PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Cena Statusu Szlacheckiego


thorus
23-04-11, 22:38
Według mnie cena Statusu Szlacheckiego jest nieco za mała. Ja rozumiem, że nie każdy może/chce wydawać dużo na grę ale jednak taki status powinien być coś wart a przy obecnych cenach jest on prawie nic nie wart :P Ewentualnie można by pomyśleć o zwiększeniu ceny gdy będą dochodziły jakieś nowe rzeczy dla posiadaczy Statusu Szlacheckiego :P

Xaynus
24-04-11, 19:32
Rozumiem, że może dla Ciebie 5zł + VAT na 12 dni to mało, ale pomyśl o graczach, dla których jest to trochę pieniędzy.
Obecnie uważam, że cena jest odpowiednia, choć są małe niedociągnięca, nt. których założę oddzielny temat

Bebi
24-04-11, 21:47
Niedociągnięcia są, ale moim zdaniem ceny są bardzo dobre server dopiero przyciąga graczy, a takie koszty i fakt, że można to robić poprzez sms- a nie tylko przelewem. Jest bardzo ale to bardzo dobry.

Koszty moim zdaniem mogą wzrosną dopiero, jak server będzie miał już stałą liczbę graczy i będzie się rozwijał.

~Bebi.

drazbeczka
24-04-11, 21:55
No ceny są spoko

komoko
24-04-11, 21:56
Zgodzę się z tym jak na początek są w sam raz

mefistomen
25-04-11, 06:46
Na początek tak, ale ja mówię o 2 tyg.
A potem jak już gdzieś napisałem, jestem za tym żeby podwyższyć ceny statusu szlacheckiego. I to nie o 1zł... a co do tego, że ludzie nie będą mieli kasy to nie problem bo tyle to nie mają dzieciaki po 12 lat ale i tak pewnie już takie dzieci mają a jeżeli premium nadal będzie tak tanie to na terenach szlacheckich będzie ludzi od ch***. Koniec.