PDA

Zobacz pełną wersję : stroje po-updatowe


Deneb
26-01-12, 17:57
jak większość z nas dobrze wie,update przyniósł nam sporo nowości,jednak nie wszystko wyszło (przynajmniej moim zdaniem) dobrze.

Stroje dostępne dla mnie gdy się ostatnio logowałem to:
-awanturnik:nie wiem dlaczego,ale jakoś dziwnie wygląda.jakiś napakowany kolega z siłowni za rogiem.odpada
-mag: BEZNADZIEJA(bez obrazy) mym zdaniem.mag przed upem wyglądał o niebo lepiej i jeszcze trochę.odpada
-żebrak:dobrze.mnie się podoba,zwłaszcza że jest taki przygarbiony(jak stroje SG i MG,pewnie od pracy:)).zaliczam
-mieszczanin:nawet,nawet.ładnie wygląda,tylko trochę brzuch odstaje:).średnio.

a wy,co myślicie o nowych strojach ?

leavemealone!
26-01-12, 18:36
Zastanawia mnie jak dobre outfity Ty byś stworzył.
Zamiast narzekać na obecny stan rzeczy, który Ci się nie podoba, zrób coś z tym. Poddałeś nowe outfity "fachowej" analizie. Przypuszczam więc, że znasz się bardzo dobrze na tworzeniu grafik i byłbyś w stanie zaprojektować nowe, lepsze outfity.

Deneb
26-01-12, 18:47
nie,nie byłbym w stanie,nie znam się na tym,jestem szarym newbem.wiem że przed upem bardziej mi się podobało.aaa,fachowa analiza.stroje mogą być ładne,super zrobione,i mimo wszystko z jakichś powodów się nie podobać.jak mi na przykład.ciekawi mnie,czy inne osoby są tego samego zdania

jasiek50
26-01-12, 19:45
jaka jest najważniejsza różnica nowych outfitów od starych?
nowe są mniej tibijskie
i tego się trzymajmy :)

speedfire1993
29-01-12, 19:27
mag- wyglada jak gandalf=kozackie :D
a inne outfitty mi sie podobaja, tylko grabaz jest tylko chudszy i ma bardzo male roznice,
A mieszczanin- bardzo podobny do starego.

Agri
29-01-12, 20:00
Dajcie outfity z 7.6. Włączam Knighta i jestem niezniszczalny <3

Deneb
05-02-12, 18:17
mag- wyglada jak gandalf=kozackie :D
a inne outfitty mi sie podobaja, tylko grabaz jest tylko chudszy i ma bardzo male roznice,
A mieszczanin- bardzo podobny do starego.

Ja mówie o tym magu z żalowym płaszczykiem,ty o tym z czapką i kosturem.Tym gandalfowym się zachwycam i podniecam,ale nie jest on mi dostępny.Wrogowie się ze mnie śmieją gdy zobaczą mnie w tamtym wdzianku.Mam prawo wyglądać ładnie.
Ten fajny jest pewnie od 55 lvla,ja takiego przed 2222 rokiem naszej ery nie zdobędę,więc wzdycham i się żalę na forum.

Haurix666
06-02-12, 10:15
Mi się podobają, a mieszczanin z racji trybu życia jaki prowadzi musi być gruby ;]

Deneb
09-02-12, 14:16
mieszczanin gruby ? to jest wojna,głód,walka o pożywienie w mieście, bieda

Lord Darkei
09-02-12, 18:07
ja uważam ze te outy są do... do niczego, ci którzy twierdzą że są dobre niech zobaczą galerie shitake na tym forum w dziale "moja twórczość" tam zobaczycie genialne outfilty.

mario
09-02-12, 18:50
Nie sa najgorsze. Tylko zeby np. Ja jako alchemik krąg 3 nie mial zwykły offit alchemika bez żadnych dodatków to pozdro. Zeby mozna bylo miec wiecej tych rozbudowanych offitow a nie tylko podstawowy

Slythia
09-02-12, 21:21
Jakie znowu rozbudowane outfity? O co Ci chodzi?

Attax
09-02-12, 22:40
Jakie znowu rozbudowane outfity? O co Ci chodzi?

chodzi mu o addony.

Slythia
10-02-12, 03:35
Addonów nie ma i nie będzie.

Deneb
11-02-12, 11:36
a może addony u alchemika co krąg ?np

1 krąg-zwykły
2 krąg-czapeczka alchemika
3 krąg-dyplom

żeby te stroje ,,żyły''

Obles
11-02-12, 12:13
Nie ma czegoś takiego jak dodatki, są po prostu nowe stroje.