PDA

Zobacz pełną wersję : [dyskusja] Do gildii Exorit & Collegium na temat wojny


konradowalkero
27-01-12, 21:52
Siema. Słuchajcie, wspomniałem o tym w innym temacie ale napisze to jeszcze raz. Obecna wojna pomiędzy gildiami Exorit i Collegium to najciekawszą sytuacja wojenna w histori świata Altaronu. Mam nadzieję że z każdym dniem będziecie robić coraz więcej akcji/openek itd. Jeżeli chodzi o morale to mówie tu do jednych i drugich niema co się przejmować levelami. Poto tyle expiliście żeby mieć teraz fun z możliwości pokazania że możecie dokopać wrogowi w ten czy inny sposób. Altaron trochę podobny jest do Counter Strike. Liczy się skill, przygotowanie ekwipunku, ekonomiczne zarządzanie budżetem i przedewszystkim ZGRANIE i dobre pomysły. Pomyślcie sobie że Altaron to jest taki Counter Strike. Że wczoraj przegraliśmy 10:2 we fragach ale dziś to my musimy im dokopać. Patrzcie na tą gre bardziej w spoób że kolejna openka to jak spraring w którym pokazujecie swojego skila wrogowi. Stanie w depo, czekanie aż każdy będzie miał full skład raczej nie jest ciekawe. Jest wręcz nudne. Trochę więcej ryzyka. Prowadzenie dyskusjii na forum czy w stojąc w depo by dokopać wrogowi werbalnie nie jest złe, byle by czasowo nie przeważało nad prawdziwą walką w której rzeczywiście pokazujecie skila.

Zawsze i wciąż będe powtarzał że wojna najbardziej napędza rozwój. Jakiegos kolesia zabily osoby z wojny, zrobiły na nim PA. Teraz on ma do wyboru albo płakać na forum albo odejść z gry albo pokombinować pomyśleć przyexpić i dojść do jednej z gildii uczestniczącej w wojnie gdzie znajdzie oparcie wśród przyszłych przyjaciół. Może także dalej grać solo i próbować dyplomatycznie zabiegać o przychylność gildii walczących żeby go nie ruszali. Tak czy siak serwer pvp wymaga myślenia. Nie myślisz to giń! Jeżeli myślisz to dobrze dla ciebie i dla nas bo przecież poprzez twoje myślenie podnosi się poziom rozgrywki dla wszystkich. Taka sytuacja nie miała by oczywiście miejsca na Non-Pvp. Jeżeli chcecie żeby Altaron był coraz bardziej popularny wojna musi być coraz bardziej rozwnięta. Więcej ludzi biorących udział, więcej akcji. Powtarzam to cały czas i jak narazie się to sprawdza że wojna to rozwój. Jak widzimi wojna trochę się rozbujała jest jakiś szum na Altaronie jest nutka tajemniczości i ludzie zaczynają grać (tak nawet ja zauważyłem większą aktywność na Altaronie chodź mało ostatnio gram).

Niech inni którzy dopiero zaczynają przygode na Alaronie zobaczą że aby brać udział w ciekawych wydarzeniach i mieć fun z wojny trzeba najpierw wbić ten 100 czy inny lv. Może nie dla wszystkich najważniejsza jest wojna, może ktoś poprostu lubi poexpić godzine i dać loga. Ale ci których interesuje zyskiwanie siły poprzez dochodzenie do gildii wojennej, tocząca się JUŻ wojna jest dobrą motywacją do expienia. Wy, Exorit i Collegium, expienie macię już za sobą więc pozostaje walka.

Kr92
27-01-12, 22:08
Nacisnąłbym lubię to ale nie można :D

pawello13
27-01-12, 22:23
Ja nie wypowiadam się szerzej, szkoda jest wychodzić raz po raz i tracić dwa dni grania. Kiedyś grałem na takich serwerach że robiłem w pół dnia z 130 do 140 ale potem wojna i się padało kilka razy. Było mało expowisk, więc tez łatwo nie było expić. Jak już 200 się wbiło to prestiż, i ciężko expić bo rate exp był bardzo malutki. No ale to czasy 7.6 Tibii HAIL SINTERIA jeśli ktoś grał. Tutaj po prostu się nie chce ryzykować zgonu na poziomie 130 czasami, bo odrobić to , to potem dużo godzin. a Max na tym serwie to prawie 400 k na godzinę. i to zrobi 70 zwiad ze stamina i 140 . Za duża rozbieżność.

