PDA

Zobacz pełną wersję : [odrzucone] Jak oceniacie Altaron??


pkadi009
23-04-11, 22:13
Mi sie narazie podoba ale trzeba jednak jeszcze troche popracowac nad tym ;)

Bas
23-04-11, 22:40
Mi wydaję się dość monotonny, ale możliwe, że to dlatego, że jestem "Rdzennym wyspiarzem".

Howking
24-04-11, 09:53
Dużo trolli, pozatym OK.

nariag
24-04-11, 11:28
Zajebista:)

Grubson
24-04-11, 22:16
Nic innego tylko Tibia w innym opakowaniu i z inną nazwą... To nic innego jak Polski OTS, i nie ma co się kłócić że czarne to białe bo tak nie jest !! Nazywajcie to sobie jak chcecie jednak nie zmieni to faktu że 99% tej gry to Tibia... Za tydzień minie "fascynacja nowością" i będziecie może takim drugim APO choć wydaje mi się że ta gra nawet tego nie osiągnie... Pomysł dobry, wykonanie trochę gorsze, podsumowując jak dla mnie h*jnia, przez taki okres czasu, z takimi ludźmi można by było zrobić coś dużo bardziej ciekawsze a nie kopiować po raz setny tibie...;]

komoko
24-04-11, 22:40
Bardzo Fajna ale najlepsze, że to dopiero początek

honest5
25-04-11, 09:13
Wiecie moim zdaniem projekt wyszedł super jak najbardziej mi się podoba, ale zawsze może być lepiej...

jakow12
26-04-11, 01:02
mi sie podooba.

Eduardo
27-04-11, 13:30
Mi się podoba bardzo. Fajnie się zapowiada

sk1ba
27-04-11, 17:01
Z początku odpychało mnie przeludnienie na wyspie nowych, ogólnie to, że trzeba było wbić ten 10 lvl. Zmieniłem zdanie po wyjściu na maina - mapa świetnie zrobiona, expowiska, bronie, czary, wszystko pięknie zrobione. Dobra robota!

Tummi
27-04-11, 17:04
Nic innego tylko Tibia w innym opakowaniu i z inną nazwą... To nic innego jak Polski OTS, i nie ma co się kłócić że czarne to białe bo tak nie jest !! Nazywajcie to sobie jak chcecie jednak nie zmieni to faktu że 99% tej gry to Tibia... Za tydzień minie "fascynacja nowością" i będziecie może takim drugim APO choć wydaje mi się że ta gra nawet tego nie osiągnie... Pomysł dobry, wykonanie trochę gorsze, podsumowując jak dla mnie h*jnia, przez taki okres czasu, z takimi ludźmi można by było zrobić coś dużo bardziej ciekawsze a nie kopiować po raz setny tibie...;]

Nie do końca się z Tobą zgodzę.
Przeszkadza Ci to, że na silniku Tibii tylko inna nazwa? To po coś to ściągał? "Dobrze wiedziała co brała" =D. Jak dla mnie ten serwer jest bardziej postawiony na fabułe, i poznawanie świata, niż ostry exp 24/7.
Mówisz, że słabe wykonanie... samo zrobienie mapy, dialogów, itd. według mnie wyszło świetnie. Nie dopatrzyłem się ani jednego błędu.

drazbeczka
27-04-11, 17:07
Bardzo Fajna ale najlepsze, że to dopiero początek

Dokładnie początek jak będą dbali o niego i rozwijali to będzie git i sporo osób jak ustaną w miejscu to wiadomo :p

bartU85
27-04-11, 17:10
Server jest ok ale niedopracowany rzecz jasna to dopiero początek i chyba każdy ma nadzieję że będzie jeszcze lepszy.

Piglet
27-04-11, 17:38
Popieram osoby piszace wczesniej- gra z pomyslem, ciekawa, oryginalna.

Przypomina mi stare czasy w tibii, nawet ogromna zaleta sa osobniki zwane ,,noobami''.

Dawniej na realu noob tez tworzyl historie serwera. Moim zdaniem nie ma co ubolewac na nimi, niedlugo przestana grac, albo pozostana tylko tzw. newbie.

Nubu
27-04-11, 17:41
Mówiąc całlościowo nie do końca wszystko zostało dopracowane jak należy, ale nie ma co narzekać. Systemy, w tym alchemia i kowalstwo świetnie się sprawdzają. Fabuła i książki są bardzo dobrze dopracowane. Wczoraj sporo czasu poświęciłem na zwiedzaniu mapy i zdobywaniu kasy, bo co niektórzy blokowali respa, jak się co niektórzy przyznali. Gadałem ze Slythią i pogratulowałem jej i ekipie za wykonanie dobrej roboty. Prawie to wygląda jak Zezania, ale z grywalności to na pewno by ją powaliła. Jestem dalej ciekaw jak ten serwer będzie dalej funkcjonował. Czas pokaże swoje.

