PDA

Zobacz pełną wersję : Informacje o wojnie Exorit&Collegium


Strony : 1 [2]

KarolOs
19-12-11, 20:50
Klimczak, jestem z Ciebie dumny, zabiles typa pod depo na lagu, nawet mwala rzuciles, sory mylilem sie co do Ciebie ze jestes nieogarem :(:(

Siwor
19-12-11, 20:55
moze byc 1 talar na lvl straty i moze byc tez 1 talar zarobku :D

dobra panowie, taka propozycja zeby przestac juz tu spamowac, bo nie chce mi sie wbijac i czytac 3 stron więc spokój i koniec spamu ;d

Nie chce CI się czytać tych stron a sam nas do tego zmuszasz pisząc post pod postem klimczaka. Hmm..

Powodzenia.

Agri
19-12-11, 21:04
Postać dystansowa zawsze na dużym lvl dużo biła i sporo się leczyła a Ci co płaczą,że palek taki jest super a ich postać mag/wojownik nie to zmieńcie sobie profesje ;)


Myślałem, że jesteś na tyle ogarnięty, iż nie będę musiał tłumaczyć Ci, jako 125 osobie od czego w grach mmorpg występuje spora różnorodność klas. Niestety, myliłem się. :Ccc
Ale macie rację! Usuwajmy magów i rycków - róbmy zwiadowce duchowego eloelo!!!11!!

Uwolniona Mysl
19-12-11, 21:32
Już mi się nie chce cytować,ktoś pisze że siłą Collegium są łucznicy,no kurdę serio? Uświadomiliście mi właśnie,dlaczego przegrywamy.

Legenda serwera?
Ozi? nieee,ale ma urodziny w ten sam dzień co ja,więc go lubię :D
Blood? Człowiek który padał na jednej akcji 15 razy?
Teverix? Zacznij raszować i coś robić wkońcu
Trianos? Troszkę kultury by mu się przydało,jak telefon odzyskuje :)
Zipek? TAK! Właśnie tak! zipka zna każdy,każdy wie jaki on był dobry,szkoda że już nie gra,pewnie kręci grube baty gdzieś na plaży Coca Ca Bana albo przepadł gdzieś na jakiejś ustawce, ZIPEK jak to czytasz,prosimy wróć do nas! potrzebujemy Cię!

POZDRO ZIPEK

Tron
19-12-11, 22:29
Temat który miał służyć do podawania informacji na temat wojny Securum przeciwko Collegium stał się tematem debat "co będzie w następnym update - i dlaczego łucznik będzie osłabiony", nie mówiąc już o kilkudziesięciu stronach obrażania się i przekrzykiwania kto jest lepszy, a kto jest gorszy. Nie mówię, że takie coś jest nie do uniknięcia bo sam tak kiedyś robiłem, a nawet byłem bardziej upierdliwy i przysypuję głowę popiołem. Ale nalegam abyście skończyli te dyskusje i przełożyli słowa na czyny kończąc tą wojnę - nie ważne w jaki sposób, dyplomatyczny cz też militarny.

Sam nie stoję po żadnej ze stron, po prostu jednych lubię, a reszty nie znam. Także wiem, że większość mnie nie lubi. Nie przykładam do tego najmniejszej wagi, ale ładnie Was proszę - pokażcie się z najlepszej strony. Nadchodzą święta, dajcie sobie spokój. Szkoda, że grupa, która kiedyś była silną paczką znajomych i całkiem przyjemnych ludzi walczy przeciwko sobie. I pewnie po tej dziwnej przemowie wiele osób z wrodzoną do mnie niechęcią będzie chciała coś powiedzieć, ale nalegam aby te osoby zrobiły to w grze, wiecie gdzie mnie znaleźć - nie zaśmiecajcie tego tematu jadem.

Co do nadchodzącej aktualizacji - radzę wam polegać jedynie na oficjalnych informacjach. Tych, które sami wam powiedzieliśmy bądź tych które możecie poczytać w zapowiedziach. Nie warto słuchać plotek.

No i oczywiście życzę Wam wesołych świąt :)

9106796
19-12-11, 23:03
Jakoś nie bardzo Agri zrozumiałem o co Ci chodziło jak pisałeś tego ostatniego posta z tłumaczeniem mi o co chodzi.

Nil Loth
20-12-11, 17:45
Wiadomo ze my jesteśmy lepsi

Myxir
20-12-11, 18:05
Fasol- z Securum
Czego jest Ozi po stronie collegium? Nie wiem, jego wola. Wiem jedynie że gdyby nie mój mentor (Ozi) to dostawali by takie baty. Ozi to taki "tank'er" że głowa mała :)
O co poszło? Tak w jednym zdaniu to pewnie o władzę. Przyczyna nadmiar alkoholu u nie których osób. (Mam nadzieję że nikogo tym tekstem nie obraziłem. Alko to ludzka rzecz. :))

No to dobrze że Fasol trzyma się starych ziomków(pozdro ogarze ;D), a Ozi echh no myślałem że inny jest. A Ogryz i Blood jeszcze grają?
Pozdrawiam wszystkich co zostają do końca ze swoimi. ;)
A tak się układało Collegium i Securu, no nic było minęło. ;D

maja1414
20-12-11, 19:37
Ogryz wiem że nie gra, a Blood za nim to nie nadążysz :D
Ogółem do update nic się nie dzieje. Czekamy czekamy na upa

eremce
20-12-11, 19:52
Gdyby Securum było ogarnięte, to siedzieliby dalej tam ludzie z Securum. Gracze których pierwszą gildią było Securum to:
Ozi, Ogryz, Dzefrej, Sebek, Gwander, Fasol, Blood Nemezis, Al'Eremce, Paco, Gippo, Thorus, Megrim Tilkilor, Algoris, Kazan, Cancanabis, Paputione, i wielu innych o których zapomniałem. Sytuacja jest prosta jeżeli większość tych gracz jest w Collegium, to znaczy że Securum nie istnieje. To co teraz ma nazwę Securum, to garstka PA i dzieciaków, którzy za kilka tygodni skończą grę.

Myxir
20-12-11, 20:16
A ty Eremce grasz jeszcze? Zapomniałeś o Schabowym(starym bohaterze)
Ja tam bym mógł grać jakby grał Gippo, Ci co są wtajemniczeni wiedzą dlaczego. ;D

No nic życzę szybkiego zakończenia wojny. ;)

kanapa
20-12-11, 21:20
Gdyby Securum było ogarnięte, to siedzieliby dalej tam ludzie z Securum. Gracze których pierwszą gildią było Securum to:
Ozi, Ogryz, Dzefrej, Sebek, Gwander, Fasol, Blood Nemezis, Al'Eremce, Paco, Gippo, Thorus, Megrim Tilkilor, Algoris, Kazan, Cancanabis, Paputione, i wielu innych o których zapomniałem. Sytuacja jest prosta jeżeli większość tych gracz jest w Collegium, to znaczy że Securum nie istnieje. To co teraz ma nazwę Securum, to garstka PA i dzieciaków, którzy za kilka tygodni skończą grę.

Nie zgodzę się z tym ,ponieważ dalej w Securum są starzy gracze jak Fasol,Sebek,Ja.Bronimy tytułu gildii,a tych co poszli do Collegium Pozdrawiam.

eremce
20-12-11, 23:34
Czego ty bronisz? Swojego Bota i robienia PA chyba.

maja1414
21-12-11, 04:19
Czego broni? Może gildii która od początku serwa miała renomę a teraz upada, przez kilku graczy którzy zamiast zostać i jednak bronić jej do końca albo zostali neutralami albo poszli do collegium. Ja tam się swojej gildii nie wyrzeknę, bo ta gildia ma historię i musicie się ze mną tu zgodzić chociażby nie wiem co.
Edit. Zeby nie było że to zdanie znowu miało zabrzmieć wyzywająco do dyskusji to napiszę że collegium też przecież ma bogatą historię jakby nie patrzeć.

eremce
21-12-11, 08:29
Czego broni? Może gildii która od początku serwa miała renomę a teraz upada, przez kilku graczy którzy zamiast zostać i jednak bronić jej do końca albo zostali neutralami albo poszli do collegium. Ja tam się swojej gildii nie wyrzeknę, bo ta gildia ma historię i musicie się ze mną tu zgodzić chociażby nie wiem co.
Edit. Zeby nie było że to zdanie znowu miało zabrzmieć wyzywająco do dyskusji to napiszę że collegium też przecież ma bogatą historię jakby nie patrzeć.

Dobrze, to oficjalnie możecie opuścić Securum, i dajcie wrócić tam jej założycielom. Załóżcie sobie swoją gildię, i brońcie jej zasad. Securum miało zupełnie inne zasady niż to które jest teraz.

Kosiara
21-12-11, 12:00
rotacje członków gildii są naturalnie i nie wiem po cholerę drążycie ten temat. coś komuś nie pasi to zmienia stronę i git.

gogogo bijta się

jak brakuje talarków to wiadome do kogo się zgłosić ^^

konradowalkero
21-12-11, 12:03
Od czasu wzięcia Last Legion do swojej ekipy powinniście zrobić nową gildie. Głównym celem gildii Securum między innymi było walczenie przeciwko Last legion/Sunblade. Nie nazywajcie się teraz Securum. Widze że strasznie rozszczekani są tu graczy którzy dalej by nobili pod depo jakbym ich nie wziął do ekipy miedzy innymi Teverix. Teverix mniej mów a więcej rób.

A tak ogółem mowiąć to dobrze że wojna jest.

Yuri
21-12-11, 12:43
NPC Stawiski ? ;)

A tak na poważnie wojna nie wiem czy dała kopa serwerowi ale na pewno dała kopa forum bo dużo ludzi to czyta ja nawet więcej czytam niż gram (ale to chyba z lenistwa) :). I jeszcze jedno tak zabieram głos i jestem graczem klanu Red Rose ale tylko dlatego że coś się tutaj dzieje gram już jakiś czas na Altaronie ( przyjmijmy że jestem pionem, wasze ulubione słowo chyba ;) ) ale tak jak wyżej napisał Eks~ to kto po czyjej stronie walczy zależy tylko od niego :). Więc rozwiązanie takich spraw i najlepszą kropką nad "i" nie jest ta postawiona na forum ale ta na polu bitwy więc szable w dłoń czy tam runy whatever i do boju!

Btw czekamy na staty i dalsze wieści :)

konradowalkero
21-12-11, 12:57
Dokładnie. Musicie zacząć aktywniej prowadzić tą wojne. Nie przejmujcię się o levele. Po to expiliscie żeby teraz mieć pewne zaplecze w nadmiarze tych leveli. No bo nie oszukujmy się ale czy się ma 120 lv czy 100 to nie jest aż taka kolosalna różnica. Grywalność podczas walki jest podobna na 120 czy 100 lv. Ale spójrzcie na to z tej strony ile przez 20 leveli które ewentualnie możecie stracić możecie zdziałać. Przyjmując najgorszy scenariusz powalczycie dosyć długo. Gorzej z kasą na ekwipunek.

Rozmawiałem dziś z Sebkiem na vencie żeby zaczął żywiej wszystko organizować i nakręcać ludzi. Przede wszystkim musicie popaść w regularność mowiąc jaśniej musicie codziennie robić jakieś akcje po pare razy. Ludzie się muszą wkrecić żebyście nie musieli po siebie dzwonić. Muszą być zaciekawieni co się będzię dziś działo żeby wejść na to ventrilo a nie że wejde ale pewnie dziś znów dostaniemy w dupe i załamka jeszcze przed akcją. Walić to. Na początku i może będziecie przegrywać ale to też trzeba uznać za zabawe i grać dalej.

Siwor
21-12-11, 14:27
Czego broni? Może gildii która od początku serwa miała renomę a teraz upada, przez kilku graczy którzy zamiast zostać i jednak bronić jej do końca albo zostali neutralami albo poszli do collegium. Ja tam się swojej gildii nie wyrzeknę, bo ta gildia ma historię i musicie się ze mną tu zgodzić chociażby nie wiem co.
Edit. Zeby nie było że to zdanie znowu miało zabrzmieć wyzywająco do dyskusji to napiszę że collegium też przecież ma bogatą historię jakby nie patrzeć.

Na temat historii tego Klanu możesz wiedzieć tylko z forum albo od starych graczy więc czego ty bronisz? Dla Ciebie liczy się tylko NAZWA KLANU a nie przekonania. Ja nie zamierzam bronić nazwy Securum tylko wybić tych co wzieli moich wrogów internetowych. Prosiłem agriego na początku by nie brał do tej gildi Nikogo Z LL, sunblade obiecał że tego nie zrobi. Jego słowa poszły w wiatr a teraz Ta legendarna nazwa klanu Securum kojarzy się nie z renomą tylko z frajerstwem. Bo tak to trzeba nazwać. Gildia z renomą bierze swoich wcześniejszych największych wrogów do walki przeciwko innemu klanu. A Stfu pluje na was bo TO WY niszczycie wszystko to co chciał wypracować Blood i cała armia z początku serva.