Obles
27-01-12, 22:31
http://www.youtube.com/watch?v=DTCyUQPEPd0

Film z dziś.

maja1414
28-01-12, 07:05
Powiem tak co do filmiku dziękuje temu kto go sklejał że nie robił by go od początku, bo mógłby być to film pełnometrażowy.
Po 2 dobrze że Ozi i jeszcze 3 czy 4 przybiegły zrobić nam plecy, bo ten film mógłby być w odcinkach jak moda na sukces emitowany.
Po 3 fajne OB. Szkoda że jak zwykle zaczyna się z waszej strony od "staka" albo trapa. :)
A tak to ogółem fajne.

eremce
29-01-12, 00:52
Z 3:10 wydrukowałem i na ścianie już wisi. Dzięki za kościste +2 i hełm :P
@Selbo
Lepszej muzyki nie mogłeś dobrać, idealny D&B pod to :P

Agri
31-01-12, 20:33
Dziś pokazaliście na co Was stać, oraz jacy jesteście mocni. Ogólnie rzecz biorąc, całkowicie straciłem szacunek do całej gildii Collegium, nie chcę mieć z Wami już nigdy nic wspólnego. Wstyd mi za to, że kiedyś z Wami walczyłem - teraz jesteście dla mnie po prostu nikim. Bb

edit. Aha i oddajcie nam Eldokę.

pawello13
31-01-12, 20:45
Wygraliście wojnę przez przebiegłość i bany. Powodzenia Panowie, dzięki za grę, bo mimo wojny było zawsze przyjemnie.


Ps. dalczego Don Browaro nie dostał bana ? Też przesuwał, też tam był ? Gdzie konsekwencja czynów? Skoro Mervakis tam byłeś to czemu oni nie dostali. yogi i agri stali w miejscu tylko. Reszta ciągle jak w mrowisku mnie ruszała także, mimo że chciałem stać w miejscu. Szkoda mi już słów i nerwów. cześć

9106796
31-01-12, 20:48
Odpisał ten który walczy tu najdłużej. Nie używajcie bugów i nie wyzywajcie to będzie ok...

leavemealone!
31-01-12, 20:52
Powiedział ten który zhackował Azerusa! Najwiekszy pion na tym serverze, który wziął się tu nie wiadomo skąd.
Collegium wróciło na ten serwer tylko dlatego, że nam przestało się chcieć grać.
A stało się tak dlatego, że Mervakis wklejał nam bany za nic.
Mi się odechciało odkręcać to wszystko i rzuciłem tę grę w cholerę.
Teraz ponownie dochodzi do takiej sytuacji.

pozdrawiam i życzę miłej gry na wyludnionym serwerze.

9106796
31-01-12, 21:02
Udowodnij mi to kolego,że tak było jak piszesz. Piszesz coś bezpodstawnie i myślisz,że ktoś Ci w to uwierzy? Musiałeś porozmawiać ze Slythia na temat tego żeby zmienić coś w regulaminie,że teraz można noobcharami bloczyć wszystko i wszystkich w pz a wcześniej było co innego. Jeżeli mówisz o mnie pion to w takim razie nie wiem jak musiałbym Ciebie nazwać pro ogarze.

Sebek jak hackował Mala Sele to jak to nazwiecie? Sami robicie tu syf a potem udajecie świętych i piszecie bajeczki administracji,że to przecież nie wy.

Mervakis
31-01-12, 21:23
Banuję za sharowanie, rozdawanie charów na akcje, blokowanie noobcharami na mc, dawanie tpków, nadużywanie wulgaryzmów względem 2 strony konfliktu. Bany daję, gdy jestem pewien co do zaistniałej sytuacji. Przy sprawdzaniu przeciwnej strony pomijam wszelkiego rodzaju boty. Większość osób, które dostały bany znajdowała się po tej samej stronie konfliktu co ja. Nikt wojny banami nie wygrał. Udowodnij, że dziś zostałeś przesunięty na tą kratkę a nie wszedłeś na nią sam to bana zdejmę.

