PDA

Zobacz pełną wersję : [dyskusja] Temat "Do gildii Exorit & Collegium na temat wojny" zamknięty


konradowalkero
02-02-12, 19:48
Wam się noobki coś chyba pomyliło żeby pisać taki spam w tym zamknietym już z waszej winy temacie. W jaki sposób wpadliście na taki pomysł żeby pisać tam te brednie nie związane wogóle z tematem? Co wy po forum chodzicie i w każdym temacie takie dyskusje robicie? Ani jedni mądrzy ani drudzy. Sam fakt że nikt nie odpuści tylko wdaje się w idiotyczne dyskusje świadczy o waszym ilorazie inteligencjii. Było mineło i chcecie coś gadką szmatką wywalczyć?

Ormo uważałem cię za osobę najinteligentniejsza z całej waszej bandy lecz to że ciągle chcesz coś zdziałąć walcząc na forum temu przeczy. Cytowałeś kiedyś Einsteina teraz ja ci go zacytuje; "Obłęd: powtarzać w kółko tą samą czynność oczekując innych rezultatów" — Albert Einstein. Myślenie poświęć na to jak rozwalić Collegium a nie na forum się ciągle kłucisz z 12 latkami tak zażarcie jakby to miało w jakiś sposób wpłynąć na wynik wojny. Kłucąc się z nimi zniżasz się do ich poziomu niewiem czy to zauważyłeś. Nie obchodzą mnie powody waszych kłutni. Zbanowali was? No wiadome mają po swojej stronie trzech SG? Normalne ale bardzo słabe z ich strony. Poza tym z tego co słyszałem daliście się złapać w jakiś idiotyczny sposób; ktoś sobie tp robił (pewnie z premedytacją znając zachowanie ludzi pokroju Sebka, a wszystko po to żeby wkurwiać Mervakisa czy tam kogoś)

Panowie i panie poziom! Poziom trzymać i myśleć bo narazie to widze bandę nastolatków kłucących się o gre.

pawello13
02-02-12, 20:31
A Ty jakiś pedagog czy kto , że wszystkich ustawiasz po swojemu?

Nie znasz dogłębnie sytuacji więc zajmij się sobą skoro Ciebie to się nie dotyczy.

cinkiwonsz
02-02-12, 21:09
"kłócąc" x3. A poza tym zgadzam się na całej linii. Z tym, że tego, co działo się wczoraj, dziś już nie zobaczymy. (Chwała Bogu) Orma nadal uważam za najinteligentniejszego członka klanu, niemniej "kłamstwo powtarzane dostatecznie wiele razy zamienia się w prawdę" (Parafrazuję, nie chce mi się szukać oryginału)
Swoją drogą nie Ormo zrobił cały ten burdel, więc nie czepiajmy się tego.
Jeszcze jedno: Przez wspólne IP byłem sprawdzany przez wszystkich obecnych i byłych SG wielokrotnie, więc proszę mi nie pieprzyć bzdur, że są stronniczy, sprawdzają tylko "wrogów", etc. Widziałem różne odwołania i stąd wiem, że bany dla członków Collegium przebiegły po cichu dlatego, że albo czekali cierpliwie na koniec kary, albo grzecznie odwoływali się po jakimś czasie nie płacząc przy tym w grze, czy na forum. Dlatego tylko krzyk, że niby nie mieli żadnych?
Jeszcze jedna kwestia związana z wczorajszym cyrkiem: Nie jestem w Collegium. Tron też nie jest w Collegium. Dziękuję, z mojej strony to wszystko na teraz.

voagar
03-02-12, 00:00
Posprzatac temat, a nie zamykac- wyglada na to ze mamy odpowiedzialnosc zbiorowa, bo niektorzy nie wytrzymali psychicznie.
Na szczescie dla wiekszosci-"to nie je moje rzycie" ,a jak to powiadaja zdrowa dupa to nawet -30 Ci nie straszne :))

pawello13
03-02-12, 10:07
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jeśli chodzi Klimczak o temperaturę to mam złe doświadczenia. Trzy dni temu byłem na hali pobiegać za piłką, a że nie mam śledziony to powrót do domu ( 5 min pieszo ) wystarczył, żeby złapać anginę. CHOLERA! A w niedzielę egzamin i z taką banią weź się ucz :(

A Ty jak tam ?:d Zaliczasz?

voagar
03-02-12, 11:31
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jeśli chodzi Klimczak o temperaturę to mam złe doświadczenia. Trzy dni temu byłem na hali pobiegać za piłką, a że nie mam śledziony to powrót do domu ( 5 min pieszo ) wystarczył, żeby złapać anginę. CHOLERA! A w niedzielę egzamin i z taką banią weź się ucz :(

A Ty jak tam ?:d Zaliczasz?

Kiedyś zaliczalem, teraz moja kobieta by mnie zabila :(
(Co do sesji to juz zaliczylem :))

@topic
Zrobmy temat wojnie, gdzie bezsensowne (ale te naprawde) posty powinny byc usuwane, a temat nie powinnien byc zamykany.