PDA

Zobacz pełną wersję : Acta


Myxir
23-01-12, 21:24
Witam, mam pytanie do ekipy Altaronu, najbardziej do Slythi, niech Altaron i Tibia.pl włączy się do akcji "No ACTA". Nie będę tłumaczył co to jest, bo każdy który interesuję się Polską polityką powinien to wiedzieć. Co tu dużo mówić zagrożenie jest duże i 26 stycznia może być koniec z "Anonimowym internetem", będzie to wyglądać tak jak siedzieć na "kiblu" pod kamerami.

Pozdrawiam.

Smile1
24-01-12, 07:11
Koniec wolnego internetu inwigilacja i zamordyzm sie zaczyna a to dopiero początek..

anat123
24-01-12, 15:19
inwigilacja powstala razem z serwisami spolecznosciowymi to nie ma nic wspolnego z ACTA

Myxir
24-01-12, 19:41
Taka inwigilacja to 1/1000 tego co chce wprowadzić ACTA...

slawek
24-01-12, 20:19
jestem za ! altaron tibia.pl dołączać

Wicked
25-01-12, 14:35
Płaczecie na inwigilację, brak prywatności, etc, etc, żeby 5 minut później dodać wpis na Facebooku: "Siedzę na kiblu". Faktycznie, to inni was inwigilują. :D

slawek
25-01-12, 14:55
A wiesz co to jest wgl wolnoć słowa ? moge na fb napisać co mi ślina na język przyniesie a acta To ograniczenie Wolności słowa etc nie pojmujesz tego?
:\

siwyus
25-01-12, 14:57
Pojmować to pewnie pojmuje, po prostu śmieje się z głupoty niektórych ludzi :D

Slythia
25-01-12, 15:01
A wiesz co to jest wgl wolnoć słowa ? moge na fb napisać co mi ślina na język przyniesie a acta To ograniczenie Wolności słowa etc nie pojmujesz tego?
:\

Nie pojmuję czym różni się*inwigilacja, która wg was wejdzie po acta od tej, którą sami sobie fundujecie. Co za różnica, czy acta sprawdzi gdzie teraz jesteś, czy sam napiszesz to na swoim fb? Sami sprzedajecie, ba, rozdajecie za darmo swoją prywatność a teraz wielkie oburzenie, że ktoś czasem chce sobie popatrzeć?

85985
25-01-12, 16:12
Nie pojmuję czym różni się*inwigilacja, która wg was wejdzie po acta od tej, którą sami sobie fundujecie. Co za różnica, czy acta sprawdzi gdzie teraz jesteś, czy sam napiszesz to na swoim fb? Sami sprzedajecie, ba, rozdajecie za darmo swoją prywatność a teraz wielkie oburzenie, że ktoś czasem chce sobie popatrzeć?

A widzisz różnicę miedzy mieć wybór, a nie mieć wyboru?

NIE DLA ACTA

Smile1
25-01-12, 18:16
Slythia wielkie oburzenie że ktoś se chce popatrzeć.. dobre...
Oni chcą wiedzieć wszystko o wszystkich a także blokować tych którzy mówią różne niewygodne dla systemu informacje np davidicke.pl ,
nie wiem czy ci coś mówi "new world order" zresztą nie ważne.
Nawet nie wiem czy wiesz po co są kamery w lasach,,.. oficjalnie po to że ludzie wywalają śmieci w lasach haha dobre......
zresztą nie ważne.
wszystko jest Po to żeby ludzie nie mieli informacji, żeby jak potulne barany dawali sie ciągnąć za pysk zresztą żyjesz w tych czasach, obserwuj wyciągaj wnioski, teraz to dopiero początki new world order

Slythia
25-01-12, 18:26
Skoro już zaczynamy bawić się w teorie spiskowe...