ODSUWANO CIĘ OD WEJŚCIA <<, WIĘC JAKIM CUDEM DAŁEŚ TPKA OSOBIE STOJĄCEJ >>>? Ktoś źle popchnął?

leavemealone!
31-01-12, 21:28
nie powiem kogo ktoś kiedyś źle popchnął bo dostane bana.

cinkiwonsz
31-01-12, 21:50
nie powiem kogo ktoś kiedyś źle popchnął bo dostane bana.

Mam gorącą prośbę. Albo przestańcie się przepychać, albo zamknijcie ten temat w cholerę, bo ostatnie posty nijak się mają do tego, co napisał autor pierwszego.
Proponuję pierwsze rozwiązanie, temat nie jest jeszcze wyczerpany. Po prostu dyskusja poszła nie tym torem, co trzeba.

slawek
31-01-12, 21:52
Pozdrowienia Dla Mervakisa :) <---- Stop Acta Nie musisz być jak wielki brat i patrzeć na każdy ruch gracza i parafka po parafce czytać regulamin. Tyle

pawello13
31-01-12, 22:16
A udowodnij mi że sam przeszedłem?! Nie masz pewności to nie dawaj bana, z drugiej strony inni też tam byli, którzy mogli pomóc. I nie cwaniakuj UDOWODNIJ tylko Ty mi najpierw udowodnij , że to zrobiłem celowo.

Myslisz że mam 15 lat i bezmyślnie przy przeciwnej gildii dam tp komuś z mojej ? Nie jestem taki głupi. Po drugie nawet nie wiedziałem, że East dał tam loga, po przyszedłem po nim, wszedłem i nawet nie patrzyłem na grę przez chwilę. Na vt tylko powiedzieli, że chyba wychodzą po Makmeja to blokowałem wyjście bo ruszali.

Człowieku nie możesz mi nic udowodnić! NIC! A skoro osoba , która to wykorzystuje (eaststide) nie dostaje bana tylko Ta, która pomaga to reszta z namiotu też ban, też się przysłużyli. To że było tak ciasno tam to nie moja wina i Orma i nikogo, że dostał tp. To nie było celowe ustawianie jak to przy dp można zrobić!

UDOWODNIJ MI !

leavemealone!
31-01-12, 22:22
Ypkis daj spokój.
To nie pierwsza taka sytuacja kiedy Merva**** banuje ludzi od nas bezpodstawnie.
To było powodem zrezygnowania przeze mnie z funkcji doradcy.
Bezpośrednio po zbanowaniu Waskiego za rzekome MC/Sharing(oczywiście został odbanowany bo na jego postaci na test serwerze biegał programista).
Mervakis nie jest święty i część z nas pamięta sytuację kiedy to podzielił się swoimi passami z Waskim, a Waski z nami.
Zarzekał się, że jego konto zostało zhackowane! UWAGA UWAGA!!! RZESZE HACKERÓW SKRZYKNĘŁY SIĘ I NAPISAŁY KEYLOGGERA SPECJALNIE POD FORUM ALTAROŃSKIE!
Krótko po tym jak sprawę ujawniłem Merva**** został awansowany z doradcy na SG(pomimo tego że miały zostać wyciągnięte konsekwencje).
Altaron stracił już wielu graczy przez zachowanie tego człowieka i jeszcze wielu straci. Niestety niektórzy zapominają, że to gracze tworzą społeczność Altaronu i administracja jest dla nich, a nie na odwrót.

cinkiwonsz
31-01-12, 22:26
Poważnie, załóżcie osobny temat, bo ten ma jeszcze sens i szkoda byłoby, żeby został za wcześnie zamknięty.

