niektórzy zostają bez klanu. Exorit vs. Serwer! Braknie Ci miejsca w vip. :D

Haurix666
08-03-12, 20:44
to nie nasze podejście tylko Graczy którzy dochodzą do Gildi neutrali a zachowują się nie fer
Dochodzą, a jak zachowują się nieodpowiednio to odchodzą, a jak ktoś chce od razu wszystkich mordować bez jakiejkolwiek dyskusji 17:42 Wawro [76]: wyjebane mam na to 17:42 Wawro [76]: hunted i tyle
to proszę bardzo.

Bez komentarza.

Wawro
08-03-12, 20:45
NIE CHCE UZYWAC BRZYDKICH SŁÓW

Krótko i na temat

Bedziemy was tyrac jak tych innych OGAROW.

Pozdrowienia, koniec tematu

voagar
08-03-12, 20:55
NIE CHCE UZYWAC BRZYDKICH SŁÓW

Krótko i na temat

Bedziemy was tyrac jak tych innych OGAROW.

Pozdrowienia, koniec tematu

Bratu też wojne wypowiedziałeś?

Stankował silnego, w tym wypadku kapcia na pysk :D?

crunchips
08-03-12, 20:59
Więc mamy czekać aż tam się wszyscy wyexpią,tak? To samo było z sunblade,
Dajmy przykład taki pampeluna jak wrócił do gry miał 66 lvl chyba,a jak doszedł do wojny miał chyba 100 bo się wyexpił. Więc lepiej lać w pizde i nie dać się wyexpić,ale to tylko moja skromna logika.
Fardon ma problem do boltera , ja mam problem do wojtsona, sideth dołącza do wojny.Chyba dobrze się stanie,tylko lista vip mogłaby być większa bo się już ludzie nie mieszczą ;/


Właśnie wy macie taki tok rozumowania że sie wszyscy wyexpiają. A sunblade doszło nagle i wcale sie nie wyexpiali tylko normalnie grali ale wy wkurzacie ludzi wiec wszyscy chca was się pozbyć jesteście nie chciani i podejrzewam że to nakręcają z dwie osoby a wy dacie sie manipulować. Jeszcze w waszej gildi są ludzie którym nie zależy na tej grze i prowokują tylko żeby była wojna i wkurzają wszystkich żeby coś się działo i było więcej szumu i śmiechu dla nich. Współczuje graczą którzy chcą normalnie grać

KarolOs
08-03-12, 21:00
Ponoć, ja jestem tym złym, a chuj niech będę
Wole być skurwysynem niż grać przybłędę

chociaż oro będzie <3

9106796
08-03-12, 21:02
Ja proponuje aby wawro wyszedł na dwór,odpoczął sobie,zobaczył jak wygląda słońce i potem wrócił i gadał normalnie a nie spinał się nie potrzebnie na forum.

Ja rozumiem,że dziś padłeś jesteś nerwowy i 9h expa poszło na nic.

Uwolniona Mysl
08-03-12, 21:05
wszyscy chca was się pozbyć jesteście nie chciani i


To my niechciani nielubiani !

East miśśśku wracaj,wjedziemy w nich jak Microsoft na rynek łooojooooł!

sadysta
08-03-12, 21:07
Bratu też wojne wypowiedziałeś?


Dzieci i ryby głosu nie mają . Nie dotyczy Cię ten temat to co tu robisz?


@topic

Ogólnie chodzi o akcje z Leasem/Side~/Pomocnik B którzy byli/są w Sleepwalkers a pomagali Collegium.
Do tego dzisiaj Wawro został sfragowany przez typa który jeszcze niedawno był w Sleepwalkersach.
Więc jeżeli Bolter faktycznie jest dzieciakiem 15letnim i nie potrafi sobie ludzi ogarnąć to już nie Nasz problem, a do tego naraża cały swój klan na konflikt.
Osobiście uważam, że konflikt jest niepotrzebny, chociaż większej różnicy to dla Exorit nie zrobi.


Exorit vs serwer?
I tak już walczymy z collegium+sunblade+reszta securum+ pomagają im SG :D
pozdro dla Selba który daje info będąc na SG :B

Lenobian
08-03-12, 21:10
To my niechciani nielubiani !

East miśśśku wracaj,wjedziemy w nich jak Microsoft na rynek łooojooooł!



http://img.zryte.pl/suchar_9811.jpg

WODY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

voagar
08-03-12, 21:12
Dzieci i ryby głosu nie mają . Nie dotyczy Cię ten temat to co tu robisz?


@topic

Ogólnie chodzi o akcje z Leasem/Side~/Pomocnik B którzy byli/są w Sleepwalkers a pomagali Collegium.
Do tego dzisiaj Wawro został sfragowany przez typa który jeszcze niedawno był w Sleepwalkersach.
Więc jeżeli Bolter faktycznie jest dzieciakiem 15letnim i nie potrafi sobie ludzi ogarnąć to już nie Nasz problem, a do tego naraża cały swój klan na konflikt.
Osobiście uważam, że konflikt jest niepotrzebny, chociaż większej różnicy to dla Exorit nie zrobi.


Exorit vs serwer?
I tak już walczymy z collegium+sunblade+reszta securum+ pomagają im SG :D
pozdro dla Selba który daje info będąc na SG :B

Ani rybą, ani dzieckiem nie jestem, temat dotyczy dojscia Sleepwalkers do wojny, czyli w takim samym stopniu dotyczy Ciebie jak i mnie, wiec trzymaj tego swojego filigranowego ptaszka na wodzy i mysl tym czym powinienes.

ziaik123@interia.pl
08-03-12, 21:12
lol ale spina ^^

Seku88
08-03-12, 21:23
Więcej, więcej :D podzielmy się i walczmy wszyscy ! proponuję wprowadzenie expa za ludzi :D

draknostorin
08-03-12, 21:23
Sideth to zwykły PKer, zabija bez powodu i już padał za to. Zabił i odszedł z klanu, SW nie miało z tym nic wspólnego. Całe to ostrzeżenie to nic innego jak próba zachowania neutralności, SW chce być neutralne, teraz to od was zależy jak będzie. Jak zakładacie, że ludzie chcą się wyexpić to bijcie tych co ledwo na main wyszli. To wygląda tak, ze ktoś gra, expi i robi questy i nagle „dostaje liścia” od was i to wy sami pchacie go na wojnę, gdyby był nie bity pewnie miał by wyje…e na wojnę.

Wawro
08-03-12, 21:23
ten h lvl sie odezwal wow duzo z siebie wyprodukowales haha btw maciek bylem przed chwila na spacerku ale slonca nie widzialem ciemno;/

Nil Loth
08-03-12, 21:25
Dzieci i ryby głosu nie mają . Nie dotyczy Cię ten temat to co tu robisz?


@topic

Ogólnie chodzi o akcje z Leasem/Side~/Pomocnik B którzy byli/są w Sleepwalkers a pomagali Collegium.
Do tego dzisiaj Wawro został sfragowany przez typa który jeszcze niedawno był w Sleepwalkersach.
Więc jeżeli Bolter faktycznie jest dzieciakiem 15letnim i nie potrafi sobie ludzi ogarnąć to już nie Nasz problem, a do tego naraża cały swój klan na konflikt.
Osobiście uważam, że konflikt jest niepotrzebny, chociaż większej różnicy to dla Exorit nie zrobi.