Wyjdźcie wreszcie z nowymi przyjaciółmi którzy jak zlecą do 60-70 lvli odejdą i zostaniecie sami. Poczekajcie znowu życie Rl nie da im grać.

Szykuję slinę... Strzałeczka.

Arhuzz.

maja1414
21-12-11, 15:25
Widze że strasznie rozszczekani są tu graczy którzy dalej by nobili pod depo jakbym ich nie wziął do ekipy miedzy innymi Teverix.

Zgadzam się z Tobą w 100% Blood. Jakby Deder wtedy mnie nie zgarnął do Was to pewnie bym siedział w innej gildii i tylko expił...
Dzięki wojnie przynajmniej nie wpadało się w rutynę i za to Ci dziękuje :D

A teraz do rzeczy:
Trochę to dla mnie śmieszne jest, bo piszecie, że gildia Securum dodała wrogów serwera. No ale jak to jest możliwe że po pół roku znajomości nagle rozbiła się przyjaźń Collegium i Securum przez wybryki easta? Czyli wychodzi na to że kto wierzył że jesteśmy kolegami to jest frajerem. No sorry, ale wystarczyło się dogadać normalnie, a nie wielce się obrażać, bo east 1x zrobił PA czy straszył innych. Nie można było pogadać na vt i tego przedyskutować. Nikt nie miał siły przebicia. Wiem że Nill czy Dzefrej byli świetnymi dyplomatami na vt i z nimi się można było najszybciej dogadać.

Pewnie jakby nie było wojny to 90% serwera czyli Collegium+Securum + Kreator i Master'Bolter (bo oni ciągle expią w tej grze) przestała by grać.

@Dzefrej
Wojna nie zaczęła się od tego że wrogów internetowych wzieliśmy pamiętaj :)
Tylko jeśli można nie spinajcie się na mojego posta tylko odpiszcie normalnie...

dedereq
21-12-11, 20:39
Przeto powiadam, Panowie i Panie
Miejcie wyjebane, a bedzie wam dane! :)
czyli w skrócie skonczcie spiny na forum, a miejcie satysfakcje z walki. Po cholerę dociekać kto zrobił na kim pa pól roku temu, skoro teraz jest wojna??? Apeluje do tego zeby od mojego posta w dół szły tylko statystyki i informacje WAŻNE DLA WOJNY! I naprawde ludzie, zachowajmy sie na poziomie i skonczmy te kłotnie. Od tego posta bede jedynie wklejał tu info na temat wojny (fragi, zdjecia , BYC MOZE filmiki) natomiast bezsensownej dyskusji kres!

Nil Loth
21-12-11, 21:01
Ciężko wypisywać fragi jak od kilku dni was poza dp nie wiedziałem

KarolOs
21-12-11, 21:03
ja dzisiaj sobie latałem, miałem skula, wczoraj wawro stał 15 min ze skulem pod depo, więc co Ty nilu gadasz :D

Nil Loth
21-12-11, 21:05
I jak, zabiliście kogoś?

Uwolniona Mysl
21-12-11, 22:23
Ciężko wypisywać fragi jak od kilku dni was poza dp nie wiedziałem

Czujesz,że dzięki temu stajesz się lepszym człowiekiem? A my gorszymi?

negrula
22-12-11, 01:54
wiem że to nie moja wojna ale moje słowa kieruje do tych którzy się tu wypowiadają. Głównie do tych którzy tu się wyzywaja, wyśmiewaja itd. Czy wy w ogóle zastanowiliscie się nad tym co napisaliście? Chciałam zauważyć że czytaja to gracze którzy mają np po12 lat - czyli dzieci. Czy chcecie im pokazać że gra właśnie to robi z człowiekiem że nie ma on szacunku do 2 osoby, zero wrażliwości i sprawiedliwości? Czy może to że mam większy lvl to ja rządze wszystkim a Ty biegni j do mamy i wróć jak dorosniesz do gry? Mówicie że to tylko gra i zabawa ale spójrzcie na to co piszecie i jak piszecie. kłócicie się tylko i psujecie cały nastrój tej gry. zamiast grać normalnie, pomagać administracji w tworzeniu nowych rzeczy, pomysłów by altaron stawał się coraz lepszy to wy wolicie obrzucać się błotem i patrzec jak rośnie wam ego bo napisałem parę złych słów panu X i jaki to ja jestem super albo marudzić że nie mam co robić w grze bo wszystko już osiągnąłem i dlatego pobije sobie tych których ta gra cieszy. Zrobiliscie z tej wojny nie wiadomo co... Szkoda. Naprawdę szkoda bo myślałam że będzie to widowiskowe, motywujące w jakimś stopniu. A tymczasem wszyscy zapracowaliście na to że ta wojna interesuje tak naprawdę tylko was samych. Nie pisze tego by komuś dopiec czy coś. Mam jedynie nadzieję że każdy z osobna przemysli to wszystko. Reprezentujcie sobą to co najlepsze a nie to co najgorsze. Po drugiej stronie monitora jest też człowiek który czuje i myśli.
Pisze to nie jako gracz. Ale jako osoba która stoi obok i temu się przygląda.
Mam nadzieję że choć część tych słów potraktujecie poważnie.
Życzę wszystkim wesołych świat.
R.

maja1414
22-12-11, 04:27
Wiesz to tylko puste słowa bo do nich nie dociera. Dedereq też to samo napisał to Nill musiał go zripostować, bo go serce boli.

Nil Loth
22-12-11, 08:50
Nic mnie nie boli, zalozylem sie ze dobijemy do 500 postow <3.
A to ze Niektorzy nie umieja sie zachowac to juz nie moja wina. Moge jedynie pochWalic Teverixa za dosyc wysoki poziom konwersacji patrzac przez pryzmat tego tematu :)

A co do tego dlugiego posta 2 w gore, nie bede cytowal szkoda miejsca. Niech 12 letnie dzieci czytaja i sie ucza, zeby przypadkiem nie popelnialy tych samych bledow.

Na koniec przepraszam za znaki, nie pisze z pc.

Pozdrawiam

Seku88
22-12-11, 10:15
Załóżcie sobie nowy temat pt: "co mnie boli" i tam przelewajcie swój żal, zbrzydło mi już czytanie o waszych spinach i nic sensownego wnoszących postów. Temat miał z założenia odnosić się do informacji o wojnie i chciałbym żeby tak było.

Uwolniona Mysl
22-12-11, 11:30
Nic mnie nie boli,
A to ze Niektorzy nie umieja sie zachowac to juz nie moja wina.

Sam prowokujesz.
Wesołych świąt Nillu :)

leavemealone!
23-12-11, 19:56
@temat hi hi hi

Agri
23-12-11, 19:57
No cóż, chyba najlepsza akcja w historii Altaronu się przed chwilą odbyła.. Gratulacje dla obu drużyn i od razu apeluję o przemyślane posty, bez spiny, wyzwisk itd itp ! I niech ktoś doda fragi (Klimczak może Ty ;)?) Dobra nie prowokuje, do następnego razu :D

KarolOs
23-12-11, 20:04
Securum Frags

Krystyna
2011-12-23 20:23:15 Gracz zginął na poziomie 95 , zabity przez Mala Dziewczynka, Dedereq,
2011-12-23 20:10:51 Gracz zginął na poziomie 96 , zabity przez Sergiej, Szewczyk,
2011-12-23 20:00:04 Gracz zginął na poziomie 97 , zabity przez Dedereq, Mala Dziewczynka,
2011-12-23 19:49:23 Gracz zginął na poziomie 99 , zabity przez Ormo, Sergiej,
Nill
2011-12-23 20:39:22 Gracz zginął na poziomie 65 , zabity przez Teverix, Eastside,
2011-12-23 20:23:59 Gracz zginął na poziomie 66 , zabity przez Dedereq, Teverix,
2011-12-23 20:11:17 Gracz zginął na poziomie 67 , zabity przez Sergiej, Teverix,
2011-12-23 20:04:37 Gracz zginął na poziomie 68 , zabity przez Teverix, Makmej,
2011-12-23 20:01:22 Gracz zginął na poziomie 69 , zabity przez Teverix, Makmej,
2011-12-23 20:00:08 Gracz zginął na poziomie 70 , zabity przez Dedereq, Teverix,
Arhuzz
2011-12-23 20:10:13 Gracz zginął na poziomie 70 , zabity przez Ormo, Mala Dziewczynka,
2011-12-23 20:00:47 Gracz zginął na poziomie 71 , zabity przez Teverix, Ormo,
Furya
2011-12-23 20:41:20 Gracz zginął na poziomie 112 , zabity przez Eastside, Ormo,
Miczua
2011-12-23 20:40:18 Gracz zginął na poziomie 105 , zabity przez Dedereq, Eastside,
2011-12-23 20:11:28 Gracz zginął na poziomie 106 , zabity przez Makmej, Mala Dziewczynka,
2011-12-23 19:49:52 Gracz zginął na poziomie 108 , zabity przez Makmej, Sergiej,
Lai
2011-12-23 20:23:53 Gracz zginął na poziomie 82 , zabity przez Teverix, Mala Dziewczynka,
2011-12-23 20:10:33 Gracz zginął na poziomie 83 , zabity przez Sergiej, Ormo,
2011-12-23 20:06:13 Gracz zginął na poziomie 84 , zabity przez Agri, Teverix,
Lectre
2011-12-23 20:03:45 Gracz zginął na poziomie 75 , zabity przez Eastside, Mala Dziewczynka,
Don Browaro
2011-12-23 20:31:20 Gracz zginął na poziomie 132 , zabity przez Eastside, Teverix,
Foczy Przyjaciel
2011-12-23 20:02:19 Gracz zginął na poziomie 104 , zabity przez Makmej, Teverix,

Collegium Frags
Eastside
2011-12-23 20:00:20 Gracz zginął na poziomie 103 , zabity przez Ozi, Miczua,
Dedereq
2011-12-23 20:24:27 Gracz zginął na poziomie 108 , zabity przez Miczua, Ozi,
Ormo
2011-12-23 20:23:21 Gracz zginął na poziomie 77 , zabity przez Ozi, Furya,
Szewczyk
2011-12-23 20:23:43 Gracz zginął na poziomie 77 , zabity przez Arhuzz, Don Browaro,
2011-12-23 20:03:55 Gracz zginął na poziomie 78 , zabity przez Mervakis, Ozi,
Makmej
2011-12-23 20:24:02 Gracz zginął na poziomie 86 , zabity przez Ozi, Furya,
Sergiej
2011-12-23 19:59:17 Gracz zginął na poziomie 80 , zabity przez Lectre, Foczy Przyjaciel,
Waski
2011-12-23 19:57:25 Gracz zginął na poziomie 135 , zabity przez Krystyna, Foczy Przyjaciel,
Eldoka na wolno
2011-12-23 19:59:33 Gracz zginął na poziomie 65 , zabity przez Nill, Arhuzz,


Collegium 9 : 22 Securum. Czyli Ogółny Wynik: Collegium 57 : 65 Securum

Siwor
23-12-11, 20:14
SUPER WOJNA! NAJLEPSZE OB JAKI ŚWIAT ALTAROŃSKI WIDZIDZIAŁ!!!

Gratulacje dla zwycięzcy. powodzenia ;)

dedereq
23-12-11, 20:34
Super było , największe ob na serverze, czekamy na więcej !!

KarolOs
23-12-11, 20:34
Ja tez dziękuje za to ob bo było najlepsze w histori tej gry :D dzieki wielkie za tą walke i za odwage ze non stop wracalisice ( nill, krystyna ) :D

Stros
23-12-11, 20:44
Eldoka Na Wolno
2011-12-23 19:59:33 Gracz zginął na poziomie 65 , zabity przez Nill, Arhuzz,

KarolOs
23-12-11, 20:50
Eldoka Na Wolno
2011-12-23 19:59:33 Gracz zginął na poziomie 65 , zabity przez Nill, Arhuzz,

przepraszam, przeoczyłem :)

jezeli jakis fragow jeszce nie dodalem to smiało piszcie, kazdemu sie zdarza :)

Stros
23-12-11, 20:57
Mała uwaga:
frag Securum - 17 na magach

fragi Collegium - 6 na magach

Obles
23-12-11, 21:08
Dziękuję za akcję. Takiego czegoś jeszcze nie było! Biliśmy się prawię godzinę, tym razem wygrana leży po Waszej stronie!
I widzicie, jednak można normalnie bez stresu pisać w tym temacie ;).