Pozdrawiam.

jjoker
28-04-11, 19:17
Mi się "Altaron" osobiście bardzo ale to bardzo podoba ponieważ świetnie odwzorowuje oryginał i jest ogólnie zaj**iste Chałwa.:D

crunchips
29-04-11, 17:56
Jest gorsza od tibi ale jest bardzo zachecające to że są jeszcze małe lvl
i jest bardzo ciekawa bo tibia juz mi się znudziła wszystko (bez wyjątków)można sprawdzić na stronce a tu nie i to jest super tak trzymać a ta gra nie będzie nudna. Poprawcie grafike potworów bo kwadraty mi się znudziły !

Xaynus
29-04-11, 18:53
Altaron bardzo mi się podoba, gra jest oryginalna, trzymająca w napięciu (jakby nie patrzeć bardzo dużo rzeczy do odkrycia), a także w dużej mierze ,,zadowala" rzesze graczy (oprócz neokidów). Nie pozostaje mi nic innego, tylko trzymać kciuki za powodzenie Altaronu :)

adamo199412
02-05-11, 10:49
Dla mnie Altaorn jest wspaniały !!!
Nareszcie mag strzelając z różdżki nie musi marnować nie potrzebnie many.
WIELKI PLUS :rolleyes:

Evenix
02-05-11, 19:42
Adamo... Przecież różdżka nadal zabiera manę więc nie wiem o co ci chodzi :)

Sam Altaron dla mnie jest Genialny! Z dużej litery! Za klimat bardzo duży plus!

Tommy
02-05-11, 21:37
Gra jest ok, gracze (50%) do bani.

irwin546
02-05-11, 22:23
Tylko lepsza tibia - jestem zawiedziony.

Ryzy
03-05-11, 09:53
Ja myślałem, że to będzie stara dobra tibia z jakimiś innowacyjnymi udoskonaleniami i ładnymi grafikami, a tu jednak całe zło z rl tibii zostało powielone. Trochę się rozczarowałem już na test serverze, kiedy pojąłem jaki ten server z założenia będzie.

Mimo to ładnie się prezentuje na miarę wszystkich kiczowatych nowych otsów, ale szkoda, że nie wychodzi poza ten szereg i nadal jest tandetnym otsem tyle, że z wysoką rangą.

Remu
03-05-11, 11:46
Prezentuje się bardzo przyzwoicie. Póki co nie wyszedłem jeszcze z pierwszej wyspy, na której wkurza mnie przeludnienie. Ale myślę, że na mainlandzie będzie lepiej.

dawiddc
03-05-11, 12:49
Również uważam, że Licor jest zdecydowanie za mała i gra na niej za dużo ludzi. Bardzo podoba mi się spolszczenie, aczkolwiek NPC nie reaguję np. na "Sprzedam 6 serów", ale za to na "sprzedam 6 ser" już tak. Dziwnie to brzmi.
Czego można się było spodziewać, część graczy z niższym IQ niż ustawa przewiduje poleciało na "polską wersję Tibii" i wyzywa, kradnie rzeczy, zabija sobie nawzajem potwory. Przykre, ale tak się musiało stać :(.
Serwer w całokształcie oceniam dobrze, podoba mi się język, jakiego używają NPC i czuć jednak te Role Play płynące z gry. Pozdrawiam!

Pongo
03-05-11, 23:17
Gra ok ale troszkę nie wyraźna powinna być bardziej wyraźna po prostu graficy niech się bardziej postarają

(to w końcu gra z pikseli które można policzyć :P)

Ale ogólnie gra fajna tylko że jak na razie jestem na wyspie nowych i tragedia że 10 lvl trzeba mieć ;/
No cóż zobaczymy na mainie

ntix3hcb
04-05-11, 00:38
W sumie to nic szczególnego, miałem nadzieję że wchodząc na serwer znajdę tu wiele nowych skryptów i urozmaiceń, no ale niestety aż tak dobrze nie jest.

PLUSY :

+ Nowe grafiki
+ Gra całkowicie spolszczona
+ Ciekawa, ładna mapa
+ System Klas i Punktów nauki

MINUSY :

- Sądzę że jak na większosci serwerów najwiekszym minusem są sami gracze. Mało kto szanuje się tu nawzajem, brak jakiejkolwiek uczciwości.
- Mało nowych skryptów.


Koniec końców polecam serwer każdemu kto ma ochotę posiedzieć przy monotonnym, powolnym expieniu jednoczesnie odrywając się od RL Tibii

Pomocnik
05-05-11, 19:11
Serwer jest dobry ale ludzie sa dobani , bo kazdy płacze jak mu sie cos zrobi i to sa polscy tibijczycy.

adamo199412
20-05-11, 23:22
To gra The best !!!
Tibia to się chowa bo tam same boty siedzą :B

robak107
21-05-11, 08:00
Jednak więcej fragów winno być. Pozdrawiam.