Exorit vs serwer?
I tak już walczymy z collegium+sunblade+reszta securum+ pomagają im SG :D
pozdro dla Selba który daje info będąc na SG :B

Takie pieprzenie, ja też moge powiedziec Exorit+securum+memento mori+troche jasnie panow+ 2 lyzki NKWD

pawello13
08-03-12, 21:30
E tam, gościu za to odszedł z gildii Sleepwalkers zatem gildia się umywa jakby, to jest teraz jego osobisty problem więc po co ta cała spina? Jest fajnie, poexpi się popada, coś się dzieje. A teraz jak Sleepwalkers dojdzie to pewnie jak po drodze znów pobanują nas, to przy pomocy SG nie mamy najmniejszych szans.. Ja się nie sprzedaje i będę walczyć do końca i Was denerwować. Z resztą, ja osobiście nie spinam do nikogo i nie chciałbym zeby słowa wypowiedziane przez gildię były odebrane jako wypowiedziane z ust każdego członka. To jest gra, przyjemność, zabawa o to przecież tutaj chodzi.

Kryśka, czytając te posty wpadłem na ten sam pomysł :D

Lekki offtop. Przykładowo, jak pogram całą noc i cały dzień, to jest moja sprawa nie wasza. Że Wawro gra to jego sprawa.. czy ktoś napisał przepis na poprawne życie? On sobie siedzi gra i ma wszystko w dupie, ja tak samo, ja jeszcze potrafię pobalować ze 3 dni . I ja się cieszę z takiego życia, to że nie musze nic robic to +. A wy zazdrościcie i próbujecie dogryzać.. dajcie sobie spokój bo mnie to wcale nie rusza. :)

makmej
08-03-12, 21:32
Nie" Exorit " tylko "Last Legion" + Securum + Jaśnie pany + Memento Mori.
Sunblady doszły nagle... HAHA:P dobre sobie^^ , wcale nam Eremce nie powiedział jak było xD

voagar
08-03-12, 21:34
E tam, gościu za to odszedł z gildii Sleepwalkers zatem gildia się umywa jakby, to jest teraz jego osobisty problem więc po co ta cała spina? Jest fajnie, poexpi się popada, coś się dzieje. A teraz jak Sleepwalkers dojdzie to pewnie jak po drodze znów pobanują nas, to przy pomocy SG nie mamy najmniejszych szans.. Ja się nie sprzedaje i będę walczyć do końca i Was denerwować. Z resztą, ja osobiście nie spinam do nikogo i nie chciałbym zeby słowa wypowiedziane przez gildię były odebrane jako wypowiedziane z ust każdego członka. To jest gra, przyjemność, zabawa o to przecież tutaj chodzi.

Kryśka, czytając te posty wpadłem na ten sam pomysł :D

Lekki offtop. Przykładowo, jak pogram całą noc i cały dzień, to jest moja sprawa nie wasza. Że Wawro gra to jego sprawa.. czy ktoś napisał przepis na poprawne życie? On sobie siedzi gra i ma wszystko w dupie, ja tak samo, ja jeszcze potrafię pobalować ze 3 dni . I ja się cieszę z takiego życia, to że nie musze nic robic to +. A wy zazdrościcie i próbujecie dogryzać.. dajcie sobie spokój bo mnie to wcale nie rusza. :)
Taa, najbardziej wam zazdroszcze expienia o 4 w nocy.

Lenobian
08-03-12, 21:36
Nie" Exorit " tylko "Last Legion" + Securum + Jaśnie pany + Memento Mori.
Sunblady doszły nagle... HAHA:P dobre sobie^^ , wcale nam Eremce nie powiedział jak było xD


Zmieniłem zdanie na temat Eremce.
Mam nadzieje , że to przeczyta i zrozumie jak nisko upadł...

To mój ostatni post w tym temacie.

Bye

pawello13
08-03-12, 21:36
dla mnie 4 i 16 to to samo ;) a spać dużo nie trzeba, 4h najlepiej.

prazyk123
08-03-12, 21:38
Taa, najbardziej wam zazdroszcze expienia o 4 w nocy.

A ja wam tych mass logów o 6 rano ahh... też bym tak chciał ;/

Agri
08-03-12, 21:41
No cóż, fajnie :). To czekamy na 13 marca i roznosimy serwer :p

Siwor
08-03-12, 21:43
No cóż, fajnie :). To czekamy na 13 marca i roznosimy serwer :p

Nie obiecuj nie obiecuj :D

musznik123
08-03-12, 21:46
Mówicie coś o tym, że tyramy serv... Wy także zabijacie noobów, przykładem tu jest Baron Massacra który u was jak i u nas ma pograne ;/ Zachowujecie się tak samo jak my albo i gorzej!
P.S gz za SPYING i i pomoc z innych źródeł!

makmej
08-03-12, 21:47
Eremce nisko upadł? Nie wiem kto tu się poniża do wysyłania spayów itd. YY a tak COLLEGIUM I JEGO SPRZYMIERZEŃCY. Boże na cholerę się spinać:P Mój ostatni post , pewnie bym się powyzywał chętnie ale to nie na mój poziom. DOBRANOC! SI JA IN ALTARON

voagar
08-03-12, 21:59
A ja wam tych mass logów o 6 rano ahh... też
bym tak chciał ;/
Niestety nie mozesz, jak grasz do 5, to potem odsypiasz do 15. Fizycznie niemozliwe zebys zalogowal o 6 :(

@Ypkis
Nie wiem czy wiesz ale spanie mniej niz 8h dziennie jest niezdrowe :(

Parmezan
08-03-12, 22:14
@up

za przeproszeniem; gówno prawda :)


@topic

Spina według mnie zupełnie niepotrzebna. Bolter... kilka razy uciąłem sobie z tobą pogawędkę. Wydawało mi się, że niektóre rzeczy sobie wyjaśniliśmy.
Dzisiejsze zachowanie Sidetha nadwyrężyło zaufanie, którym was darzyliśmy.
Nie oczekujcie od nas bierności wobec takiego zachowania.
Z przykrością muszę stwierdzić, że większość gildii, które oficjalnie nie ingerują w sprawy wojny, niestety traktować można jako wylęgarnie przyszłych członków obu walczących przeciw sobie stron.
Problem tkwi u samych podstaw - w rekrutacji. Powinniście uważniej "prześwietlać" ludzi, których przyjmujecie do gildii.
Jeśli chcecie zachować neutralność to bądźcie w tym KONSEKWENTNI.
Powinniście zrozumieć również, że wojna rządzi się swoimi prawami.
Niestety ostatnie miesiące w świecie Altaronu pod tym względem są raczej burzliwe.
Mam tutaj na myśli chociażby kwestię zajmowania tzw expowisk. Musicie zrozumieć to, że gildie walczące zawsze będą uważać, iż mają pierwszeństwo w ich zajmowaniu przed graczami neutralnymi.
Niestety powodem większości konfliktów jest brak dialogu pomiędzy stronami sporu. Tak było również w tym przypadku.
Co z tego wyniknie? Czas pokaże.

