PDA

Zobacz pełną wersję : Altaron - Przyszłość


cintorek1
28-11-11, 08:24
Jestem nołnejmem i nikt mnie nie zna, ale mam pytanie:
Czy ta "gra" ma przyszłość?
Grałem od początku tego servera, wyszedłem jako czwarty gracz z Licoru.
Pamiętam jak grało 500 osób, gdy to rekordy wyświetlały sie na chacie.
Miałem tu pare postaci, wszystkie profesje wliczajac w to Licor - Stayera.
Zalogowałem sie na chwile, pustki w Arcanii jak i Neolicie. Czy ktoś może mi powiedzieć ile gra tutaj mniej więcej osób regularnie? Nie mówcie mi że dochodzą nowi gracze, bo każdy nowy gracz zakłada nowy temat o spisie EQ i pytaniach o tym jak ułatwic sobie gre żeby tylko bez sensu nawalać w myszke i klawiature nie myśląc w ogóle o "fabule" czy zadaniach. Czytałem wiele tematów o pustkach i dużo postów o tym że im mniej osób tym lepiej. Nie zgadzam sie z tym, osobiscie wole nooba ktory stoi pod depo prosząc o "fri itans" niż ludzi którzy wchodzą do depo, biorą co potrzebne i idą na expa i pustek których kiedyś nie było. Osobiście przestałem grać tutaj z paru powodów, to co było kiedyś, a to co jest teraz, to dwie zupełnie inne rzeczy.
IMO:
Pustki dobrych graczy < Masa jakichkolwiek ludzi

Filius
28-11-11, 09:26
Zgadzam się z tobą im więcej osób tym lepiej.
Wolę zawalone respy itp wtedy czuje klimat "reala" z kiedyś.

voagar
28-11-11, 09:43
Nie mówcie mi że dochodzą nowi gracze, bo każdy nowy gracz zakłada nowy temat o spisie EQ i pytaniach o tym jak ułatwic sobie gre żeby tylko bez sensu nawalać w myszke i klawiature nie myśląc w ogóle o "fabule" czy zadaniach.

To zdanie jest logicznie bez sensu ; o
Pozatym piszesz, ze wkurza Cie bezsensowne walenie w myszke i klawiature nie myslac o fabule, a potem ze wolisz noobow krzyczacych fri itens. Masz racje- oni napewno mysla o fabule ;)

cintorek1
28-11-11, 15:08
Niektórzy myślą, niektórzy nie, po prostu może chcą zdobyć darmowe rzeczy i zacząć rozwiazywac zagadki? Kazdy lubi dostac cos za darmo.
Aha, zapomnialem dodac ze to ja jestem tym legendarnym graczem ktorego Slythia przeniosła na dach \o/

Deneb
28-11-11, 17:07
To zdanie jest logicznie bez sensu ; o
Pozatym piszesz, ze wkurza Cie bezsensowne walenie w myszke i klawiature nie myslac o fabule, a potem ze wolisz noobow krzyczacych fri itens. Masz racje- oni napewno mysla o fabule ;)

Osobiście uważam że żebracy którzy stracili wszystko podczas wojny pasują do fabuły.

cintorek1
28-11-11, 23:40
Osobiście uważam że żebracy którzy stracili wszystko podczas wojny pasują do fabuły.

O tym nie pomyślałem, ale to bardzo fajne urozmaicenie w grze jeżeli tak wlasnie sie mysli :P

Stros
29-11-11, 19:35
Aha, zapomnialem dodac ze to ja jestem tym legendarnym graczem ktorego Slythia przeniosła na dach \o/

LOL
Pozostaje mi tylko pogratulować.

voagar
29-11-11, 21:25
Osobiście uważam że żebracy którzy stracili wszystko podczas wojny pasują do fabuły.

Tak, szczegolnie jak krzycza "fri itens" to rzeczywiscie jest rpg po "i tutaj pada niecenzuralne słowo na CH".

makmej
29-11-11, 21:40
Wole to niż pustki w dp;) Wg mnie to jest pod jakimś względem klimat gry :) W każdym mieście byli zawsze jacyś biedacy co żebrali.

jasiek50
06-12-11, 08:46
ja jestem nowy, gram od nie dawna (z małą przerwą)
nie doświadczyłem pustego depozytu, mimo iż wchodziłem o różnych porach (począwszy od wczesnych godzin, do późnych) .

w pewnym sensie rozumiem o co ci chodzi, altaronowi brakuje ludzi, ale jak chcecie więcej ludzi to ich znajdujcie, na własną rękę pomagajcie przy rozwoju gry.


W altaronie jest mniej ludzi niż w tibi, ale co to za ludzie :)
z wszystkimi mogę się dogadać, nie mówię tylko o różnicach językowych, ale w Tibi najłatwiej być oszukanym/zabitym (światy PVP) przez rodaka.