PDA

Zobacz pełną wersję : Update


Attax
25-12-11, 12:49
Temat stworzony do ogolnej dyskusji na temat update i zmian zaszlych przez jego wprowadzenie.

Moje pytania :
Czy loot ze smokow zostal zmieniony?
Bylem 2h i spadly mi 2 wandy mozliwe ze pecha mialem po prostu ale rozmawialem z Spartakusem ktory byl tam 30-40 minut i tez nic im nie spadlo.

Moje opinie :
Zwiadowca Duchowny wyglada jak zyd z koszykiem. (przepraszam jak urazilem autora tego outfiltu)

Dmg zwiadowcy zmiejszony
(tak bije srednio rzadko za 200+ pewnie przez to ze osobno jest zywiol a osobno p.dmg)
13:30 Smok otrzymuje 63 obrażeń.
13:30 Smok otrzymuje 158 obrażeń.
13:30 Smok otrzymuje 11 obrażeń.


Leczenie zmniejszone (nie ubolewam)
Brak nowych czarów.
A przeciez mialy jakies wejsc.

Czekam na wasze komentarze.

sadam
25-12-11, 13:01
I jeszcze jest problem pewien z duchownym. Nie wiem czy u każdego ale ja mam misje zrobione i jestem w zakonie i no tak owszem mam outf. duchownego/długonity na sobie obecnie bo go nie zmienialem ale nie mam go w wyborze outf. ocb? (tak posiadam również konto szlacheckie)

Obles
25-12-11, 13:02
Masz masz, teraz nie ma dodatków do strojów, tylko osobno każdy outfit.

Uiop
25-12-11, 13:05
Po pierwszym logowaniu widziałem out maga nekro u łucznika. Pewnie o to chodzi

Mervakis
25-12-11, 13:05
Outfit otrzymuje się po całkowitym ukończeniu zadania.
Hity są takie jakie były z normalnych bełtów, wprowadzono % od obrażeń magicznych tak samo jak u wojownika, aby poprawić balans między tymi profesjami. Odes Kpiro nadal zadaje 100% od żywiołu.
Loot został zmieniony tam, gdzie był nieopłacalny. Nie wszędzie.

maja1414
25-12-11, 13:49
Czyli ogółem:
1. Zepsuli palka
2. Nie ulepszyli Woja
3. Nic nie zrobilii z magiem (nadal nie ma cooldowna na ue)
Normalka :)
P.S Nie miało to w żaden sposób nikogo obrazić. Jest to trochę taka "satyryczna" opinia tak bym to nazwał ^^ (nie mogę innego słowa wymyślić)

konradowalkero
25-12-11, 13:59
Osłabiliście dmg maga z SD. Teraz z 79 mlv bije w ludzi po 320-350 (przedtem bylo po 450-500) Knight naprzykład Trianos na 139 lv ma 4100 życia, jak można teraz takiego knighta zabić? Trzeba strasznie dużo magów. Teraz bomba bije więcej niż SD. Nie powinniście maga wogóle ruszać bo on ma dużo bić i bardzo łatwo ginąć. Odnośnie palka jest chyba ok niewiem jak z odes kpiro które powinno być ciut gorsze. Odnośnie knighta teraz chyba można żucać magic wale i się leczyć na repito. Zgoda. Ale repito powinno mieć exhaust z 5 sek (ile dokładnie to już do ustalenia ważne że powinień być) Dlaczego? Bo knight jako czołg nie powinień mieć możliwości najszybszego biegania w grze. Nie dość że ma dużo hp i leczy się dużo to jeszcze ciężko go złapać. O złapaniu to wogóle niema mowy w sumie. 100 lv knight gdy zacznie biegać na repito na otwartej przestrzeni jest tak szybki że nawet go nie dogonisz żeby go zobaczyć nie mówie tu już o tym żeby go zabić. I nie mówcie że niewiem o czym mówie bo walczyliśmy przez 2 miesiące i wiem jak sytuacja wyglądała. Knightów z pztem wogóle nie goniliśmy bo nie było takiej szansy żeby go zabić. Po tych 2 miesiącach wojny mogę śmiało stwierdzić że jest to bląd w rozgrywce i to bardzo znaczący. Ogólnie mówiac na repito powinno być 5 sek exhausta albo powinno być usunięte z gry. Najszybszy w grze ma być mag bo jest najłatwieszy do zabicia. Ma mało hp a na magicznej tarczy leczy się po 300 z mikstur maga.