Pozdrawiam, Ormo aka Strzykawa vel Suchar

negrula
08-03-12, 22:29
poczułam się jakby zarzuty Orma były w stronę ARR - jak miałam uważniej prześwietlać ludzi? nie jestem w stanie tego uczynić. to gra a nie wojsko. może jeszcze jakieś testy sprawnościowe plus rozmowa psychologiczna?
jak się pchało du.. pupę tam gdzie nie trzeba, zachowując dwulicowość to tak potem wyszło.
gildie walczące przed neutralnymi? kto Ci tych bzdur nawciskał? jest to gdzieś w regulaminie? to jakbym grała, miała bonusowy czas i expiłabym to musiałabym zejść z expa bo tak Wam się zachce? akurat.
sami wybraliście się na wojne - nikt wam nie kazał.

Agri
08-03-12, 22:32
Samna.... Serwer PvP rządzi się swoimi prawami, chcesz expić to sobie na to zasłuż, wywalcz prawo do expienia.

ziaik123@interia.pl
08-03-12, 22:33
lol a Wy dalej Swoje pitolenie -.- o zasadach...

Parmezan
08-03-12, 22:39
@up
Nadinterpretacja.

gildie walczące przed neutralnymi? kto Ci tych bzdur nawciskał? jest to gdzieś w regulaminie? to jakbym grała, miała bonusowy czas i expiłabym to musiałabym zejść z expa bo tak Wam się zachce? akurat.
sami wybraliście się na wojne - nikt wam nie kazał.

Otóż tych bzdur nawciskało mi doświadczenie.
Regulamin nijak się ma, do niepisanych zasad ustalanych na serwerze.
Tak. Zostałabyś poproszona o to abyś z respa zeszła.
Gracze uczestniczący w wojnie mają mniejsze możliwości uzyskiwania doświadczenia. Jeśli pojawia się możliwość zarobku bądź odrobienia straconego poziomu, to niestety wszelkie sympatie i sentymenty idą w odstawkę.
Chcecie żeby było inaczej? Walczcie o to. Tak samo jak my wybraliśmy wojnę, tak wy wybraliście grę jako gracze neutralni. Pogódźcie się z konsekwencjami waszych wyborów, albo walczcie o to aby ustalać swoje własne prawa.

Pozdrawiam Ormo

Attax
08-03-12, 22:45
Wchodzę sobie po całym dniu spędzonym z kobieta ( Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet ). Wbijam jak zwykle na forum i nagle dowiaduje się ze mam hunta od Exorit bo jakis typ którego nigdy na GC nie widziałem zabił kogoś z Exoritu. Ja zawsze byłem neutralem i pokazywałem to wiele razy. Odwołując się do przeszłości Miczua , Andreas wychodzac i atakujac was sprawił że RR miało od was Hunta? Nie musicie teraz lać wszystkich w kolo jak ktoś chce sobie tutaj normalnie pograć to mu też dajcie taka możliwość. Poza tym pisałem z Agrim i wszystko było wyjasnione, powiedziałem mu że do wojny nie dochodzę. Jeżeli teraz mam stać pod ścianą i mam do wyboru grać i padać przez Sidetha który zachował sie jak np Tuz Pik , Ogryz itp (nic do tych graczy nie mam) ale Ogryz siedzial w SW wyszedl z gildii i bije Collegium ale jakoś Collegium nie wypowiedziało przez to całemu klanowi wojny to wolnie nie grać w ogole bo szkoda mi mojego czasu, zrobiłbym sobie nową postać tylko po co? Skoro i tak po wbiciu 50-70lvlu stwierdzicie ze jestem kimś z Collegium czy Exorit i będę miał hunta. Staram się tutaj jakoś do was dotrzeć że pomimo że trwa wojna która się nigdy nie skończy grają również gracze którzy są niezaangażowani w sytuacje jaka jest na serwerze i ja się zaliczam do tej grupy jak pewnie spora część graczy z SW. I teraz mam pytanie czy mogę jakoś zachować swoja neutralność bo naprawdę nie mam ochoty uczestniczyć w wojnie?

eremce
08-03-12, 22:50
Wciskanie, że sunblade było neutralne, jest nie na miejscu, od kiedy ja doszedłem do exorit. Całe Collegium dobrze o tym wie że Sunblade, tylko czekało na ruch exorit w ich stronę. Wystarczyłoby, że Wawro by się potknął o kamień i przewracając się popchnął Daarko, i już by wielkie Sunblade dołączyło do wojny. W sumie cieszę się, że Sleepwalkers dołączyło. Im większa masa tym mnie ogaru. Śmiało można stwierdzić, że ta wojna rzeczywiście nosi nazwę Exorit vs Server. Nawet SG są przeciwko nam. Ponieważ nie wierzę, że osoba będąca w wojnie może stronniczo oceniać ludzi będących jego potencjalnymi ofiarami.

darkside
08-03-12, 22:50
Nie mamy od Was hunta

Jakto k*rwa nie? Dochodźcie do tego kolegium bo i tak małe szanse mają nawet z wami.

Właśnie wy macie taki tok rozumowania że sie wszyscy wyexpiają. A sunblade doszło nagle i wcale sie nie wyexpiali tylko normalnie grali ale wy wkurzacie ludzi wiec wszyscy chca was się pozbyć jesteście nie chciani i podejrzewam że to nakręcają z dwie osoby a wy dacie sie manipulować. Jeszcze w waszej gildi są ludzie którym nie zależy na tej grze i prowokują tylko żeby była wojna i wkurzają wszystkich żeby coś się działo i było więcej szumu i śmiechu dla nich. Współczuje graczą którzy chcą normalnie grać

I h@j. Słaby się tłumaczy.

Ja proponuje aby wawro wyszedł na dwór,odpoczął sobie,zobaczył jak wygląda słońce i potem wrócił i gadał normalnie a nie spinał się nie potrzebnie na forum.

Ja rozumiem,że dziś padłeś jesteś nerwowy i 9h expa poszło na nic.

hohoho noo bo ty k$rwa grasz godzine dziennie bo ci na tyle matka pozwala a tak to w piłke grasz cały dzień z kolegami. Jeb$ny hipokryta. Chciałeś coś do rozmowy wnieść ale coś ci to tanio wyszło.


Ani rybą, ani dzieckiem nie jestem

Ale jesteś smietnikiem

Chojnas007
08-03-12, 22:52
Attax popieram i sądzę podobnie. Gracze którzy mnie znają wiedzą, że nie szukam zwady, po prostu chce spokojnie pograć ( odstresować się po całym dniu ). Co do gracza od nas z gildi przez, którego to wszystko się wydażyło hmm... widziałem go raz w depozycie, nie znam, więc nie oceniam. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i konsekwencje zostaną wyciągnięte ze "złych" graczy.

