PDA

Zobacz pełną wersję : Altaron nie działa na win 7


Rivalry
21-01-12, 11:02
mam pytanie , dlaczego nie moge wejsc do gry? nie moge polaczyc sie z serverem kiedy wpisuje pasy. czy to wina windowsa 7 ?

siwyus
21-01-12, 11:22
A jaki komunikat wyskakuje ?

Obles
21-01-12, 11:23
"Do gry zaloguj się używając loginu i hasła. Loginem jest Twoja nazwa użytkownika na forum, a hasłem hasło do Zarządzania kontem."

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=1736

I czy wyświetla CI się lista postaci, nic się nie wyświetla czy wyskakuje jakiś błąd?

Od razu też radzę, zmień silnik graficzny gry na Open GL: Opcje --> Grafika --> Zaawansowane --> Wybierz silnik grafiki: Open GL (na samej górze).

Rivalry
21-01-12, 13:23
Wyskakuje błąd.
Nie mozna polaczyc sie z serverem.
pasy dobre wpisuje bo na innym komputerze z systemem windows xp dziala normalnie. a co do grafiki jest Open GL i nie dziala dalej.

czy ktos pomoze ?

Dinoo20
21-01-12, 13:44
Sprawdź czy zapora systemu nie blokuje Ci dostępu dla aplikacji klienta Altaronu bądź anty wirus nie blokuje Ci Altaronu.

Posprawdzaj dokładnie ustawienia.
Sam używam Win7 i Altaron chodzi normalnie, więc to raczej nie wina systemu operacyjnego.

Rivalry
21-01-12, 15:17
przyblizysz mi troche jak sprawdzic z ta zapora systemu ?
antywirusa nie mam wiec to odpada

Dinoo20
21-01-12, 15:21
START > Panel Sterowania > System i Zabezpieczenia > Zapora Systemu Windows > Zezwalaj programowi lub funkcji na dostęp przez zaporę systemu Windows

Tam ustawiasz które programy zapora ma blokować a które nie

Co prawda ja na tej liście nie mam Altaronu a loguje się normalnie, jednak sprawdzić możesz. Możliwe że u Ciebie to jest przyczną.

Rivalry
21-01-12, 15:31
zrobiłem wszystko zgodnie ze wskazowkami, no ale niestety dalej nie chodzi.
pomocy !

Ser
22-01-12, 12:01
Spróbuj uruchomić jako Administrator, a jak nie pomoże to zainstaluj jeszcze raz nowego klienta