PDA

Zobacz pełną wersję : Skille dla rycka


Critikus
11-02-12, 18:09
Witam . Mam takie pytanie dotyczące skillowania i rozdawania PN-ów . Zawsze mówi się że powinno się skillować do 70/70 lub 75/75 i potem rozdać punkty nauki . Ostatnio dowiedziałem się że można szybciej zrobić dobre skille w następujący sposób . Najpierw wyrabiamy sobie skille około 60/60 lub więcej . Potem rozdajemy punkty po równo . Następnie skillujemy ręcznie , w międzyczasie expimy i zbieramy PN-y . Wbijamy skill i gdy jest 100 % następnego skilla rozdajemy punkty na 1 skill . Dostajemy wtedy 190 % i zostaje nam doskillowanie 10 % do następnego skilla . I tak cały czas do blokady . Expimy , zbieramy punkty , rozdajemy do 1 skill . skillujemy itp . Która metoda jest bardziej opłacalna ??.

Moje drugie pytanie dotyczny liczby PN-ów na kolejny skill . Czy liczba punktów rośnie cały czas o tyle samo na dany skill . Czyli podnosi się np o 2 lub 4 aby następny skill wbić ?? Jeśli tak to o ile ?

Pozdro

Attax
11-02-12, 18:24
Pny podnosza sie w bardzo szybkim tempie im wyzszy skill tym wiecej pnow potrzeba i moze na poczatku jest to +2 i +4 lecz pozniej ta ilosc (bynajmnij u zwiadowcow) podnosi sie o +10 czy tez + 30 i wiecej na skill.

jasiek50
11-02-12, 18:29
wczesne wydawanie PN nie ma sensu bo jest to marnotrawstwo, ja osobiście skilowałem tylko na początku do 40-50 około, później podczas expienia dobiłem do 70 i rozdałem trochę PN, lecz jak padałem to spadały i dobijałem znowu, tak że mam ok 85 skile, i jak padne to sobie dodam (oczywiście wszystko z bugiem)

phenixioo12
22-03-12, 21:22
Uwazam ze wojownik ktory na 50 poziomie doswiadczenia zabiera na exp 2 bp heali nie powinien sie wypowiadac na temat skilowania, na temat gry rowniez.

Smile1
22-03-12, 22:21
pny rozdajesz metodą w której doda ci 190% jest to zawsze bardziej opłacanlne.
na początku skillasz do 70 , tak czy siak pnami możesz rozdać do 98 skilla.

co do drugiego pytania nie znam odpowiedzi. Obserwuj a sam wywnioskujesz.