Pozdrawiam Chojnas

negrula
08-03-12, 22:54
akurat bym zeszła ;p nie, co ja mówie - wręcz bym położyła czerwony dywan i zarzuciła kwiatkami.
a tak poważnie - dajcie już sobie spokój - niektórzy swoim zachowaniem powodują, to co ostatnio napisałam w swych postach.
szkoda mi tylko neutralnych graczy - że w altarońskim świecie nie otrzymali oni szacunku i tolerancji. no ale co ja tu mam gadania - to wy walczycie, panowie i władcy. decydujcie o altaronie dalej. powodzenia!

attax dziękuję za życzenia :D

sebastianix
08-03-12, 22:55
No cóż, fajnie :). To czekamy na 13 marca i roznosimy serwer :p


Repito!!! :p :p

eremce
08-03-12, 23:00
Zmieniłem zdanie na temat Eremce.
Mam nadzieje , że to przeczyta i zrozumie jak nisko upadł...

To mój ostatni post w tym temacie.

Bye

Brawo jesteś najlepszy! Zrób sobie nadruk na koszulce "Anty-Eremce".

P.S. Właśnie przeczytałeś ten post, i chcesz na niego odpisać, ale się wahasz ,bo przecież napisałeś że już więcej w tym temacie się nie udzielisz. Załóż nowy temat :P

Uwolniona Mysl
08-03-12, 23:01
Wchodzę sobie po całym dniu spędzonym z kobieta ( Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet ). Wbijam jak zwykle na forum i nagle dowiaduje się ze mam hunta od Exorit bo jakis typ którego nigdy na GC nie widziałem zabił kogoś z Exoritu. Ja zawsze byłem neutralem i pokazywałem to wiele razy. Odwołując się do przeszłości Miczua , Andreas wychodzac i atakujac was sprawił że RR miało od was Hunta? Nie musicie teraz lać wszystkich w kolo jak ktoś chce sobie tutaj normalnie pograć to mu też dajcie taka możliwość. Poza tym pisałem z Agrim i wszystko było wyjasnione, powiedziałem mu że do wojny nie dochodzę. Jeżeli teraz mam stać pod ścianą i mam do wyboru grać i padać przez Sidetha który zachował sie jak np Tuz Pik , Ogryz itp (nic do tych graczy nie mam) ale Ogryz siedzial w SW wyszedl z gildii i bije Collegium ale jakoś Collegium nie wypowiedziało przez to całemu klanowi wojny to wolnie nie grać w ogole bo szkoda mi mojego czasu, zrobiłbym sobie nową postać tylko po co? Skoro i tak po wbiciu 50-70lvlu stwierdzicie ze jestem kimś z Collegium czy Exorit i będę miał hunta. Staram się tutaj jakoś do was dotrzeć że pomimo że trwa wojna która się nigdy nie skończy grają również gracze którzy są niezaangażowani w sytuacje jaka jest na serwerze i ja się zaliczam do tej grupy jak pewnie spora część graczy z SW. I teraz mam pytanie czy mogę jakoś zachować swoja neutralność bo naprawdę nie mam ochoty uczestniczyć w wojnie?

Jeśli chodzi o Ciebie,byłbym za tym,żebyś mógł dalej sobie być neutralem i robić to co lubisz,questy itp zawszę się z Tobą dobrze dogadywałem.
Ale jak widziałem jak wojtson liże dupsko collegium aż rodzynki wypadają,to ta zniewaga krwi wymaga :D

Wolf
08-03-12, 23:03
Przepraszam że wypowiem się w temacie na temat który nie powinien być tutaj poruszany...
Tak wiec jeśli chodzi o coraz większą liczbę uczestników wojny- głównie po stronie Colegium a nie Exorit. Niestety sami tworzycie sobie nowych wrogów przez swoje zachowanie a raczej "szczeniackie" zachowania kilku waszych graczy. Przez czas spędzony w grze ani razu nie zdarzyło mi się żebym miał jakiś problem z gildią, członkami gildii Colegium. Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o Exorit. Zastanówcie się czy takie zachowania przysporzą wam zwolenników czy tez wręcz przeciwnie... Co do wywalania z expa- spotkałem się kilkakrotnie z taką sytuacją- zawsze był to członek gildi exorit. Dziwne że Colegium nie ma z expieniem problemu- czyżby znali jakieś tajemne expowiska niedostępne dla innych. A wracając do wywalania- jeśli myślicie że zachęcicie kogoś do wyjścia z expa słowami "wyjdż bo padniesz" to powodzenia. Czasami wystarczy grzecznie poprosić porozmawiac i juz macie wolny exp. Niestety to chyba nie w waszym stylu:p Ten post nie ma na celu obrażenia nikogo i wywołania kolejnych spin:) mam nadzieje że tak zostanie odebrany

ziaik123@interia.pl
08-03-12, 23:04
Chciałbym podziękować tym którzy zostaną w Sleepwalkers że maja jaja a Ci którzy odejdą to zostawię to bez komentarza wolę walczyć ze złem na tym serwie niż grac ze świadomością że pozostawiłem Swoich kumpli na polu bitwy bez pomocy...

Attax
08-03-12, 23:19
Chciałbym podziękować tym którzy zostaną w Sleepwalkers że maja jaja a Ci którzy odejdą to zostawię to bez komentarza wolę walczyć ze złem na tym serwie niż grac ze świadomością że pozostawiłem Swoich kumpli na polu bitwy bez pomocy...

Nie stawiaj ludzi miedzy młotem a kowadłem, ktoś nie ma ochoty nie walczy i tyle ktoś ma ochotę to dochodzi do wojny. Bo przez twoje słowa rozumiem to że jak nie dojdę do wojny to nie będziemy razem na hunty chodzić i ogólnie nawet cześć nie będziesz mi odpowiadał.

siwyus
09-03-12, 06:43
@up
Razem na hunty? Będziesz mu respa ustępował. Przecież takie są zasady !!! Haha ...

dedereq
09-03-12, 07:11
Chciałbym podziękować tym którzy zostaną w Sleepwalkers że maja jaja a Ci którzy odejdą to zostawię to bez komentarza wolę walczyć ze złem na tym serwie niż grac ze świadomością że pozostawiłem Swoich kumpli na polu bitwy bez pomocy...

A co to za różnica skoro i tak wszyscy są już hunted? xD

maja1414
09-03-12, 08:44
@UP już widzę jak dedereq od poniedziałku do piątku po 20 wychodzisz na akcje i wszystkich karasz za hunta.

Co do Attax'a i Chojnas'a mógłbym ręczyć za nich swoim lvl, że nie dojdą do wojny jeśli ich nie będziemy bić. Chojnas pamiętasz jak ci obiecałem, że zapamiętam Cię? :D

A teraz do Master'Boltera, pamiętam jak mi gwarantowałeś (może i mam nawet gdzieś na screenie), że żaden z członków twojej gildii nie dojdzie do wojny. A jak się zarzekałeś, że na pewno nie Sedeth (czy jakoś tak).
Czy to nasza wina, że nie umiesz opanować bałaganu w gildii? Mogę od tak wymienić teraz osoby, które by doszły do Collegium nawet gdyby tego tematu nie było (nie nadmieniłbym ciebie, bo wiem po co tu grasz).

Czasy się zmieniły w altaronie. Nuda na serwerze sprawiła, że teraz wszyscy się naparzają, bo nie ma co robić z hajsem. Jedyne z czego się cieszę, to to, że przynajmniej elfy i kościane będą częściej wolne, bo jakoś nie miałem serca nikogo wywalać, z coultów, kościanych, elfów.