Mervakis
25-12-11, 14:14
@up 60 mag zabija 45 maga na hita. To jest przyczyną. Został zwiększony dmg wszystkich pozostałych run.

maja1414
25-12-11, 14:24
Mnie chyba najbardziej rozbawił ten podział ataku palka jak ma bełty zaczarowane czyli:
50 ze światłości 100 fizyczne :)

Dynd
25-12-11, 14:37
Ogolnie uwazam ze jest to troche ezsensu aby woj 2h zadawal prawie ze takie same obrazenia co woj 1h

maja1414
25-12-11, 14:49
Ogółem czekaliśmy na wielki update a wyszła aktualizacja outfitów :)
Współczuje jedynie wojom którzy czekali na jakieś zmiany a tu nic

Slythia
25-12-11, 14:51
Są przecież zmiany w wojownikach, trzeba ruszyć szanowny zadek z depo i poszukać. Są nowe bronie o ciekawych statystykach, 'nowe' sety, questy... To jest nic?

ogryz1988
25-12-11, 15:02
Obawiałem się tego update ale odwaliliście kawał dobrej roboty. Tylko nie mogę znaleźć tych potworów co się na nich będzie opłacało expić :(

Pozdrawiam :)

Mervakis
25-12-11, 15:04
To idź na te, które były dotąd nie opłacalne. Nie sztuką jest ulepszać coś co już jest dobre, trzeba poprawiać to co było słabe.

siwyus
25-12-11, 15:06
Ja też muszę powiedzieć, że spodziewałem się czegoś wiecej, no ale.. Źle nie jest. Outfity fajne (chociaż niektóre takie "garbate"), nowe misje, można sprzedawać więcej itemów, nowe itemy, ale co mnie boli. Otóż wojownik - pozostał jak jest a chodzą słuchy, że nawet i mniej bije (nie zauważyłem).

anat123
25-12-11, 17:05
outfity rycka nekro female

mieszczanin - nie dorasta do piet citizenowi
awanturnik - co to wogole jest?
zebrak - porazka
podroznik - wcale nie pasuje do podroznika (nie ma plecaka liny ani nic)
łotrzyk - najlepszy outfit (mimo ze ma strasznego garba normalnie postac pochylona jakby glowa dotykala ziemi)
szlachcic - nie dorasta do piet noblemanowi
wojownik i nekromata nie roznia sie praktycznie niczym

voagar
25-12-11, 17:17
Update zajebisty, wkoncu zwiad necro jest tak samo oplacalny jak duchowny, outfit asasyna jest w deche, a i czar skrytobojca poprawiony tak, ze az chce sie go uzywac (300 w ludzi, przy niewidzialnosci, i do tego moge bic na odleglosc). Do tego dochodza rozne kombinacje setow na expa, i na pvp. :D

Alion
25-12-11, 18:20
Jeśli chodzi o update sam w sobie to nie mam większych zastrzeżeń ^^ ładnie zmieniona szata graficzna otoczenia, mam nadzieję, że te "nieopłacalne potwory" to też jakaś miła niespodzianka. Jednak te outfity w większości to jakaś porażka, a z tego co zauwazyłem to zwłaszcza female outfity ucierpiały ^^ (female łucznik z łukiem to jakaś chodząca pokraka z patykiem :D)

Attax
25-12-11, 19:56
mam pytanie komu mam sprzedac różdżkę maga, bo woland juz nie skupuje

Yogi Muci
25-12-11, 20:06
jako zwiadowca duchowny i elementalista nie mam żadnego fajnego outfitu ;/

up wprowadził dużo zmian oby grało się nam lepiej :) poznanie wszystkich ich tajemnic zajmie trochę czasu wiec nie krytykujcie go w 1 dniu

adihash13
25-12-11, 20:17
Nie będę ukrywał, że czekałem na jakieś nowe czary szczególnie dla rycka. Troszeczkę martwi mnie kilka rzeczy po tym updacie ale mam nadziej, że wszystko się unormuje a gra rozwinie się jeszcze bardziej.:rolleyes:

anat123
25-12-11, 20:30
http://desmond.imageshack.us/Himg651/scaled.php?server=651&filename=rycv.jpg&res=gal

rycerz female

http://desmond.imageshack.us/Himg832/scaled.php?server=832&filename=nekrow.jpg&res=gal

nekro female


czy gdybym nie napisal ze female ktos ktos by poznal ze to stroj dziewczyny ? bo ja nie...