Dinoo20
23-12-11, 21:18
Dokładnie :) bez spinek ;P miejmy szacunek do siebie nawzajem a bedzie spoko.
Openka porządna nie ma co ^.^

Uiop
23-12-11, 21:19
Wow!! Nie wyzywacie sie! ;o W takim razie gratulację i oby tak dalej(nie chodzi mi o fragi)

KarolOs
23-12-11, 21:20
no jako openka to była najdluzsza, ale akcje pamietam z Ozim jak bilismy go godzine, to była moze 2 godzinna akcja :D:D

więcej takich openek panowie ! :D

konradowalkero
23-12-11, 21:22
Dziękuję za akcję. Takiego czegoś jeszcze nie było! Biliśmy się prawię godzinę, tym razem wygrana leży po Waszej stronie!
I widzicie, jednak można normalnie bez stresu pisać w tym temacie ;).


A widzisz Selbo. Jestem przekonany że włąśnie twoja osoba była nastawiona 100% na RPG playing a teraz co. Polubiłeś wojne co? Jest motywacja do dalszej gry hmm? No. To się słuchajcie Blooda i nie mówcie że questy (ja sam też lubie dobrą fabułe ale) są najważniejsze. Najważniejsza jest wojna kolego :D Mam nadzieję że w nadchodzących dniach zacznienie się częściej bić bo expienie to nudne jest. Pozdro.

Ozi
23-12-11, 21:23
Gratki fajnie było :D pierwszy raz poszlo mi chociaż 1/3 supli elegancko hehe i ta pogoń East za Toba hah pół mapy :D szkoda ze browar lagi miał no ale trudno.Dedereq 1:1 wiesz o co chodzi xd .Nom wtedy w tym trapie kurde aż mi się już siedzieć nie chciało tyle to trwało ;p

KarolOs
23-12-11, 21:43
hahaa, no ta pogon byla smieszna, juz mysllem ze jak don browaro i miczua wpadli to dostane combo, ale jakos browara zabilismy i uciekliscie :D ale tez mnie tam solo do yellowa jechales :D

Ozi
23-12-11, 22:05
Nawet jak bym Cie do reda zjeżdzał to solo nie zabije a do browara krzycze na tym vt sd sd bo miałem juz bombe w łapie to byś wyspał na combo, ale się nie udało.Trudno i tak było fajnie :D

dedereq
24-12-11, 07:04
Wiem ozi wiem ;*

maja1414
24-12-11, 07:48
To była piękna akcja. Dziekuje że jak się obudziłem nie widzę spin typu "Mieliście farta itd" Chylę czoła dla tych co wychodzili po raz n-ty wiedząc że i tak zaraz pewnie wrócą do temple. Uwielbiam takie walki na otwartej...
Chcę dodać że Jakub (Lectre) jak będziemy przegrywać kiedyś to ci korki wyłączę w bloku :D
Ozi już myslałem że East na 100% wyśpi jak byleś z Browarem, a tu taki psikus. No ale jeszcze raz gratuluje że bez spin w pełnej kulturze się dało wszystko załatwić.

P.S Te 2 strony ostatnie 12 latki mogą czytać. Jakby tak było od początku to można by książkę napisać, a tak tylko słownik "spin i wulgaryzmów" 8)

maja1414
24-12-11, 09:25
Dedereq (noob x100 bez ringa)

2011-12-24 10:29:37 Gracz zginął na poziomie 107 , zabity przez Lectre, (to mój sąsiad. Chwale się) :D:D

jakub00s
24-12-11, 09:26
Takie tam z rana...


Dedereq
2011-12-24 10:29:37 Gracz zginął na poziomie 107 , zabity przez Lectre,

Niestety spóźniłem się, ale że to ja jestem autorem deda, więc nie usunę tego.

dedereq
24-12-11, 09:37
Epic ;< :DDD

Agri
24-12-11, 11:10
Deder pilnuj się, bo jeszcze chwilę, a przejmiesz od pewnego pana legendarną ksywkę Mega Mięsa Armatniego :D

maja1414
24-12-11, 11:23
bez Spin miało być.. Chociaż przez święta (ja sprzątam teraz)

dedereq
24-12-11, 11:50
Wiesz Agri, nie ukrywam ze sam jestem zdziwiony i nie wiem jak to sie stalo xD

jakub00s
24-12-11, 12:56
Wiesz Agri, nie ukrywam ze sam jestem zdziwiony i nie wiem jak to sie stalo xD

Wykorzystałem chwilę nieuwagi i swiadomość, że nie założyłeś ringa ;)

leavemealone!
24-12-11, 13:48
Ormo

2011-12-24 14:37:54 Gracz zginął na poziomie 76 , zabity przez Mala Sela, Trianos,

dedereq
24-12-11, 14:48
No niestety, zdarza sie ;) gratuluję refleksu i wykorzystania mojego gapiostwa ;D

Uwolniona Mysl
24-12-11, 18:50
Eldoka Na Wolno
2011-12-24 19:51:33 Gracz zginął na poziomie 65 , zabity przez Barszcz Z Uszkami,Makówki

Doliczamy? :D

voagar
24-12-11, 18:55
Klimczak zabity przez karpia w galarecie :D

Goleczek
24-12-11, 23:37
Pwned. Mysle że fragi wbite przez potrawy świąteczne powinny być liczone podwójnie!
Marry Christmas For everyone!

muscovite
25-12-11, 18:50
Fragi z dzisiaj

COLLEGIUM
Ormo:
2011-12-25 18:51:20 Gracz zginął na poziomie 75 , zabity przez Mathrance, Andreas,
2011-12-25 19:08:12 Gracz zginął na poziomie 74 , zabity przez Trianos, Mathrance,
Sadysta:
2011-12-25 19:09:07 Gracz zginął na poziomie 76 , zabity przez Don Browaro, Trianos,
Corina:
2011-12-25 19:08:18 Gracz zginął na poziomie 56 , zabity przez Furya, Klimczak Potato,

SECURUM

WYNIK 4:0 DLA NAS

maja1414
25-12-11, 19:45
Ganic Elvera gz dziś 2 fragi wbiłeś :)
@UP
4:1 przykre

KarolOs
25-12-11, 19:55
Miczua
2011-12-25 20:58:16 Gracz zginął na poziomie 104 , zabity przez Eastside, Dedereq,

leavemealone!
26-12-11, 19:06
Yogi Muci

2011-12-26 19:56:09 Gracz zginął na poziomie 126 , zabity przez Sadysta, Teverix,

KarolOs
27-12-11, 19:51
Krystyna
2011-12-27 20:46:40 Gracz zginął na poziomie 94 , zabity przez Teverix, Wawro,

Mathrance
2011-12-28 12:27:52 Gracz zginął na poziomie 109 , zabity przez Eastside, Mala Dziewczynka,

Ogólny wynik to Securum 69 : 63 Collegium

Yogi Muci
31-12-11, 02:32
Eldoka na wolno
2011-12-31 02:44:35 Gracz zginął na poziomie 66 , zabity przez Yogi Muci, , zabity przez smoka.

Tisaya
31-12-11, 09:17
Gucci
2011-12-30 23:21:09 Gracz zginął na poziomie 80 , zabity przez Furya, Ozi,

Wystarczyło zwyczajnie upomnieć, że nie napisałam, co to za gracz. Lol. Skąd w moim nicku znalazł się '<-?

maja1414
31-12-11, 13:11
Wytwór wyobraźni Tisay'i lub po prostu bezimienny

2011-12-30 23:21:09 Gracz zginął na poziomie 80 , zabity przez Furya, Ozi,

Mervakis
31-12-11, 13:20
@UP

Gucci

Yogi Muci
31-12-11, 15:12
Eldoka na wolno
2011-12-31 15:10:45 Gracz zginął na poziomie 66 , zabity przez Furya, Trianos,

Agri
31-12-11, 17:27
Ekipę wybanują - fragami się lansują, hail Collegium.

maja1414
31-12-11, 17:53
Znowu Eldoka nie zdążyłeś dobiec...

voagar
01-01-12, 11:55
Ekipę wybanują - fragami się lansują, hail Collegium.

Bugów używają, a potem narzekają, hail Exorit. :D

Agri
01-01-12, 11:59
To nie jest bug using. Po prostu czary na Altaronie zostały tak zaprojektowane...
Tak samo padł kiedyś Zipek wchodząc do depo, a obyło się to bez konsekwencji :)

voagar
01-01-12, 12:02
Zabijanie bez fraga to nie jest bug using? Pierwsze slysze.

KarolOs
01-01-12, 14:03
Zyg

2012-01-01 15:06:52 Gracz zginął na poziomie 92 , zabity przez Sadysta, Szewczyk,

Securum 70 : 66 Collegium

9106796
01-01-12, 21:27
Makmej

2012-01-01 21:20:57 Gracz zginął na poziomie 88 , zabity przez Zurvy, Mala Sela,

pawello13
06-01-12, 13:54
widze że za bardzo się nudzi pewnym kozakom, i nie mam zamiaru tu dystkutować z Klimczkiem ani przez chwilę. tylko chcę zmotywować do zrobienia porządku z Collegium bo za dużo co niektórzy sobie pozwalają. rozumiem że rządzącą gildią są to maja swoje zasady ale trzeba z tym skończyć.

maja1414
06-01-12, 14:10
Obudziliście się dopiero... Założę się za tydzień- dwa zobaczymy Sunblade w szeregach Collegium.
A jak to nie pomoże to zobaczycie na forum:
Ty lider gildii Collegium
Zapraszamy noobów i dezerterów (bo tylko tacy tam chcą iść) do naszej gildii.

daarko88
06-01-12, 14:15
Obudziliście się dopiero... Założę się za tydzień- dwa zobaczymy Sunblade w szeregach Collegium.
A jak to nie pomoże to zobaczycie na forum:
Ty lider gildii Collegium
Zapraszamy noobów i dezerterów (bo tylko tacy tam chcą iść) do naszej gildii.

Czemu się wypowiadasz na nasz temat?? Sunblade nie ma zamiaru ingerować w wojnę. Nie mamy zamiaru walczyć to nie nasza wojna, więc nas w to nie mieszaj. Makmej mnie pytał czy chcę do was dojść i mu wyraźnie napisałem że nie mamy zamiaru się w to mieszać.

Pozdrawiam Daarko

Uwolniona Mysl
06-01-12, 14:16
Chwyć za broń kolego,a nie marudź chcą expić to wyrzucają,nie wyjdziesz padasz prosta sprawa,zawsze się można dogadać że wyjdziesz im za godzinkę albo za pół a jak Trianos jest pijany,to nie ważne czy wyjdziesz czy nie,i tak padniesz :)
Zawsze jest taka opcja,wesprzyj nas pieniążkami bądź bombami,my będziemy wiedzieć co z tym zrobić,chłopakom się wnet szlabany na komputer pokończą,i będzie można walczyć.

Uiop
06-01-12, 14:20
Przypominam tylko, że wojna jest dlatego, że co drugi gracz z obecnego Exorit~ wyrzucał graczy z expa w niekulturalny sposób, oraz zabijał ich bez żadnego powodu(czasem z powodu nudy). Gdy komuś to nie pasowało, można było zapytać się czemu się padło, wtedy można było zostać obrażonym ;]

Nil Loth
06-01-12, 14:25
Obudziliście się dopiero... Założę się za tydzień- dwa zobaczymy Sunblade w szeregach Collegium.
A jak to nie pomoże to zobaczycie na forum:
Ty lider gildii Collegium
Zapraszamy noobów i dezerterów (bo tylko tacy tam chcą iść) do naszej gildii.


#1 Z tego co Daarko napisał to Wy próbujecie zwerbować sunblade.

#2 Narazie to Wy rekrutujecie "dezerterów"

Offtop

Pomyśl zanim coś napiszesz

voagar
06-01-12, 14:28
widze że za bardzo się nudzi pewnym kozakom, i nie mam zamiaru tu dystkutować z Klimczkiem ani przez chwilę. tylko chcę zmotywować do zrobienia porządku z Collegium bo za dużo co niektórzy sobie pozwalają. rozumiem że rządzącą gildią są to maja swoje zasady ale trzeba z tym skończyć.

A co Ty sie uczepiles jak rzep psiego ogona. Jak Cie "jebie" to ,że jest kolejka to musisz wiedzieć, ze poniesiesz konsekwencje.
Pozatym nie moja wina ze przed 60 czarodziejem nie umiesz sie obronic :(

p.s. Nie sadzilem, ze tak szybko wyplaczesz sie na forum.

