PDA

Zobacz pełną wersję : Online

giertych
10-11-11, 15:58
Ile tu gra ludzi , bo jakoś wszędzie mało typa , aż się grać odechciewa

adamo199412
10-11-11, 16:21
Tyle ile trzeba ;)

xyro
10-11-11, 17:17

w porywach może z 5 ^^

Tron
10-11-11, 17:18

A jakbyś miał 20 chłopa bijących się o jednego szczura to miałbyś większy zapał do gry?

xyro
10-11-11, 17:50
A jakbyś miał 20 chłopa bijących się o jednego szczura to miałbyś większy zapał do gry?

Już wolę 20 chłopa na biednego szczura niż tą wszechogarniającą pustkę.

Slythia
10-11-11, 18:02
w porywach może z 5 ^^

5 to potrafi by samych sg/mg w jednej chwili.

Agri
10-11-11, 20:45

Tak. Zdecydowanie tak.

Lord Darkei
11-11-11, 08:03
Bo drodzy ludzie to są objawy upadającego altaronu co spowodowane jest nudnym serverem

Attax
11-11-11, 10:02
ja jakos non stop widze nowych graczy ktorzy dopiero co zaczynaja przygode. Jedni odchodzą inni przychodzą taka kolej rzeczy.

Luop
11-11-11, 22:46
UP: Co nie zmienia faktu ze wieje nudą... A te TOP SECRET myszkowane info o updated już nużą

Lord Darkei
11-11-11, 23:48
Tak Attax tylko większość tych nowych po tygodniu odchodzi a reszta co wytrzymała więcej niż tydzień odchodzi po miesiącu.Noon nie zdziw się jak do tego "wielkiego" updatu w ogóle nie dojdzie.

Slythia
11-11-11, 23:50
Tak Attax tylko większość tych nowych po tygodniu odchodzi a reszta co wytrzymała więcej niż tydzień odchodzi po miesiącu.Noon nie zdziw się jak do tego "wielkiego" updatu w ogóle nie dojdzie.
Coś nowego. Możesz mi powiedzieć w takim razie co wiesz? Masz chyba aktualniejsze informacje ode mnie.

Lord Darkei
12-11-11, 10:15
Wiem co widzę czyli widzę że wasz serwer pustoszeje i widzę że wasze słowa napisane na tym forum kilka miesięcy temu okazały się puste a mianowicie chodzi tu o tą słynną reklamę która miała być łohoho dawno temu i tak samo zapowiedzi słynnego łohoho wielkiego update.

dawiddc
12-11-11, 10:36
Spokojnie, ruch na serwerze jest taki jaki powinien być, grają tu w większości super ludzie i wolę mniej graczy i spokój oraz koleżeńską atmosferę na serwerze, niż przeludnienie powiązane z chaosem dookoła ;)
Pozdrawiam

Luop
12-11-11, 11:51
up: Jasne są tego wady i zalety, że gra tu 100 osób np.

Zalety:
- możliwość swobodnego expienie,
- szybkie wyplenianie botów ( GZ MAREK :*)
- więcej kultury

Wady:
- wolny resp
- handel podupada (nie ma tego elementu handlu z ludźmi ciężko sprzedać itemy rzadsze
- no i totalny brak możliwości wybicia się nowymi charami (np. jak kiedyś wojny trwały po 2-3 lata, jedna ekipa przegrywała i robiła nowe chary, zarabiała kasę a tu tego nie ma bo wśród 100 osób trudniej się ukryć niż w tłumie 400. A to był najlepszy element gry dawnymi czasy, którego nie spotkałem w żadnej innej grze i co zawsze ciągnęło do Tibi tu patrz Altaronu).

Wymieniać można by wiele rzeczy ale ja wiem, że oni to udoskonalą wiecie nie wliczacie ludzie tutaj czynnika życia codziennego i problemów z nim związanych. Twórcy Altaronu też ludzie też jakieś swoje potrzeby maja :P

xyro
12-11-11, 11:54
Spokojnie, ruch na serwerze jest taki jaki powinien być, grają tu w większości super ludzie i wolę mniej graczy i spokój oraz koleżeńską atmosferę na serwerze, niż przeludnienie powiązane z chaosem dookoła ;)
Pozdrawiam

Nie sądzicie że to właśnie przez ten spokój i koleżeńską atmosfere wieje nudą?