Wiem, że zabrzmi to chamsko, ale za kogo się uważasz? Kim myślisz, że jesteś? Naprawdę sądzisz, że kogokolwiek interesuje to, co ty robisz w lesie, że komukolwiek będzie się chciało śledzić Cię po mieście? Myślisz, że jesteś na tyle fajny, by ktokolwiek wydał na ogon dla Ciebie kupę kasy oraz tracił mnóstwo czasu? Trochę realizmu.

Kamery, czipy, wbudowane gpsy, śledzenie telefonu, programy identyfikujące - to wszystko kosztuje. Kupno, obsługa i użycie tego kosztuje. Skoro policji nie opłaca się tak banalna czynność jak namierzanie skradzionych telefonów to myślisz, że ktokolwiek będzie wydawał 10x więcej kasy na śledzenie Ciebie?

Smile1
25-01-12, 18:30
a to dlatego kamery w lasach są:

"Multimiliarder Bill Gates zaproponował na konferencji poświęconej zmianom klimatycznym, by ograniczyć szkodliwą emisję dwutlenku węgla m.in. przez zredukowanie liczby ludności na ziemi o nawet 15 proc. Jego zdaniem, można to osiągnąć dzięki realizacji specjalnych programów „zdrowia reprodukcyjnego”, a także przez zastosowanie odpowiednich szczepionek."

Slythia
25-01-12, 18:31
Poproszę wiarygodne źródło.

Jakoś nigdy kamery w lesie nie widziałam. Może zbyt mało fajny las wybrałam na spacer...

Tak w ogóle.... Na co szczepionki? Jak tak dalej pójdzie to sami się zredukujemy - przecież cała Europa się starzeje, przyrost naturalny z roku na rok spada. Po co ingerować w coś, co dzieje się samo?

Smile1
25-01-12, 18:34
http://www.piotrskarga.pl/ps,6326,2,0,1,I,informacje.html

btw,
zresztą nie wiem czy oglądałaś film Omen 3 część, jak to dorosły antychryst chciał wyżywić jakieś głodujące ludy zatrutą żywnością.
teraz to sie dzieje GMO wita.

Slythia
25-01-12, 18:35
http://www.piotrskarga.pl/ps,6326,2,0,1,I,informacje.html

btw,
zresztą nie wiem czy oglądałaś film Omen 3 część, jak to dorosły antychryst chciał wyżywić jakieś głodujące ludy zatrutą żywnością.
teraz to sie dzieje GMO wita.

A politycy, rządzący i czarna elita żywią się marchewką z własnego ogródka.

Wiarygodne proszę...


Drogi kolego, akurat Bill Gates chce oddać 80% swoich zarobków dla ratowania własnego państwa. Wraz z paroma innymi miliarderami w stanach promują to wśród swoich kolegów, wspólników etc. A wymordować pół ludzkości? Zalegalizujmy wszystkie narkotyki oraz broń w Polsce. Do tego znieśmy ograniczenia prędkości na drogach. Ludzie sami się pozabijają szybciej niż jakimiś szczepionkami.

Ps. Marchewka ta, którą jadałeś jako dziecko i ta obecna to też jest po części GMO, została zmodyfikowana przez człowieka by była smaczna i jadalna.

Smile1
25-01-12, 18:42
http://www.infowars.com/bill-gates-says-vaccines-can-help-reduce-world-population/


pod koniec filmiku mówi
“The world today has 6.8 billion people… that’s headed up to about 9 billion. Now if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could lower that by perhaps 10 or 15 percent.”

Slythia
25-01-12, 18:46
Nie zapomnij, że im wyższy poziom życia tym mniejsza dzietność. W Europie rodziny posiadają średnio 1-2 dzieci, gdy w przypadku Afryki dzieci jest troszkę więcej. Medycyna nie ma nic do rzeczy - w świecie pieniądza posiadanie dużej liczby dzieci, czasem w ogóle dziecka jest po prostu niewygodne i nieopłacalne. Nie trzeba żadnych szczepionek.

Tak więc spadek liczby ludności na świecie po części wskazuje na podniesienie się poziomu życia.