Chwyć za broń kolego,a nie marudź chcą expić to wyrzucają,nie wyjdziesz padasz prosta sprawa,zawsze się można dogadać że wyjdziesz im za godzinkę albo za pół a jak Trianos jest pijany,to nie ważne czy wyjdziesz czy nie,i tak padniesz :)
Zawsze jest taka opcja,wesprzyj nas pieniążkami bądź bombami,my będziemy wiedzieć co z tym zrobić,chłopakom się wnet szlabany na komputer pokończą,i będzie można walczyć.

Podaj nick chociaz jednej osoby, ktora padla bo komus nie wyszla z respa. Naprawde nie sadzilem , ze nawet Ty wkrecisz sie w propagandy typu gangster Teverix, czy Sebek i Eastside.

Uwolniona Mysl
06-01-12, 14:38
Aer ?
Wiesz że ja zawsze wypowiadam się neutralnie,sam wyrzucałem ludzi z respa ale robiłem to w sposób kulturalny :)

Agri
06-01-12, 14:42
#1 Z tego co Daarko napisał to Wy próbujecie zwerbować sunblade.

#2 Narazie to Wy rekrutujecie "dezerterów"

Offtop

Pomyśl zanim coś napiszesz

Oprócz głowy cały zdrowy? :P
Choć w sumie, oprócz tej rzeszy palków... No dobra masz rację :D

Nil Loth
06-01-12, 14:55
Tylko na tyle Cie stać?

Agri
06-01-12, 14:59
Wiesz to była wiadomość w formie żartu, nie obrazy. Lubię Was tak samo jak lubiłem kiedyś. To że przegraliśmy wojne.. no cóż, moje poglądy się nie zmieniają, takie życie, taka gra, jedni na wozie, drudzy pod nim ;p.

jasiek50
06-01-12, 15:00
nie wiem co wy tak przesadzacie... ja sobie akurat przechodziłem raz drogą, przebiegła obok mnie grupka colegium i secrum (ostro się naparzając) i mi nawet jeden hp nie ubili...
mimo że prali do siebie jak szaleni a ja znalazłem się w samym środku ;)

nie spotkałem się jeszcze żeby ktoś z obydwóch klanów zachowywał się nie fair względem innych graczy, za co ich szanuje.
a nic dziwnego że ci ktoś ubije jak pyskujesz do większego poziomem xD

pawello13
06-01-12, 15:03
Ja expiłem kilka godzin, poszedłem po poty i wpadł Ozi i mówi, że mnie nie było. Z wieloma ludźmi się dogadałem, to Ty weź tą część ja tą. "Ty na lewej spoko mogę prawą?" i było ok, szedłem na refila , gość pisał czy jestem, odpowiadałem, że tak tylko po poty poszedłem. Lajt. Nigdy nie było problemów. A wczoraj co zrobił Ozi? Mówi samo za siebie, ale jeszcze przed nim siedziałem W RESPIE i przyszedł Klimczak i do mnie cytuje "ZAJĘTE proszę wyjdź". No śmieszysz mnie, bo co bo w collegium to się bać będę? Ty wyszedłeś pierwszy, a przed Tobą Yogi. Jeszcze padł do tego po drodze. Zawsze było tak że kto ma zajęty resp to po poty może iść, Tobie nagle to przeszkadza. A napisałem do Materaca że jebie mnie to bo nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie. zapytałem ile będzie a on że jest kolejka. Mi chodziło ile będzie, wtedy sobie przyjdę , resp będzie wolny to wejdę, nie ma Ciebie? Twoja strata ( myślenie Oziego)

A to że padłem to wina nutek, jeden strzał. Dla mnie też parodia. Bo ja niestety tak go z kpiro nie zabije. Co było dane będzie odebrane. Ja mam cierpliwość. A zapewne Exorit Wam pokaże gdzie Wasze miejsce, bo w końcu jak Wy to nazywacie NOBY się wkurzą i zbiorą w kupę i tyle będzie. WIELKA WOJNA.

PS. Po drugie po napisaniu tego poszedłem i dałem loga, nic więcej nie zrobiłem. A Tobie najwyraźniej się nudzi.. i szukasz zaczepki. I nie mam zamiaru się kłócić bo nie miałeś racji ani trochę. Bo gdyby się Ozi tak nie zachował a przed nim Ty ( choć mimo to wyszedłeś to ok) to nie byłoby problemu. I nie mów na mnie gangster bo nim nie jestem, po prosu nie będę kulić ogona. Bo wpadł ktoś z Collegium i mam wyjść? Pf zabij to wyjdę. Inaczej jak byłem pierwszy nie wyjdę. Tyle. Wesołych świąt.

Chyba że się dogadamy, ale kulić się nie będę, mam za mało lat, w dodatku to jest gra i nie mam zamiaru się irytować. Daję loga i tyle. Szkoda troche czasu zmarnowanego no ale co zrobię;/ Idę dalej. Sesja to i tak nie ma jak pograć.

Klawizna
06-01-12, 15:35
yoooooooo +)

Agri
06-01-12, 15:44
Yooooo, polanka wolna xD ?

voagar
06-01-12, 15:50
Ja expiłem kilka godzin, poszedłem po poty i wpadł Ozi i mówi, że mnie nie było. Z wieloma ludźmi się dogadałem, to Ty weź tą część ja tą. "Ty na lewej spoko mogę prawą?" i było ok, szedłem na refila , gość pisał czy jestem, odpowiadałem, że tak tylko po poty poszedłem. Lajt. Nigdy nie było problemów. A wczoraj co zrobił Ozi? Mówi samo za siebie, ale jeszcze przed nim siedziałem W RESPIE i przyszedł Klimczak i do mnie cytuje "ZAJĘTE proszę wyjdź". No śmieszysz mnie, bo co bo w collegium to się bać będę? Ty wyszedłeś pierwszy, a przed Tobą Yogi. Jeszcze padł do tego po drodze. Zawsze było tak że kto ma zajęty resp to po poty może iść, Tobie nagle to przeszkadza. A napisałem do Materaca że jebie mnie to bo nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie. zapytałem ile będzie a on że jest kolejka. Mi chodziło ile będzie, wtedy sobie przyjdę , resp będzie wolny to wejdę, nie ma Ciebie? Twoja strata ( myślenie Oziego)

A to że padłem to wina nutek, jeden strzał. Dla mnie też parodia. Bo ja niestety tak go z kpiro nie zabije. Co było dane będzie odebrane. Ja mam cierpliwość. A zapewne Exorit Wam pokaże gdzie Wasze miejsce, bo w końcu jak Wy to nazywacie NOBY się wkurzą i zbiorą w kupę i tyle będzie. WIELKA WOJNA.

PS. Po drugie po napisaniu tego poszedłem i dałem loga, nic więcej nie zrobiłem. A Tobie najwyraźniej się nudzi.. i szukasz zaczepki. I nie mam zamiaru się kłócić bo nie miałeś racji ani trochę. Bo gdyby się Ozi tak nie zachował a przed nim Ty ( choć mimo to wyszedłeś to ok) to nie byłoby problemu. I nie mów na mnie gangster bo nim nie jestem, po prosu nie będę kulić ogona. Bo wpadł ktoś z Collegium i mam wyjść? Pf zabij to wyjdę. Inaczej jak byłem pierwszy nie wyjdę. Tyle. Wesołych świąt.

Chyba że się dogadamy, ale kulić się nie będę, mam za mało lat, w dodatku to jest gra i nie mam zamiaru się irytować. Daję loga i tyle. Szkoda troche czasu zmarnowanego no ale co zrobię;/ Idę dalej. Sesja to i tak nie ma jak pograć.

Dalej nie rozumiem czemu masz do mnie jakis problem, zabilem Cie czy jak? :O
Resp byl pusty jak przyszedlem, potem Ty wbiles, powiedziales ze byl list to wyszedlem, nie wiem gdzie tu widzisz problem.

p.s. Napisz mi gdzie napisalem, ze nie mozna isc po poty. Spasuj troszke, bo wiekszosc z tego co piszesz to bzdury, ktore nigdy nie mialy miejsca.

Aer ?
Wiesz że ja zawsze wypowiadam się neutralnie,sam wyrzucałem ludzi z respa ale robiłem to w sposób kulturalny :)

Jak Aer padl za nie wyjscie z respa to Trianos to abstynet.

yoooooooo +)

Paket!

Jeszcze jeden mały edit:

PS. Po drugie po napisaniu tego poszedłem i dałem loga, nic więcej nie zrobiłem. A Tobie najwyraźniej się nudzi.. i szukasz zaczepki. I nie mam zamiaru się kłócić bo nie miałeś racji ani trochę. Bo gdyby się Ozi tak nie zachował a przed nim Ty ( choć mimo to wyszedłeś to ok) to nie byłoby problemu. I nie mów na mnie gangster bo nim nie jestem, po prosu nie będę kulić ogona. Bo wpadł ktoś z Collegium i mam wyjść? Pf zabij to wyjdę. Inaczej jak byłem pierwszy nie wyjdę. Tyle. Wesołych świąt.

To jest do mnie? Ja wiem ze jak padles to swiat Ci sie zawalil, ale prosze jeszcze raz, nie pisz o rzeczach ktore nigdy nie mialy miejsca.

pawello13
06-01-12, 16:46
Ale Twój kolega mnie gania, a Ty latasz i przeszkadzasz. I jakieś teksty typu GANGSTER do mnie, a teraz niby że nic? BUjaj się elo. skonczylem temat.

Uwolniona Mysl
06-01-12, 17:10
I jakieś teksty typu GANGSTER do mnie,.

Czytaj ze zrozumieniem,nazwał gansterem Teverixa.
A co do Ciebie Klimczak,to możliwe że masz rację nie znam dokładnie tej sprawy słyszałem tylko że Collegium zabija sobie "dla zabawy",ale szczegółów tego nie znam.Więc jeśli Cię uraziłem to zwracam honor :) Btw nie ulegam żadnym propagandom Antyklimczakowo-materacowym, ponieważ Was znam :),i wiem że jesteście spoko,i nawet w czasie wojny kiedy stoimy w przeciwnych teamach bylibyście w stanie mi pomóc :)
Peace Yo!
Oftooooop jak juj :P

voagar
06-01-12, 17:11
Ale Twój kolega mnie gania, a Ty latasz i przeszkadzasz. I jakieś teksty typu GANGSTER do mnie, a teraz niby że nic? BUjaj się elo. skonczylem temat.

Już Ci napisalem poniosles konsekwencje tego, ze masz wyjebane na kolejke jaka jest na expie. Masz racje, nie jestes gangsterem, ziomalu.

Czytaj ze zrozumieniem,nazwał gansterem Teverixa.
A co do Ciebie Klimczak,to możliwe że masz rację nie znam dokładnie tej sprawy słyszałem tylko że Collegium zabija sobie "dla zabawy",ale szczegółów tego nie znam.Więc jeśli Cię uraziłem to zwracam honor :) Btw nie ulegam żadnym propagandom Antyklimczakowo-materacowym, ponieważ Was znam :),i wiem że jesteście spoko,i nawet w czasie wojny kiedy stoimy w przeciwnych teamach bylibyście w stanie mi pomóc :)
Peace Yo!
Oftooooop jak juj :P
Nie chodzi o propagande antyklimczakowo materacowa xd, poprostu jakis ziomek wylewa swoje zale na forum, nie ma racji, i jak zwykle collegium PA, a wy musiscie odrazu dolewac oliwy do ognia i zaostrzac dyskusje.

btw. co do drugiej czesci posta to ofc :D

Siwor
06-01-12, 22:46
@ypkis

Zginąłeś raz i mówisz że na dużo sobie pozwalamy? Czy ty "płaczku" wiesz co mówisz? Następnym razem wyjdź grzecznie z expa bo ludzie ode mnie nie będą siedzieć i czekać aż po 3h zejdziesz... Tu chyba się komuś coś w głowie porobiło bez obrazy oczywiście.

Jako że mamy wojnę expimy i zarabiamy by walczyć chcesz grać RPG to zmieniaj expowiska szukaj nowych...oczywiście byłem przy tym jak ładnie się odzywałeś do kolegi jak nie chciałeś wyjść, zmień ton kolego.

Następnie temat ten jest poświęcony wojnie a nie zabiciu gracza Rpg który pada o 60 lvla... Przy takim skillu bicia się to ty jedynie porządek możesz zrobić z muchą w kiblu i to też bym się zastanawiał.

Kolej na to że obawiam się że na kościste smoki przy rządzeniu exorit nigdy byś nie wszedł, wręcz bym powiedział że nie widziałbyś ich chyba nigdy z daleka. I nie wbiłbyś nawet 50 lvla. Płaczecie a nie doceniacie tego co macie. Nie spamować tutaj o takich śmiesznych żalach bo usunę temat całkowicie.