Tron
25-12-11, 20:40
Tak, bez problemu. A widziałaś/łeś stroje wersji męskiej?

Attax
25-12-11, 20:42
Szczerze nie wiem po co robiliscie nowe outfity skoro one przedstawiaja to samo. Fajnie by bylo gdyby
Np Rycerz (stary outfilt ten z pelerynka):
20lvl zwykly wyglad
50lvl zwykly + miecz
70lvl zwykly z full addonami
Pozniej np u nekromantow : dostawal by outfilt 'dugionity' nightmare knight
A u dugionitow : warriora
i znowu misje dajace addony

czekam na odp co z tymi wandami :) pewnie bug

Dinoo20
25-12-11, 20:48
Attax&&
Zmienili outfity z jednego, podstawowego powodu: Altaron to nie Tibia, a jeśli twórcy chcą kierować się tą zasadą, muszą pozmieniać grafiki.

anat123
25-12-11, 20:49
Tak, bez problemu. A widziałaś/łeś stroje wersji męskiej?

jesli ktos widzial male to wiadomo ze te sa female

Attax
25-12-11, 21:08
Attax&&
Zmienili outfity z jednego, podstawowego powodu: Altaron to nie Tibia, a jeśli twórcy chcą kierować się tą zasadą, muszą pozmieniać grafiki.

Dlatego tez to zdzierze i zamierzam dalej grac bo altaron to swietna rozrywka ;p

Slythia
25-12-11, 22:35
Lepsze różdżki i kostury skupuje ktoś inny, szukaj kto.

Siwor
27-12-11, 17:31
Zanim będziecie pisać co jest dobre co jest złe co potrzebne a co nie szukajcie odpowiedzi w grze a nie na forum. Zmiany z tego co widzę są takie jakie proponowali gracze w większości razy. Po co było ulepszać rycerza? Wystarczyło łucznika sprowadzić do normalności i z tego co widzę tak się stało. Rycerz nie został pogorszony. Ciut nawet poprawiony... Żeby pisać takie tematy proponuję mieć jakieś poważne argumenty a nie takie że idziesz raz na exp i widzisz że tak a nie inaczej bijesz. Sami chcieliście zmian teraz macie czas do następnego upa co zmienić znowu... Ale do propozycji radzę mieć dobre argumenty. Zmiany wydaje mi się dobre. Zobaczymy jak to wpłynie na dalszą rozgrywkę w tym momencie proponuje zająć się questami szukaniem ekipy na wspólne hunty i nie płakać. Zobaczymy co potem... napewno wasze propozycje bd mile widziane przez administratorów. GRAJCIE i szukajcie każdego rozwiązania :)

//Dzefrej.

dedereq
27-12-11, 17:51
Moje odczucia po uptade - expienie - straciłem całkowitą ochote na zdobywanie doświadczenia. Nie podoba mi sie ta stamina za spanie i ogolnie to jak sie regeneruje, ze jak stoje w dp to mi leci ten +. Grafika - jedyny sensowny outfit to Czarodziej, natomiast reszta jest wg. mnie żałosna. Co odo nowych itemów + dla was za zwiekszenie ich liczby i różnorodnosci. Kolejna rzecz to zwiekszenie nastawienia na rpg. Misje ok, zauwazylemz e dodaliscie nowe questy , ktore daja duzo expa, o wile wiecej niz poprzednio. bedzie to mila odskocznia od zabijania potworów i to też jest dobrym pomyslem. Natomiast balans profesji - zmniejszenie leczenia palka - owszem, poniewaz Ozi czy Teverix przed tym upem byli bardziej ciezcy do zabicia niz Trianos. Ogolnie to wyszliscie u mnie z tym upem na 0 .