PDA

Zobacz pełną wersję : Co do buga z pnami i staminy


pawello13
07-12-11, 11:38
Każdy chyba zna bug, który dodaje 190% skilla.

Ja trenowałem dużo , mam 80 dysta i nie używałem ani jednego pna jeszcze. Inni napewno korzystają z tego buga.

Pytanie do administracji serwera -> Co z tym zrobicie? Będzie jakaś sprawiedliwość?

A i czy stamina nie może być promo 2h? Bo ja expie czasami kilka h dziennie i nawet nie urośnie mi po nocy do zielonego :/ I robić na cyklopach 40k/h to nuda nuda nuda.

Slythia
07-12-11, 11:54
Jeśli błąd ten nie jest naprawiony to znaczy, że w chwili obecnej nic z nim nie możemy zrobić. Jak sobie wyobrażasz ową sprawiedliwość? Poza tym, dlaczego upieramy się, by nazywać go błędem? Można równie dobrze potraktować go jako bonusowe rozwiązanie dla sprytniejszych, dające ukryte korzyści, jak przykładowo niektóre questy.

Samo istnienie premium staminy jest błędem - nie powinno jej być, nigdzie nie jest napisane, że kupując szlachcica ją się*otrzyma. Dlatego naszym zamiarem jest wyeliminowanie tego błędu.

pawello13
07-12-11, 12:04
I 48 sorc bierze 38 palka na sd? Porażka.

Slythia, tylko że ja robiłem 80 skilla bez tego błędu. Widzę, że odpowiedzi z waszej strony jakby unikały odpowiedzialności.. kiedyś pytałem admina o to , to powiedział, że wszedzie jest zapisane kto ile dostał % i żeby się nie zdziwić że kiedyś po prostu będzie miał mniejszego skilla.. Bonus? Bardzo prostackie podejście według mnie skoro ta gra ma być traktowana poważnie. Ukryte bonusy z misji ? Jak skoro spoilować nie można ani troche nawet..

Slythia
07-12-11, 12:09
Nick admina poproszę.

To nie jest unikanie odpowiedzialności. Jeśli znasz jakimś cudem nasz silnik, wiesz jak zaimplementować do niego skrypt z pnami tak, by nie było żadnych błędów to podziel się z nami tą wiedzą. Jeśli masz rację to po spełnieniu dwóch maleńkich warunków chętnie zaproponujemy Ci pracę. Jeśli jednak nie - nie wypowiadaj się*o sprawach, o których nie masz pojęcia. Nikt złośliwie nie zostawił tego błędu, specyficznej 'zdolności', ukrytym bonusie czy jak to nazwiesz, 'bo tak'.

Poza tym, skoro nigdzie nie nazywamy tego otwarcie błędem - czemu sam go nie wykorzystałeś?

Spoilować*nie można. Odkryjesz questa, wykonasz go - masz nagrodę. Jeśli jesteś jedną*z nielicznych osób, które to osiągnęły to tym większa jest wartość twojej nagrody.

jakub00s
07-12-11, 12:10
I 48 sorc bierze 38 palka na sd? Porażka.

Slythia, tylko że ja robiłem 80 skilla bez tego błędu. Widzę, że odpowiedzi z waszej strony jakby unikały odpowiedzialności.. kiedyś pytałem admina o to , to powiedział, że wszedzie jest zapisane kto ile dostał % i żeby się nie zdziwić że kiedyś po prostu będzie miał mniejszego skilla.. Bonus? Bardzo prostackie podejście według mnie skoro ta gra ma być traktowana poważnie. Ukryte bonusy z misji ? Jak skoro spoilować nie można ani troche nawet..

Żaden 48 mag nie uderzy za więcej niż 330 z sd. Na 26 łuczniku mam 385 HP, więc jest to nie możliwe. Osobiście bardzo bym chciał, żeby po update nadal istniała premium stamina. Niektórzy na grę poświęcają cały wolny czas, ale niektórzy mogą expić zaledwie godzinę, bądź mniej dziennie. Dlatego usunięcie staminy kompletnie zniechęciłoby mnie do gry.

Slythia
07-12-11, 12:12
jakub00s, jakby działała to nie byłoby tego problemu. Niestety, stamina należy do błędów, których nie da się naprawić. Spokojnie, nie zabierzemy jej ot tak nie dając niczego w zamian :).

voagar
07-12-11, 12:14
I 48 sorc bierze 38 palka na sd? Porażka.

Slythia, tylko że ja robiłem 80 skilla bez tego błędu. Widzę, że odpowiedzi z waszej strony jakby unikały odpowiedzialności.. kiedyś pytałem admina o to , to powiedział, że wszedzie jest zapisane kto ile dostał % i żeby się nie zdziwić że kiedyś po prostu będzie miał mniejszego skilla.. Bonus? Bardzo prostackie podejście według mnie skoro ta gra ma być traktowana poważnie. Ukryte bonusy z misji ? Jak skoro spoilować nie można ani troche nawet..