Pozdrawiam, Dzefrej

Uwolniona Mysl
06-01-12, 23:40
Nie spamować tutaj o takich śmiesznych żalach bo usunę temat całkowicie.

Zostaw temat,jeśli możesz,to skasuj te wszystkie nasze niepotrzebne posty,co miało zostać wyjaśnione to chyba zostało.Poczyścić te dwie albo trzy strony offtopu i będzie git

A co do nas,hmm my chyba nie jesteśmy aż tacy źli? Stereotypy Sebka i Easta,że chłopaki sobie lubią powyzywać,to że każdy od nas tak ma?
Ajjj zaś offtopuje :confused:

maja1414
07-01-12, 07:48
@ypkis

Zginąłeś raz i mówisz że na dużo sobie pozwalamy? Czy ty "płaczku" wiesz co mówisz? Następnym razem wyjdź grzecznie z expa bo ludzie ode mnie nie będą siedzieć i czekać aż po 3h zejdziesz... Tu chyba się komuś coś w głowie porobiło bez obrazy oczywiście.


Haha wyszło szydło z worka. Mamy wojneę z wami bo robimy PA? Spójrzcie na siebie :)

don browaro
07-01-12, 07:54
.................................................. .................................................. ....
.................................................. .................................................. .......
.................................................. ................................

voagar
07-01-12, 12:22
Haha wyszło szydło z worka. Mamy wojneę z wami bo robimy PA? Spójrzcie na siebie :)

To Ty uczestniczysz w wojnie? Ja myslalem ze tylko ogladasz, bo zawsze pierwszy w pzcie jestes. Przeczytaj za co padl, a potem wypisuj pierdoly, bo zaczynasz byc strasznie monotematyczny.

maja1414
07-01-12, 12:33
Pierwszy w pz... Oj Klimczak żebyś ty na wojnie takim kozakiem był jak na forum... Lepije być po akcji być 1 w dp niż Klimczak na akcji 1 w temple być, albo tak jak ty nie logować się

voagar
07-01-12, 12:47
Pierwszy w pz... Oj Klimczak żebyś ty na wojnie takim kozakiem był jak na forum... Lepije być po akcji być 1 w dp niż Klimczak na akcji 1 w temple być, albo tak jak ty nie logować się

Nie badz smieszny, dla twojej wiadomosci to ani razu nie padlem na wojnie, takze tutaj wielki LOL. Druga czesc posta z nie logowaniem zostawie bez komentarza, ale wez pod uwage ze ja naprawde ladnie poprosilem zebys przestal pisac pierdoly ;(

maja1414
07-01-12, 12:58
To się nie spinaj i wyjdź na dwór, bo takie "maniaczenie" ci nie służy.

Radzę zakończyć tą kłótnię. Następna osoba z takimi odzywkami, obrażaniem dostanie warna. Pozdrawiam! /ZA

Siwor
07-01-12, 13:02
Koniec dyskusji bo zamknę naprawdę.

Uwolniona Mysl
07-01-12, 13:05
Ja myslalem ze tylko ogladasz, bo zawsze pierwszy w pzcie jestes.

Z tym to ja się nie zgodzę,zobacz sobie kto u nas fraguje, 3/4 naszych fragów to jest Teverix,lvl robi swoje,co prawda na tym lvlu i tak powinien raszować bardziej ale i tak nie ma źle :)

A co do Klimczaka,on kiedyś też padnie,jak nie od nas to kiedyś na moobach napewno ;)

Pis and lof :*

pawello13
07-01-12, 19:02
Że co że nie chcę wyjść z respa? Haha ja expiłem poszedłem tylko po refila i nie miałem juz gdzie wracać mimo ze był list.
NIE gram rpg kto tak powiedział? I powiedział, że chcę?
Po prostu odpowiedział źle na pytanie, to dostał taką a nie inną odpowiedź.

Dla mnie zamykaj czy nie , wielka łaska , że nie zamkniesz.

Agri
07-01-12, 19:40
@UP
Te te te ! Ty się tu nie rozpędzaj... Padłeś trudno, ale nie prowokuj do wymazania 37 stron naszej historii.. ;)

pawello13
07-01-12, 21:04
@UP
Ale mi to leci , bo on jakby myślał , że blokując temat coś zdziała, powstanie drugi.
Agri do niego pretensje.

Siwor
07-01-12, 21:35
@Up
Temat powstanie żale na collegium brawo Padłeś jak trzeba i widać po twoich wypowiedziach że nie stało się źle.

Skończ już "płakać" Idź odrabiać i nie wcinaj się w dyskusje naprawdę nie sądzę że Ci to pomoże. Dość już mam czytania tego co piszesz... Zrób jak chcesz ale licz się z tym że bd wychodził z tego expa jak nie osobiście to Ci w tym pomogę... Bardzo lubię czytać jak jeden z drugim płaczą bo padli... Na początku serva było tego dużo i było fajnie. Tylko mnie nakręcasz Pawello13. Dziękuję. PROPAGANDA 2012! Jeden dead 4 strony spamu. Chyba w żadnej grze innej tak nie ma. JESTEŚMY ORYGINALNI!!!!

voagar
07-01-12, 23:20
Z tym to ja się nie zgodzę,zobacz sobie kto u nas fraguje, 3/4 naszych fragów to jest Teverix,lvl robi swoje,co prawda na tym lvlu i tak powinien raszować bardziej ale i tak nie ma źle :)

A co do Klimczaka,on kiedyś też padnie,jak nie od nas to kiedyś na moobach napewno ;)

Pis and lof :*
Wykrakales :D

Obles
07-01-12, 23:24
Fragi z ręki Collegium:

Makmej
Gracz zginął na poziomie 86 , zabity przez Zedicus Zur'zorander, Klimczak Potato

Sadysta
Gracz zginął na poziomie 75 , zabity przez Trianos, Colens

Wawro
Gracz zginął na poziomie 99 , zabity przez Yogi Muci, Furya

Sergiej
Gracz zginął na poziomie 79 , zabity przez Colens, Furya

Tuz Pik
Gracz zginął na poziomie 109 , zabity przez Zedicus Zur'zorander, Klimczak Potato

Ormo
Gracz zginął na poziomie 73 , zabity przez Klimczak Potato, Trianos
Gracz zginął na poziomie 72 , zabity przez Colens, Uiopek


Fragi z ręki Exorit:

Andreas
Gracz zginął na poziomie 92 , zabity przez Wawro, Agri

Colens
Gracz zginął na poziomie 100 , zabity przez Gucci, Wawro

Uiopek
Gracz zginął na poziomie 94 , zabity przez Tuz Pik, Sergiej

Klimczak Potato
Gracz zginął na poziomie 105 , zabity przez Gucci, Wawro


Podsuwanie:
Collegium / Exorit
7/4

Dołączyłem małe zdjęcie.
Myślę, że swoją obecnością na dzisiejszej akcji Tuz Pik oraz Ypkis określili się po której stronie stoją.
Dziękuje za akcje.

pawello13
08-01-12, 10:55
A co Ty myślisz ,że będę lizać dupę Oziemu, Klimczakowi i Materacowi?A co za tym idzie Collegium? Zapomnij. Zaczeli wyrzucać z respa to się będę bronić. Elo

+ padłem od nich i to niesie za sobą konsekwencje a nie jak to Dzefrej pisze, że mam isć odrabiać, i co skulić ogon? HAHAHHA nie mam tyle lat. do zobaczenia na polu bitwy

Agri
08-01-12, 11:08
Słyszałem o 4 minutowym filmiku z tego miernego OB, to prawda ? Jeśli tak to gdzie i kiedy będzie można go zobaczyć? : p

Total
08-01-12, 12:04
Do Collegium osobiście nic nie mam. Walczę dla zabawy.
HF&GL

Pozdro

Dinoo20
08-01-12, 12:59
Coś tam się nagrało. Ale filmik będzie w całości sklejany z kilku akcji. Także prosimy o więcej :)

voagar
08-01-12, 13:26
A co Ty myślisz ,że będę lizać dupę Oziemu, Klimczakowi i Materacowi?A co za tym idzie Collegium? Zapomnij. Zaczeli wyrzucać z respa to się będę bronić. Elo

+ padłem od nich i to niesie za sobą konsekwencje a nie jak to Dzefrej pisze, że mam isć odrabiać, i co skulić ogon? HAHAHHA nie mam tyle lat. do zobaczenia na polu bitwy
Padles od 60 czarodzieja solo, z respa Cie ani ja ani Mathrance nie wyrzucil. Nudne sie robi czytanie tych bajek : (

maja1414
08-01-12, 13:37
Klimczak no od Ciebie i Ganic nie padł, ale Zegon to Ozi :)

Uwolniona Mysl
08-01-12, 14:07
Nill
Collegium
2012-01-08 14:35:08 Gracz zginął na poziomie 64 , zabity przez Magiczny Stefan, Wyrewolwerowany,

Wyrewolwerowany
Exorit
2012-01-08 14:42:49 Gracz zginął na poziomie 55 , zabity przez Nill, , zabity przez robaka.

voagar
08-01-12, 14:29
Klimczak no od Ciebie i Ganic nie padł, ale Zegon to Ozi :)

Nie rozumiem czemu mialbym bic/nie bic Ganica, moze i Ozi co nie zmienia faktu ze zabil go 60 czarodziej solo co czyni z jego postu bajeczke :)

maja1414
08-01-12, 15:47
O boże srry co ja pisze :) Chodziło mi po polsku że od Ciebie Klimczak i od Ganica, Ypkis nie padł, ale padł od Oziego czyli od Zegona...

draknostorin
08-01-12, 16:36
Wojna !...
Kiedyś Collegium broniło porządku i swobód obywateli, a teraz mordercy ? Świat się zmienia, wojna nigdy.

~~ Zuen.

Uiop
08-01-12, 17:57
Nie wierz we wszystko co przeczytasz

siwyus
08-01-12, 18:13
Znam Collegium od początku serwera i śmiem wątpić w ich rzekome "PA". :D:D

pawello13
08-01-12, 20:10
Padłem bo podleciał na expie i dostałem nutki.
Klimczak Ty mnie nie wyrzuciłeś, ale Ozi tak . A pamiętasz jak pisałeś ZAJĘTE proszę wyjdź? I napisałem ,że wyszedłeś mimo to. Ja nie płaczę wcale, nie płaczę bo padłem , tylko , że Ozi ma jakieś swoje durne zasady i wykorzystuje swoją pozycje, tyle.

Kończę rozmowę bo nie ma sensu. Elo. Miłego wieczoru

voagar
08-01-12, 21:21
Ypkis
2012-01-08 22:23:18 Gracz zginął na poziomie 80 , zabity przez Yogi Muci, Ozi,

9106796
10-01-12, 23:44
Ypkis
2012-01-11 00:10:00 Gracz zginął na poziomie 82 , zabity przez Uiop, Foczy Przyjaciel,

pawello13
11-01-12, 06:35
po pijanemu sie nie liczy ;d

Uiop
11-01-12, 17:43
Corina
2012-01-10 23:13:38 Gracz zginął na poziomie 54 , zabity przez Uiopek,

voagar
12-01-12, 23:25
Chlopaki, rozpijanie nieletnich jest karalne :O

maja1414
13-01-12, 07:19
Mnie nie było z nimi, bo mama mi nie pozwoliła i musiałem w domu zapijać smutki picolo (daje w banie ostro, prawie się upiłem).
No to wracamy do gry ^^

makmej
13-01-12, 09:12
A ja nie miałem na busa żeby do was pojechać;( ale za to moja dziewczyna do mnie przyjechała i się pierwszy raz całowałem!!

WsT
13-01-12, 11:08
Jak zwykle robi się nie potrzebny spam na forum, ten dział służy do informowania o wojnie tylko i wyłącznie. Prosił bym wszystkich z obu stron by tego się trzymali. I nie odpowiadali bezsensownie na tego posta.

Pozdrawiam WesT

Obles
14-01-12, 21:28
Fragi z ręki Collegium:

Ypkis
Gracz zginął na poziomie 85 , zabity przez Colens, Yogi Muci

Sadysta
Gracz zginął na poziomie 74 , zabity przez Furya, Colens

Eastside
Gracz zginął na poziomie 106 , zabity przez Miczua, Yogi Muci

Szewczyk
Gracz zginął na poziomie 85 , zabity przez Don Browaro


Fragi z ręki Exorit:

Mathrance
Gracz zginął na poziomie 109 , zabity przez Mala Dziewczynka, Teverix

Furya
Gracz zginął na poziomie 119 , zabity przez Agri, Eastside


Podsuwanie:
Collegium / Exorit
4/2

Film z akcji jest, ale będzie udostępniony później, w jednym, dłuższym filmie.