A co do wypowiedzi Klimczaka tam na którejś tam stronie na teamt gry o danej godzinie:
Jakby tak zapisać nicki wszystkie które expią do 4-5 rano. Wiecej wyszłoby waszych nicków, niż naszych.

cinkiwonsz
09-03-12, 09:39
@Darkside: Czy Ty się dobrze czujesz, czy próbujesz zrobić idiotę ze mnie? Gdzie ja napisałem "nie mamy od Was hunta"? Jak nie ogarniasz interpunkcji, to chociaż nie przerabiaj cytowanych postów. Mój, co widać, edytowany nie był.

Total
09-03-12, 09:48
Śmiechu warte te 6 stron.
Powiem tak - szanuje wszystkich graczy na Altaronie i nigdy nikogo nie obrażałem, walczę dla zabawy - powtarzałem to i powtarzać będę dalej.
A sytuacja gdzie 80-90% graczy na servie będzie się bić to mi pasuje.
Dziękuje każdemu nowemu "targetowi" za przyszła zabawę oraz każdemu staremu "targetowi" za to co już się odbyło. Oby tak dalej panowie i panie.
Good Luck & Have Fun
Pozdro Tuz Pik.

voagar
09-03-12, 11:10
Wchodzę sobie po całym dniu spędzonym z kobieta ( Wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet ). Wbijam jak zwykle na forum i nagle dowiaduje się ze mam hunta od Exorit bo jakis typ którego nigdy na GC nie widziałem zabił kogoś z Exoritu. Ja zawsze byłem neutralem i pokazywałem to wiele razy. Odwołując się do przeszłości Miczua , Andreas wychodzac i atakujac was sprawił że RR miało od was Hunta? Nie musicie teraz lać wszystkich w kolo jak ktoś chce sobie tutaj normalnie pograć to mu też dajcie taka możliwość. Poza tym pisałem z Agrim i wszystko było wyjasnione, powiedziałem mu że do wojny nie dochodzę. Jeżeli teraz mam stać pod ścianą i mam do wyboru grać i padać przez Sidetha który zachował sie jak np Tuz Pik , Ogryz itp (nic do tych graczy nie mam) ale Ogryz siedzial w SW wyszedl z gildii i bije Collegium ale jakoś Collegium nie wypowiedziało przez to całemu klanowi wojny to wolnie nie grać w ogole bo szkoda mi mojego czasu, zrobiłbym sobie nową postać tylko po co? Skoro i tak po wbiciu 50-70lvlu stwierdzicie ze jestem kimś z Collegium czy Exorit i będę miał hunta. Staram się tutaj jakoś do was dotrzeć że pomimo że trwa wojna która się nigdy nie skończy grają również gracze którzy są niezaangażowani w sytuacje jaka jest na serwerze i ja się zaliczam do tej grupy jak pewnie spora część graczy z SW. I teraz mam pytanie czy mogę jakoś zachować swoja neutralność bo naprawdę nie mam ochoty uczestniczyć w wojnie?

Nie czaje, ktos pluje Ci prosto w twarz, a Ty uprzejmie pytasz czy pozyczy Ci chusteczke?


Ale jesteś smietnikiem
To jakis motyw literacki?
p.s. Typowa argumentacja exorit- "i ch@j", az dziw ze znasz takie slowa jak hipokryzja, ktorej jestescie najlepszym przykladem.

Legolas
09-03-12, 11:48
Widzisz Klimczak on jak i inni neutrale a tacy są , nie chce się bić. I ja sam gdy inni pluli nam w twarz udawałem ze pada deszcz.
Jeżeli nie może być klanów neutralnych to może niech twórcy to napiszą na głównej stronie jak i cały opis tej gry . Kiedyś gdzieś jakiś czytałem ale tamten opis nie pasuje do dzisiejszego stanu .
Gra nam daje wybór przyłączenia do wojny przeciwko Wojskami Abitańczyków . Ale wy wciągacie nas w swoją wojnę na siłę .
Kto mądry ma jakąś radę dla neutralnych graczy? Mamy przestać grać czy może zrobić pauzę ? Nie wiem ale czy tak ciężko nas zrozumieć ? Po prostu odpisujecie do tematu Wojna a Altaron , bo to poważny problem nas wszystkich jeżeli tu gramy i chcemy grać jak najdłużej.
Nie wiem co by mogła zrobić dla nas administracja w końcu my też jesteśmy waszymi graczami więc może jakoś nam pomożecie , nie wiem jak nie myślę o banowaniu kogoś bo grozi mi wojną , Ale właśnie pomyślcie co możecie zrobić ? Może wyjdzie na to że Altaron to nie gra dla neutrali , więc wtedy proszę grubym drukiem napisać taką informację bo szczerze , nie wiem czy warto marnować czas na grę tutaj .

mario
09-03-12, 12:28
Jak mamy uważać ze ktoś jest neutral? Przykład horsu który byl niby neutral [nie chce ciebie obrażać] został zabity i na następny dzien byl juz w exorit. Napewno jest jeszcze wielu takich co niby sa neutral a dochodzą do czyjejś z stron.

cinkiwonsz
09-03-12, 12:35
Dobrze, zgadzam się w 100%, ale co to ma do rzeczy? Naprawdę uważacie, że Sleepwalkers jest taką akademią obu stron i tylko u nas są gracze, którzy później dochodzą do którejś strony? Nigdzie indziej? Zadałem już to pytanie, ale nie doczekałem się od nikogo odpowiedzi, więc ponawiam. NIE jest retoryczne.

mario
09-03-12, 13:47
Ja nie uważam ze jesteście jakas akademia wojenną. Zachowanie exorit jest głupie i niepotrzebne. W taki sposób będą miec tylko wrogów a nie przyjaciół.

negrula
09-03-12, 13:59
Ja tak samo jak Legolas: odpowiedzcie nam na pytanie - jak tu się mają odnaleźć neutralni gracze skoro ich decyzja nie jest szanowana i są w Altarońskim świecie traktowani na najniższej pozycji.

Grać dalej jak gdyby nigdy nic? Być wywalanym z expa? Namawianym później do wzięcia udziału w wojnie? Jeśli tak to gra neutralnych graczy nie ma tu sensu - było trzeba napisać, że Altaron będzie upodabniał się do warOtsa.

Ktoś napisał, że wojna jest w dużym stopniu wynikiem nudy na serwie. Wg mnie to brak kreatywności objawiająca się u większości walczących.
Poza tym, nie wiem czy zauważyliście, ale Altaron jest za mały na 5miesięczną wojnę.


Kemoc - nie, nie tylko Sleepwalkers. W klanie RR były też osoby, które odeszły by walczyć. Zatem zaskoczyły mnie słowa Wawra w kierunku Sleep~ - no ale trudno, najwidoczniej nie do końca przemyślał sprawę, albo raczej wcale jej nie przemyślał tylko "akcja-reakcja".

xyro
09-03-12, 14:14
Moje zdanie jest takie, że wielu osobom z neutralnych klanów się w dupie poprzewracało. Chciałbym, żeby przeszedł na altaron jakiś team który by pokazał wam wszystkim co to znaczy PA.(Pewnie merv by wszystkich po banował.) Jak nie podoba wam się wojna - nikt was nie trzyma tu na siłę, nie rozumiem po co robić z siebie pizdy i zakładać na forum bezsensowne tematy.

negrula
09-03-12, 14:23
Moje zdanie jest takie, że wielu osobom z neutralnych klanów się w dupie poprzewracało. Chciałbym, żeby przeszedł na altaron jakiś team który by pokazał wam wszystkim co to znaczy PA.(Pewnie merv by wszystkich po banował.) Jak nie podoba wam się wojna - nikt was nie trzyma tu na siłę, nie rozumiem po co robić z siebie pizdy i zakładać na forum bezsensowne tematy.


