PDA

Zobacz pełną wersję : To już jest koniec...


Stros
23-04-11, 11:07
To już jest koniec...
... i początek.

Prakt
23-04-11, 11:17
Ktoś dawno nie dostał bana za tematy o niskiej zawartości merytorycznej :P

A poważnie - proszę się nie obawiać, że zniknęły wszystkie postaci i serwer jest wyłączony. Wszystko jest zaplanowanym działaniem, którego efekty będziecie mogli śledzić już dziś.

Powiedzcie znajomym:)

#edit:
Sprawdzajcie stronę i forum co jakiś czas! Będą wprowadzane w międzyczasie zmiany, ale wszystko zmierza RYCHŁO do... początku.

Kyle Blaze
23-04-11, 11:18
I nadszedł czas, by ideał się przebudził.
Mam nadzieję, że serwer będzie istniał jak najdłużej, a żaden człowiek nie przyczyni się do jego upadku (czyt. neokid'y)

Rido
23-04-11, 11:52
Nieee! Teraz?! O nie! Poczekajcie trochę. Nie jestem przygotowany mentalnie na takie coś! Ale wszystko na pewno działa? Żeby nie było resetu postaci po jakimś czasie.Dobra, już się opanowałem. Ogólnie mówiąc to jest spoko i jestem z was dumny, że się nie poddaliście.

siwyus
23-04-11, 11:55
Ja też jestem zadowolony, że to wkońcu się zacznie. Teraz tylko cierpliwie poczekać na newsa ;]

Obles
23-04-11, 11:56
Po tylu dniach/tygodniach/miesiącach/latach? czekania mogę tylko podziękować administracji za to, że się nie poddali (chociaż tych kilku :P), oraz, że cały projekt jest robiony z pasją.
Przygoda dopiero się zaczyna!!
Ach no i myślę, że teraz SB naprawdę by się przydał. Ile to Wam go włączyć? :D

Rido
23-04-11, 12:08
Oooo, nie wiedziałem, że nad Altaronem pracowało 21 ludzi, szkoda, że nie wszyscy są teraz z nami, ale doceniam tych którzy wytrwali/wrócili mimo, iż nikt im za to nie płaci. Taki projekt to coś wielkiego i w pewnym sensie przełomowego w czasach gier MMORPG gdzie RPG sprowadza się do bezmyślnego grindu. Miejmy nadzieję, że są jeszcze gracze, którzy potafią to docenić i umieją trochę myśleć. Żeby grało się lepiej!

P.S.
Na pohybel abitańczykom!

Nie spoiluj, ale gratuluję spostrzegawczości :) To wszystko będzie opisane.

A, jeśli to spoil, to przepraszam :)

bittersweet
25-04-11, 07:23
Ja sie tam nei boje i mam nadzieje ze Serverer Dziala 8)