@adamo199412 mając logo złodziejskiej, rozkradającej nasz kraj logo platformy obywatelskiej proszę cię spłoń.

maszasz
21-05-11, 08:14
mieliście ocenić serwer a nie ludność.
Gra jest w porządku wszystko ładnie wygląda lecz są nie dociągniecia ale z czasem pewnie znikną :P

piotrek09i
21-05-11, 16:44
Plusy:

- Podprofesje
- Nowa Ciekawa i Duża Mapa
- Nowe Itemki
- Nowe Potworki
- Nowe Czary
- Nawet w miare dobry ExP
- Dużo ciekawych questów
-

Minusy:

- Stamina ... ale na szczęście już ją naprawiają.
- Brak miecza 2h od 10lvl
- Troszkę Mag ma za słaba obronę, i jak padnie cieżko mu wbić straocny m lvl.
- Botterzy - ale dzielnie z nimi walczycie;)
- Łucznikowi mogłaby obrona rosnąć o 2% szybciej:P czy jak to się tam określa.


Serwera Oceniam na 5+ gdyby nie te minuski, byłaby 6 xD

lucyfer07
21-05-11, 18:53
Plusy:
- Cos innego niz 'tibia"
- ładna oprawa
- Spolszczenie
- Trudniej niz w tibi :)

Minusy
-npc powino reagowac na "sprzedam 1 krotki miecz" zamiast "sprzedam 1 krÓtki miecz"
- 10 lvl do wbicia.

Tron
21-05-11, 19:01
Minusy
-npc powino reagowac na "sprzedam 1 krotki miecz" zamiast "sprzedam 1 krÓtki miecz"

Serwer jest polski, więc piszemy po polsku. Nie wiem czemu szufladkujesz coś tak dobrego do minusów.

Sosna
21-05-11, 19:45
10 lvl do wbicia to minus? Xd domyślam się że chodzi Ci że nie 8 na wyjście z rooka jaj w tibii. Otóż to nie tibia i dla mnie to jest plus :p

sk1ba
21-05-11, 23:10
Plusy:
- Cos innego niz 'tibia"
- ładna oprawa
- Spolszczenie
- Trudniej niz w tibi :)

Minusy
-npc powino reagowac na "sprzedam 1 krotki miecz" zamiast "sprzedam 1 krÓtki miecz"
- 10 lvl do wbicia.

Plusem jest to, że trudniej jest niż w tibii, a minusem to, że jest 10. lv do wbicia? To na co się w końcu decydujesz? :rolleyes: Osobiście wolałbym ten 8 lv.

MyronQ
30-09-11, 21:20
Wszystko mi się podoba oprócz 1 małej rzeczy zabijanie niskich lvl przez duże lvl ..

Dallas
01-10-11, 19:06
mnie sie nie podoba to ze z czerwi nie leci kasa i wogola na poczatku rzezba z nia jest niezla xD

cichy322
03-10-11, 16:09
Brakuje, jakies ogolnej mapy jak wygląda świat, brak spisu potworów ile expa za nie itp, brak spisu broni, ogólnie strona głowna dość uboga w przydatne informacje dl apoczątkujacych

Vomusu
03-10-11, 21:52
Bardzo podoba mi sie ten serv.
Żeby cokolwiek osiągnąć trzeba troszkę popracować, poza tym dialogi aż przyjemnie się czyta, a same questy są takie, że aż chce się je robić ;)

kaper1034
06-10-11, 15:23
Zgadzam się po częsci opis broni i ogólnie eq by się przydał ale potwory to każdy może sam sobie sprawdzić expiać na nich nie odbierajmy ludzią możliwości sprawdzenia się na danym mobie;p:)

kanapa
13-10-11, 17:10
Plusy:

- Podprofesje
- Nowa Ciekawa i Duża Mapa
- Nowe Itemki
- Nowe Potworki
- Nowe Czary
- Nawet w miare dobry ExP
- Dużo ciekawych questów
-

Minusy:

- Stamina ... ale na szczęście już ją naprawiają.
- Brak miecza 2h od 10lvl
- Troszkę Mag ma za słaba obronę, i jak padnie cieżko mu wbić straocny m lvl.
- Botterzy - ale dzielnie z nimi walczycie;)
- Łucznikowi mogłaby obrona rosnąć o 2% szybciej:P czy jak to się tam określa.


Serwera Oceniam na 5+ gdyby nie te minuski, byłaby 6 xD

Po co ma łucznikowi rosnąć szybciej obrona skoro jak sama nazwa wskazuje powinien on używać łuku albo kuszy.