No. Człowiek chce podyskutować na poziomie, rozwiązać problem a tu takie coś. No cóż..

Kolejny raz utwierdzacie mnie w przekonaniu, że to co potraficie robić najlepiej to obrażanie innych, a jak Wam nie wychodzi to zabijanie.

Hail RR

cinkiwonsz
09-03-12, 14:27
@up: W odwrotnej kolejności. ;)

voagar
09-03-12, 14:29
Widzisz Klimczak on jak i inni neutrale a tacy są , nie chce się bić. I ja sam gdy inni pluli nam w twarz udawałem ze pada deszcz.
Jeżeli nie może być klanów neutralnych to może niech twórcy to napiszą na głównej stronie jak i cały opis tej gry . Kiedyś gdzieś jakiś czytałem ale tamten opis nie pasuje do dzisiejszego stanu .
Gra nam daje wybór przyłączenia do wojny przeciwko Wojskami Abitańczyków . Ale wy wciągacie nas w swoją wojnę na siłę .
Kto mądry ma jakąś radę dla neutralnych graczy? Mamy przestać grać czy może zrobić pauzę ? Nie wiem ale czy tak ciężko nas zrozumieć ? Po prostu odpisujecie do tematu Wojna a Altaron , bo to poważny problem nas wszystkich jeżeli tu gramy i chcemy grać jak najdłużej.
Nie wiem co by mogła zrobić dla nas administracja w końcu my też jesteśmy waszymi graczami więc może jakoś nam pomożecie , nie wiem jak nie myślę o banowaniu kogoś bo grozi mi wojną , Ale właśnie pomyślcie co możecie zrobić ? Może wyjdzie na to że Altaron to nie gra dla neutrali , więc wtedy proszę grubym drukiem napisać taką informację bo szczerze , nie wiem czy warto marnować czas na grę tutaj .
Nigdy, ani ja ani nikt z Collegium nie powiedzial, ze nie moze byc klanow neutralnych. Mnie tylko dziwi, ze w takiej sytuacji na sile probujecie takowym zostac.

p.s. Keavira, czasami lepiej zebys nic nie pisal :o

@Samna
Zwracaj sie osobowo, czy tam gildiowo, bo nigdy nie wiem czy mowisz do exorit, do collegium czy do kogos konkretnie :D

pawello13
09-03-12, 14:50
Spartakus jak masz mieć problem z collegium jak w tygodniu tylko my expimy?

Attax był w porządku i jest. Po co ma mieć przegrane za jakiegoś idiote?

Keavira , ja padłem doszedłem, mój wybór, NKWD nie miało problemów . Horsu padł , wkurzył się i zaczął walczyć. Proste. Powinno być tak że jak jest gildia neutralna to nie odpowiada zbiorowo w pewnych sytuacjach, ale powinna taka osoba natychmiast wystąpić z gildii.

negrula
09-03-12, 14:56
Spartakus jak masz mieć problem z collegium jak w tygodniu tylko my expimy?




Spart odnosił się do wydarzeń wcześniejszych.

maja1414
09-03-12, 15:00
Ja nie uważam ze jesteście jakas akademia wojenną. Zachowanie exorit jest głupie i niepotrzebne. W taki sposób będą miec tylko wrogów a nie przyjaciół.

O matko jakie te Sunblade i Collegium szlachetne...
Widzę 2 rozwiązania tej wojny.
a) Collegium aka reszta serwera wygrywa--> Po 2 tygodniach wojny Trianos jak zwykle upije się wyzwie kogoś i zacznie się kolejna wojna...
b) Exorit wygrywa---> Nie wiem co się będzie działo. Raczej nie będzie anarchii i nie będzie zabijania neutrali... Ale zapewne połowa graczy Collegium aka reszta serwa zrobiła by sobie nowe postacie, de facto wyjdzie na to, że bijemy neutrali, którzy są dawnymi graczmi.

A teraz skłonię was do refleksji: Czy gildia, która chroni w swoich szeregach uczestników wojny, może być gildią neutralną? Szkoda mi jedynie tych, którzy muszą płacić za błędy liderów, którzy z porządnych gildii typu Sleepwalkers, Exorit , Collegium, RR, zrobili masówki i pozwolili dopuścić do takiego stanu.

Dodam jeszcze, że 300 spartan pod Termopilami rozbiło liczniejszy oddział Persów, bo w wojnie nie tylko liczy się ilość ale także jakość (z altarońskiego. skill)

voagar
09-03-12, 15:03
Spartakus jak masz mieć problem z collegium jak w tygodniu tylko my expimy?

Attax był w porządku i jest. Po co ma mieć przegrane za jakiegoś idiote?

Keavira , ja padłem doszedłem, mój wybór, NKWD nie miało problemów . Horsu padł , wkurzył się i zaczął walczyć. Proste. Powinno być tak że jak jest gildia neutralna to nie odpowiada zbiorowo w pewnych sytuacjach, ale powinna taka osoba natychmiast wystąpić z gildii.

Jest w porzadku, i dlatego ma hunta i musi sie prosic o to zeby nie brac udzialu w wojnie. Czytaj co pisza Twoi koledzy ;o
@up
Dlatego przegrywacie ponad 100 fragami, i na kazdym ob uciekacie w poplochu? Niezla sparta! Trianos sie upije? Nie zapominaj, ze 70% Collegium walczy dlatego ze Eastside z Sebkiem to beszczelne gowniarze.

sadysta
09-03-12, 15:06
Nigdy, ani ja ani nikt z Collegium nie powiedzial, ze nie moze byc klanow neutralnych. Mnie tylko dziwi, ze w takiej sytuacji na sile probujecie takowym zostac.

jedyne co tu robisz w tym temacie, to nakręcasz ludzi do walki,niepotrzebnie. Jak będą chcieli walczyć to się włączą sami :)


@Attax , Chojnas
Jeżeli nie będziecie działali w jakikolwiek sposób który mógłby zagrozić dwóm stronom konfliktu, to myślę, że będziecie mogli spokojnie kontynuować swoją przygodę w tej grze.
To samo tyczy się pozostałych ludzi, którzy są w Sleepwalkersach a nie chcą walczyć.
Najlepszą opcją byłoby stworzenie porządnejneutralnej gildii z ogarniętym leaderem, bo od kiedy tu gram(a gram od początku) to takiej nie spotkałem.

@Samna
Nie potrafiłaś ogarnąć ani klanu, ani akademii.
I nie potrafisz zrozumieć, że gildia która jest w konflikcie po prostu odgórnie ma pierwszeństwo w expieniu przed neutralami, neutral może sobie expić całymi dniami, uczestnik wojny ma dużo mniej czasu. Niektórzy to rozumieją inni nie. Collegium tak nie robi, bo jest masówką i nie takiej ma potrzeby.