Luop
12-11-11, 11:56
To weź mi załatw 15 ludzi to ci pokaże niespokojną atmosferę i nie będzie nudy.

Lord Darkei
12-11-11, 12:29
tylko nie ma skąd zebrać tych 15 ludzi ;p

Slythia
12-11-11, 13:55
Wiem co widzę czyli widzę że wasz serwer pustoszeje i widzę że wasze słowa napisane na tym forum kilka miesięcy temu okazały się puste a mianowicie chodzi tu o tą słynną reklamę która miała być łohoho dawno temu i tak samo zapowiedzi słynnego łohoho wielkiego update.

Nie miała być 'łohoho dawno temu' tak samo i zapowiedzi. Będą kiedy przyjdzie na nie pora.

maja1414
12-11-11, 15:16
No właśnie. Będzie jak przyjdzie pora. Zgadzam się całkowicie ze Slythią. W Tibi robią go co pół roku a wy chcecie co kilka dni mieć nowy. Nie dawno dodali że zwoje można sprzedawać 8)
Ja już widzę tytuł na stronie "Letni update 2012- już nie długo."

Lord Darkei
12-11-11, 23:27
co kilka dni ? O.o update to jest coś takiego co wprowadza wielkie zmiany a oni to co robią to to są łatki

Slythia
12-11-11, 23:31
co kilka dni ? O.o update to jest coś takiego co wprowadza wielkie zmiany a oni to co robią to to są łatki
A ja zawsze myślałam, że łatka, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie załatać błędy a nie wprowadzać nowości... Najwyraźniej musiałam się pomylić.

Luop
13-11-11, 15:02
Człowiek mylną bestia jest.

Lord Darkei
13-11-11, 23:20
mi to wygląda jednak na łatki a bo na update mi to nie wygląda a jeśli to nie łatki ani update to w takim razie co ?

Slythia
13-11-11, 23:28
Update . Czy każde update musi składać się z całej nowej mapy i 50 potworkach? Poza tym, mogę się założyć, że nawet dokładnie nie wiesz, jakie zmiany ostatnio wprowadzaliśmy.

Anzark
14-11-11, 03:11
Powróciłem, zobaczyłem i oceniłem.

Łatka - naprawa danego bugu w grze, albo zwykłe małe uzupełnienie (można to też tak interpretować)

Update - Zmiany w grze, wpływające mniej lub bardziej na grę.

Updaty powinny być w miarę duże jak już są wprowadzane, tak było i jest. Kiedy mówimy update spodziewamy się czegoś zaskakującego/nowego/dużego/średniego(?), a nie tylko 1 rzeczy, jak np dodanie opcji sprzedaży zwoju (tego bym nawet updatem nie nazwał, prędzej łatką, która uzupełnia malutką lukę) ~~

Ogólnie ... Nie było mnie tutaj przez parę miechów i jedyne zmiany, które zauważyłem (dotychczas) to zmiana designu niektórych mobów i większy arsenał zwiadowcy (o którym było głośno jeszcze przed moją przerwą). Ale na razie dobrze mi się gra i jedyne do czego można się doczepić to to, że zauważalnie mało osób gra. W stosunku do tego co było wcześniej, ilość graczy spadłaaaaaaaaa, a przynajmniej tak to wygląda. Kiedy jest w miarę dużo osób, da się poczuć klimat RPG. Tak nawiasem mówiąc, kto tu wpadł na pomysł "nie bijemy randomów" *będąc w gildi*. Totalnie idiotyczna sprawa ~~ Ale o tym kiedy indziej. Wracając do tego co pisałem wcześniej. Zróbcie coś, nie wiem, stańcie na głowie i recytujcie Szekspira, ale żeby zaczęło grać więcej ludzi. Bo handel jest jednym z najważniejszych rzeczy w kaaaaażdej grze mmorpg. Bez niego gry tak naprawdę nie ma - Brak ludzi = brak pieniędzy (opcja > npc). Dalej już się o tym nie będę rozpisywał bo to sprawy oczywiste, z czym się wiąże brak ludzi (chociaż niektórzy widzą w tym plusy w postaci wolnych respów) Ah, jeszcze dodam, że jak by było więcej ludzi, respy były by pozajmowane to wiadomo, ale reszta graczy zmuszona została by do poszukiwania noowych, co wiąże się z przygodą = rpg = more fun (a adminów do kreowania większej ilości respów *hyhy*)