Ty chyba probujesz zrobic z kogos idiotę? masz 80 dista i full pnów, dalej mozesz wykorzystac tego "buga" jak to nazwales. Chcialbym przypomniec ze na poczatku servera, dist lecial tak ubogo, ze gdyby nie ten bug to mialbym na 90 lvl'u zamiast 95 dista, 80. Teraz mowisz, doskillowales bez pnów 80 skilla, kiedys wiecej czasu zabieralo doskillowanie 50.

btw. Jezeli tak ktorys z adminow Ci powiedzial i byloby to prawdą, to ja bym chcial wiedziec, jaka dostane ja w tym momencie rekompensate za wolniej lecacego skilla, za mniej hp,mp i cap w zwiazku z pewnym bugiem i za mniej pnów (jak wiemy na poczatku tracilo sie pn'y po dedzie).

pawello13
07-12-11, 12:30
No macie racje nie gram od początku i nie potrzebnie się tak uniosłem, ale i często w nerwach wychodzą dobre pomysły i jak ktoś kogoś sprowadza na ziemię to dużo wytłumaczy i ładnie, jak wy :D Przepraszam.

No mogę w sumie teraz nadrobić to tym bugiem, i nawet chyba lepiej na tym wyjdę. Mając tyle pnów.

Wlaśnie nie pamiętam nicku admina , bo pisałem to na Ctrl+r więc nawet nie mam szans znać bo tam chyba jest napisane GAMEMASTER. Nie znam się na tym, ale skoro stworzyliście taką grę, własny silnik, i to tyle czasu trwa to wierzę że wszystko możecie;]

A pytanie tam poszło dlaczego nie korzystałem z tego buga? Ponieważ jestem dorosły a nie dziecko, i gram fair play. A w dodatku jak Gamemaster napisał mi , że jest zapisane kto ile otrzymał tych % i potem straci, wolałem nawet nie ryzykować. Siedziałem w podziemiach i trenowałem całe dnie.

Slythia
07-12-11, 14:08
Jakbyśmy mogli to byśmy już dawno temu to zrobili.

Filius
07-12-11, 19:12
Każdy chyba zna bug, który dodaje 190% skilla.

Ja trenowałem dużo , mam 80 dysta i nie używałem ani jednego pna jeszcze. Inni napewno korzystają z tego buga.

Pytanie do administracji serwera -> Co z tym zrobicie? Będzie jakaś sprawiedliwość?

A i czy stamina nie może być promo 2h? Bo ja expie czasami kilka h dziennie i nawet nie urośnie mi po nocy do zielonego :/ I robić na cyklopach 40k/h to nuda nuda nuda.


Co do tego "buga" skoro ci dodaje 190% to chyba (tak sądzę) lepiej dla ciebie nie sądzisz? xd

anat123
07-12-11, 20:26
skoro kazdy tak ma to fair play

Wicked
07-12-11, 22:11
No macie racje nie gram od początku i nie potrzebnie się tak uniosłem, ale i często w nerwach wychodzą dobre pomysły i jak ktoś kogoś sprowadza na ziemię to dużo wytłumaczy i ładnie, jak wy :D Przepraszam.

No mogę w sumie teraz nadrobić to tym bugiem, i nawet chyba lepiej na tym wyjdę. Mając tyle pnów.

Wlaśnie nie pamiętam nicku admina , bo pisałem to na Ctrl+r więc nawet nie mam szans znać bo tam chyba jest napisane GAMEMASTER. Nie znam się na tym, ale skoro stworzyliście taką grę, własny silnik, i to tyle czasu trwa to wierzę że wszystko możecie;]

A pytanie tam poszło dlaczego nie korzystałem z tego buga? Ponieważ jestem dorosły a nie dziecko, i gram fair play. A w dodatku jak Gamemaster napisał mi , że jest zapisane kto ile otrzymał tych % i potem straci, wolałem nawet nie ryzykować. Siedziałem w podziemiach i trenowałem całe dnie.

No, no. Tak powstał czokapik. A mi pisał, że mikołaj nie istnieje. CHAMY I PROSTAKI te MGy. Bana im!
Radzę nie rzucać takich tekstów, bo ktoś się może zdenerwować. Np; ja. Nie lubię takiego rzucania oskarżeń bez dowodów, bez konkretów, ot, ktoś powiedział, co złego to nie ja.

jakub00s
08-12-11, 08:47
jakub00s, jakby działała to nie byłoby tego problemu. Niestety, stamina należy do błędów, których nie da się naprawić. Spokojnie, nie zabierzemy jej ot tak nie dając niczego w zamian :).

Bardzo mnie to cieszy. Czy na prawdę tak trudno jest zalogować się i pójść expić? Jeżeli nie chcecie bezsensownie tracić staminy, nie trzeba bawić się pod depozytem relogując i ją tracąc.

Dodam od siebie jeszcze, że (chociaż nie jest to pewne) kładąc się w łóżku, w domu nie tracimy staminy. Niestety działało mi to na właścicielu domu, jednak niestety bez skutku na sublokatorach. Tego sposobu nie jestem pewien, zadziałało kilka razy, jednak stabilności potwierdzić nie mogę. Jednak lepszy rydz, niż nic.