Woniu1995
09-03-12, 15:16
Jeśli chodzi o Ciebie,byłbym za tym,żebyś mógł dalej sobie być neutralem i robić to co lubisz,questy itp zawszę się z Tobą dobrze dogadywałem.
Ale jak widziałem jak wojtson liże dupsko collegium aż rodzynki wypadają,to ta zniewaga krwi wymaga :D

Hehe liże dupę collegium :D ciekawe...
To że powiedziałem tekst: "do kosza z nim" (powiedziałem to w stronę jakiegoś deada nie pamiętam już kogo) to nie oznacza że liże dupę collegium.
Znałem ludzi z collegium/ exorit zanim ta wojna powstała, jak rozmawiam z collegium/ exorit tzn. że liże im dupę? Widać gołym okiem, że szukasz byle jakiego powodu, żeby mnie zabić. Chcecie to się bijcie... mnie ta wojna jeszcze nie dotknęła i dopóki nie dotknie pozostanę neutralem. Lecz jeśli zabije mnie np. taki Obronca Tytulu za to ,że rozmawiam z collegium no to przepraszam bardzo, ale do wojny dojdę bo mam dość kozactwa z waszej strony... Jeśli taka sytuacja zaistnieje (padne od ręki exorit) to chciałbym już teraz przeprosić wszystkich, których zapewniałem że pozostanę neutralnym graczem. Ale sprawy zachodzą za daleko...

maja1414
09-03-12, 15:18
Ciężko by było zrobić taką porządną gildię 100% neutrali.
Najśmieszniejsze jest to neutrale mają robić sobie gildie bo jest tylko takich 90% na serwerze :D
Gdzieś widziałem pytanie dlaczego Collegium nie biło Sleepwalkers za to że przeszedł do Exorit. Odpowiedź brzmi: To było tak oczywiste, że Ogryz dojdzie do dawnego Securum (tak jak Blood), jak to, że Tisaya jest siostrą Orma.

cinkiwonsz
09-03-12, 15:20
(...)


@Attax , Chojnas
Jeżeli nie będziecie działali w jakikolwiek sposób który mógłby zagrozić dwóm stronom konfliktu, to myślę, że będziecie mogli spokojnie kontynuować swoją przygodę w tej grze.
To samo tyczy się pozostałych ludzi, którzy są w Sleepwalkersach a nie chcą walczyć.
Najlepszą opcją byłoby stworzenie porządnejneutralnej gildii z ogarniętym leaderem, bo od kiedy tu gram(a gram od początku) to takiej nie spotkałem.
(...)

Sadysta mądrze prawi, niestety, zdania w tej kwestii są podzielone w samym Exorit. M. in. Wawro i Eldo zapowiedzieli, że padamy bez żadnych dyskusji, negocjacji, etc. Ktoś z Was wypowiada się w imieniu kladu przedyskutowawszy wcześniej temat z pozostałymi, czy mamy wierzyć na chybił/trafił, a potem dać się zaskoczyć?

negrula
09-03-12, 15:30
@Samna
Nie potrafiłaś ogarnąć ani klanu, ani akademii.
I nie potrafisz zrozumieć, że gildia która jest w konflikcie po prostu odgórnie ma pierwszeństwo w expieniu przed neutralami, neutral może sobie expić całymi dniami, uczestnik wojny ma dużo mniej czasu. Niektórzy to rozumieją inni nie. Collegium tak nie robi, bo jest masówką i nie takiej ma potrzeby.

Ohh no pewnie. Ale to nie ja pchałam się z dupskiem do was tylko Wy do nas swoimi noobami. Jesteś jedną z ostatnich osób, które mogą mi wypominać to, że źle rządziłam klanem. Na jakiej podstawie wysuwasz te wnioski? ARR zostało zamknięte bo za dużo noobcharów z Exorit głównie się tam plątało, nie przeczę, że Collegium też, ale byli na tyle uczciwi, że na dzień dobry się przedstawiali albo po paru dniach.
Co do klanu - działał bez zarzutu z paroma wyskokami - wiadomo, jak w każdym klanie, ale zawsze wszystko od razu załatwiałam.
Zostań liderem, a potem możesz mi wypominać, że źle rządziłam klanem RR.

Co do tego co napisałeś poniżej - już się na ten temat wypowiedziałam, a nie lubię się powtarzać.

Uwolniona Mysl
09-03-12, 15:34
Moje zdanie jest takie, że wielu osobom z neutralnych klanów się w dupie poprzewracało. Chciałbym, żeby przeszedł na altaron jakiś team który by pokazał wam wszystkim co to znaczy PA.(Pewnie merv by wszystkich po banował.) Jak nie podoba wam się wojna - nikt was nie trzyma tu na siłę, nie rozumiem po co robić z siebie pizdy i zakładać na forum bezsensowne tematy.

Dobrze gada ! Polać mu!

Ps Keavira Anal - a jeśli my chcemy mieć jak najwięcej wrogów,i nie potrzebujemy przyjaciół?

Na pedałów nie ma rady,wczoraj kosy,dziś układy :D

sadysta
09-03-12, 16:13
Ohh no pewnie. Ale to nie ja pchałam się z dupskiem do was tylko Wy do nas swoimi noobami. Jesteś jedną z ostatnich osób, które mogą mi wypominać to, że źle rządziłam klanem. Na jakiej podstawie wysuwasz te wnioski? ARR zostało zamknięte bo za dużo noobcharów z Exorit głównie się tam plątało, nie przeczę, że Collegium też, ale byli na tyle uczciwi, że na dzień dobry się przedstawiali albo po paru dniach.
Co do klanu - działał bez zarzutu z paroma wyskokami - wiadomo, jak w każdym klanie, ale zawsze wszystko od razu załatwiałam.
Zostań liderem, a potem możesz mi wypominać, że źle rządziłam klanem RR.

Co do tego co napisałeś poniżej - już się na ten temat wypowiedziałam, a nie lubię się powtarzać.

Zarządzanie neutralnym klanem jak i bycie samym neutralem polega na czymś więcej niż na zalogowaniu,zabicie paru potworów i wylogowaniu.
Tak się składa, że byłem już liderem :rolleyes:
"Rządziłaś"? Nie wiem, czy to słowo tak bardzo podnosi twoje "ego"

@Kemoc
Myślę, że to kwestia dogadania się z ludźmi. Komunikacja między graczami to podstawa.Słowa Wawra i Eldoki były głównie skierowane do ludzi którzy mają jakiś problem i czymś podpadli. Także jeżeli nie chcecie walczyć i nikt Wam nie ma niczego do zarzucenia, to myślę,że możecie być spokojni ;)


@down
wołaj tate żeby pushował

Uiop
09-03-12, 16:22
Bicie WSZYSTKICH i 'wyje(...)' to słowa skierowane do kilku osób? :D hahahaha
Jesteś najlepszy!! :D Sami nie wiecie co mówicie...

mario
09-03-12, 16:44
Dobrze gada ! Polać mu!