W każdym bądź razie, dajcie sobie siana z tematami o updatach, bo to bezsensu. Oni swoje, Wy swoje. Jak wprowadzą coś to wprowadzą. Jeśli wolno to będą robić, ich strata.Jeśli nie będą umiejętnie reklamować swojego serwa, też ich strata. Zaproponujecie coś, oni i tak będą wiedzieć swoje. Koło się zamyka i krążymy (taka jest tutaj kolej rzeczy). Tak więc basta. Szkoda nerwów i odcisków na palcach.

Slythia
14-11-11, 04:59
Sensowna wypowiedz, Anzarak. Jednak nie jesteśmy tacy źli, za jakich nas uważasz. Korzystamy nieraz z waszych pomysłów, korzystamy z pomysłów doradców (spytajcie się*ich jak zła Slythia zmusza do myślenia). Mamy jakąś wizję rozwoju gry więc wszystkie propozycje, które w dość znaczny sposób ją zmieniają, są automatycznie odrzucane. Pozostałe są rozpatrywane i dobre, z mniejszymi lub większymi zmianami pojawią się*w grze w miarę*możliwości.

Poza tym, nie zapominaj o tym, że często nie widać sporej części prac wkładanych przez nas by coś zmienić. Niektóre nawet rzeczy jeszcze długo pozostaną niewidoczne, lecz pracujemy nad nimi już teraz. Poza tym, staramy się w grze ukrywać niektóre rzeczy. Jeśli tworzymy nowe questy to nie krzyczymy na prawo i lewo gdzie można je rozpocząć, czekamy, aż gracze sami to odkryją. W ten sposób jest ciekawiej i szybciej nagrodę dostaną ci, którzy na to zasłużą.

Powracając do update - od kwietnia do listopada, co daje trochę*ponad pół roku, naprawiliśmy wszystkie możliwe do naprawienia błędy z początków serwera, był jeden update, teraz zaś pracujemy nad kolejnym, o którym zapowiedzi pojawią się*już niedługo. W międzyczasie wypuszczaliśmy typowe patche, drobne korekty, questy... Cały czas staramy się*rozbudowywać stronę*o nowe elementy, jak przykładowo ostatnio faq. Czy to naprawdę aż tak mało?

maja1414
14-11-11, 07:55
A co mi da FAQ? I tak nowych graczy tu nie widzę. Widzę tylko starych wyjadaczy na nowych kontach. Błąd ze staminą to podobno nie błąd więc nie bd rozwijał tego tematu, choć jest bardzo irytujący.
Szkoda też że jest tak mało outfit-ów, bo najczęściej ludzie chodza
1. Elementalista
2. Nekromanta
3. Grabarz
3 Alchemik.
I to tyle. A chciałoby się zobaczyć outfit wizzard'a albo warriora w tej grze. No albo chociaż full addony do tych co są.

Mam pytanie. Czego nie powiecie kiedy można się spodziewać update czy w tym roku czy już w następnym czy w połowie następnego czy za 2 lata.
Mielibyście spokój dopóki nie nastanie ta data (update'u).

Slythia
14-11-11, 10:57
Nie przeczytałeś chyba dokładnie mojego postu...

Zaznaczyłam - wszystkie możliwe do naprawienia błędy. Skoro stamina nie została naprawiona to znaczy, że należy do tej drugiej grupy. W obecnej chwili nie da się jej naprawić, dlatego nadal jest, jaka jest. Nic nie możemy teraz na to poradzić.