Poza tym, skoro chcesz dyskusji to odpowiadaj na moje argumenty, nie szukaj na siłę nowych, równie absurdalnych.

leavemealone!
25-01-12, 18:51
Jako parafialny Prezes Ministrantów oraz zastępca przewodniczącego Lotnych Patroli Maryjnych (LOM), dopilnuję aby zakończono tę bezczelną inwigilację.
Te bezwstydne dranie z (nie)rządu pozwalają abyśmy my PRAWDZIWI Wolacy stali się tanią siłą roboczą obcych mocarstw.
Ale jak mawiali starożytni Czechosłowacy; NIE Z NAMI TAKIE NUMERY.
Wraz z koleżankami z podwórkowego kółka różańcowego przejrzeliśmy ich niecne zamiary.
Nawet teraz miedzy nami latają helikoptery. Nie widzimy ich dlatego że są niewidzialne! Na nich są kamery!!! Tzw Elity walczą o to abyśmy my nie wierzyli w to że nas inwigilują.
Robimy dokładnie to co oni chcą. Z pewnych źródeł wiem, że już teraz niemowlętom wszczepiają mikroskopijnych rozmiarów chipy, które mają za zadanie podawać dokładną lokalizację jednostki. Stajemy się własnością elit.
NIE POZWÓLMY IM NA TO! ZJEDNOCZMY SIĘ I WYJDŹMY NA ULICE!
Trzeba obalić władzę ELIT. Władza w ręce LUDU!
Pamiętajcie. Jak mawiają ofiary wypadków samochodowych: raz na wozie raz pod wozem.
I to samo dotyczy się ELIT!
JAROSŁAW JAROSŁAW JAROSŁAW!!!!

Smile1
25-01-12, 18:51
To będzie wyglądało tak ze szczepionkami.
Pandemia, Przymusowe szczepienia i depopulacja.
Oczywiście trudno być prorokiem we własnym kraju, wiem że nie dam rady Ciebie przekonać dlatego propnuję skonczyć już rozmowę na ten temat.
Pożyjemy zobaczymy.

Slythia
25-01-12, 18:55
Zaś na czas tej pandemii elity, ich rodziny, przyjaciele i znajomi znajdą się na księżycu, by nie było opcji zarażenia.

Smile1
25-01-12, 19:00
To będzie nie prawdziwa pandemia.

Myxir
25-01-12, 19:19
Przepraszam Slythia za to co napiszę, ale przez takich ludzi jak Ty, którzy myślą że to co robi państwo jest dobre, było tak za kadencji PO, kiedy Tusk na rozmowie z z Lechem powiedział 'jeśli Lech wygra wybory to ceny paliwa będę przekraczać 5zł". Mówisz o teoriach spiskowych... to dlaczego do tej pory nie ujawniono akt dotyczących śmierci Władysława Sikorskiego, przecież jeśli byłoby tak że zginął on w katastrofie lotniczej to dlaczego k***a nie chcą ujawnić akt...

Slythia
25-01-12, 19:27
Lech wybrał wybory (prezydenckie), za jego kadencji ceny przekroczyły 5 zł. Więc mówił prawdę!

Akurat tym tematem się nie interesowałam, więc nie wiem. Lecz jest masa innych powodów.

Eklipso
26-01-12, 20:30
Kłócicie się o pierdoły, a pewnie i tak prawda leży między waszymi poglądami ;) ACTA na pewno nie pomoże normalnym obywatelom, a wręcz przeciwnie co jest jasne, więc nie ma co gadać szkoda słów!

jasiek50
26-01-12, 21:49
acta mają napełnić kieszenie pośrednikom którzy udostępniają produkt artysty, konsumentom :)

speedfire1993
27-01-12, 05:09
Nie mam pojecia co to acta i sie nieznam wiec teraz gowno moge zrobic bo juz to podpisali ale jakiejs apokalipsy jak narazie nie ma.

NEWS:Przeczytalem post wyzej, juz mniej wiecej rozumiem i to nie jest straszne. :D