Ps Keavira Anal - a jeśli my chcemy mieć jak najwięcej wrogów,i nie potrzebujemy przyjaciół?

Na pedałów nie ma rady,wczoraj kosy,dziś układy :D

Myślisz że obrażajac mnie jestes taki fajny i jestes lepszy teraz? To jestes śmieszny gość zachowujący sie jak dziecko który obraża na forum, pokaz to w grze ze jestes lepszy walcząc zabijac przeciwnika.

Uwolniona Mysl
09-03-12, 16:48
Myślisz że obrażajac mnie jestes taki fajny i jestes lepszy teraz? To jestes śmieszny gość zachowujący sie jak dziecko który obraża na forum, pokaz to w grze ze jestes lepszy walcząc zabijac przeciwnika.

Przepraszam,pomyliło mi się miało być Aman,wybacz,literówka
Jeśli uraziło Cię to,że na pedałów nie ma rady,to poniekąd musisz się czuć pedałem skoro się obraziłeś.
A z zabijaniem przeciwnika wiesz jak jest,czasem się uda czasem nie :rolleyes:

ludek
09-03-12, 16:48
Jak mamy uważać ze ktoś jest neutral? Przykład horsu który byl niby neutral [nie chce ciebie obrażać] został zabity i na następny dzien byl juz w exorit. Napewno jest jeszcze wielu takich co niby sa neutral a dochodzą do czyjejś z stron.

sam sobie chyba odpowiedziales na pytanie dlaczego doszlem do exorit, bylem neutralem zabiliscie mnie za nic i doszlem do nich ;]

Uwolniona Mysl
09-03-12, 16:53
doszlem do nich ;]

Doszedłem głąbie doszedłem,nie kalecz !

voagar
09-03-12, 16:53
sam sobie chyba odpowiedziales na pytanie dlaczego doszlem do exorit, bylem neutralem zabiliscie mnie za nic i doszlem do nich ;]
Gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem.

@topic
Ustalcie jedna wersje (przyp. Exorit), jakiegos goscia od pr'u czy cos?

mario
09-03-12, 17:13
Przepraszam,pomyliło mi się miało być Aman,wybacz,literówka
Jeśli uraziło Cię to,że na pedałów nie ma rady,to poniekąd musisz się czuć pedałem skoro się obraziłeś.
A z zabijaniem przeciwnika wiesz jak jest,czasem się uda czasem nie :rolleyes:

Urazila mnie ta literowka bo bylo widac co wyszło przez ten mały błąd.

Obles
09-03-12, 17:21
Przypominam a zarazem ostrzegam wszystkich wypowiadających się w tym temacie jak i tych, którzy zamierzają to zrobić. Przestrzegajcie regulaminu forum, bo z każdym kolejnym postem wartość merytoryczna wiadomości spada a wzrasta... sami odpowiedzcie sobie co.
Link do regulaminu forum: https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=294

Adamrox
09-03-12, 17:22
Pozdro hejterzy! ;)
http://www.youtube.com/watch?v=NCo3uVJ1jHQ&feature=related

Chojnas007
09-03-12, 17:29
Po rozmowie z graczem Hax Master wybrałem, neutralną drogę, którą kieruję się od początku serwera, założyłem gildię, będę starał się filtrować, przez długi czas graczy. Tylko zaufane osoby mają prawo wstępu do nas. Dark Ethernals będzie gildia neutralną. Jeśli ktokolwiek ma skargę na naszą gildię, proszę kierować wszystkie sprawy do mnie, a spróboje wyjaśnić to.

Pozdrawiam Chojnas

Agri
09-03-12, 17:38
Doszedłem głąbie doszedłem,nie kalecz !

Nie obrażaj mojego kolegi Eldo, dobrze wiesz że typek jest z Holandii i ledwo co pisze ^.^

darkside
09-03-12, 21:43
Ja nie uważam ze jesteście jakas akademia wojenną. Zachowanie exorit jest głupie i niepotrzebne. W taki sposób będą miec tylko wrogów a nie przyjaciół.

Martwisz się o nas :< ?

Przykład horsu który byl niby neutral [nie chce ciebie obrażać] został zabity i na następny dzien byl juz w exorit.

Aha czyli jak go zabiliście to miał dojść do was.


Dlatego przegrywacie ponad 100 fragami

Aha bo fragi mają jakieś znaczenie.


Nie zapominaj, ze 70% Collegium walczy dlatego ze Eastside z Sebkiem to beszczelne gowniarze.

No i powinieneś podziękować Eastsidowi i Sebkowi że swoim zachowaniem sprowokowali nową wojne. Przynajmniej się coś dzieje. A ty z racji tego że uczestniczysz w wojnie jako parcel na akcjach możesz zainstnieć na forum pisząc na tematy o których nie masz pojęcia he.

To jestes śmieszny gość zachowujący sie jak dziecko który obraża na forum, pokaz to w grze ze jestes lepszy walcząc zabijac przeciwnika.

Po pierwsze jak ci nie pasuje forum to poco tu zaglądasz i prowokujesz innych swoimi postami. Po drugie poco ty się wypowiadasz o walce z przeciwnikiem jak ty wogóle na akcje nie chodzisz.

Przypominam a zarazem ostrzegam wszystkich wypowiadających się w tym temacie jak i tych, którzy zamierzają to zrobić. Przestrzegajcie regulaminu forum, bo z każdym kolejnym postem wartość merytoryczna wiadomości spada a wzrasta... sami odpowiedzcie sobie co.
Link do regulaminu forum: https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=294

Dobra nie jesteśmy w przedszkolu. Jest wolność słowa możemy sobie dyskutować o czym chcemy.




Dobra może troche podsumuje. Generalnie płaczecie bo jesteście słabi. Sleapwokers mają hunta bo tak nam się tak uwidziało. Serwer jest pvp więc można ich shuncić bez powodu. Nic tu nie wymyślicie. I nie Altaron, to nie jest war ots tylko serwer RPG. Wy nie umiecie sobie radzić na serwerze RPG więc płaczecie.

A propo graczy którzy nie są w wojnie a sobie umią poradzić na serwerze "RPG". Takim graczem jest Attax. Pozdro

cinkiwonsz
10-03-12, 00:01
Tak. Wolność słowa upoważnia do manipulacji cudzymi wypowiedziami, łamania regulaminu forum, ubliżania i czego tam chcesz. Nawet nie znając prawa należy go przestrzegać. Nie znając regulaminu, a akceptując go, również zobowiązujesz się do stosowania się do niego. Jeśli chcesz dyskutować o wszystkim, na co masz ochotę, to w dyskusjach ogólnych załóż sobie temat "offtopic", ale i tam będą pewne granice. Przeczytaj regulaminy, wtedy będziesz wiedział, co Ci wolno, a czego nie. To tyle, odnośnie twojego komentarza do posta Primaxa.

Sam temat można już chyba zamknąć. Po dzisiejszej akcji jesteśmy chyba oficjalnie po stronie "reszty serwera" w wojnie "Exorit vs. Serwer" (z pominięciem coraz mniejszej części), więc informacja z pierwszej strony przestała być aktualna. Kto chciał zostać neutralny (i liczy, że hunt go nie obejmie) - odszedł lub odejdzie, jeśli jeszcze o niczym nie wie.