Outfity będą trochę inaczej rozwiązane, dlatego nie udostępniamy więcej tibijskich. Jak? Dowiecie się niedługo. O update już pisałam, nikt dokładnej daty nie poda.

maja1414
14-11-11, 14:24
Slythia. "Dokładniej daty" widzę że dla ciebie to pojęcie jest bardzo względne.
Ale tak mówią nasze kochane kobiety:
-Kiedy wracamy z zakupów?- pyta chłopak dziewczyny
-Zaraz kochanie- odpowiada
A teraz motyw z w-11 "4 godziny później..."
Czy pół roku to "dokładna data"? Jak byście powiedzieli że za pół roku będzie update, połowa tematów związanych z np update czy no-pvp przestała by istnieć, bo ludzie by czekali na update a nie zastanawiali się czy w ogóle będzie. 8)

Mervakis
14-11-11, 14:28
Do końca stulecia na pewno się uda.

Deneb
14-11-11, 17:02
Merv chyba żartujesz,do końca tysiąclecia sie nie wyrobią.
A do żądających update:chcecie mieć update?to dajcie sylthii i całej reszcie ekipy POMYŚLEĆ CO WPROWADZIĆ.

maja1414
14-11-11, 17:34
Merv dzięki za info. Czekam z niecierpliwością :) To i tak lepsze tempo niż budowa naszych autostrad. Widać że jedynie Merv ogarnia z waszego składu. Powiedział "dokładną datę" 8)8)8)

dawiddc
14-11-11, 18:58
Zauważcie, że od pierwszej wzmianki o Altaronie, serwer rozwija się bardzo powoli, ale za to sukcesywnie. Od pięciu lat jeszcze się nie przyzwyczailiście?
To jest charakterystyczne dla Altaronu, robią wolno, ale dobrze :)

Anzark
14-11-11, 20:36
dawiddc@

True story, bro ; >

No dobra, trochę przesadziłem z tym, że olewacie pomysły graczy xd Wczułem się w klimat i tak jakoś fajniej wyszło, wpasowało się w zdanie to malutkie oczernienie ; >

Hmm... Wszystko co mogło być dodane zostało napisane. Tak więc głosuje za zamknięciem tematu. Po co ciągnąć już setny z tego rozdania temat.

Btw Slythia@

Pisze się 'Anzark', nie 'Anzarak' :P Często ludzie mylą się tak.

cinkiwonsz
15-11-11, 11:43
Amen. Poczekamy i zobaczymy, czym i kiedy nas uraczą. Wszyscy chcemy, żeby było dobrze, a nie szybko, nic nowego do tego tematu się nie wniesie.

Ghall3
16-11-11, 19:05
Witam będzie non-pvp razem z updatem, bo gdzies takie pogloski slyszalem chcialem sie upawnic.

Slythia
16-11-11, 19:07
Witam będzie non-pvp razem z updatem, bo gdzies takie pogloski slyszalem chcialem sie upawnic.

Którymś owszem :). Lecz nie tym.

Ghall3
16-11-11, 19:12
Aha dzięki Czyli jeszcze minimum rok czekania spoko.

Slythia
16-11-11, 19:20
Aha dzięki Czyli jeszcze minimum rok czekania spoko.

Skąd te wnioski?

Ghall3
16-11-11, 19:32
Bo widzę że nie spieszy się wam aby powstał non-pvp , wolicie narazie ulepszyć grę itp.
Skoro w tym updacie nie będzie nopvp to myślę że za jakieś 2-3 updaty dopiero postawicie. czyli od 10 do 15 miesiecy.

Slythia
16-11-11, 19:35
Bo widzę że nie spieszy się wam aby powstał non-pvp , wolicie narazie ulepszyć grę itp.
Skoro w tym updacie nie będzie nopvp to myślę że za jakieś 2-3 updaty dopiero postawicie. czyli od 10 do 15 miesiecy.

Wyciągasz trochę błędne wnioski.

Ghall3
16-11-11, 19:42
No ale troche szkoda ze moje przemyślenia na temat non-pvp sie rozwiały. miałem nadzieje ze razem z tym upem bedzie, no ale cóż.
Żeby do wakacji powstał to i tak bedzie dobrze.

Może wyciągam błędne wnioski ale poprostu nie moge sie doczekac.
A jak nie rok minimum, to może w next upie będzie czyli 5 miechów.