Mervakis
31-01-12, 22:39
Nowa wersja Ormo? To już nie czat vt? Dobranoc. Fakt straciliśmy wielu botterów i power abuserów. Społeczność Altaronu na pewno na tym ucierpiała... Dla Ciebie "bezpodstawne" są wszelkie bany, ale pamiętaj, że screen i filmik nie jest dowodem, więc idąc Twoim tokiem rozumowania nie ma możliwości pozyskania dowodu w tego typu grze.

leavemealone!
31-01-12, 22:54
Dales Waskiemu na VT passy na forum i dobrze o tym wiesz.
koniec offtopa

Malzahar
31-01-12, 23:00
Zurvy Ty nawet nie komentuj kogoś kto niby shakował "kogoś" Ty sam okradłęs swojego rl... pare lat temu robiłes to na rl tibi tez ze swoimi rlam byłęs za głupi i kazdy wykrył ze to Ty,sprawa została wybaczona ale teraz za Azerusa zostaną wyciągnięte konsekwencje prędzej czy pózniej. ZURVY TO ZŁODZIEJ BO INACZEJ TEGO SIE NIE DA NAZWAĆ. Niby walczyłeś na askarze tak?? Jednak nie walczyłeś... Próbowałes zaistniec w swiecie push warów cos w stylu non pvp ale i to Ci nie wyszło.

Agri
31-01-12, 23:03
Szkoda że właśnie takim fajny serwerem, z ogromnym potencjałem i jedynym w swoim rodzaju klimatem, rządzą tak niekompetentne i niedowartościowanie osoby, które wszystko niszczą.

Sam stałem w tym namiocie i nie miałem pojęcia o tym że East się wylogował, tak więc równie dobrze to ja mogłem dostać bana a nie Ormo i Ypiks, więc tym bardziej rozumiem ich zażenowanie i to że postanowili opuścić ten serwer.
Wygraliście tylko i wyłącznie dlatego, że macie w swojej gildii, ludzi wyższych rangom. I to już nie chodzi o to że Ci dwaj zostaną odbanowani, bo oczywiście powinni od razu, tylko o to że czymś takim odstraszacie graczy. Uwierz Merv, że tym co dziś zrobiłeś, zniechęciłeś nie 2, a 20 graczy do gry na tym serwie - właśnie swoją nieudolnością.
Dlaczego Browaro, Zurvy, Yogi i Tisaya nie dostali bana? Przecież też stali w namiocie? Ach tak, przypomniało mi się, są to gracze Collegium, a Collegium jest święte i cały serwer jest robiony dla nich.
W sumie mam pomysł jak pobanować ludzi z serwa.. Porelogam parę razy w godzinach szczytu w depo, czy tam w jakichś wąskich ścieżkach :D:D. Mervakis, tylko się skompromitowałeś i strasznie wszystko dziś spierdoliłeś. Dobranoc

Uwolniona Mysl
31-01-12, 23:03
Zurvy Ty nawet nie komentuj kogoś kto niby shakował "kogoś" Ty sam okradłęs swojego rl... pare lat temu robiłes to na rl tibi tez ze swoimi rlam byłęs za głupi i kazdy wykrył ze to Ty,sprawa została wybaczona ale teraz za Azerusa zostaną wyciągnięte konsekwencje prędzej czy pózniej. ZURVY TO ZŁODZIEJ BO INACZEJ TEGO SIE NIE DA NAZWAĆ. Niby walczyłeś na askarze tak?? Jednak nie walczyłeś... Próbowałes zaistniec w swiecie push warów cos w stylu non pvp ale i to Ci nie wyszło.

"Okradłeś swego ziomka,to połamią ci palce"
Prędzej czy później :)

Slythia
01-02-12, 00:18
Agri, włącz główkę, potem pisz.

Aha, niezależnie od tego, czy ban był słuszny czy nie - oceniamy także zachowanie po. A ono jest delikatnie mówiąc skandaliczne.

Ormo - prosiłam cię o niewyciąganie starych, rozwiązanych już spraw za które przeprosiliśmy, jednak ty nadal swoje. Cóż, sam dziś stwierdziłeś, że na szacunek trzeba zasłużyć.

Z tematu zrobił się offtop i kłótnia więc zamykam.