KarolOs
15-01-12, 09:37
Fragi Exorit

Yogi Muci
2012-01-15 10:03:35 Gracz zginął na poziomie 135 , zabity przez Dedereq, Eastside,
2012-01-15 09:59:21 Gracz zginął na poziomie 136 , zabity przez Eastside, Tuz Pik,
2012-01-15 09:53:59 Gracz zginął na poziomie 137 , zabity przez Eastside, Wawro,
Klimczak Potato
2012-01-15 10:32:07 Gracz zginął na poziomie 103 , zabity przez Makmej, Teverix,
2012-01-15 10:23:56 Gracz zginął na poziomie 104 , zabity przez Dedereq, Wawro,
Zedicus zur'zorander
2012-01-15 10:33:00 Gracz zginął na poziomie 114 , zabity przez Sadysta, Teverix,
Andreas
2012-01-15 10:32:48 Gracz zginął na poziomie 91 , zabity przez Agri, Teverix,

Fragi Collegium
Brak.

Wynik: Exorit 7 : 0 Collegium
Ogólny Wynik: Exorit 85 : 80 Collegium

voagar
15-01-12, 10:07
Bedzie co odrabiac po sesji :D

maja1414
15-01-12, 10:14
Ja z tego miejsca chciałbym pozdrowić szczególnie Yogiego. Nie poddawaj się stary ^^
Jeśli działa to możecie sobie zobaczyć filmik (nie cały, bo nie nagrywałem od początku z akcji)
http://www.youtube.com/watch?v=h_F7WhK7mtw&feature=plcp&context=C364cc9cUDOEgsToPDskKau42cD9GShtPEUOj3vXCh

Edit. Najlepiej oglądać w HD
Edit x2 Podobno są strasznie lagi. Nie wiem czego u mnie śmiga ^^


Teverix
2012-01-15 21:10:29 Gracz zginął na poziomie 140 , zabity przez Lai, Furya,

Legenda padła ;/ Już nie jest legendą :)

muscovite
15-01-12, 20:47
Fragi dla collegium:
Teverix
2012-01-15 21:10:29 Gracz zginął na poziomie 140 , zabity przez Lai, Furya,

Szewczyk
2012-01-15 20:57:48 Gracz zginął na poziomie 84 , zabity przez Mala Sela, Ozi,

Gucci
2012-01-15 20:57:14 Gracz zginął na poziomie 79 , zabity przez Lai, Furya,

Ormo
2012-01-15 20:58:29 Gracz zginął na poziomie 71 , zabity przez Veverita, Ozi,

Tuz Pik
2012-01-15 20:58:58 Gracz zginął na poziomie 108 , zabity przez Uiopek, Zedicus Zur'zorander,

Sadysta
2012-01-15 20:57:34 Gracz zginął na poziomie 73 , zabity przez Don Browaro, Furya,

Wawro
2012-01-15 21:06:21 Gracz zginął na poziomie 98 , zabity przez Ozi, Yogi Muci,

Eastside
2012-01-15 20:59:40 Gracz zginął na poziomie 104 , zabity przez Ozi, Trianos,

Fragi dla Exorit:
Colens
2012-01-15 20:57:15 Gracz zginął na poziomie 101 , zabity przez Wawro, Sadysta,

Jak wkradł się jakiś błąd to poprawcie.

8:1

siwyus
16-01-12, 05:30
@up
To są fragi z wieczornego "ob" ?

maja1414
16-01-12, 07:01
Niestety. Mniej szczęścia teraz mieliśmy ^^

Tisaya
16-01-12, 11:24
Długo oczekiwany filmik z kilku akcji wreszcie skończony! Może nie do końca, jakbym chciała żeby wyszedł, ale jest:)


CollegiumVsExorit (http://www.youtube.com/watch?v=lQd7pdV4mCc&feature=youtu.be)

Agri
16-01-12, 13:30
Gratki Jul, masz talent do filmików, bardzo ładnie. Szkoda, że taka przepaść pomiędzy Twoimi filmikami a Furyi, ale ważne że coś jest :).
Można promować serwer :D

muscovite
16-01-12, 14:04
Furya komórką nagrywał :D

maja1414
16-01-12, 14:44
A mi mówił że mikrofalą :)
Bardzo fany filmik. Tisaya widzę że się postarałaś. Szkoda że czasem kiepska jakość.
Najbardziej mi się podobał motyw jak deskę zaliczyłem ^^
Oby tak dalej. :D

Tisaya
16-01-12, 14:58
A mi mówił że mikrofalą :)
Bardzo fany filmik. Tisaya widzę że się postarałaś. Szkoda że czasem kiepska jakość.
Najbardziej mi się podobał motyw jak deskę zaliczyłem ^^
Oby tak dalej. :D

Dokładnie... Oby tak dalej. Możesz na nas liczyć w tej kwestii:D

Attax
16-01-12, 16:57
Filmy fajne czekam na więcej bo fajnie się ogląda. Tev noo ten moment " LEGENDA " haha super ;d

Dinoo20
16-01-12, 19:25
Ej ej, juz poprawilem jakosc moich filmikow ;) niedlugo cos posklejam to zaprezentuje ;>

PtaQ
16-01-12, 22:28
Finntroll

2012-01-16 18:04:32 Gracz zginął na poziomie 81 , zabity przez Wawro, Eastside,

Collegium 88 : 87 Exorit

draknostorin
16-01-12, 22:32
tak gildia collegium toczy wojne, atakujac neutralnych graczy, niby jestescie prawi i dobrzy ?
Kanał Zurvy zapisany w Pon Sty 16 23:28:55 2012
23:23 Zurvy [90]: hunted.
23:23 Zuen [67]: za co niby ?
23:24 Zurvy [90]: chcesz zrobic ze mna idiote czy siebie bardziej pograzac?
23:24 Zuen [67]: z ciebie nie musze robic idioty
23:24 Zuen [67]: nie macie powodu
23:24 Zurvy [90]: mamy ;)
23:24 Zuen [67]: nie macie
23:24 Zurvy [90]: dobrze dobrze.
23:25 Zuen [67]: no slucham wytlumaczenia
23:25 Zuen [67]: za co niby jestem hunted
23:26 Zuen [67]: i cisza, bo nie masz argumentow
23:26 Zurvy [90]: cisza bo ja nie mam zamiaru z toba rozmawiac
23:26 Zurvy [90]: i ci sie tlumaczyc.
23:27 Zuen [67]: powinienem wiedziec za co jestem hunted
23:27 Zuen [67]: chyba ze to bylo dla zabawy tak jak dzieci maja w zwyczaju
23:28 Zurvy [90]: mowiac dzieci mowisz tu o sobie?
23:28 Zuen [67]: hahha
23:28 Zuen [67]: jak bym mowil o sobie to bym powiedzial dziecko
23:28 Zuen [67]: wy jestescie dzieci

ps. jestem zły nie za deda, tylko że nawet nie wiem za co .

Total
16-01-12, 22:36
Hahaha filmik rewelacja, w dodatku ja w roli głównej na koniec :B

Uwolniona Mysl
16-01-12, 23:39
Hahaha filmik rewelacja, w dodatku ja w roli głównej na koniec :B

No,no,no jutro chłopakom na vc autografy powysyłasz pocztą! :D

9891404
19-01-12, 10:50
Krepel

2012-01-18 09:04:33 Gracz zginął na poziomie 127 , zabity przez Sveax, Aer,

leavemealone!
19-01-12, 17:32
Uiopek

2012-01-19 17:50:55 Gracz zginął na poziomie 96 , zabity przez Eldoka Na Wolno, Mala Dziewczynka,


Yogi Muci

2012-01-19 17:52:25 Gracz zginął na poziomie 134 , zabity przez Niniu, Mala Dziewczynka,

PtaaQ
20-01-12, 00:30
Arhuzz

2012-01-20 01:25:19 Gracz zginął na poziomie 78 , zabity przez Gucci, Zoe,

Siwor
20-01-12, 01:34
; D

Gratuluje chłopaki ładnie mnie połapaliście. :D ale w wojnie na nooby wygrałem!

xD

KarolOs
21-01-12, 18:16
Dzisiejsze battle :)

Fragi Exorit

Arhuzz
2012-01-21 19:11:47 Gracz zginął na poziomie 78 , zabity przez Ormo, Teverix,

Mathrance
2012-01-21 19:12:20 Gracz zginął na poziomie 110 , zabity przez Makmej, Wawro,

Uiopek
2012-01-21 19:11:19 Gracz zginął na poziomie 95 , zabity przez Teverix, Eldoka Na Wolno,

Andreas
2012-01-21 19:15:13 Gracz zginął na poziomie 90 , zabity przez Dedereq, Eastside,

Miczua
2012-01-21 19:11:09 Gracz zginął na poziomie 104 , zabity przez Dedereq, Teverix,


Fragi Collegium

Tuz Pik
2012-01-21 14:21:51 Gracz zginął na poziomie 108 , zabity przez Uiopek, Colens,

Exorit 5 : 1 Collegium

Ogólny Wynik: Exorit 98 : 89 Collegium

@down

zedytowane

Agri
21-01-12, 18:41
Ogólny Wynik: Exorit 95 : 89 Collegium

89 było po śmierci Finntrolla, 90 Krepla, 91 Yogi , 92 Uiopek, 93 Arhuzz + dzisiejsze 5 fragów czyli mamy 98 pkt.. x).

@Dzisiejsze OB
Nie należę do osób które lubią się spinać, obrażać czy coś w tym stylu, ale jak zobaczyłem gdzie Miczua poleciał uciec to nie mogę się powstrzymać: hasahhasuhsuamuasuha - wybacz stary ;).
Następny raz wleć w 1 kratkowy tunel nad pocztą i rzuć MW przed twarz :D.
Pozdro bb

Dinoo20
21-01-12, 23:15
Enjoy

http://www.youtube.com/watch?v=Ib7Kp6R92z0&feature=youtu.be

Agri
22-01-12, 10:32
Taa, filmik jest genialny, chyba najlepsze Altaron movie jak do tej pory :D. Szacuneczek :)

voagar
22-01-12, 11:03
Najlepsza akcja z Teverixem :D
Co do walki to karny kutas dla Collegium ;o

maja1414
22-01-12, 11:24
Klimczak a ty z choinki się urwałeś? Chyba nie o tej akcji mówisz :)
Śmieszy mnie sytuacja jak miałem paputa na zachód (on miał pz-ta) dostałem 3 sec laga bo serwer standardowo się co 1h przyciął i nagle patrze sela dał loga :)
A tak mało brakowało :D

blanko2222
22-01-12, 13:56
fajny filmik i jak możecie wstawiajcie właśnie takie filmiki proste bez żadnych przeróbek bo to sie naprawdę fajnie ogląda jak wszystko ładnie widać
hf gl

Siwor
22-01-12, 15:06
Mala dziewczyka

2012-01-22 14:54:50 Gracz zginął na poziomie 100 , zabity przez Foczy Przyjaciel, Trianos,

Agri

2012-01-22 14:54:33 Gracz zginął na poziomie 131 , zabity przez Trianos, Foczy Przyjaciel,

Eastside

2012-01-22 14:54:08 Gracz zginął na poziomie 109 , zabity przez Klimczak Potato, Trianos,

Agri
22-01-12, 22:17
Collegium:

Arhuzz:

2012-01-22 22:03:44 Gracz zginął na poziomie 77 , zabity przez Szewczyk, Eastside,
2012-01-22 22:35:00 Gracz zginął na poziomie 75 , zabity przez Dedereq, Aer,

Aleg:

2012-01-22 22:34:36 Gracz zginął na poziomie 61 , zabity przez Makmej, Mala Dziewczynka,

Lai:

2012-01-22 22:33:42 Gracz zginął na poziomie 95 , zabity przez Teverix, Wawro,

Andreas:

2012-01-22 22:03:29 Gracz zginął na poziomie 89 , zabity przez Wawro, Ypkis,
2012-01-22 22:34:26 Gracz zginął na poziomie 88 , zabity przez Makmej, Mala Dziewczynka,
2012-01-22 22:45:02 Gracz zginął na poziomie 87 , zabity przez Aer, Mala Dziewczynka,

Klimczak:

2012-01-22 22:33:39 Gracz zginął na poziomie 102 , zabity przez Aer, Ypkis,

Furya:

2012-01-22 22:33:26 Gracz zginął na poziomie 119 , zabity przez Dedereq, Eastside,

Mathrance:

2012-01-22 22:34:14 Gracz zginął na poziomie 109 , zabity przez Szewczyk, Wawro,

Miczua:

2012-01-22 22:04:05 Gracz zginął na poziomie 103 , zabity przez Sergiej, Lectre,
2012-01-22 22:33:47 Gracz zginął na poziomie 102 , zabity przez Lectre, Wawro,
2012-01-22 22:44:32 Gracz zginął na poziomie 101 , zabity przez Lectre, Eastside,

Yogi Muci:

2012-01-22 22:04:00 Gracz zginął na poziomie 134 , zabity przez Ypkis, Wawro,

Zedicus:

2012-01-22 22:05:01 Gracz zginął na poziomie 120 , zabity przez Teverix, Eastside,

Veverita - przecież przybiegł dziś 5 razy, więc trzeba policzyć wszystkie. To tak jakby złożyć np. Andreasa 30 razy, z czego 5 ostatnich razy miałby już poniżej 50 to też byśmy go policzyli. Na następnej OB już go nie policzę, chyba że znów wbije 50:

2012-01-22 22:30:30 Gracz zginął na poziomie 51 , zabity przez Teverix, Makmej,
2012-01-22 22:34:20 Gracz zginął na poziomie 50 , zabity przez Wawro, Makmej,
2012-01-22 22:35:31 Gracz zginął na poziomie 49 , zabity przez Sadysta, Dedereq,
2012-01-22 22:41:36 Gracz zginął na poziomie 48 , zabity przez Lectre, Eastside,
2012-01-22 22:45:54 Gracz zginął na poziomie 47 , zabity przez Wawro,

Gladiator:

2012-01-22 22:37:15 Gracz zginął na poziomie 92 , zabity przez Teverix, Makmej,


Exorit:

Ypkis:

2012-01-22 22:35:44 Gracz zginął na poziomie 95 , zabity przez Don Browaro, Ozi,

Eastside:
2012-01-22 22:57:24 Gracz zginął na poziomie 108 , zabity przez Mathrance, Zedicus Zur'zorander,

Makmej::

2012-01-22 22:31:34 Gracz zginął na poziomie 96 , zabity przez Ypkis, Furya,

Mala dziewczynka:

2012-01-22 23:01:10 Gracz zginął na poziomie 99 , zabity przez Mala Sela, Lai,

Waski:

2012-01-22 22:44:41 Gracz zginął na poziomie 133 , zabity przez Ozi, Yogi Muci,

Ormo:

2012-01-22 22:33:57 Gracz zginął na poziomie 70 , zabity przez Yogi Muci, Ozi,

Sadysta:

2012-01-22 22:33:05 Gracz zginął na poziomie 72 , zabity przez Yogi Muci, Furya,
2012-01-22 22:45:50 Gracz zginął na poziomie 71 , zabity przez Ozi, Lai

Wawro:

2012-01-22 22:46:54 Gracz zginął na poziomie 101 , zabity przez Mathrance, Lai,

Eldoka:

2012-01-22 22:46:29 Gracz zginął na poziomie 70 , zabity przez Mala Sela, Yogi Muci,

Teverix:

2012-01-22 22:45:21 Gracz zginął na poziomie 140 , zabity przez Foczy Przyjaciel, Yogi Muci,

Sergiej:

2012-01-22 22:30:37 Gracz zginął na poziomie 78 , zabity przez Yogi Muci, Furya,
2012-01-22 22:33:44 Gracz zginął na poziomie 77 , zabity przez Don Browaro, Andreas,
2012-01-22 22:44:53 Gracz zginął na poziomie 76 , zabity przez Don Browaro, Yogi Muci,

Aer:

2012-01-22 22:48:39 Gracz zginął na poziomie 108 , zabity przez Foczy Przyjaciel, Yogi Muci,

Lectre:

2012-01-22 22:46:21 Gracz zginął na poziomie 74 , zabity przez Yogi Muci, Foczy Przyjaciel,

GROSZEK nie był obkupiony, biegł goły, nie brał udziału w wojnie więc nie ma sensu go doliczać.

Gucci:

2012-01-22 22:32:54 Gracz zginął na poziomie 84 , zabity przez Zurvy, Ozi,
2012-01-22 22:45:31 Gracz zginął na poziomie 83 , zabity przez Ozi, Furya,


Ogólnie 119:110 dla Exorit

KarolOs
22-01-12, 22:22
Od exorit padl jeszcze lectre :p ladne ob podobalo mi sie dzieki panowie za akcje!

Mervakis
22-01-12, 22:23
+

Groszek
2012-01-22 22:59:58 Gracz zginął na poziomie 64 , zabity przez Klimczak Potato,
2012-01-22 22:58:28 Gracz zginął na poziomie 65 , zabity przez Mathrance, Don Browaro,

Ypkis

2012-01-22 22:35:44 Gracz zginął na poziomie 95 , zabity przez Don Browaro, Ozi,

Veverite liczymy to Groszka też ;)

+

Nie liczymy fragów poniżej 50 poziomu, więc 3 ostatnie dedy Veverity odpadają :D

muscovite
22-01-12, 22:31
Jak coś robisz to rób coś porządnie o ile widze brakuje Ypkisa, drugiego deada Eastside/Malej Dziewczynki.

EDIT:
Eastside:
2012-01-22 22:57:24 Gracz zginął na poziomie 108 , zabity przez Mathrance, Zedicus Zur'zorander,

Mala Dziewczynka
2012-01-22 23:01:10 Gracz zginął na poziomie 99 , zabity przez Mala Sela, Lai,

Lectre
2012-01-22 22:46:21 Gracz zginął na poziomie 74 , zabity przez Yogi Muci, Foczy Przyjaciel,

makmej
22-01-12, 22:32
czemu liczysz groszka skoro nikogo nie uderzył?:P

Agri
22-01-12, 22:36
Jak coś robisz to rób coś porządnie o ile widze brakuje Ypkisa, drugiego deada Eastside/Malej Dziewczynki.

EDIT:
Eastside:
2012-01-22 22:57:24 Gracz zginął na poziomie 108 , zabity przez Mathrance, Zedicus Zur'zorander,

Mala Dziewczynka
2012-01-22 23:01:10 Gracz zginął na poziomie 99 , zabity przez Mala Sela, Lai,

Lectre
2012-01-22 22:46:21 Gracz zginął na poziomie 74 , zabity przez Yogi Muci, Foczy Przyjaciel,


Jak już coś czytasz to czytaj wszystko, a nie dopierdalaj się do mnie. Tamte fragi są dodane w poście wyżej, a Lectre jest już dopisany..

Tisaya
22-01-12, 22:41
Hm. moze dlatego, ze groszek, to Makmej, a ma powyzej 50 poziomu? To tak jakbym tisaya wybiegła i nikogo nie uderzyla. tzn, ze jestem nietykalna i fraga nie doliczamy?

makmej
22-01-12, 22:49
no dobra jak chcecie wastujcie fragi

muscovite
22-01-12, 22:53
Nie spinaj się gościu zwróciłem Ci lekko uwage a to Ty się "dopierdalasz". Strone odświeżałem i Lectra jeszcze nie było, więc Panie "Dopierdalaczu" umiem czytać :>. Pozdrawiam i skończmy spam ^^

voagar
22-01-12, 23:49
Czyli 21:21 na dzisiaj, w tym u nas Veverita 5x 50 lvlu :D

p.s.
Gz, XDDD
Makmej::

2012-01-22 22:31:34 Gracz zginął na poziomie 96 , zabity przez Ypkis, Furya,

sergio conceicao
23-01-12, 00:59
Veverita , wybiega , uczestniczy, kuluje , nill = mięso pada = frag :) a wynik był troche inny klimczak

maja1414
23-01-12, 06:23
Ale mi się ta wczorajsza akcja podobała. Taka sieczka była, że obawiałem się, że altarona wywali, bo tyle ludzi było. Według mnie to było najlepsze OB w ciągu naszej wojny. Kilku ludzi miało dużo szczęścia, kilku niestety trochę mniej.
No i nie spinajcie się już na forum, kto ile fragów wbił. Ważne że coś takiego wyszło że mogliśmy w końcu poczuć dreszczyk emocji :)

konradowalkero
23-01-12, 09:36
No widzę że zaczyna się robić ciekawie. Jak narazie najlepsza wojna na Altaronie. Niewiem tylko jak ten wynik się odbije na aktywności w przyszłych dniach :P Wypruliście się z kasy chyba he

dedereq
23-01-12, 10:02
No Blood sypnął byś coś dla mnie i Sebka ^^

Co do akcji to teraz bd brał po 500 manasow bo widze ze 250 to za mało :D

voagar
23-01-12, 10:53
Veverita , wybiega , uczestniczy, kuluje , nill = mięso pada = frag :) a wynik był troche inny klimczak
Oswiec mnie Jacku, co do wyniku ^^
Nie napisalem ze Veverita sie nie liczy, tylko ze zabic 50 lvl to nie jest frajda ;o

btw. Wiecej takich akcji panowie i sesji nie zalicze :D

Agri
23-01-12, 15:39
@UP

Ja to samo, jeszcze ani razu na zerówce nie byłem przez Altarona XD

muscovite
24-01-12, 06:38
Gucci
2012-01-24 01:43:14 Gracz zginął na poziomie 82 , zabity przez Mala Sela, Zedicus Zur'zorander,

KarolOs
24-01-12, 08:24
Bubnik Muci

2012-01-24 09:28:53 Gracz zginął na poziomie 80 , zabity przez Eastside, Ypkis,

voagar
24-01-12, 09:15
Bubnik Muci

2012-01-24 09:28:53 Gracz zginął na poziomie 80 , zabity przez Eastside, Ypkis,

Od kiedy to bubnik bierze udział w wojnie? chyba ze ja cos przegapilem :O

dedereq
24-01-12, 09:17
Jest w collegium, więc bierze udział w wojnie.

voagar
24-01-12, 09:43
Jest w collegium, więc bierze udział w wojnie.

Czyli przegapilem :O

KarolOs
24-01-12, 09:52
Od kiedy to bubnik bierze udział w wojnie? chyba ze ja cos przegapilem :O

Bubnik muci jest w gildi collegium więc frag sie liczy, niech wyjdzie jak nie chce uczestniczyc w wojnie :)

sergio conceicao
24-01-12, 10:31
od kiedy jest w gildi ? oh klimczak forum fighter

voagar
24-01-12, 11:09
od kiedy jest w gildi ? oh klimczak forum fighter

Nie spinaj sie Jacku, to ze w kazdym pytaniu widzisz atak to nie jest moj problem ^^

Nil Loth
24-01-12, 12:48
Jako że bubnik był w gildi frag się liczy, to samo się tyczy Veverity.
Bubnik dzisiaj odejdzie.

Wyrewolwerowany

2012-01-23 18:37:41*Gracz zginął na poziomie 55 , zabity przez Veverita, , zabity przez kapłana Fardosa.

konradowalkero
24-01-12, 12:53
Jako że bubnik był w gildi frag się liczy, to samo się tyczy Veverity.
Bubnik dzisiaj odejdzie.


Bubnik wyjdzie na stronie Altaronu z gildii Collegium i już nie ma hunta od gildii Exorit tak? Wystarczy wyjść z gildii jeżeli nie chce się już uczestniczyć w wojnie? Poprawcie mnie jeżeli się mylę.

Nil Loth
24-01-12, 13:11
Jeżeli facet nie brał udział w żadnej akcji i loguje się po kilku miesiącach nie widze przeciwwskazań chyba że ktoś ma z tym problem to niech psize : >

KarolOs
24-01-12, 13:19
Niech se robi co chce, był w collegium, i my zrobimy z nim to co uwazamy za słuszne :)

dedereq
24-01-12, 13:24
Niech se robi co chce, był w collegium, i my zrobimy z nim to co uwazamy za słuszne :) Dokładnie :)


Dobra, cieszcie sie tymi fragami na Wyrewolwerowanym i Groszku, banujcie nam ekipę i 'królujcie na serverze'. Nie spinajcie sie o to czy ktoś był czy go nie było na akcji. Bubnik był w Sleepwalkers, nagle doszedł do Collegium - to że go nie było (może nie zdążył) na akcji nie oznacza że jak sobie odejdzie z wojny to bedzię free.

;]

Nil Loth
24-01-12, 13:33
kto się spina?

sergio conceicao
24-01-12, 13:36
Ja się spinam :D , pozdrawiam z słonecznych wysp kanaryjskich

Yogi Muci
24-01-12, 14:03
Dokładnie :)


Dobra, cieszcie sie tymi fragami na Wyrewolwerowanym i Groszku, banujcie nam ekipę i 'królujcie na serverze'. Nie spinajcie sie o to czy ktoś był czy go nie było na akcji. Bubnik był w Sleepwalkers, nagle doszedł do Collegium - to że go nie było (może nie zdążył) na akcji nie oznacza że jak sobie odejdzie z wojny to bedzię free.

;]

bubnik jakby był w sleepwalkers to i tak byście go zabili z racji ze to mój brat , makmej mu ostatnio zaproponował układ składniki na bomby za spokój wiec dołączył do collegium

9106796
24-01-12, 14:10
Do bubnika się spinacie,że doszedł o tak o z niczego a był w sleep~ a co u was z aerem,niniu,sveax,ypkis? Może powiecie,że oni od zawsze z wami są?:) skończcie nie potrzebnie pier***** głupoty.

eremce
24-01-12, 14:16
Ku*** walczcie, a nie forum oblegacie. na co wam zestawienie fragów? Skoro to nie jest mecz w kosza czy siatkówkę. Tutaj nie wygrywa się na punkty, wygrywa ostatni na polu walki. Więc przestańcie się kłócić o te pierdo**ne fragi bo i tak one nic nie zmieniają...

maja1414
24-01-12, 14:43
8h w szkole i ile się zmieniło. bubnik uczestniczy w wojnie od 2 czy 3 dni, kiedy mnie zaatakował przed dp jak było 10 osób online z collegium.
A myślałem że klimczuś sobie zrobiłeś nową postać.

Tadziu Muci
24-01-12, 14:57
witka.
Gdybym był dalej w sleepwalkers to i tak byście mnie bili ze względu na moje name. Doszły mnie słuchy , ze chcieliście mnie już wtedy zabić. Makmej stwierdził , że dacie mi spokój jak będę robić bomby a ja nie chcę wspierać terrorystów z GIMNAZJUM. To tylko gra i z tego powodu nie będę płakać...

voagar
24-01-12, 15:46
8h w szkole i ile się zmieniło. bubnik uczestniczy w wojnie od 2 czy 3 dni, kiedy mnie zaatakował przed dp jak było 10 osób online z collegium.
A myślałem że klimczuś sobie zrobiłeś nową postać.

Ja? Tzn, na jakim nicku? :O

Agri
24-01-12, 16:02
@Aleg
To jest temat informacyjny, jak sama jego nazwa wskazuje.. Tak więc mają się w nim na bieżąco pojawiać informacje na temat wojny, jakimi niewątpliwie są fragi.. Także nie wiem o co Ci chodzi :p.
Bubnik będąc w Sleep~ nie zostałby ruszony przez żadnego członka z Exorit. Niby po co mielibyśmy to robić? Bo jest rodziną? (dobrze wiemy że jest już podobna sytuacja w wojnie, która pokazuje że żyjąc pod jednym dachem, wcale nie trzeba trzymać się w grze razem). Nie potrzebujemy więcej wrogów, więc nie byłoby sensu go ruszać.. Ale jak widać sam zdecydował co chce robić, wstąpił do Collegium i za to padł.

voagar
24-01-12, 16:12
@Aleg
To jest temat informacyjny, jak sama jego nazwa wskazuje.. Tak więc mają się w nim na bieżąco pojawiać informacje na temat wojny, jakimi niewątpliwie są fragi.. Także nie wiem o co Ci chodzi :p.
Bubnik będąc w Sleep~ nie zostałby ruszony przez żadnego członka z Exorit. Niby po co mielibyśmy to robić? Bo jest rodziną? (dobrze wiemy że jest już podobna sytuacja w wojnie, która pokazuje że żyjąc pod jednym dachem, wcale nie trzeba trzymać się w grze razem). Nie potrzebujemy więcej wrogów, więc nie byłoby sensu go ruszać.. Ale jak widać sam zdecydował co chce robić, wstąpił do Collegium i za to padł.

Troche sie to kloci z tym co powiedzial Bubnik.

Siwor
24-01-12, 18:31
Dokładnie :)


Dobra, cieszcie sie tymi fragami na Wyrewolwerowanym i Groszku, banujcie nam ekipę i 'królujcie na serverze'. Nie spinajcie sie o to czy ktoś był czy go nie było na akcji. Bubnik był w Sleepwalkers, nagle doszedł do Collegium - to że go nie było (może nie zdążył) na akcji nie oznacza że jak sobie odejdzie z wojny to bedzię free.

;]

Co do banicji podaj dowody na to że jest niesłuszny ban albo stul ryjek to po pierwsze. Nie podoba się praca SG/MG od tego jest PW slythia nie forumowe napinki. (dodam że miej argumenty bo inaczej nic nie uzyskasz)
bubik się wypowiedział nie boli go to więc ok.

Blood napisał wy jak pieski wiecie że już go nie puścicie. Miejcie własne mózgi.

Skończcie te napinki naprawdę, chcę widzieć posty tylko typu kto kogo zabił.

Załóżcie sobie temat "Rozmowy o wojnie" i tam gadajcie to TYLKO TEMAT INFORMACYJNY gdybym miał możliwość wszystkie wasze posty znalazłyby się w koszu.

Przywołuję do porządku.

//Dzefrej

Uwolniona Mysl
24-01-12, 20:25
Ku*** walczcie, a nie forum oblegacie. na co wam zestawienie fragów? Skoro to nie jest mecz w kosza czy siatkówkę. Tutaj nie wygrywa się na punkty, wygrywa ostatni na polu walki. Więc przestańcie się kłócić o te pierdo**ne fragi bo i tak one nic nie zmieniają...

Krótko zwięźle i na temat! Polać Mu!!

konradowalkero
25-01-12, 01:01
Temat nazywa się "Informacje o wojnie Exorit&Collegium" Info to info może być różne. Temat nie nazywa się "Wyłącznie fragi z wojny Exrit vs Collegium" więc podyskutować można hehe

eremce
26-01-12, 15:48
Może ustawka na jakieś OB? Bo z tego co widzę, to wykorzystujecie Ferie, do 20 gracie, jak od nas się uzbiera grupka, to od razu log out. Potem logujecie o 4 i znowu idziecie expić do wieczora. Tak w kółko.
JA
CHCĘ
WALCZYĆ !

dedereq
26-01-12, 15:55
To nas połapcie na expach :d

Agri
26-01-12, 16:26
Może ustawka na jakieś OB? Bo z tego co widzę, to wykorzystujecie Ferie, do 20 gracie, jak od nas się uzbiera grupka, to od razu log out. Potem logujecie o 4 i znowu idziecie expić do wieczora. Tak w kółko.
JA
CHCĘ
WALCZYĆ !

Co za problem zrobić gather między 4:00-20:00? :)

Tisaya
26-01-12, 16:26
Ok........

eremce
26-01-12, 17:33
Wielcy wojownicy co się boją OB.

leavemealone!
26-01-12, 17:40
Wielcy wojownicy co się boją OB.
Aż cię nosi żeby powybijać trochę noob charów, prawda?:>

Uwolniona Mysl
26-01-12, 18:02
Może ustawka na jakieś OB? Bo z tego co widzę, to wykorzystujecie Ferie, do 20 gracie, jak od nas się uzbiera grupka, to od razu log out. Potem logujecie o 4 i znowu idziecie expić do wieczora. Tak w kółko.
JA
CHCĘ
WALCZYĆ !

Wdech,wydech,wdech,wydech,wdech,wydech, jak się będziesz tak spinać,to Ci żyłka pęknie w pory narobisz i co? W wieku 18 lat narobić w pory to srogi przypał :(
Chcesz walczyć? idź na karamy czy coś.Albo lepszy pomysł. Słuchaj!
Wychodzisz na dwór,szukasz jakiegoś dresa albo łysola i lejesz go w pizdę z zaskoczenia (tak żebyś miał szansę w razie czego) no i walczysz,proste? no proste :)

maja1414
26-01-12, 18:29
Może ustawka na jakieś OB? Bo z tego co widzę, to wykorzystujecie Ferie, do 20 gracie, jak od nas się uzbiera grupka, to od razu log out. Potem logujecie o 4 i znowu idziecie expić do wieczora. Tak w kółko.
JA
CHCĘ
WALCZYĆ !

Tisaya wam się wyżaliła, że nie może expić z Unholy'm. Po co ten zbędny spam. Nie zabronicie nam grać o której chcemy.

9106796
26-01-12, 18:46
To jest wojna polegająca na biciu się czy wojna na której wbije się więcej lvla?
Chyba po to expicie i zarabiacie kase żeby się bić i próbować wygrać wojnę,hmm?
No chyba,że wy wolicie wstawać już od 4 rano żeby wbić jak najwięcej expa ale to już co innego ^^

Mervakis
26-01-12, 18:52
Przestańcie się już kłócić bo to się staje nudne. Niedługo koniec ferii, póki mają czas to niech expią, wbiją lvle to się pobijecie.

Siwor
26-01-12, 19:00
Jak uprzedzałem.

Proszę o zamknięcie tego tematu, reason zbędny spam.

//Dzefrej.

Dodam tylko że wojnę wygracie pewnie... Ale nie dlatego że wywalczycie tylko znudzicie przeciwnika bo nic się tu nie dzieje.

Będziecie mogli expic od 4 rano do 4 rano. Supcio co?

Tylko taka wygrana to nie wygrana a przegrana. Bo ja się będę śmiał i mówił "odszedłem bo przeciwnicy uciekali, ja za nimi latał nie będę. Wielcy wojownicy i ile to na rl tibi nie walczyli a expią po nocach... i nie wychodzą na wojnę." Tyle w tym temacie.

Dziekuję za tak liczne posty zamknąć to proszę.

Tisaya
26-01-12, 19:02
Tisaya wam się wyżaliła, że nie może expić z Unholy'm. Po co ten zbędny spam. Nie zabronicie nam grać o której chcemy.

buhahahahuehue

Uwolniona Mysl
26-01-12, 19:08
bo nic się tu nie dzieje.

Tak sądzisz? W niedziele też się nic nie działo?

maja1414
26-01-12, 19:10
Jak to kiedyś bardzo mądry powiedział "Kto expi ten wygrywa" więc nie wiem czego płaczecie. Może mamy dawać się wam zabić i jeszcze stać w miejscu aż nas zbijecie do 50.
Koniec wojny wisi na włosku. Zobaczymy jak będzie po sesji. Coś czuję w świetlanych barwach tę wojnę :)

Tisaya
26-01-12, 19:14
Jak to kiedyś bardzo mądry powiedział "Kto expi ten wygrywa" więc nie wiem czego płaczecie. Może mamy dawać się wam zabić i jeszcze stać w miejscu aż nas zbijecie do 50.
Koniec wojny wisi na włosku. Zobaczymy jak będzie po sesji. Coś czuję w świetlanych barwach tę wojnę :)

otóż to:)))

Siwor
26-01-12, 19:27
Jak to kiedyś bardzo mądry powiedział "Kto expi ten wygrywa" więc nie wiem czego płaczecie. Może mamy dawać się wam zabić i jeszcze stać w miejscu aż nas zbijecie do 50.
Koniec wojny wisi na włosku. Zobaczymy jak będzie po sesji. Coś czuję w świetlanych barwach tę wojnę :)

Ja czuję się wygrany:D nie wstaje do gry o 4 rano nie siedzie przed kompem 10h wbijając 5 lvli, nie tracę sylwestra by expić całą noc. Mam bardzo ciekawe życie i wygrywam! :D

"Wojna" może i skończy się świetliście przez waszą śmieszną politykę znudzić, nie wychodzić na dwór bić lvl ( po co komu słońce? mam słońce w altaronie)

Dla mnie jesteście osobiście prostakami używającymi illegal software to play.

To mój ostatni post w tym temacie, życzę powodzenia... Trap wam nie wyjdzie ten śmieszny... więc idzcie spać AAAAAAAAAA i nie zapomnijcie o budzikach i dwóch zasadach Gwandera:

1. Od spania level nie urośnie.

2.Śniadanie o 14, obiad o 19 a na kolacje smocze steki z bagiennych.

Good luck.

dedereq
26-01-12, 19:38
TA, dwie zasady sa najważniejsze! :D

9106796
26-01-12, 20:00
Mam jeszcze jedno pytanie do gildi exorit charloverów. Czemu nie chcecie wyjsc sie pobic o 20?

dedereq
26-01-12, 20:03
Bo mnie mama bije

9106796
26-01-12, 20:06
Twoja odpowiedz naprawde swiadczy o tym co Ty masz w glowie. Dziwie sie w sumie waszym rodzicom,ze siedzicie przy tych kompach ponad 12h expiac i nie majac zadnych obowiazkow tylko wbijac lvl na altaronie. Bo co przeciez trzeba wygrac wojne lvlem nie umiejetnoscia :D

Obles
26-01-12, 20:16
Zamykam temat na prośbę autora, lepsze to niż by miał go usunąć więc proszę beż jakichkolwiek żalów do mnie.
Temat zamknięty.